Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669932 вiд 2023-08-10 20:40:23Звісно. Приват 4149499380592202 Моno 4441114445979980
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669931 вiд 2023-08-10 20:36:33Sauron № 1669919 ну а тут номер карти можеш написати?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669930 вiд 2023-08-10 20:35:08toreo № 1669929 +100500
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669929 вiд 2023-08-10 20:32:58сьогодні в києві знесли будинок 1811 року… покидьки. безсоромна і бизпринципна київська мафія. мені пох, хто посадить кличка і всю ту банду, лялькою якої він, але я однозначно поставлю їм жирний плюс. але реалії такі, що вони, найвірогідніше, і далі будуть грабувати і, що ще гірше, спотворювати київ, а кличко спокійно і без проблем переобереться. а що там, он парк на трої поремонтували ж, що ще треба кріпакам
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669928 вiд 2023-08-10 20:31:37"Данілов: Людини, яка керує телемарафоном в Україні - не існує… Середа: …так а навіщо телемарафон? Данілов: А, ви що, не бачите, що у нас війна?! Телемарафон для того, щоб олігархи не могли використовувати телеканали у своїх інтересах… "
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669927 вiд 2023-08-10 20:28:42Sauron № 1669926 вiд 2023-08-10 20:21:45 Як справжні хвошизди із своїм беніто мозоліні у складі
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669926 вiд 2023-08-10 20:21:45
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669925 вiд 2023-08-10 20:13:23olma № 1669924 &ab_channel=FootballHub
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669924 вiд 2023-08-10 19:34:15Тессалоніки і Салоніки це одне місто? Кажуть трансляція буде на Ютубі. Дайте лінк, будь ласка. А ось вичитав ужаси нашого городка, забув якось, що зрадник Юра Вакс як був кваліфікованим підарасом так їм і залишився. "Кримського арбітра, який воював за окупантів, ліквідували на Донбасі Футбольного арбітра Прем'єр-ліги Кримської футбольної спілки Костянтина Попова було ліквідовано на Донбасі. Він боровся у складі окупаційної армії. Про загибель Попова повідомив колишній український арбітр Юрій Вакс, який очолює суддівсько-інспекторський комітет Кримської футбольної спілки та має російське громадянство. «На жаль, Костянтин загинув. Він підірвався на міні і тиждень у лікарні виборював життя, але, на жаль, помер. Це сталося на Донецькому напрямі», – сказав Вакс. Попову було 25 років. Він пішов воювати добровольцем. "
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669923 вiд 2023-08-10 18:45:11ЗеСалонікі файне місто. Ващє нє хатєлось уєзжать
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669922 вiд 2023-08-10 17:42:03Німці вже давно вийшли на чисте 2-е місце за кількістю допомоги ЗСУ. Скоро їбанемо їхньою квадратною ракетою по Кримському мосту. --- За останній тиждень Німеччина надала Україні: - 2 пускові установки PATRIOT - 100 кулеметів MG5 - 10 гусеничних всюдиходів Bandvagn 206 (BV206) - 6 705 димових боєприпасів калібру 155 мм - 1 163 бінокля - 5 прикордонно-патрульних автомобілів - 4 БПЛА VECTOR - 20 000 пар тактичних окулярів (для стрільби) - 6 великовантажних сідлових тягачів 8x8 HX81 і 6 причепів до них - 2 вантажні автомобілі 8х6 зі змінними системами завантаження та 1 викотну платформу - устаткування для знешкодження боєприпасів - 40 000 аптечок першої допомоги
пионЭр [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669921 вiд 2023-08-10 17:28:14Оце 1669912 дуже наглядне до допису Lazy, аби зайвий раз пнути зелених паства По готова жерти навіть медвучуківське-кацапське лайно
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669920 вiд 2023-08-10 17:03:44Оу, забув, що сьогодні розпочинаємо єврокубки.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669919 вiд 2023-08-10 16:57:00Панове, додав пост про збір на автівку в групі фбука. Дякую за кожну гривню.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669918 вiд 2023-08-10 16:20:072 Feodorit№ 1669915ебонат, а по существу замечания есть? МОжет обысков у Кличка нет? МОжет власть в Полтаве и в Чернигове зеленожопы ине захватили?Уюлюдок..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669917 вiд 2023-08-10 16:18:41№ 1669916а кроме лыбиться, чо-та можешь сказать?
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669916 вiд 2023-08-10 15:23:50№ 1669915:)))))
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669915 вiд 2023-08-10 14:28:24Batyj № 1669912 Підстави силовики мають придумати самі. «Про це заявила політична експертка Світлана Кушнір» лорд Тупицький, ви б хоч подививились кого принесли: «Власти не удалось запугать и вытеснить с политической арены Виктора Медведчука. Об этом в эфире телеканала» Перший Незалежний «заявила политический и экономический эксперт Светлана Кушнир.» «Медведчук — головний противник диктатури, проти якого влада розв'язала політрепресії, — Політичний експерт Світлана Кушнір» «У Медведчука есть прекрасный пример решения конфликта в Украине. Такое мнение высказала политический эксперт Светлана Кушнир в эфире телеканала»112 Украина «.»
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669914 вiд 2023-08-10 14:09:29"Футболіст-легіонер втік із московського «Динамо» через атаку українських дронів на «Москву-Сіті». Йдеться про півзахисника «Ростова» Матіаса Норманна, який виступав на правах оренди за московський клуб. Про це пише фуйове кацапське видання «Спорт-Експрес».«Норманн направив до клубів «Ростов» та «Динамо» заяву про розірвання контракту. Він виїхав із країни у звʼязку із ситуацією з дронами у «Москва-Сіті». Ми не згодні з його позицією, звертатимемося до арбітражного суду. Ми відстоюватимемо свої інтереси… Він жив недалеко від «Москва-Сіті», це був його вибір», – заявив генеральний директор «Динамо», якийсь кацапський підарас Павло Пивоваров.------------------Тобто і далі грав би собі у кацапії, якби поблизу його жопи не пролетів дрон, ага.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669913 вiд 2023-08-10 14:02:27Коли читаєш «Кличко спрямовує 5 млрд на ЗСУ», можна подумати, що це з особистої кишені баксьора, а не з бюджету міста, як воно насправді є.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669912 вiд 2023-08-10 13:36:08«Кличко спрямовує 5 млрд грн на ЗСУ, поки» слуги «не вилазять з корупційних скандалів. Офісом поставлена задача кошмарити його та найближче оточення. Завдання:» вивернути навиворіт ", сфальсифікувати справи. Департаменти КМДА, депутатський корпус, комунальні підприємства – обшуки, підозри… зробити все, щоб змістити фокус із зашкварів центральної влади. Підстави силовики мають придумати самі. https://www.dsnews.ua/ukr/politics/shchob-perebiti-korupciyni-skandali-v-komandi-prezidenta-ofis-virishiv-pokoshmariti-klichka-ta-meriv-inshih-mist-ekspert-10082023-484907
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669911 вiд 2023-08-10 13:06:04була інфа, що казахи заборонили хуяндекс, бо той зливає особисті дані в фсб
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669910 вiд 2023-08-10 13:02:02sk (здалеку…) № 1669908 «Ранее журналисты обратили внимание, что на личном сайте Волож стал называть себя родившимся в Казахстане израильским предпринимателем.» та він навіть од кацапії намагається дистанціюватись. пишуть виїхав з кацапстану у 2014
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669909 вiд 2023-08-10 12:30:28Для аргументації наших позицій по Зерновій Угоді було непогано притопити якогось нового Цезаря їхнього Куннікова.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669908 вiд 2023-08-10 12:30:17Сооснователь «Яндекса» Аркадий Волож рассказал, что выступает «категорически против варварского вторжения России в Украину» --------- оці хуйло-ярдери, що давно виїхали і живуть за кордоном. коли роблять такі заяви, явно не від чистого серця (якщо воно у них є). вони або являються проксі супер-хуйло-ярдерів - гаманців хуйла. тому цими заявами хочуть щоб санкції проти них не працювали і вони могли допомагати своїм «босам» баблом управляти… або десь в судах добиваються зняття санкцій. і роблять заяви щоб у суді довести що санкції проти них не справедливі…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669907 вiд 2023-08-10 12:25:24Русня йобнула по Ізмаїлу Рені для чого? Щоб ми пристали до угоди Зернової, тільки вже на умовах Росії Туреччини і ООН, у Русні добрива (замість газу) продаються, СВІФТ підключається і таке інше. Нах воно надо?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669906 вiд 2023-08-10 12:23:13Річ у тім, що ця зернова угода вже своє призначення виконала, ми вивезли 70% торішнього зерна. Україні треба зараз давити на американців, і наголошувати, що продовження зернової угоди в тому самому форматі не дає вже жодних вигід Україні, а тільки шкодить. і посилює Росію на морі, погіршує безпекову ситуацію для України. Наприклад Ахметов і не тільки, за те щоб порти працювали і на інші товари, наприклад метал і руда. Імпорт теж цікаво було морем запускати. Короче треба українцям довести до ООН до Африки, що ми зерно курям згодуємо аніж дозволити Росії панувати в Чорному морі.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669905 вiд 2023-08-10 12:20:22ВМС ЗСУ оголосили тимчасові коридори для торгових суден, що йдуть у/з портів України ▪️Маршрути будуть в першу чергу використовуватися для можливості виходу цивільних суден, що знаходяться в українських портах Чорноморськ, Одеса та Південний ще з початку повномасштабного вторгнення. ▪️На всіх маршрутах зберігається військова загроза та мінна небезпека з боку РФ. ▪️До проходу маршрутами допускатимуться судна, власники яких офіційно підтверджують готовність до плавання в таких умовах.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669904 вiд 2023-08-10 12:11:44According to the Turkish leader, contacts regarding the initiative’s restart “on an expanded scale” are ongoing, but the decision depends on Western countries fulfilling “their promises”. However, he did not specify exactly which obligations have been violated. https://ubn.news/turkey-seeks-to-revive-and-expand-the-grain-deal-as-a-step-toward-peace-in-ukraine-while-the-us-is-pinning-its-hopes-on-brazil/ ----------- начеб-то хуйло в кінці місяця збирається до ердогана і знову «хвилі» починають здійматись навколо зернової угоди ердоган розказує що хоче «розширити масштаб» угоди, ми теж натякали що потрібно крім одеси й миколаїв в угоду включати… але хуйло роздовбало наші зернові термінали, і хз про що домовлятись тепер… і які домовленості захід порушив? можливо ердоган просто кидає купу тексту в ефір для своїх «поціновувачів» … і наші сьогодні оголосили про коридори по яким судна можуть проходити по чорному морю…
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669903 вiд 2023-08-10 12:05:12m1919(Київ - чемпіон!) № 1669900 вiд 2023-08-10 11:18:16 Хіба що до складу Грузинської автономної республіки в складі РСФСР повернуть Абхазію та Півд. Осетію.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669902 вiд 2023-08-10 11:33:08Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1669901 m1919(Київ - чемпіон!) № 1669900 ---- Теоретично можна уявляти таку можливість, але … тільки в результаті військової поразки РФ в Україні. Херня короче. Взагалі цікаво знати чи сьогодні є якийсь рух (людей і товарів) на кордонах Абхазії і Грузії, Південної Осетії і Грузії. Наскільки я розумію, там ситуація гірше. Там фізично нема грузинів
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669901 вiд 2023-08-10 11:20:24У таку фуйню може повірити лише кака какаладзе, якого мʼячем йобнуло по голові.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669900 вiд 2023-08-10 11:18:16У грузинському суспільстві активно просувають думку, що у відповідь на проросійську політику Тбілісі у Кремлі можуть дати згоду на повернення окупованих територій. І що це – єдиний шанс на безкровне повернення цих земель.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669899 вiд 2023-08-10 11:06:59«Міністр оборони України Олексій Резніков показав у соцмережі X (Twitter) нові бронемашини Senator, які Україна отримала від Канади».---------------------Бронемашини - це завжди добре, але от якщо твітер тепер Хє, то чи слід замість «твітнув» говорити «хуйнув»?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669898 вiд 2023-08-10 11:06:50Ukraine's monthly war expenses are one-third of Russia's. Ukraine spends $3.8B monthly on the #war, less than a third of what the Russian Federation spends… -------- https://twitter.com/theUBN/status/1689531172508876800?s=20 ---------- хз як вони рахували. у хуйлостана багато зброї «зі складу». тобто «бесплатно»
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669897 вiд 2023-08-10 11:01:41и цифры там другие по потерям на этом заводике - 10 убито, 10 - пропали, 60 пострадали, но не все еще разгребли..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669896 вiд 2023-08-10 11:00:29у мюридкив телеге полная история этого заводика, ково сильно интересует - почитайте.. НО, самое главное, что он действительно, после возвращения в госуправление после банкротства начал производить среди прочего оптико-элктронное оборудование, в частности - головки самонаведения ракет вохдух-воздух..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669895 вiд 2023-08-10 10:45:43Хз, якщо це завод з виробництва оптичних приладів, то там і обладання, і персонал не ті, щоб виготовляти снаряди - хіба що таємно створили якесь окреме виробництво.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669894 вiд 2023-08-10 10:45:17Та там не хлопчатобумажний а конкретно гриб атомовий був, напевно якийсь тротил зберігався. Ну снаряди 122 мм валялися. Піро так не горить.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669893 вiд 2023-08-10 10:31:23Bobb № 1669892 Офіційно русня доповіла, що склад належав якомусь піро-руссо, яка займалась піротехнікою. Щось мало віриться, що дозволили б таку хуйню складати на території заводу ОПК. Просто русачки почали там робити снаряди для арти і придумали таке прикриття, щоб ніхто не знав про це.