olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669612 вiд 2023-08-06 16:39:16Voxa (м. Запоріжжя) № 166961 --- Я з тобою згоден. І одна з головних причин, чому нарід не довіряє українській державі, це якраз відсутність справедливості і правил гри. Хтось не вилазить з мазератті, чи тут чи закордоном, а хтось сидить на мівіні і дешевій ковбасі, і навіть найдешевшу на ринку тарантайку не може собі дозволить.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669611 вiд 2023-08-06 16:29:22olma № 1669595 справа ж не в закордоні як такому. справа у відсутності державної стратегії. і нерівноправності. Однім усе - іншим нічого.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669610 вiд 2023-08-06 16:29:16дніпро забив, 1:0
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669609 вiд 2023-08-06 16:22:55Британці років 5-6 тому зняли цілий серіал про мушкетерів - настільки політкоректний, ніби його афтари були готові самі себе трахнути у жоппо. Але до чорного д'Артаньяна навіть там не дійшли.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669608 вiд 2023-08-06 16:17:41Наші влучили у міст біля Геничеська. Вже є фотки. Отвір точнісенько посередині дороги, є вирогідність что основний вибух був біля опори, під мостом
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669607 вiд 2023-08-06 16:15:39У Поліссі грає Влад Огиря 33 роки. А це мій земляк. Народивська в містечку Горське на Луганщині. У мене був однокласник Сашко Огиря, загинув десь в Сибіру за темних обставин. Я коли шукав в інтернеті історію своїх рідних сел і селищ, то вийшов на цю фамілію українських козаків з 18 століття. Тому я за Полісся якщо що.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669606 вiд 2023-08-06 16:11:27Макуану у перерві підлікували, він на полі. Назаренко теж вийшов (бувший гравець дріпра).
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669605 вiд 2023-08-06 16:08:25…вышла еще и британская «Три мушкетера» Билла Томаса. Бюджет там, судя по всему, был тысяч сто, так что снимали в основном в лесах и бились все больше дрекольем, шпаги экономили. Д'Артаньяна там сыграл афро-британец Малачи Пуллар-Латчмен, так что фраза разбитной девушки из кабака: «А у вас в Гаскони все такие… храбрые?» вызывал нездоровый смех в зале. На IMDB у этого шедевра оценка аж 1,7, так что вы представляете, что это такое. --------------------- обовязково треба подивитись, я таке обожнюю.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669604 вiд 2023-08-06 16:01:33Макуана схоже травма, напевно вийде Назаренко.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669603 вiд 2023-08-06 15:44:38Макуана - цікавий швидкий форвард/ атакуючий півзахисник. Практично молодий Ето "О. Полісся вдесятьох рве дніпро як тузик грєлку. Вже три гольові мементи створили.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669602 вiд 2023-08-06 15:39:32Ну не знаю. Мне нравится.. Калитва приличную банду собрал. А принимая во внимание, что он приличный тренер, прогнозирую для полесья в итоге первую половину таблицы..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669601 вiд 2023-08-06 15:37:28суддя підарас. Там червоної не було, максимум жовта, але вилучив. Жорстке єдиноборство - так, але таких масса. Чому підарас? 1. Тому що після вилучення гравця Полісся не дав червону гравцю дніпра за точно таке саме порушення. 2. Тому що «не побачив» фол на Макуана. А ситуація була хороша.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669600 вiд 2023-08-06 15:25:51Випиздили Поліщука Кушніренка на 20 хвилині матчу. Отже мрачне видовище під назвою український воєнний футбол маст гоу он.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669599 вiд 2023-08-06 15:24:09 Обидві команди в Найках. Імхо в жовтому кольорі можна грати лише СбУ. А клуби хай своє щось видумують.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669598 вiд 2023-08-06 15:02:12бойка немає. У воротах полісся чувак, ростом менший за будківського :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669597 вiд 2023-08-06 15:00:55дніпро - полісся, почався. Форма у полісся ахуєнна.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669596 вiд 2023-08-06 14:52:27№ 1669594Пока что предлагается закон, позволщий конфисковывать любую недвижемость у любого, без суда, а потомушта воннное положение и государству нада..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669595 вiд 2023-08-06 14:43:39Що там робити, за кордоном? І там і тут, щоб вижити треба працювати, і шось там заробляти. А З'їбатися закритися як страус головою в пісок від війни можна і тут, не виїжджаючи за межі України. Хіба що бракує хорошого безпечного відпочинку на морі з соленою водою з качанами кукурузи, кавунами і пляжною чурчхелою.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669594 вiд 2023-08-06 14:43:05А ще можна тих, хто виїхав після початку повномасштабної війни, оголосити у міжнародний розшук, чи ухвалити зміни до Кримінального кодексу і заочно осудити їх із конфіскацією майна на території України. Як довбойобам нема чим зайнятися, то цікавих ідей - вдосталь.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669593 вiд 2023-08-06 14:36:48ironbelly (LMW28IF) № 1669590 вiд 2023-08-06 14:19:12 Афтар цієї цікавої пропозиції мабуть впевнений, що його самого, як колишнього дупутата та нев'їбенного совєтнєга, точно випустять за кордон.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669592 вiд 2023-08-06 14:31:10Зараз на східному Луганському фронті 38-39«С, на Запорізькому 39-40» С Дай бог нашим бійцям добре успішно стерпіти спеку і залишитися боєздатними щоб давати чортів русні!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669591 вiд 2023-08-06 14:20:53вес долларовой купюры любого номинала - 1 грамм. 250 кг (10 кг снимем на вес чемоданов, плавок и полотенца) - это 25 миллионов баксов.На первое время хватит..
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669590 вiд 2023-08-06 14:19:12Але є одне «але». Я впевнений, що навіть після війни потрібно продовжити заборону виїзду чоловікам за кордон ще, як мінімум, на 3 роки. Інакше ми просто не збережемося як. . Але одним махом відкрити кордони, як це було до 24.02.22 - це означає втратити плюс мільйон. Зараз за кордоном близько 7 млн людей, повернеться половина. Всі ті, хто пише про комплексні заходи по поверненню - лукавлять. Ніяких реальних комплексних заходів нема і не буде. На жаль. (С) Радник голови МВС, голова «Інституту майбутнього України» Вадим Денисенко
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669589 вiд 2023-08-06 13:49:36Може це у єрмачелли зібралися монети, отримані на сдачу, а він хоче їх покласти на діпазід у надійному саудівському банку - хоча як патріот мав би на них купити військові облігації.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669588 вiд 2023-08-06 13:34:39Вес чюмаданов, отмечается в аэторорту..
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669587 вiд 2023-08-06 12:26:272 Voxa№ 1669571Я знав, що це возбудить чатик :))))
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669586 вiд 2023-08-06 12:11:06Это кто-то взвесил наличку чтобы об этом сообщить
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669585 вiд 2023-08-06 11:52:58оо, клевещут наверно:Основная задача ермачилы на саммите в Джиде - разместить на депозите 260 кг налички..
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669584 вiд 2023-08-06 09:21:23А хто нам ближчий, оцей чувак з сокирою чи згадані не москалем ужгородські евакуанти?https://twitter.com/i/status/1687905995786190848
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669583 вiд 2023-08-06 08:53:07Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1669580 вiд 2023-08-06 05:53:35 Кацап едгард-фуєдгард заморив тигрика, сучара.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669582 вiд 2023-08-06 07:52:28День Повітряних Сил ЗСУ!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669581 вiд 2023-08-06 07:51:26Шо, ця кислойобла запорізька хуйня вже й до Довбика доїбалась? А тобі скільки років, гівно? Маєш інвалідність? Чому не на фронті?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669580 вiд 2023-08-06 05:53:35Тигреня, яке російські окупанти вкрали із зоопарку в тимчасово захопленому Маріуполі, померло в цирку на території країни-агресора Росії. …у травні 2023 року тримісячне тигреня вивезли в московський цирк, де його збирався дресирувати Едгард Запашний, який підтримує повномасштабну війну Росії проти України й активно поширює кремлівську пропаганду. Про те, що тварина померла, заявив сам дресирувальник.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669579 вiд 2023-08-06 00:21:43IGVAR № 1669576 дай Бог на ДонбасАрені подібного дочекатись!
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669578 вiд 2023-08-06 00:19:33блядь, пройдіться набережними Ужгорода, проїдьтеся на авто по центру і порівняйте кількість АО до АА і тп, подивіться скільки биків вигулюють чау-чау разом з її губонапханим ботоксом власницями, зайдіть у вашу, колись, майже домашню і затишну кавярню, і оцініть цю публіку, що попри все приносить сюди новий, не притаманний місцевим, руський мир, а потім до Довбика дойоб.. тесь.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669577 вiд 2023-08-05 23:09:452 toreo№ 1669572А от Довбик втік до Жерони, чи не втік?Порушник чи ні?Чи медкомісія забракувала, а в Жироні вимоги не такі сурові?
IGVAR [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669576 вiд 2023-08-05 22:48:46То Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1669570 вiд 2023-08-05 21:18:50 Доиграли, 2-2. Победила дружба)))
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669575 вiд 2023-08-05 22:06:49Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1669537 цей персонаж у німеччині абсолютно нікому не відомий. Я вперше чую.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669574 вiд 2023-08-05 21:56:52Волиняки з Crusaders Firm спартачів жухнули
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669573 вiд 2023-08-05 21:46:38toreo № 1669572 нема закону забороняючого виїзд за кордон. як «заборонили», так і «порушують»