Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669692 вiд 2023-08-07 18:49:46№ 1669687ты еще скажи, что тебе все равно какого цвета будут пятки твоих внуков..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669691 вiд 2023-08-07 18:44:32https://www.eurointegration.com.ua/news/2023/08/7/7167139/ «Другий саміт, підсумковий, повинен буде зафіксувати завершення війни», – констатував він. Єрмак додав, що цей саміт передбачатиме участь Росії. При цьому на брифінгу для журналістів йшлося також, що в ОП розраховують на капітуляцію Росії до того часу. " якісь дивні речі артикулюються … тут два варіанта: 1. ми шось не знаєм і не на широкий загал шось відбувається. 2. країною і відповідно президентом керує якийсь неадекват. Він маре, а його чомусь слухають.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669690 вiд 2023-08-07 18:20:38Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1669685 це взагалі якось дивно. негров нєт, а слово таке є :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669689 вiд 2023-08-07 18:15:03да, як казали колись в старому анекдоті про негрів: «і які ж тоді у вас цигани?»
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669688 вiд 2023-08-07 17:46:19Відомство Кулеби каже, що колишня товста газета 3.143дИть навіть не як троцкій, а як найостанніша сіманян ;)------------------------«Дзеркало тижня» опублікувало новину про нібито неповернення до України 40-60% українських дипломатів. Ця інформація абсолютно не відповідає дійсності.Про це повідомили в МЗС України у відповідь на запит Lb. ua.«Ситуація є насправді такою: з 24 лютого 2022 року після закінчення відрядження звільнилися із МЗС та не повернулися до України 18 кадрових дипломатів, а також 15 працівників, які працювали за контрактами. Остання категорія була працевлаштована за кордоном на фіксований термін без зобов‘язання подальшого працевлаштування в МЗС. Тобто, якщо говорити про систему дипломатичної служби, то це 18 людей. Загалом гранична чисельність співробітників закордонних дипломатичних установ України – 1 485 осіб. Кількість тих, які не повернулися, насправді складає 1%», – йдеться у відповіді МЗС ".
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669687 вiд 2023-08-07 17:40:46Була колись в штатах дискусія, коли расова теорія була популярна, чи вважати білими італійців? Де провести межу? Чи ТЬері Анрі є негр? Цікаві питання. Мабуть тому що очевидної межі нема й кореляція расової теорії з ДНК майже відсутня
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669686 вiд 2023-08-07 17:38:19Тим часом, пашуня аткінулся… будемо сподіватися, що тимчасово:---------------------"Екснамісника Києво-Печерської Лаври митрополита Павла (Лебідя) звільнено під заставу.За нього внесли заставу у розмірі понад 900 тис. дол. "
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669685 вiд 2023-08-07 17:27:14Нєгров - нєт… тоїсь совячі підручники нам брехали. Хоча емпірично чомусь видається, що нєгри таки є.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669684 вiд 2023-08-07 17:23:39Автокоректор sucks
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669683 вiд 2023-08-07 17:20:55Є два класи людей. 1. Кому важливий колір шкіри, очей, форма голови, носа та ін. Це ультра-праві, які вважають умовно що темношкірі меншовартості. Та ультра-ліа, які вважають, що світлошкірі меншовартості, бо пригнічувати темношкірих. 2. Кому не цікаві расові ознаки людини. Перший тип це расисти із знаком + та -. Другий тип не расисти. Що тут ще обговорювати?
Danser [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669682 вiд 2023-08-07 17:11:39Серйозно, австралопітеки :) , вилазьте з печер: After discussing various criteria used in biology to define subspecies or races, Alan R. Templeton concludes in 2016: «[T]he answer to the question whether races exist in humans is clear and unambiguous: no.» [19]: 360 [20] Теорія рас вже давно вважається псевдонауковою, різниці біологічно не значущі і саме вживання слова «раса» це моветон і перший крок до расизму. Звикайте. :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669681 вiд 2023-08-07 17:05:32Batyj № 1669678 більших расистів за кацапів не існує. то пиздець яка ганебна хуйня.
SergikS(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669680 вiд 2023-08-07 17:02:53Batyj № 1669678 вiд 2023-08-07 16:16:25 Более того, там еще монголоиды мелькали :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669679 вiд 2023-08-07 16:55:11День расизму на О. :-)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669678 вiд 2023-08-07 16:16:25Просто интнресно, а что говорит французская или англосакская освита по поводу человеческих расс?В частности, в качестве кого фигурируют представители расы, которую «совковая» освита по фашистски обозвала негроидами?
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669677 вiд 2023-08-07 16:14:53А от якщо людина вживає слова «негр» або «чорний» і при цьому має чорних друзів і подобаються чорні дівки, то то расист чи ні?))
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669676 вiд 2023-08-07 16:12:20та ж не москаль № 1669623 Співчуття (((
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669675 вiд 2023-08-07 14:59:11Valeriy № 1669665 вiд 2023-08-07 12:34:17 Саме так. Расистів та невігласів. У твоєму віці расизм - твоя природа, бо міг би вже чогось нового навчитися, як людина. Тикати у совкову освіту - ну он такі самі расисти з тою ж освітою Україну намагаються знищити зараз. Як не повернути, діагноз.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669674 вiд 2023-08-07 14:08:19гаїті-домінікана - на одному острові звичайно що немає простих відповідей, завжди є «контекст» навколо того усього цікаво що на одному острові так сильно расовий склад різниться (навіть не задумувався над цим. відносно невеликий острів. за століття всі з усіма б перетрахались і мали б «середнього» афро-островитянина), видно французи-іспанці вели різну політику і народ «сортувався» хто на якій половині осідав… моливо кудись мігрантів дофіга підвезли… я приводив приклад до того що «генних» лідерів нації неможливо «вивезти» :) у людей набагато більший вплив дає соціальні зв'язки, організація життя і т. п… якщо з гаїті-домініканою не дуже чистий приклад, то завжди можна подивтись наскільки пн і пд кореї стали різними країнами. хоча генетика на 100% однакова. і це ж тільки життя одного покоління пройшло…
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669673 вiд 2023-08-07 14:01:47Bobb № 1669661 С-125
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669672 вiд 2023-08-07 13:18:14sk (chromebook acer 14) № 1669667 Ні, в Домініканській республіці не «ті ж самі негри» як ти кажеш. Що нам каже сайт цру про расовий склад населення обох країн? Гаїті: - black 95% - mulatto and white 5% Домініканська Республіка - mixed 73% - white 16% - black 11% Корреляція расового складу з добробутом в країні доволі чітка.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669671 вiд 2023-08-07 13:15:44sk (chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг]№ 1669667 вiд 2023-08-07 13:05:26Це справді так - он проф. Прєображенскій «мєчтал о євгєнікє», а результатом його експериментів став шаріков. Та й у реальному житті наука євгеніка з рештою опинилася в жопі, бо стала асоціюватися зокрема з Генріхом Гіммлером і його СС (Гіммлер, за першою спеціальністю куровод, активно працював над вдосконаленням людської природи - як він це бачив).
Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669670 вiд 2023-08-07 13:13:39Сегодня слышал прикол: чувак живёт где-то в Дубаи, бизнесмен-трейдер. попросил знакомых купить в Киеве и переслать ему духи феромоны. На вопрос зачем ему - ответил мол он ведёт переговоры с компаниями где участвуют с другой стороны женщины. Хочет феромонами воздействовать на них чтобы подписали нужные контракты)) такое
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669669 вiд 2023-08-07 13:13:12sk (chromebook acer 14) № 1669667так там немає загадки. я ще в 2007 спілкувався з місцевим. він каже, що Франція рано зйобнула х Гаїті, а Іспанія ще досить довго «тиранила» Домінікану. тож останні тоді мвли середню зп 500 доларів, а гаїтянці хуярили на плантаціях за їжу. якось так. плюс каже ми та гаїтянці різні, бо у них п'яти чорні, а у нас білі і коли в домініканській сім'ї народжувалась дитина з чорними п'ятами, то це типу хєровато бо «гаїтянин народився». отаке. расисти домініканські))
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669668 вiд 2023-08-07 13:09:57подивився огляд інтер_м-даллас… мессі знову на останніх хвилинах забив. зрівняв рахунок пара красивих автоголів. нормально так «награли» на 4-4 в основний час. інтер горів 1-3 і 2-4… мессі 2 голи з гри. з його асісту авто-гол. плюс пенальті, ті що пробивають в млс після нічиєї…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669667 вiд 2023-08-07 13:05:26klirik № 1669664 вiд 2023-08-07 11:32:13 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1669663 якби з генами було все так просто -то й життя було б «простим» наприклад в дк грали б діти гравців минулого покоління :) і т. п… от якось акваріумних рибок чи котиків можна спарювати і вивидити якісь нові «покращені» форми… а у людей хз як воно працює… ми тут вже обговорювали. на одному острові з гаїті- домінікана. ті самі «негри» … відносно процвітаюча країна і гени там +- такі ж як у їх сусідів по острову на гаїті…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669666 вiд 2023-08-07 13:02:02сегодня достигнуто знаковое число утилизированной кацапни - четверть миллиона двухсотых..
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669665 вiд 2023-08-07 12:34:17Valeriy № 1669649 вiд 2023-08-06 23:27:16 Називати афронігерійцем сенсу немає. Але є африканець чи нігерієць чи єгиптянин, а є твій расизм. Жодного реалізму. --------------------------- А еще есть твой дятлодолбизм. Это политкорректное выражение или же просто корректное? Когда я в школе учил, что весть негроидная раса и что в Африке южнее Сахары живут негры, то это расизм? Ты продолжишь утверждать, что в Союзе в школах воспитывали расистов?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669664 вiд 2023-08-07 11:32:13Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1669663 Ну за такою логікою там, де завозились самі сильні і розумні негри, повино бути більш-менш цивилізоване суспільство. Але почитайте що зараз собою являє Гаїти. Там при владі нащадки саме цих негрів і незалежність вони здобули ще у 19 столітті
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669663 вiд 2023-08-07 10:53:07Pryvyd zamku [Останнi 20 месаг]№ 1669662 вiд 2023-08-07 09:37:14Але остаточний відбір здійснювали самі торгівці - тобто найкращий людський матеріал все одно вилучався з популяції.
Pryvyd zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669662 вiд 2023-08-07 09:37:142 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1669658В цій теорії є одна нестиковка - виловлювали негрів на продаж і продавали білим работорговцям самі чорні. Із іншого племені.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669661 вiд 2023-08-07 09:15:18olma № 1669651 А що це за комплекс модернізували? ------------- На 37 секунде там антенны комплекса П-18 https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F-18
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669660 вiд 2023-08-07 09:07:14Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг]№ 1669653 вiд 2023-08-06 23:54:30Якщо попик ще призовного віку, можна направити військовим капеланом - хай про те ж саме помолиться в окопі.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669659 вiд 2023-08-07 08:53:24Valeriy [Останнi 20 месаг]№ 1669649 вiд 2023-08-06 23:27:16Можна порадити тій молодиці на наступних виборах (хз коли вони будуть, щоправда) сміливо йти до парламенту чи хоча б до якоїсь місцевої ради за списком вічнозелених слуг народу. Там вона буде серед своїх.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669658 вiд 2023-08-07 08:50:35До речі, існує теорія, що свого часу работоргівці вивезли з Африки найбільш продуктивне населення (найсильніших, найздоровіших, найрозумніших), і цим у певному сенсі змінили генетичну структуру цілого континенту. Цим намагаються пояснити провальні результати розвитку багатьох країн Африки.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669657 вiд 2023-08-07 01:17:17Valeriy № 1669649 вiд 2023-08-06 23:27:16 Називати афронігерійцем сенсу немає. Але є африканець чи нігерієць чи єгиптянин, а є твій расизм. Жодного реалізму.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669656 вiд 2023-08-07 01:13:59Комрании, эксрлуатирующие бизнесджеты, взвещивают не толко груз клиентов, а и самих клиентов. Важен каждый килограмм. От этого зависит конечная цифра заправки..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669655 вiд 2023-08-07 01:06:02№ 1669645Да, ни визэйром. А компанией малых бизнесджетов, из Польщи.Груз поедставили дипломатической почтой не подлежащей досмотру. Чемоданы взвешивались. Для бизнесджетов это важнее, чем для виззэир..
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669654 вiд 2023-08-07 00:00:26Пишуть пiд Рoбoтинo oрки пeрeдягнулися в укрaїнську фoрму щoб ствoрити зaвoрушeння у нaс в тилу, їх зaсiк oркiвський дрoн i свoї ж нaкрили aртилeрiєю. -32.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669653 вiд 2023-08-06 23:54:30PEPSI (Merkury) № 1669634 a нaвiщo дaлeкo хoдити… i нaвiть нe РПЦ… В ужгородському греко-католицькому соборі священник молився, аби «бог примирив Україну та росію», а українці та росіяни «перестали один одного вбивати»