🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2036.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669612 вiд 2023-08-06 16:39:16

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 166961
---
Я з тобою згоден. І одна з головних причин, чому нарід не довіряє українській державі, це якраз відсутність справедливості і правил гри. Хтось не вилазить з мазератті, чи тут чи закордоном, а хтось сидить на мівіні і дешевій ковбасі, і навіть найдешевшу на ринку тарантайку не може собі дозволить.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669611 вiд 2023-08-06 16:29:22

olma
№ 1669595
справа ж не в закордоні як такому.
справа у відсутності державної стратегії.
і нерівноправності. Однім усе - іншим нічого.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669610 вiд 2023-08-06 16:29:16

дніпро забив, 1:0

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669609 вiд 2023-08-06 16:22:55

Британці років 5-6 тому зняли цілий серіал про мушкетерів - настільки політкоректний, ніби його афтари були готові самі себе трахнути у жоппо. Але до чорного д'Артаньяна навіть там не дійшли.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669608 вiд 2023-08-06 16:17:41

Наші влучили у міст біля Геничеська. Вже є фотки. Отвір точнісенько посередині дороги, є вирогідність что основний вибух був біля опори, під мостом

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669607 вiд 2023-08-06 16:15:39

У Поліссі грає Влад Огиря 33 роки. А це мій земляк. Народивська в містечку Горське на Луганщині.
У мене був однокласник Сашко Огиря, загинув десь в Сибіру за темних обставин.

Я коли шукав в інтернеті історію своїх рідних сел і селищ, то вийшов на цю фамілію українських козаків з 18 століття.

Тому я за Полісся якщо що.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669606 вiд 2023-08-06 16:11:27

Макуану у перерві підлікували, він на полі.
Назаренко теж вийшов (бувший гравець дріпра).

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669605 вiд 2023-08-06 16:08:25

…вышла еще и британская «Три мушкетера» Билла Томаса. Бюджет там, судя по всему, был тысяч сто, так что снимали в основном в лесах и бились все больше дрекольем, шпаги экономили. Д'Артаньяна там сыграл афро-британец Малачи Пуллар-Латчмен, так что фраза разбитной девушки из кабака: «А у вас в Гаскони все такие… храбрые?» вызывал нездоровый смех в зале. На IMDB у этого шедевра оценка аж 1,7, так что вы представляете, что это такое.
---------------------
обовязково треба подивитись, я таке обожнюю.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669604 вiд 2023-08-06 16:01:33

Макуана схоже травма, напевно вийде Назаренко.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669603 вiд 2023-08-06 15:44:38

Макуана - цікавий швидкий форвард/ атакуючий півзахисник.
Практично молодий Ето "О.
Полісся вдесятьох рве дніпро як тузик грєлку.
Вже три гольові мементи створили.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669602 вiд 2023-08-06 15:39:32

Ну не знаю. Мне нравится.. Калитва приличную банду собрал. А принимая во внимание, что он приличный тренер, прогнозирую для полесья в итоге первую половину таблицы..

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669601 вiд 2023-08-06 15:37:28

суддя підарас. Там червоної не було, максимум жовта, але вилучив. Жорстке єдиноборство - так, але таких масса.
Чому підарас?
1. Тому що після вилучення гравця Полісся не дав червону гравцю дніпра за точно таке саме порушення.
2. Тому що «не побачив» фол на Макуана. А ситуація була хороша.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669600 вiд 2023-08-06 15:25:51

Випиздили Поліщука Кушніренка на 20 хвилині матчу. Отже мрачне видовище під назвою український воєнний футбол маст гоу он.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669599 вiд 2023-08-06 15:24:09



Обидві команди в Найках. Імхо в жовтому кольорі можна грати лише СбУ. А клуби хай своє щось видумують.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669598 вiд 2023-08-06 15:02:12

бойка немає. У воротах полісся чувак, ростом менший за будківського :-)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669597 вiд 2023-08-06 15:00:55

дніпро - полісся, почався.
Форма у полісся ахуєнна.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669596 вiд 2023-08-06 14:52:27

№ 1669594
Пока что предлагается закон, позволщий конфисковывать любую недвижемость у любого, без суда, а потомушта воннное положение и государству нада..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669595 вiд 2023-08-06 14:43:39

Що там робити, за кордоном? І там і тут, щоб вижити треба працювати, і шось там заробляти. А З'їбатися закритися як страус головою в пісок від війни можна і тут, не виїжджаючи за межі України.

Хіба що бракує хорошого безпечного відпочинку на морі з соленою водою з качанами кукурузи, кавунами і пляжною чурчхелою.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669594 вiд 2023-08-06 14:43:05

А ще можна тих, хто виїхав після початку повномасштабної війни, оголосити у міжнародний розшук, чи ухвалити зміни до Кримінального кодексу і заочно осудити їх із конфіскацією майна на території України. Як довбойобам нема чим зайнятися, то цікавих ідей - вдосталь.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669593 вiд 2023-08-06 14:36:48

ironbelly (LMW28IF)
№ 1669590 вiд 2023-08-06 14:19:12

Афтар цієї цікавої пропозиції мабуть впевнений, що його самого, як колишнього дупутата та нев'їбенного совєтнєга, точно випустять за кордон.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669592 вiд 2023-08-06 14:31:10

Зараз на східному Луганському фронті 38-39«С, на Запорізькому 39-40» С

Дай бог нашим бійцям добре успішно стерпіти спеку і залишитися боєздатними щоб давати чортів русні!

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669591 вiд 2023-08-06 14:20:53

вес долларовой купюры любого номинала - 1 грамм. 250 кг (10 кг снимем на вес чемоданов, плавок и полотенца) - это 25 миллионов баксов.
На первое время хватит..

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669590 вiд 2023-08-06 14:19:12

Але є одне «але». Я впевнений, що навіть після війни потрібно продовжити заборону виїзду чоловікам за кордон ще, як мінімум, на 3 роки. Інакше ми просто не збережемося як.

. Але одним махом відкрити кордони, як це було до 24.02.22 - це означає втратити плюс мільйон. Зараз за кордоном близько 7 млн людей, повернеться половина. Всі ті, хто пише про комплексні заходи по поверненню - лукавлять. Ніяких реальних комплексних заходів нема і не буде. На жаль.
(С) Радник голови МВС, голова «Інституту майбутнього України» Вадим Денисенко

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669589 вiд 2023-08-06 13:49:36

Може це у єрмачелли зібралися монети, отримані на сдачу, а він хоче їх покласти на діпазід у надійному саудівському банку - хоча як патріот мав би на них купити військові облігації.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669588 вiд 2023-08-06 13:34:39

Вес чюмаданов, отмечается в аэторорту..

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669587 вiд 2023-08-06 12:26:27

2 Voxa
№ 1669571
Я знав, що це возбудить чатик :))))

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669586 вiд 2023-08-06 12:11:06

Это кто-то взвесил наличку чтобы об этом сообщить

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669585 вiд 2023-08-06 11:52:58

оо, клевещут наверно:

Основная задача ермачилы на саммите в Джиде - разместить на депозите 260 кг налички..

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669584 вiд 2023-08-06 09:21:23

А хто нам ближчий, оцей чувак з сокирою чи згадані не москалем ужгородські евакуанти?
https://twitter.com/i/status/1687905995786190848

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669583 вiд 2023-08-06 08:53:07

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1669580 вiд 2023-08-06 05:53:35

Кацап едгард-фуєдгард заморив тигрика, сучара.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669582 вiд 2023-08-06 07:52:28

День Повітряних Сил ЗСУ!

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669581 вiд 2023-08-06 07:51:26

Шо, ця кислойобла запорізька хуйня вже й до Довбика доїбалась? А тобі скільки років, гівно? Маєш інвалідність? Чому не на фронті?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669580 вiд 2023-08-06 05:53:35

Тигреня, яке російські окупанти вкрали із зоопарку в тимчасово захопленому Маріуполі, померло в цирку на території країни-агресора Росії.

…у травні 2023 року тримісячне тигреня вивезли в московський цирк, де його збирався дресирувати Едгард Запашний, який підтримує повномасштабну війну Росії проти України й активно поширює кремлівську пропаганду. Про те, що тварина померла, заявив сам дресирувальник.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669579 вiд 2023-08-06 00:21:43

IGVAR
№ 1669576
дай Бог на ДонбасАрені подібного дочекатись!

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669578 вiд 2023-08-06 00:19:33

блядь, пройдіться набережними Ужгорода, проїдьтеся на авто по центру і порівняйте кількість АО до АА і тп, подивіться скільки биків вигулюють чау-чау разом з її губонапханим ботоксом власницями, зайдіть у вашу, колись, майже домашню і затишну кавярню, і оцініть цю публіку, що попри все приносить сюди новий, не притаманний місцевим, руський мир, а потім до Довбика дойоб.. тесь.

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669577 вiд 2023-08-05 23:09:45

2 toreo
№ 1669572

А от Довбик втік до Жерони, чи не втік?
Порушник чи ні?
Чи медкомісія забракувала, а в Жироні вимоги не такі сурові?

IGVAR [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669576 вiд 2023-08-05 22:48:46

То Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1669570 вiд 2023-08-05 21:18:50
Доиграли, 2-2.
Победила дружба)))

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669575 вiд 2023-08-05 22:06:49

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1669537
цей персонаж у німеччині абсолютно нікому не відомий.
Я вперше чую.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669574 вiд 2023-08-05 21:56:52

Волиняки з Crusaders Firm спартачів жухнули


Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669573 вiд 2023-08-05 21:46:38

toreo
№ 1669572
нема закону забороняючого виїзд за кордон.
як «заборонили», так і «порушують»


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.