🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2038.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669532 вiд 2023-08-05 02:29:45

Внаслідок атаки морських безпілотників ввечері 4 серпня у Керченській протоці пошкоджено російський танкер-хімовоз «SIG», на допомогу танкеру відправилися російські рятувальники.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669531 вiд 2023-08-05 00:56:33

шо ви несете, шо ви блядь несете…

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669530 вiд 2023-08-05 00:53:06

Пишуть що знову двіж біля кримського моста))

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669529 вiд 2023-08-05 00:45:43

Batyj
№ 1669518

Свiтaн мoжливo вiйськoву спрaву кoмeнтує нeпoгaнo, aлe гeoпoлiтику вiн явнo нa 2-ку…

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669528 вiд 2023-08-04 23:47:57

olma
№ 1669525
І марта програла москальці самсоновій…
Еліна і марта гарний теніс показали…
Будемо дивитись далі

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669527 вiд 2023-08-04 23:47:04

2 Voxa
№ 1669500

який дурак придумав грати в 5 годин?
мало того шо будень день, так ще і +30.

Прикинь тревогу години на 3. Добав комендантську годину.
Ярмола при цьому відіграв весь матч. Очко у лучезгу жим-жим

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669526 вiд 2023-08-04 23:45:09

2 Batyj
№ 1669517

а человек сто на стадионе было, местных болел. Знал бы что пустят, подъехал бы..
не пустять. не все так просто
А було не менше тисячи

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669525 вiд 2023-08-04 22:09:00

sk, ти був правий
Поступилася Світоліна Пегулі

Еліна Світоліна (Україна, WC) - Джессіка Пегула (США, 1) 6:4, 3:6, 4:6

У кожному сеті тенісистки зуміли зробити лише по одному брейку. У другій і третій партії українка вже на старті програвала гейм на своїй подачі. У вирішальному сеті Світоліна не реалізувала шість брейк-поїнтів (п'ять із них за рахунку 2:3), зокрема в десятому геймі, коли Пегула подавала на матч.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669524 вiд 2023-08-04 21:49:41

LAZY
№ 1669523
----
So fuckin' what? Роботяго?
-

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669523 вiд 2023-08-04 21:33:40

Треба переключатися на інші проблеми.

Єбать, важкі будні диванних сєрунів, купа роботи 24/7!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669522 вiд 2023-08-04 20:55:35

Та схоже пробили в цьому горняку дірку, вода залила частину корабля, але там ємність закрита, його на бік завалило, але далі вода не пішла і вони відтарабанили в док. Тим більше, що можна відкачувати воду з відсіку затопленого.

Але тим не менше. роботу зроблено. І гратулюємо ЗСУ. Треба переключатися на інші проблеми.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669521 вiд 2023-08-04 20:39:29

это тут:
https://focus.ua/uk/voennye-novosti/583674-olenegorskij-girnik-zatopili-inzheneri-u-dokovi-novorosijska-andryushenko-foto

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669520 вiд 2023-08-04 20:37:44

и, кстати, это дурацкое утвердждение про затопили, сопровождается фото этого горняка у обычного пирса, с другой тороны у этого пирса стоит другой корабель..

Так что радник мэра Мариуполя Андрющенко тоже проявился как козел..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669519 вiд 2023-08-04 20:32:57

насчет - затопили корабль в доке…

В доке затопить корабль нельзя. Можно посадить на дно. Потом откачать воду в стационарном доке или слить воду в плавучем доке.. А потом в сухом доке уже проводить ремонт..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669518 вiд 2023-08-04 19:59:25

придурощный исперд Р. Свитан щас на 24 канале опять поднимает тему линии 24 февраля, резолюция ООН нам запрещает ее пересекать, летать за ней тоже нельзя.. И это Порошенко и Меркель её нам навязали..
Что-то часто стали вспоминать это линию.
Готовятся чо-то подписть?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669517 вiд 2023-08-04 19:24:36

а человек сто на стадионе было, местных болел. Знал бы что пустят, подъехал бы..

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669516 вiд 2023-08-04 19:01:49

Оболонь дуже симпатична команда.

А з таким захистом нам нічого не світить навіть в чемпіонаті.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669515 вiд 2023-08-04 18:59:44

З таким захистом і таким Бущаном навіть якийсь грецький Фуяріс може виявитися непрохідним.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669514 вiд 2023-08-04 18:52:03

Batyj [Останнi 20 месаг]
№ 1669498 вiд 2023-08-04 17:55:51

У цій команді весь захист як Хачеріді у його найгірших проявах ;)

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669513 вiд 2023-08-04 18:48:12

таке враження що замість Бущана грає Рибка чи Бойко.
Останній до речі на цій арені вже чудив :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669512 вiд 2023-08-04 18:38:09

а чого не пряма червона? таких надо вилучать назавжди

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669511 вiд 2023-08-04 18:32:44

… а «Оболонь» гратиме в Лізі Чемпіонів))

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669510 вiд 2023-08-04 18:28:52

Які до дідька єврокубки з такою грою?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669509 вiд 2023-08-04 18:27:35

захист жахливий :( лажають всі
минуломатчовий Біловар вже і не злдається таким провальним

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669508 вiд 2023-08-04 18:23:06

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1669507

Еге ж, в нас сьогодні рекорд по влучаннях в стійки.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669507 вiд 2023-08-04 18:20:26

дві штанги в одній атаці …
шо такоє не везьот

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669506 вiд 2023-08-04 18:19:27

UR № 1669504
ну в 19 принаймі сонце буде значно нище і не світитиме в очі, як зараз. Тут ще походу стадон дуже «вдало» розташован

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669505 вiд 2023-08-04 18:16:45

Захисту просто немає.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669504 вiд 2023-08-04 18:10:01

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1669500

Сьогодні навіть в 21.00 буде +30…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669503 вiд 2023-08-04 18:09:50

Ukrainian Ranger
№ 1669497
та може і так. Але питань, з того шо озвучивалось, там багато.
Та і я не вірю, шо в нас є люди, які займають такі посади і кришталево чисті :)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669502 вiд 2023-08-04 18:07:11

.. второй половины турнирной таблицы..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669501 вiд 2023-08-04 18:06:36

Все эти каманды второй половины первый тайм, а чаще первую половину первого тайма выпрыгивают из трусов. На всю игру энтузиазма никогда не хватает..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669500 вiд 2023-08-04 18:06:34

який дурак придумав грати в 5 годин?
мало того шо будень день, так ще і +30.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669499 вiд 2023-08-04 17:58:01

Оболонь грою дуже подобається.
Дячук після Біловара взірець надійності.
Ярмоленко просто космос.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669498 вiд 2023-08-04 17:55:51

Дьячук - это Хачериди номер 2.
Избавляться надо как можно быстрее..

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669497 вiд 2023-08-04 17:49:47

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1669480

Насправді на Головка навісили абсолютно дурне та неадекватне звинувачення.

В нас корупціонерів в інших місцях вистачає, і на них влада уваги не звертає. Бо «свої».

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669496 вiд 2023-08-04 17:47:24

Якби й другий гол жаб не зарахували, ми б зганьбилися ще гірше за кротів з їхнім штрафним…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669495 вiд 2023-08-04 17:06:33

Китай підтвердив, що візьме участь у засіданні щодо мирного плану для України, яке відбудеться в Саудівській Аравії. Пекін представлятиме Лі Хуей — спецпредставник у справах Євразії, який у травні приїжджав до України.
---------
я хуей-ю як вони прізвище хуй перекручують!

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669494 вiд 2023-08-04 17:01:40

хуйло підписав закон, що встановлює додатковий податок у розмірі 10% на отримані у попередні роки «надприбутки» для великих компаній.

Закон набуде чинності з 1 січня 2024 року, а податок необхідно сплатити не пізніше 28 січня 2024 року
Джерело: https://biz.censor.net/n3435446

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669493 вiд 2023-08-04 16:06:26

2 PEPSI
№ 1669476
79-го. 80й був би, якби звася «кремлівський єбанат»


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.