🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2025.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670052 вiд 2023-08-11 07:56:15

Вот и пришло время Лунина..

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670051 вiд 2023-08-11 04:47:40

klirik
№ 1669981

тaк пoдiбнe щo тoй плaкaт прoвисiв хвилин 7-10… нaступнi кaдри вжe йoгo нe пoкaзувaли… тaк чи iнaкшe грeкaм будe п***ць

Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670050 вiд 2023-08-11 00:35:33

Геть,

Ну то вже святе для них.
Ми же люди, а не нелюді.
Нехай труять себе як завгодно :)

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670049 вiд 2023-08-11 00:29:18

Як я горілчані заводи забув

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670048 вiд 2023-08-11 00:28:52

Кацапія велика за розміром, можна їм великі склади з будь-якою начинкою їбошить. Аби горіло сильно і сіяло паніку.
Строй матеріалів, фарб, мастил, пластика, дерева, спальної білизни. Заводи теж. Упс, не ми, воно само зайнялося.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670047 вiд 2023-08-11 00:13:55

прекрасно.

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670046 вiд 2023-08-11 00:02:37

olma
№ 1670044
Це ж поряд з внуково…
А туди через день дрони долітали, можливо летіли на мск, бо це по дорозі зі сторони україни…
Просто збивали над аеропортом, але ідея кошмарити аеропорт мені подобається…

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670045 вiд 2023-08-10 23:57:41

olma
№ 1670041
А з приводу ударів по їх території - це точно
Десь була пресуха у Європі, хуйло репортер німця спитав, мовляв ваші леопарди на наших мальчіков в трусіках…
Німець чьотко відповів. Ті леопарди - українські.
Потрібно ці наративи змінювати…
І до речі, давно посіпаки хуйла не лякали світ ядерною бомбою…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670044 вiд 2023-08-10 23:57:17

Уточняють, Одінцово

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670043 вiд 2023-08-10 23:54:59

Пишуть про гігантську бавовну в Москві просто зараз. Але зачекаймо на підтвердження. В інтернеті можна все намалювати тепер.

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670042 вiд 2023-08-10 23:51:10

Nycolas
№ 1670039
Атакамс перший раз ми почули десь майже рік тому назад…
Одразу після хаймарсів…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670041 вiд 2023-08-10 23:51:01

Nycolas
№ 1670039
--------
Справа не тільки в таурусах і атакамсах. Настав час хуярити озброєнням Заходу по цілях на території РФ. Якби так було, то ніяка Куп'янська контраатка Русні не була б можливою Просто вїбали б Хаймарсами аби ШтормШедоу по станції Валуйки чи льотну дивізію в Міллерово і русня охолонула б трохи з контрнападом.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670040 вiд 2023-08-10 23:50:55

10 раз передивився і нічого не зрозумів куди м "яч попав. але не призначений пенальті у ворота Аріса - це підпіздець. може йому на ферму до кенгуру?

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670039 вiд 2023-08-10 23:38:46

Схоже таурусам та атакамс сам бути
---
Чекаємо

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670038 вiд 2023-08-10 23:36:04

от ви найшли за шо сперечатись, гол зарахували вже, забудьте.
Такі моменти як у Ярмоли потрібно реалізовувати, шо там казать. Ну і незрозуміло чого вичікували весь перший тайм, шось чекали, чого?
Цікаво, а шо з Ванатом? чого ми сьогодні в Себастьяна Перейру грали?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670037 вiд 2023-08-10 23:33:31

М "яч в обличчя і куча бризк у всі сторони, як на повторі в боксі при ударі в голову.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670036 вiд 2023-08-10 23:31:07

Лейкер і вусатий чувак шо з ним за компанію віщає, навіть не сумніваються стосовно руки, на повторі з-за ворот видно ну дуже чітко

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670035 вiд 2023-08-10 23:30:28

Оптичний обман і фокуси знаєте? Виставлена рука біля самого обличчя це не пенальті.
Я безліч раз в дворовий футболі мав таки ситуації коли всі кричали, що м «яч попав мені в руку, бо вони так бачили, але я мав тактильні відчуття і дійсно знав, що то не так. Навіть слід від м» яча людей не переконував. Вони бачили те, що хотіли бачити.
Я не дивуюсь, цій ситуації, бо багато хто бачив і з лох-нессі, і н. л. о і навіть інопланетян.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670034 вiд 2023-08-10 23:29:15

«ето врядлі»

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670033 вiд 2023-08-10 23:28:51

klirik
№ 1670030

Ну зараз ще на футболхабі я думаю покрутять туди-сюди.
Якщо я не правий, визнаю, хулє.
Але ж тут і ВАР проти не був, ВАР же завжди правий (ггг)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670032 вiд 2023-08-10 23:28:25

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1670010
я більш ніж впевнений, шо в методичках ФАРЕ, якими користується УЕФА, як було 10 років тому Бандера - фашист, а Азов - нацисти, так і лишилось.
так шо …

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670031 вiд 2023-08-10 23:27:11

Ще один матч - і забудемо старого цигана як страшний сон…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670030 вiд 2023-08-10 23:27:03

Я передивився на Ютубі усі 3 повтори. Якби м'яч потрапив в руку то він би відскочив вниз, а він потрапив в обличчя і полетів далі

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670029 вiд 2023-08-10 23:25:07

а я оце згадував, а коли Динамо в останне не грало в основі Еврокубків?
після Туна?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670028 вiд 2023-08-10 23:20:09

на ютубі можна помотать туда-назад, на повторі за ворот видно шо в руку попадає.
ну таке насправді.
В цілому ранок міг бути і більшим,
так шо вєрім в команду, рукі тиримаєм як Сирота

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670027 вiд 2023-08-10 23:19:56

Мда. Мірчі треба було вже відпочивати в цьому сезоні. Всім було б краще.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670026 вiд 2023-08-10 23:19:28

хулєрій, подивись повтор, потім собі в сраку зазирни, може там щось побачиш.
Їбать, як тупо очевидне заперечувати, помилятися можуть всі, але бісить такий тупий апломб, иксперд ти сраний

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670025 вiд 2023-08-10 23:17:56

Але маючи у якості центральних захисників Попова і Сироту, та як альтернативу тому чи іншому з них Дячука та Біловара, на щось серйозне не можна розраховувати навіть у такому припизженому турнірі, як ці конференції.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670024 вiд 2023-08-10 23:17:02

1:0 - недостаній рахунок для греків і ми їх виб'ємо за тиждень.
Прогнозую 3:0

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670023 вiд 2023-08-10 23:15:58

Подивився повтор: чиста рука, яка була піднята до місяця.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670022 вiд 2023-08-10 23:15:52

Під кінець трохи притисли грецьку ЛГБТ-спільноту, але недостатньо. Нічого, ми покажемо себе у рідному (для когось) Бухаресті ;)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670021 вiд 2023-08-10 23:14:12

хулєрій, смоктани хуйця, заїбав, клоун з короною.
Якась мода на клоунів з короною пішла

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670020 вiд 2023-08-10 23:13:59

Valeriy
№ 1670015

Та повторі було чудово видно волейбол Сироти.
Зараз гляну повтор.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670019 вiд 2023-08-10 23:13:28

Який відстій: /

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670018 вiд 2023-08-10 23:12:56

Мегасейв Бущана

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670017 вiд 2023-08-10 23:11:39

Valeriy
№ 1670015

Ти - еміл карас, хулєрій?
------------------------------
Нє, то не я, а ти, хуїчний хто?
Ніхто? Просто такий собі хуїчний?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670016 вiд 2023-08-10 23:09:10

Valeriy
№ 1670015

Ти - еміл карас, хулєрій?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670015 вiд 2023-08-10 23:08:18

Бля, але рука чиста, ви про шо взагалі?
-------------------------------------------
Тобі ніхто не казав тобі, що ти неадекват?
Всі наші гравці казали судді, що там попало в обличчя, але знаходиться такий собі хуїчний, не дивиться повтор і починає гнати на гравців ДК.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670014 вiд 2023-08-10 23:07:41

Ярмола мав перекласти під ліву, але звик, зо в апл його накривають, тому в'їбав правою в темп.
Ну, влучив в ворота - вже добре.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670013 вiд 2023-08-10 23:06:21

Ярмола так примитивно вгатив


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.