🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2027.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669972 вiд 2023-08-10 22:07:23

ДК засушило гру.
Ну, подивимось що буде далі.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669971 вiд 2023-08-10 22:06:47

Я за голосом і ерудицією опитним путьом визначів, що на Футбол-хабі в Ютубі коментує Віталій Волочай. І він мене влаштовує абсолютно, коли коментує сам. Заходе Ок.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669970 вiд 2023-08-10 22:05:59

Sauron
№ 1669968

А хз, чувак шо відповідає за ці трансляції взяв оплату у суркіса, купив 4 пляшки пива туборг і організував тих клоунів %) Один з них робить вигляд шо експерт, а другий - тіпа з народу

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669969 вiд 2023-08-10 22:04:38

«Співак Дантес прокоментує матч Аріс – Динамо на клубному YouTube-каналі киян»

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669968 вiд 2023-08-10 22:02:16

Бля, це якийсь треш.
Хто ті довбойоби?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669967 вiд 2023-08-10 21:54:10

Ще один з епізодів клоунади на ДКТБ:
«-а скажи мені, а що це за такі бюстгальтери на гравцях»
- ну мені вони як топіки
- ну напевно ти правий гиги
- так то таке як GPS-трекер, гравці бігають, а там датчики, вони передають інформацію онлайн аналітикам - у кого там пульс, хто ривок не може зробити, хто стомився. І тренери роблять висновки "
- нічого собі, як формула 1!
- так. Не той вже футбол, олдскульний, коли ми буцали м'яча… "

Пиздееееець %)

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669966 вiд 2023-08-10 21:53:33

Попова вирубили.
Треба взяти автограф у цього гравця Аріса))

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669965 вiд 2023-08-10 21:51:17

А, не Циганик. Шо ви лякаєте?

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669964 вiд 2023-08-10 21:49:45

olma
№ 1669952 вiд 2023-08-10 21:31:50

Греки нафту кацапні возять за великі гроші, зокрема з новосасєйска.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669963 вiд 2023-08-10 21:49:42

Sauron, дяк за посилання.
10 Цигаників на Fоrn Hub в сто раз краще ніж клоуни на ДК ТВ.
Там суддя показує свисток перед штрафним - а один з них - «о, а що це за прикол такий новий?»

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669962 вiд 2023-08-10 21:49:11

Ми відібрали м'яча в греків і щось вони засумували.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669961 вiд 2023-08-10 21:48:22

Vichny
№ 1669958

Я дивлюся на Ютубі Футбол-хабівську трансляцію там схоже цей толковий комент, колишній айтішник з КПІ. Коли сам коментує - просто заєбісь. В парі - піздец.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669960 вiд 2023-08-10 21:47:08

А шо за два клоуни пиздять на каналі «Динамо ТБ», я такої жесті ніколи не чув від коментаторів, їх суркіс з-під гастроному з пляхою пива взяв? Особливо одного з них
--------------------------------
Дивись Циганика …попустить.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669959 вiд 2023-08-10 21:47:08

Я дивлюсь на футболхаб.
Тут норм хлопець коментує.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669958 вiд 2023-08-10 21:44:09

А шо за два клоуни пиздять на каналі «Динамо ТБ», я такої жесті ніколи не чув від коментаторів, їх суркіс з-під гастроному з пляхою пива взяв? Особливо одного з них

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669957 вiд 2023-08-10 21:43:43

Сирота маше повз м "яча …не перший раз.

Як жеж неприємно чути Циганика на мікрофоні …

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669956 вiд 2023-08-10 21:40:44

Здається Мірча таки настроїв гравців грати в італія-стайл з греками.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669955 вiд 2023-08-10 21:39:02

Поп їбанув ліктем в грудак нападнику конкретно у своїй блять вратарській, аж коментатор прихуїв злегка.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669954 вiд 2023-08-10 21:38:35

Бля, чому ми такі нервові?!
Скоро вже підуть вилучення.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669953 вiд 2023-08-10 21:34:50

Sauron
№ 1669944
----
Сорьки за дубляж. Не бачив твого.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669952 вiд 2023-08-10 21:31:50

У греків власник міжнародна логістична компанія Amani Swiss. А в логістиці після коронавіруса було таке підвижка цін, що тільки лінива фірма не заробила. Бачу у греків нема жодного хапсаліса, міцутакіса, чи євстахія пехлеваніді, - все якісь легіонери заробічатни драхми (євро). Ферарі, Монтоя, хВабіано, Джурасік (це крот колишній?) короче, де ж елліни?

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669951 вiд 2023-08-10 21:30:36

Беніто міг би активніше пресенгувати.
Якийсь лінивий і повільний

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669950 вiд 2023-08-10 21:26:08

Valeriy
№ 1669948
---
Так переляканий цей Кабаєв.
Як в тому інтернет-мемі - уривку з одного фільма.

Hello! I am Inigo Montoya, you killed my Father, prepare to die!

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669949 вiд 2023-08-10 21:24:49

Так, згоден.
Чомусь постійно очікую від нього хуйні і він не підводить…

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669948 вiд 2023-08-10 21:22:07

Кабаев первое касание и первая опасная обрезка.
Як жеж неприємно бачити Кабаєва на полі…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669947 вiд 2023-08-10 21:21:20

toreo
№ 1669929

Маніпулятивна та емоційна хуйня від тебе.
Чим був цінний цей будинок? Що до цього там було? Чому ніхто не переймайся його станом до моменту зносу?

Дуже хуйово в який спосіб його було знесено (на крису, у коменданську годину). Це звичайне явище для будівельної мафії в Києві. Таки будинки або постійно палять або доводять до такого стану як цей.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669946 вiд 2023-08-10 21:16:48

Як жеж приємно бачити Ярмолу на полі…

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669945 вiд 2023-08-10 21:16:04

Мабуть, Беніто в основі тільки, щоб нас не вважали расистами: D

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669944 вiд 2023-08-10 21:14:59

В складі Аріс жодного грека.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669943 вiд 2023-08-10 21:10:54

А що, прикмета про срач перед грою ще діє?

Тоді Кличко гроші з бюджету Києва на оборону виділив лише після погрози Зе місцевим керівникам :)
І то, навіть не перший. Першим Житомир, здається, здувся і ще хтось, а вже потім Київ

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669942 вiд 2023-08-10 21:06:59

А, точно.
Але теж дивно. Фактично Лєднєв тепер проведе повний матч з важким суперником…

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669941 вiд 2023-08-10 21:00:57

Кучер поставив одразу в основу і Лєднєва і Філіпова.
-----------------------------------------
Треба дивитись від початку, бо перший з них вийшов на заміну на 10 хв.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669940 вiд 2023-08-10 20:58:33

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1669937 вiд 2023-08-10 20:50:59

Славія і Дніпро різні ліги
------------------------------
Майже весь час україньскі клуби, через високі місця в ЧУ рвуться в єврокубки, але пробившись туди, всі крім ДК і Шахтаря, не підсилюють склад під кубки, а навпаки, продають лідерів та зливають всім підряд.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669939 вiд 2023-08-10 20:56:22

Клічко кажете хуйовий? от шкода шо його не кишнули і зеленожопого підараса не поставили ВО, як у нас.
Шоб ви так сказать сербанули справжнього гівнеца …
а то вам по ходу креветки малого розміру.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669938 вiд 2023-08-10 20:53:29

Трансляція ДК:


Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669937 вiд 2023-08-10 20:50:59

Славія і Дніпро різні ліги

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669936 вiд 2023-08-10 20:50:49

2 Batyj
№ 1669917
Про Кличка? А треба щось казати, ще щось про нього не зрозуміло?

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669935 вiд 2023-08-10 20:43:27

Кучер поставив одразу в основу і Лєднєва і Філіпова.
Дуже дивне рішення.
Невже в Дніпрі настільки жопа зі складом?..

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669934 вiд 2023-08-10 20:41:10

Славія очікувано розносить Дніпро.: /

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669933 вiд 2023-08-10 20:41:09

Для багатого Пентагону зенітний ган-трак копійки. Але бюджетні гроші швидко не ходять і буває важко діляться.
А чеська народна копійка у нас вже давно ефективно працює.
Пентагон у квітні 2023 року обіцяв Україні ган-траки проти Shahed-136, але контракту на них досі нема


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.