Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669972 вiд 2023-08-10 22:07:23ДК засушило гру. Ну, подивимось що буде далі.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669971 вiд 2023-08-10 22:06:47Я за голосом і ерудицією опитним путьом визначів, що на Футбол-хабі в Ютубі коментує Віталій Волочай. І він мене влаштовує абсолютно, коли коментує сам. Заходе Ок.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669970 вiд 2023-08-10 22:05:59Sauron № 1669968 А хз, чувак шо відповідає за ці трансляції взяв оплату у суркіса, купив 4 пляшки пива туборг і організував тих клоунів %) Один з них робить вигляд шо експерт, а другий - тіпа з народу
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669969 вiд 2023-08-10 22:04:38«Співак Дантес прокоментує матч Аріс – Динамо на клубному YouTube-каналі киян»
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669968 вiд 2023-08-10 22:02:16Бля, це якийсь треш. Хто ті довбойоби?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669967 вiд 2023-08-10 21:54:10Ще один з епізодів клоунади на ДКТБ: «-а скажи мені, а що це за такі бюстгальтери на гравцях» - ну мені вони як топіки - ну напевно ти правий гиги - так то таке як GPS-трекер, гравці бігають, а там датчики, вони передають інформацію онлайн аналітикам - у кого там пульс, хто ривок не може зробити, хто стомився. І тренери роблять висновки " - нічого собі, як формула 1! - так. Не той вже футбол, олдскульний, коли ми буцали м'яча… " Пиздееееець %)
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669966 вiд 2023-08-10 21:53:33Попова вирубили. Треба взяти автограф у цього гравця Аріса))
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669965 вiд 2023-08-10 21:51:17А, не Циганик. Шо ви лякаєте?
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669964 вiд 2023-08-10 21:49:45olma № 1669952 вiд 2023-08-10 21:31:50 Греки нафту кацапні возять за великі гроші, зокрема з новосасєйска.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669963 вiд 2023-08-10 21:49:42Sauron, дяк за посилання. 10 Цигаників на Fоrn Hub в сто раз краще ніж клоуни на ДК ТВ. Там суддя показує свисток перед штрафним - а один з них - «о, а що це за прикол такий новий?»
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669962 вiд 2023-08-10 21:49:11Ми відібрали м'яча в греків і щось вони засумували.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669961 вiд 2023-08-10 21:48:22Vichny № 1669958 Я дивлюся на Ютубі Футбол-хабівську трансляцію там схоже цей толковий комент, колишній айтішник з КПІ. Коли сам коментує - просто заєбісь. В парі - піздец.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669960 вiд 2023-08-10 21:47:08А шо за два клоуни пиздять на каналі «Динамо ТБ», я такої жесті ніколи не чув від коментаторів, їх суркіс з-під гастроному з пляхою пива взяв? Особливо одного з них -------------------------------- Дивись Циганика …попустить.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669959 вiд 2023-08-10 21:47:08Я дивлюсь на футболхаб. Тут норм хлопець коментує.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669958 вiд 2023-08-10 21:44:09А шо за два клоуни пиздять на каналі «Динамо ТБ», я такої жесті ніколи не чув від коментаторів, їх суркіс з-під гастроному з пляхою пива взяв? Особливо одного з них
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669957 вiд 2023-08-10 21:43:43Сирота маше повз м "яча …не перший раз. Як жеж неприємно чути Циганика на мікрофоні …
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669956 вiд 2023-08-10 21:40:44Здається Мірча таки настроїв гравців грати в італія-стайл з греками.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669955 вiд 2023-08-10 21:39:02Поп їбанув ліктем в грудак нападнику конкретно у своїй блять вратарській, аж коментатор прихуїв злегка.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669954 вiд 2023-08-10 21:38:35Бля, чому ми такі нервові?! Скоро вже підуть вилучення.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669953 вiд 2023-08-10 21:34:50Sauron № 1669944 ---- Сорьки за дубляж. Не бачив твого.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669952 вiд 2023-08-10 21:31:50У греків власник міжнародна логістична компанія Amani Swiss. А в логістиці після коронавіруса було таке підвижка цін, що тільки лінива фірма не заробила. Бачу у греків нема жодного хапсаліса, міцутакіса, чи євстахія пехлеваніді, - все якісь легіонери заробічатни драхми (євро). Ферарі, Монтоя, хВабіано, Джурасік (це крот колишній?) короче, де ж елліни?
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669951 вiд 2023-08-10 21:30:36Беніто міг би активніше пресенгувати. Якийсь лінивий і повільний
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669950 вiд 2023-08-10 21:26:08Valeriy № 1669948 --- Так переляканий цей Кабаєв. Як в тому інтернет-мемі - уривку з одного фільма. Hello! I am Inigo Montoya, you killed my Father, prepare to die!
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669949 вiд 2023-08-10 21:24:49Так, згоден. Чомусь постійно очікую від нього хуйні і він не підводить…
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669948 вiд 2023-08-10 21:22:07Кабаев первое касание и первая опасная обрезка. Як жеж неприємно бачити Кабаєва на полі…
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669947 вiд 2023-08-10 21:21:20toreo № 1669929 Маніпулятивна та емоційна хуйня від тебе. Чим був цінний цей будинок? Що до цього там було? Чому ніхто не переймайся його станом до моменту зносу? Дуже хуйово в який спосіб його було знесено (на крису, у коменданську годину). Це звичайне явище для будівельної мафії в Києві. Таки будинки або постійно палять або доводять до такого стану як цей.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669946 вiд 2023-08-10 21:16:48Як жеж приємно бачити Ярмолу на полі…
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669945 вiд 2023-08-10 21:16:04Мабуть, Беніто в основі тільки, щоб нас не вважали расистами: D
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669944 вiд 2023-08-10 21:14:59В складі Аріс жодного грека.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669943 вiд 2023-08-10 21:10:54А що, прикмета про срач перед грою ще діє?Тоді Кличко гроші з бюджету Києва на оборону виділив лише після погрози Зе місцевим керівникам :)І то, навіть не перший. Першим Житомир, здається, здувся і ще хтось, а вже потім Київ
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669942 вiд 2023-08-10 21:06:59А, точно. Але теж дивно. Фактично Лєднєв тепер проведе повний матч з важким суперником…
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669941 вiд 2023-08-10 21:00:57Кучер поставив одразу в основу і Лєднєва і Філіпова. ----------------------------------------- Треба дивитись від початку, бо перший з них вийшов на заміну на 10 хв.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669940 вiд 2023-08-10 20:58:33Voxa (м. Запоріжжя) № 1669937 вiд 2023-08-10 20:50:59 Славія і Дніпро різні ліги ------------------------------ Майже весь час україньскі клуби, через високі місця в ЧУ рвуться в єврокубки, але пробившись туди, всі крім ДК і Шахтаря, не підсилюють склад під кубки, а навпаки, продають лідерів та зливають всім підряд.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669939 вiд 2023-08-10 20:56:22Клічко кажете хуйовий? от шкода шо його не кишнули і зеленожопого підараса не поставили ВО, як у нас. Шоб ви так сказать сербанули справжнього гівнеца … а то вам по ходу креветки малого розміру.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669938 вiд 2023-08-10 20:53:29Трансляція ДК:
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669937 вiд 2023-08-10 20:50:59Славія і Дніпро різні ліги
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669936 вiд 2023-08-10 20:50:492 Batyj№ 1669917Про Кличка? А треба щось казати, ще щось про нього не зрозуміло?
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669935 вiд 2023-08-10 20:43:27Кучер поставив одразу в основу і Лєднєва і Філіпова. Дуже дивне рішення. Невже в Дніпрі настільки жопа зі складом?..
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669934 вiд 2023-08-10 20:41:10Славія очікувано розносить Дніпро.: /
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669933 вiд 2023-08-10 20:41:09Для багатого Пентагону зенітний ган-трак копійки. Але бюджетні гроші швидко не ходять і буває важко діляться.А чеська народна копійка у нас вже давно ефективно працює.Пентагон у квітні 2023 року обіцяв Україні ган-траки проти Shahed-136, але контракту на них досі нема