Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669812 вiд 2023-08-08 22:20:08сільськогосподорські землі розмінцють досить щвидко, туди-сюди спец техніку поганяють і все. А от те шо від посадок і балок залишиться … там складно, ну може і не чіпатимуть зовсім. Тіки до цього ще «як до Київа рачки». було б шо розміновувати …
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669811 вiд 2023-08-08 22:19:14ну и комбайн безпілотний то дуже добре просто з точки зору агротехнологій. Але ж комбайн не безкоштовний, а ще до нього їздить бочка з солярою та живим водієм.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669810 вiд 2023-08-08 22:12:44olma № 1669808 ну знову про математику. Скільки протитанкових мін може знешкодити один сапер за одну годину? Міни не тільки протитанкові. В зоні бойових дій комплексне мінування, саме просте під протитанкову кладуть протипіхотну. З часом міни ржавіють і таке інше. Підривати проходи дуже дорого, а в лісі майже неможливо. Це мінімум того, що мені екс юги розповідали ще в 90х. Так знайти стало легше, але хто піде знімати МОНку яка простояла пару сезонів під дощем та снігом?
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669809 вiд 2023-08-08 22:09:362 Enot № 1669746Ну можливо був і такий варіант у занадто жадібного торговця. Більш розумний в ніякі джунглі з їх букетом африканських болячек не пхався, а чесно платив чорноп "яточному діловому партнеру, який приганяв товар у порт.Читав, що вперше потрапивший на такі угоди англічанин охрінював, яку суму передплати без усяких зайвих папірців видавались «партнерам». В Англії, мол отримати таку суму без залога та поручительств було неможливо.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669808 вiд 2023-08-08 22:02:53дрони з тепловізорами могли бачити ці нагріті сонцем міни на півдні в червні місяці.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669807 вiд 2023-08-08 22:00:32як колись писали в радянських газетах - колонка новості наукі: "AI может узнать все, что вы напечатаете, используя только микрофон (по звуку нажатий). С точностью до 95%. Команда исследователей из нескольких британских университетов опубликовала свою работу в рамках Европейского симпозиума IEEE по безопасности и конфиденциальности. Команда создала искусственный интеллект, который смог украсть весь текст, который человек печатал на клавиатуре. Система анализировала нажатия клавиш, записанные с помощью микрофона, с точностью до 95%. Если технологию используют злоумышленники, то они получат доступ к паролям, чатам и другой конфиденциальной информации в онлайн-режиме. Технология значительно упрощает взлом из-за того, что сегодня очень большое количество устройств оснащается микрофонами. Звук может быть записан даже во время разговора по Zoom, пока один из участников набирает текст. В своих тестах ученые использовали клавиши MacBook Pro, записывая звук на микрофон iPhone 13 mini или Zoom. Результат — 95% точность записи на смартфон и 93% — через Zoom. "
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669806 вiд 2023-08-08 21:56:06Starik (Україна, Київ) № 1669801 --- З часів розмінування Балкан багато чого змінилося. Наприклад безпілотна с/г техніка, трактори, комбайни тупо без водія і механіка по полю їздить: «туда, сюда, обратно - тебе и мне приятно». Плюс є дрончики. Бачив інфу, що на Півдні місяць тому в сонячний день протитанкові нагрівалися, і в момент коли сонце заходило, а металічні корпуси мін були ще гарячі і видні для дронів з нічним інфрачервоним 'баченням'. Таким чином у сутінках українці могли бачить заміновані поля. але це коли трава ще не занадто висока була.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669805 вiд 2023-08-08 21:39:59Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 166979 я думаю шо в рамках однієї країни, тим більш північної так ділити не доречно. і звісно шо на півдні там буде трохи легше.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669804 вiд 2023-08-08 21:24:34Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1669803 У цієї піздосі є аккаунт у твітері. Я заходив туди рік тому, там усі нарративи руснявої пропаганди плюс дрочь на хуйла, нічого особливого. Але тоді вона мешкала у Лівані
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669803 вiд 2023-08-08 20:58:02У дімогандона цікавий матеріал:https://gordonua.com/ukr/news/worldnews/ekshlava-mzs-avstriji-jaka-tantsjuvala-na-svojemu-vesilli-z-putinim-oselilasja-v-rosijskomu-seli-1676516.htmlТіпо цю 3.143ду ви3.143дили з усіх усюд у Європі, і вона навіть боялася, що взагалі у3.143дять - бо нібито надходили погрози. Тепер мешкає у кацапській три3.143ді і каже, що все 3.143дато ;)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669802 вiд 2023-08-08 20:52:372 Kaizer№ 1669785ты не понимаешь. У сержанта есть ресурс - его подразделение, которым он камандует, пока лейтенант хуйзна где, а у таксиста никакого ресурса..И если сержанты сговорятся, никакие полковники им не указ..
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669801 вiд 2023-08-08 20:38:52olma № 1669797 пенси з міст тут якось виживають на родичах та благодійності. багато хто поїхав на захід. 1 вересня ще не настало в цьому році :))) По розмінуванню я орієнтуюсь на Балкани (екс юги). Ніяких проривів там не було і немає. Особливо в зоні активних бойових дій. А тепер порахуй в кв км2 наші зони. Навіть київська область розміновані дороги, узбіччя і поля, де заплатили. Зрозуміло, що деякі ділянки мають оборонне значення, але був випадок як горіла свалка, поїхали пожежники, перша машина підірвалася і все. Наче вижили, але… Воняло два тижні, залишалося лише терпіти.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669800 вiд 2023-08-08 20:37:28Попит слабкий. Відчуваєься що пара мільйонів людей за кордоном. В 2021 році ціна на лохину (голубіку, blueberry, borówki) була в середньому 200 грн за кг. Зараз 100-120 грн. за кіло. Це таке спостереження. Соррі що не по темі.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669799 вiд 2023-08-08 20:34:32olma № 1669797З, я хотів сказати, з 1 серпня обвал цін на овочі настав.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669798 вiд 2023-08-08 20:33:22Інфраструктура - вода, газ, світло це потребуватиме дуже багато ресурсів, грошей, часу, людей тощо.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669797 вiд 2023-08-08 20:32:03Starik (Україна, Київ) № 1669794 ----- Це і так і не так. Річ у тім, що пенсіонери в містах вже розучилися їбашить на городі. Змінилися технології в агрикультурі. (До речі з десь з 1 вересня тут в Києві на районі стався обвал цін на сезонні овочі, просто обвал). З чого я суджу, що не всі пенсіонери будуть їбашить на ділянках, просто не витримають конкуренцію з промисловим фермерством. По розмінуванню, скажу що з сучасними методами та інвестиціями в це діло, все буде відбуватися швидше, ніж до того. Але проблема є.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669796 вiд 2023-08-08 20:22:58Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг]№ 1669794 вiд 2023-08-08 20:21:18От тільки пускати вату назад бажано із великим розбором - хоча мабуть превалюватиме сентимент «та ви шо, це ж наші люди».
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669795 вiд 2023-08-08 20:21:40Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]№ 1669757 вiд 2023-08-08 17:49:09Ну власне і у Британії не працює - бо мають грошовитий Південь і набагато менш заможну Північ.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669794 вiд 2023-08-08 20:21:18m1919(Київ - чемпіон!) № 1669786 Згоден, але не більше 20М. olma № 1669789 Пенсіонери у нас займаються натуральним господарством. Проблема буде у зруйнованих та міноопасних територіях. Людям звідтиля треба надавати не лише допомогу, але і ділянки землі, що буде дуже важко. olma № 1669756 Щодо міграційної політики, думаю все буде просто. Коли у москалів стане погано вата повернеться додому. На це і розраховують.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669793 вiд 2023-08-08 20:18:57+№ 1669791Звідки залучати, і як цю працю оплачувати - бо сьогодні країна фактично виживає за рахунок іноземної допомоги. Тобто мабуть доведеться тим же узбекам, киргизам тощо пропонувати ділянки української землі в обмін на їхню участь у відбудові України - бо Захід не буде нескінченно довго фінансувати ці проєкти, особливо якщо у світі виникатимуть нові вогнища напруги («очагі напряжонності», як це називали у пєдєрачі «Мєждународная панорама»). А скоріше за все вони таки виникатимуть.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669792 вiд 2023-08-08 20:16:43весь південь Німеччини - молоді працездатні поляки 20-40 років, часто сім "ями. Також румуни, і трохи менше - угорці.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669791 вiд 2023-08-08 20:11:13olma [Останнi 20 месаг]№ 1669789 вiд 2023-08-08 19:54:52А до того сотні тисяч, якщо не мільйони поляків виїхали до Західної Європи - тому і виникла потреба в українських заробітчанах. Тепер вже Україна має визначатися, звідки залучатиме робочу силу.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669790 вiд 2023-08-08 20:09:20m1919 (Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг]№ 1669787 вiд 2023-08-08 19:49:24І головне - все ж правильно, за жодним пунктом не можна заперечити.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669789 вiд 2023-08-08 19:54:52m1919(Київ - чемпіон!) № 1669787 ------ Проблема не в абсолютній кількості населення, а в його віковій і трудозайнятій структурі. Коли на одного працюючого, який створює додану вартість і сплачує податки - сидить 3 пенсіонера або на пособії - це відтермінований пиздець. Ніяка держава не витримає. Поляки протягом останніх 7 років як круто піднялися на наших заробітчанах.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669788 вiд 2023-08-08 19:51:462 та Р¶ РЅРµ москал СЊ№ 1669778Царство небесне!
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669787 вiд 2023-08-08 19:49:242 olma№ 1669769Так що може не останній експерт.Але точно не найкращий.Ось взірець справжнього експерта:10 квітня@buch10_04«Зима буде дійсно складна, якщо будуть складнощі, якщо складнощів не буде то все пройде не складно» - «експерт» Жданов.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669786 вiд 2023-08-08 19:44:462 olma№ 1669756Херня.За існуючої структури економіки і нормальних технологіях Україні у кордонах 1991 року більше 10М люду не потрібно.Решта займається або напівнатуральним господарством (село), або купи-продай та нігті пиляє і піцу розвозить. І ще частина будує житло для тих зайвих 30М.
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669785 вiд 2023-08-08 19:40:52Batyj № 1669781 Тиб шe скaзaв «Черные тaксiсти».)
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669784 вiд 2023-08-08 19:32:282 olma№ 1669741Ахметов вклався у морські дрони?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669783 вiд 2023-08-08 19:27:032:6, 2:6.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669782 вiд 2023-08-08 19:26:23Еліна злилась Коллінс, без шансів. Купа помилок, повільна. Спад форми?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669781 вiд 2023-08-08 19:11:07№ 1669779если и будут, то Черные сержанты..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669780 вiд 2023-08-08 19:09:32Batyj № 1669774 ну не все так і гарно: "ТОКМАКСКОЕ НАПРАВЛЕНИЕ Артиллерия ВСУ отработала по позициям российских войск вдоль дороги Работино-Вербовое. Противник имеет частичный успех. "
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669779 вiд 2023-08-08 19:09:05Питaннячкo. Мoжуть бути «чoрнi пoлкoвiнкi» в Нeнцi? Зa якими condition СБУ вiдпрaвлять Zeli «чoрну мeтку» i пoчнуть aрeшти oтoчeння?
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669778 вiд 2023-08-08 19:01:06дякую всім за співчуття. ось таким він був..
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669777 вiд 2023-08-08 18:53:04Voxa (м. Запоріжжя) № 1669744 в цієї теорії є ще одна вада, за логікою, самі сильні і розумні повинні були б втікати-оминати торговців, а не потрапляти до них. ------------- Или наоборот, самые умные должны были стремиться именно к торговцам, чтобы посредством их транспорта попасть в развитую страну с высоким уровнем жизни, остановить там рабовладение, затем получить все права, и через несколько поколений в далеком 2009-м году отобрать пост Президента этой самой развитой страны, а затем побудить всех в Мире, в том числе и аббатов на Обсилфе начать дискуссию о попранных правах бывших африканских рабов.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669776 вiд 2023-08-08 18:49:29Згоден. Не треба розганяти всю цю фігню. Є цікавіші теми для обговорень.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669775 вiд 2023-08-08 18:42:26Погано не те що якийсь йолоп щось написав, погано що купа людей спрйняли це як реальність, а не як висер довбойоба. Так само був вкид що половина українських дипломатів не повернлася з за кордону. Це просто брехня, але дезорієнтованому суспільству зайшло і це. Це дуже погано. Люди не здатні відрізнити реальність від брехні, нездатні навіть перевірити інформацію. І цим користуються і будуть користуватися вороги '.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669774 вiд 2023-08-08 18:41:14чрта дозера разговоров седня про «успехи» наши.. на югах.. Просуваемся в Работине, закрепились в Казачих Лагерях (левій берег віше херсона).. Не ндравится мне.. шумно сильно..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669773 вiд 2023-08-08 18:38:48Voxa (м. Запоріжжя) № 1669772 вiд 2023-08-08 18:27:57 Поки іде війна, військовий стан будуть продовжувати кожні 3 місяці. Його не відмінять, його не треба відміняти, його можна тільки не продовжити.