Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670052 вiд 2023-08-11 07:56:15Вот и пришло время Лунина..
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670051 вiд 2023-08-11 04:47:40klirik № 1669981 тaк пoдiбнe щo тoй плaкaт прoвисiв хвилин 7-10… нaступнi кaдри вжe йoгo нe пoкaзувaли… тaк чи iнaкшe грeкaм будe п***ць
Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670050 вiд 2023-08-11 00:35:33Геть, Ну то вже святе для них. Ми же люди, а не нелюді. Нехай труять себе як завгодно :)
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670049 вiд 2023-08-11 00:29:18Як я горілчані заводи забув
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670048 вiд 2023-08-11 00:28:52Кацапія велика за розміром, можна їм великі склади з будь-якою начинкою їбошить. Аби горіло сильно і сіяло паніку. Строй матеріалів, фарб, мастил, пластика, дерева, спальної білизни. Заводи теж. Упс, не ми, воно само зайнялося.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670047 вiд 2023-08-11 00:13:55прекрасно.
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670046 вiд 2023-08-11 00:02:37olma № 1670044 Це ж поряд з внуково… А туди через день дрони долітали, можливо летіли на мск, бо це по дорозі зі сторони україни… Просто збивали над аеропортом, але ідея кошмарити аеропорт мені подобається…
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670045 вiд 2023-08-10 23:57:41olma № 1670041 А з приводу ударів по їх території - це точно Десь була пресуха у Європі, хуйло репортер німця спитав, мовляв ваші леопарди на наших мальчіков в трусіках… Німець чьотко відповів. Ті леопарди - українські. Потрібно ці наративи змінювати… І до речі, давно посіпаки хуйла не лякали світ ядерною бомбою…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670044 вiд 2023-08-10 23:57:17Уточняють, Одінцово
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670043 вiд 2023-08-10 23:54:59Пишуть про гігантську бавовну в Москві просто зараз. Але зачекаймо на підтвердження. В інтернеті можна все намалювати тепер.
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670042 вiд 2023-08-10 23:51:10Nycolas № 1670039 Атакамс перший раз ми почули десь майже рік тому назад… Одразу після хаймарсів…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670041 вiд 2023-08-10 23:51:01Nycolas № 1670039 -------- Справа не тільки в таурусах і атакамсах. Настав час хуярити озброєнням Заходу по цілях на території РФ. Якби так було, то ніяка Куп'янська контраатка Русні не була б можливою Просто вїбали б Хаймарсами аби ШтормШедоу по станції Валуйки чи льотну дивізію в Міллерово і русня охолонула б трохи з контрнападом.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670040 вiд 2023-08-10 23:50:5510 раз передивився і нічого не зрозумів куди м "яч попав. але не призначений пенальті у ворота Аріса - це підпіздець. може йому на ферму до кенгуру?
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670039 вiд 2023-08-10 23:38:46Схоже таурусам та атакамс сам бути --- Чекаємо
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670038 вiд 2023-08-10 23:36:04от ви найшли за шо сперечатись, гол зарахували вже, забудьте. Такі моменти як у Ярмоли потрібно реалізовувати, шо там казать. Ну і незрозуміло чого вичікували весь перший тайм, шось чекали, чого? Цікаво, а шо з Ванатом? чого ми сьогодні в Себастьяна Перейру грали?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670037 вiд 2023-08-10 23:33:31М "яч в обличчя і куча бризк у всі сторони, як на повторі в боксі при ударі в голову.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670036 вiд 2023-08-10 23:31:07Лейкер і вусатий чувак шо з ним за компанію віщає, навіть не сумніваються стосовно руки, на повторі з-за ворот видно ну дуже чітко
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670035 вiд 2023-08-10 23:30:28Оптичний обман і фокуси знаєте? Виставлена рука біля самого обличчя це не пенальті. Я безліч раз в дворовий футболі мав таки ситуації коли всі кричали, що м «яч попав мені в руку, бо вони так бачили, але я мав тактильні відчуття і дійсно знав, що то не так. Навіть слід від м» яча людей не переконував. Вони бачили те, що хотіли бачити. Я не дивуюсь, цій ситуації, бо багато хто бачив і з лох-нессі, і н. л. о і навіть інопланетян.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670034 вiд 2023-08-10 23:29:15«ето врядлі»
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670033 вiд 2023-08-10 23:28:51klirik № 1670030 Ну зараз ще на футболхабі я думаю покрутять туди-сюди. Якщо я не правий, визнаю, хулє. Але ж тут і ВАР проти не був, ВАР же завжди правий (ггг)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670032 вiд 2023-08-10 23:28:25Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1670010 я більш ніж впевнений, шо в методичках ФАРЕ, якими користується УЕФА, як було 10 років тому Бандера - фашист, а Азов - нацисти, так і лишилось. так шо …
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670031 вiд 2023-08-10 23:27:11Ще один матч - і забудемо старого цигана як страшний сон…
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670030 вiд 2023-08-10 23:27:03Я передивився на Ютубі усі 3 повтори. Якби м'яч потрапив в руку то він би відскочив вниз, а він потрапив в обличчя і полетів далі
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670029 вiд 2023-08-10 23:25:07а я оце згадував, а коли Динамо в останне не грало в основі Еврокубків? після Туна?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670028 вiд 2023-08-10 23:20:09на ютубі можна помотать туда-назад, на повторі за ворот видно шо в руку попадає. ну таке насправді. В цілому ранок міг бути і більшим, так шо вєрім в команду, рукі тиримаєм як Сирота
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670027 вiд 2023-08-10 23:19:56Мда. Мірчі треба було вже відпочивати в цьому сезоні. Всім було б краще.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670026 вiд 2023-08-10 23:19:28хулєрій, подивись повтор, потім собі в сраку зазирни, може там щось побачиш. Їбать, як тупо очевидне заперечувати, помилятися можуть всі, але бісить такий тупий апломб, иксперд ти сраний
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670025 вiд 2023-08-10 23:17:56Але маючи у якості центральних захисників Попова і Сироту, та як альтернативу тому чи іншому з них Дячука та Біловара, на щось серйозне не можна розраховувати навіть у такому припизженому турнірі, як ці конференції.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670024 вiд 2023-08-10 23:17:021:0 - недостаній рахунок для греків і ми їх виб'ємо за тиждень. Прогнозую 3:0
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670023 вiд 2023-08-10 23:15:58Подивився повтор: чиста рука, яка була піднята до місяця.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670022 вiд 2023-08-10 23:15:52Під кінець трохи притисли грецьку ЛГБТ-спільноту, але недостатньо. Нічого, ми покажемо себе у рідному (для когось) Бухаресті ;)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670021 вiд 2023-08-10 23:14:12хулєрій, смоктани хуйця, заїбав, клоун з короною. Якась мода на клоунів з короною пішла
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670020 вiд 2023-08-10 23:13:59Valeriy № 1670015 Та повторі було чудово видно волейбол Сироти. Зараз гляну повтор.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670019 вiд 2023-08-10 23:13:28Який відстій: /
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670018 вiд 2023-08-10 23:12:56Мегасейв Бущана
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670017 вiд 2023-08-10 23:11:39 Valeriy № 1670015 Ти - еміл карас, хулєрій? ------------------------------ Нє, то не я, а ти, хуїчний хто? Ніхто? Просто такий собі хуїчний?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670016 вiд 2023-08-10 23:09:10Valeriy № 1670015 Ти - еміл карас, хулєрій?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670015 вiд 2023-08-10 23:08:18 Бля, але рука чиста, ви про шо взагалі? ------------------------------------------- Тобі ніхто не казав тобі, що ти неадекват? Всі наші гравці казали судді, що там попало в обличчя, але знаходиться такий собі хуїчний, не дивиться повтор і починає гнати на гравців ДК.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670014 вiд 2023-08-10 23:07:41Ярмола мав перекласти під ліву, але звик, зо в апл його накривають, тому в'їбав правою в темп. Ну, влучив в ворота - вже добре.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670013 вiд 2023-08-10 23:06:21Ярмола так примитивно вгатив