Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670212 вiд 2023-08-14 14:36:54мені здається шо насправді все простіше. За любі державні гроші рано чи пізно прийде контроль і можуть (?) спитать «А де?» а за донати ніхто не спитає. Які дрони ви робили, куди воні летіли чи пливли і чи летіли взагалі.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670211 вiд 2023-08-14 14:31:48Навіщо вигадувати велосипед, якщо в нас є військовий збір 1,5% від доходів. З початку повномасштабної війни він не переглядався. Якщо вірити даним наведеним в цій статі, в 2022 році надходження в бюджет військового збору були 33,7 млрд. грн. Якщо вже так хочеться збирати на дрони то збільшить цей збір до 2% (в грошах це +11млрд. грн на рік) і виділяйте на дрони скільки треба. Ні, треба задрачувати волонтерів, банки, пафосно це оголошувать. https://voxukraine.org/vijskovyj-zbir-derzhavy-yaka-voyuye
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670210 вiд 2023-08-14 14:29:52olma № 1670207 у нас зараз положен хуй на Конституцію, свободи і права людини, бо військовий стан. Це понятно і зрозуміло. Шо заважає таким же указом президента чи підконтрольного йому кабміна заборонить марнотратство і нецільове використання? тіки бажання. В далекому 2008 році, коли почалась чергова економічна криза імені Юлі Тімошенко, я добре помню як вона постановою кабміна заборонила купувати бюджету любу електроніку, меблі і ще там шось. І все, зупинилось, через казначейство жодного платежа. Проблем помню було …
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670209 вiд 2023-08-14 14:23:43klirik № 1670203 Я так розумію, у держави зараз в умовах війни нема можливості знайти 235млн грн на дрони? Китай поки що закриває очі на те як ми використовуємо їх продукцію проти свого союхника росії. Де може закриває, але з 1 вересня все ж таки забороняє експорт важких. «Китай поки що дозволяє продаж БПЛА, які не підходять за зазначеними характеристиками, однак якщо експортери знають, що продукція використовуватиметься у військових цілях або для тероризму, то не повинні її постачати клієнтам.» Давайте потролимо китайців і спробуємо офіційно купити китайські дрони для ЗСУ?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670208 вiд 2023-08-14 14:22:44про пріоритети
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670207 вiд 2023-08-14 14:21:59Voxa (м. Запоріжжя) № 1670206 -------------- Ми про це вже говорили, це мабуть захищені видатки які або планувалися торік, в іншій ситуації. Але недопрацювання ясна річ є. Можна було сісти у монобільшості в В Раді і розробити закон або поправку про пріоритети фінансування проектів. Щоб був системний підхід. На жаль, Офіс Простих рішень не любить і не хоче, і не вміє в системні рішення. Тому Зеленський на Ставці чи нараді пиздонув щось, що не харашо бруківку класти, то місцеві мери, в тому числі і Кличко заявили про разові виплати з місцевих бюджетів на війну. Тобто чисто інформаційно відкупилися. А треба ухвалити закон і підзаконні акти.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670206 вiд 2023-08-14 14:07:04«А на дрібні ударні дрони мабуть нема грошей» "«Дороги Харьковщины» производит ремонт дороги в пгт Хорошево за 212 млн грн «Служба местных автомобильных дорог в Волынской области» тоже ремонт сельской дороги на 158 млн грн КП «Муниципальная охрана» купило оборудование для беспроводной охранной сигнализации на 146 млн грн. ЭЛУАД Запорожья закупит подметально-уборочные машины за 20,9 млн. грн. ГП «Місцеві дороги Запорізької області» провела тендер на 300 млн. грн на ремонт дорог в Запорожской области. "(отут я подивився, там включена дорога от Гуляйполя до Новоселівки, про яку я якось писав, вона ще окупована) Такі невеликі гроші знаходяться дуже легко.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670205 вiд 2023-08-14 13:49:43klirik № 1670203 --- Існує така думка, що військовими справами займається український бюджет, танки, літаки, артилерія, реби, амуніцію купляють або добазарюються з постачальниками через Мін Оборони. А на дрібні ударні дрони мабуть нема грошей. Тому оголошують спільний збір.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670204 вiд 2023-08-14 13:47:02Держава багато чого робить і логічно, що нам про це розповідають дуже мало. Але зброї багато не буває і треба допомагати пиздити русню.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670203 вiд 2023-08-14 13:42:16Так, від довбойобизма і некомпентентності втомився Я так розумію, у держави зараз в умовах війни нема можливості знайти 235млн грн на дрони?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670202 вiд 2023-08-14 13:35:07klirik № 1670201 Устал ат етой війни?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670201 вiд 2023-08-14 13:22:12Sauron № 1670199 Чесно, вже трохи починають дратувати на другому році війни оці всі збори на помсти, супутники та дрони
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670200 вiд 2023-08-14 13:06:26Мадридський «Реал» офіційно оголосив про підписання 28-річного іспанського воротаря «Челсі» Кепи Аррісабалаги. Гравець приєднається до клубу на правах річної оренди без права викупу.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670199 вiд 2023-08-14 12:55:01Починаємо операцію «Єдність»! UNITED24, Повернись живим та monobank об'єднують зусилля, щоб зібрати 235 мільйонів гривень на 10 000 дронів-камікадзе. https://send.monobank.ua/jar/7zuA3xeQek
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670198 вiд 2023-08-14 11:22:56101 рубль за долар. Доброго ранку!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670197 вiд 2023-08-14 10:57:13А я ще торік казав, треба перевалку зерна робити біляeколій європейського стандарту. І потім залізницею, яку ще Габсбурги збудували до вантажноо порту Трієста на Адріатиці, і вуаля!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670196 вiд 2023-08-14 10:51:10На Закарпатті в селі Горонда Мукачівської громади за сприяння Міністерства економіки Італії побудують мультимодальний логістичний центр для нарощування експорту зернових до цієї країни. Про це повідомляє «Бізнес. Район». Згідно з повідомленням, міністр економіки Італії Адольфо Урсо об'єднав довкола цього проєкту італійські бізнес-кола, де залучені і залізниця, і власники італійських портів у Венеції, Вероні, Трієсті. Міністр запропонував їм приєднатися та стати одним із засновників цього терміналу. Підприємство побудують на базі вузькоколійки європейського зразка. Сухий порт, що проходитиме залізницею, сполучить Україну з італійськими містами, а звідти вітчизняна продукція потраплятиме й до інших країн світу.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670195 вiд 2023-08-14 10:46:42на финской карте, наши Урожайное таки все взяли и отодвинули линию еще на пару км южнее..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670194 вiд 2023-08-14 10:43:28И чем сморид пахнет?
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670193 вiд 2023-08-14 10:08:30Це Оболонь після програшу таку газову атаку влаштувала?Сморід на районі страшенний
Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670192 вiд 2023-08-14 10:07:26№ 1670191 Вывозил дипломатов домой..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670191 вiд 2023-08-14 10:02:58какого полового литак специального правительственного авиаотряда парашки делал в Кишеневе?https://www.flightradar24.com/RSD388/3195150d
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670190 вiд 2023-08-14 09:42:53позавчера еду из Черкасс левым берегом, навстречу автобус фк Александрии, показалось -полный. Какого? думаю, оне прутся в обратную сторону, если через день игра с кротаии, во Львове же, де еще кроты будут играть?Щас читаю - игра будет на стадионе дачного поселка.. это что, так поиздержались?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670189 вiд 2023-08-14 09:34:42Там саме цікаве те, що команда окремо, а Руні - окремо святкують гол (причому до Руні навіть ніхто не підійшов йому подякувати).
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670188 вiд 2023-08-14 06:43:33olma № 1670177 D. C. United 3-2 Orlando City SC
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670187 вiд 2023-08-13 23:02:29Польські яструби війни замутили відео підготовки до параду Дефіляди у Варшаві спецом для Ляксандра Ригоровича Лукашенкі https://twitter.com/1WBPanc/status/1690525725210652672
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670186 вiд 2023-08-13 22:59:15olma № 1670185 У мене відео відтворюється Але так, сьогодні багато хто скаржився що відео в хуїтері лагає
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670185 вiд 2023-08-13 22:40:21sk (chromebook acer 14) № 1670184 --- У мене не робе, не відтворює відео, може тільки для підписників автора поста? А може для юзерів chromebooka Acера 14? - хто зна.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670184 вiд 2023-08-13 22:29:40https://twitter.com/ItsArtoir/status/1690726581126250498 відос як працює снаряд для хаймару що розривається на висоті і накриває площу (майже в 1 кв. км) 180к вольфрамовими кульками…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670183 вiд 2023-08-13 22:25:46№ 1670180Суйфун поднялся на 10 м. Река течет из Китая, с гор. И как раз циклон прошел с сумашедшими дождями..
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670182 вiд 2023-08-13 22:24:06прилетіло в херсоні по даху мого товариша. якраз дружина з дитиною повернулася. живі, і то добре котедж його на лівому березі рознесли ще раніше. і виробничі потужності в олєшках кацапи розграбували. часи такі
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670181 вiд 2023-08-13 22:22:30Геть (Геть) № 1670178 ---- Але в даному тому епізоді, такий комітмент що піздец. Нам би таких бійців і пузанів.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670180 вiд 2023-08-13 22:21:32по усурійську від місцевих… «страшного» нічого. було місце недалеко від міста. пойма річки. місцева влада видала дозволи на будівництво «висоток» застройщику. збудували місцеву «троєщину» … дамбу прорвало, до 3го поверху ту «троєщину» затопило… влада сказала тим хто там живе - евакуюватись на 3 дні… за свій кошт хто куди хоче… в думках у всих путін хуйло. а на словах - спасіба шо дал людям жільйо… прямо як хрущов колись…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670179 вiд 2023-08-13 22:21:16Три роки тому уряд Польщі заснував нове свято на 15 серпня Свято Польської Армії. (воно збігається з якимось їхнім польським Маковієм в релігійному календарі) We wtorek, 15 sierpnia, obchodzimy Święto Wojska Polskiego. W całej Polsce odbędzie się mnóstwo pikników wojskowych. Główne uroczystości tradycyjnie odbędą się w Warszawie. Запланували брати поляки шашлики в посадках, всякі імпрези і вперше за мільйон років військовий парад у Варшаві. https://twitter.com/MON_GOV_PL/status/1684880407479906304 Конешно виглядає круто. Особливо коли є своя авіація. Як я зрозумів, в Польщі досить позитивне відношення до армії, і навіть з часів народної польщі це не зіпсуло, а посилилося, і дуже хуйове відношення до поліції.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670178 вiд 2023-08-13 22:15:48olma № 1670177 вiд 2023-08-13 21:51:43 За 5 років він такий пузань від'їв, що Стів Брюс почав ревнувати. Той теж за мінімальний термін перетворився з футболіста у старого дядьку.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670177 вiд 2023-08-13 21:51:43Sauron № 1670175 ---- Ясно, але ти бачу, тримаєш руку на пульсі конкретно. Подивися на цікавий асист Вейна Руні https://twitter.com/ESPNFC/status/1690372752581001216 Щоправда не можу пригадати в якому матчі таке щось відбулося (але схоже купковий плей-офф).
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670176 вiд 2023-08-13 20:52:28ProstoVlizPobalakaty № 1670174 вiд 2023-08-13 20:00:07 Кепа не кращий за Луніна, але здається папа Карло має зуб на нашого кіпера тож можуть якогось хєра взяти.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670175 вiд 2023-08-13 20:03:17olma № 1670171 Коли почалось повномасштабне, не дивився футбол аж до січня. Та й зараз дивлюсь не багато. :)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670174 вiд 2023-08-13 20:00:07Batyj № 1670173 вiд 2023-08-13 19:47:49 Вчера Кепу одновременно Бавария и Реал купили, судя по новостям. Но скорее всего действительно будет аренда в Реал
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670173 вiд 2023-08-13 19:47:492 Sauron№ 1670170Кэпу реал уже купил.. Или в аренду взял, я не понял..