Тиць(Тиць) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669492 вiд 2023-08-04 15:01:272 olma№ 1669491А в мене чомусь миттєво спрацювала асоціація оленегорский горняк - оленевод - шойгу.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669491 вiд 2023-08-04 14:32:29Згоден з дописувачами. Оленегорський ГОК є шефом. Так само як колись мерія Москви була шефом крейсера Москва, який пішов на дно в гості до царя Нептуна на вічний неспокій.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669490 вiд 2023-08-04 14:02:36назви кораблів населеними пунктами - то звичайна практика в хуйлостані згадайте підлодку курск я в сєвєродвінську служив, там дуже схожі кораблі в порту - 100 людей екіпажу, тільки скр - сторожевой корабль ракєтний так половина з них називалась якимись містами москальськими і там служили чуваки з тих міст…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669489 вiд 2023-08-04 13:58:53Може на те корито і команда набиралася з місцевих алкашів у кількох поколіннях? Тоді не дивно, що проїбали підхід дрона.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669488 вiд 2023-08-04 13:50:40знаю по дальнему востоку, обычно призывников с шефствующего предприятия отправляли служить на подшефное судно с широким освещением данного события в местной и даже центральной прессе.. Пропагандистское мероприятие..
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669487 вiд 2023-08-04 13:49:38Voxa (м. Запоріжжя) № 1669484 так воно і є, це підприємство стало спонсором того корита, як шефство колись було :) цікаво скільки тепер буде попіляно на ремонті, маю надію щоб дуже багато.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669486 вiд 2023-08-04 13:47:34№ 1669479Очень просто, до безобразия.Этот горняк - корабель СФ, а не ЧФ. Оленегорский ГОК взял шефтво над кораблем БДК-91. В «благодарность» штаб СФ присвоил имя собственное кораблю (параллельно с учетным - БДК-91).
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669485 вiд 2023-08-04 13:35:16Мурманська область. Мабуть на тому кацапському родовищі одні зеки працюють, чи їхні нащадки.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669484 вiд 2023-08-04 13:31:49olma № 1669479 думаю все простіше: в кацапстане є місто Олєгорск, і там відповідно Олєнєгорстокое жєлєзнорудноє мєстородждєніє. Знаю шо там пристойна руда, пошти як у нас в Дніпрорудном
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669483 вiд 2023-08-04 13:31:40Enot № 1669462 Мессі у Маямі зараз відіграє роль Майкла Джордана в Чикаго. На хвилиночку, Інтер Маямі ще кілька місяців тому був найслабшою командою МЛС, але тепер з приходом Мессі й Бускетса здається виграв всі матчі.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669482 вiд 2023-08-04 13:29:31Водив у Німеччині нещодавно українців на ескурсію на місцевий пивзавод. Після того як озвучили, що кожен співробітник пивзаводу маю право на 10 (десять!) безкоштовний ящиків пива на місяць (!) - пивзавод засипали заявками на роботу. Нерод не вірив, перепитував по кілька разів, чи справді 10 ящиків, і чи на місяць, а не на рік. Завод все підтвердив. Любить наш народ халяву. Вона як магніт :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669481 вiд 2023-08-04 13:23:28Чому корабель не назвали «Мухосранскій пердак»? Чому!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669480 вiд 2023-08-04 13:20:50«Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду визнала незаконним вилучення коштів у підозрюваного в хабарництві Михайла Головка голови Тернопільської облради. Про це повідомили адвокати голови Тернопільської облради.» красіво, шо і казать. для мене останній маркер, це буде повернення в країну портнова.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669479 вiд 2023-08-04 13:13:16Йух його знає чому так Совіцькі адмірали назвали корабель. Але назву могли самі поляки запропонувати. Єленя-Ґура. Місто в Польщі колишнє німецьке Hirschenberg, там і якісь копалини видобувають і гірники є.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669478 вiд 2023-08-04 13:06:53Сергій Фурса тілько відшкварив на радіо каже Оленегорській горняк - 'Як корабель назвеш - так він і попливе'
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669477 вiд 2023-08-04 12:52:39Зіна про конкурента: Возможно, Тимбер похож по игре на меня, но, возможно, даже лучше меня. Я уверен, что он на 100 процентов покажет нам, на что он способен. --------------- Мастер-клас - так прокоментувати підписання конкурента на місце в основі. Розхвалив ще до приходу, і поставив того практично раком, без права на помилку. Браво, Зіна! :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669476 вiд 2023-08-04 12:45:59Оленегорскій Горняк. Назва жесть. Ми таки маємо справу з дебілами 80 го рівня.
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669475 вiд 2023-08-04 12:02:39ОБОЛОНЬ!
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669474 вiд 2023-08-04 12:01:232 Perfect Stranger№ 1669465Похуй змогли б чи ні. вони б на нас не летіли. це головне
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669473 вiд 2023-08-04 11:29:08olma № 1669470 так. вони «ноу-нейми» тому що багато з них десь за межами топ-50 (як та ж вондрушева, чи крейчикова яка рг брала), «вистрелюють» на слемах хіба що квітова чи плішкова якийсь довгий проміжок часу були у топ-10, тому про них всі знають :) позитивно що багато поляків в топ-100 зараз. мало того, і багато польських тренерів є. ту ж ігу веде польська команда тренерів… от марту зараз полька тренувати буде гарний приклад нашим…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669472 вiд 2023-08-04 10:54:28№ 1669467не только построен, но и проектировался в Польщи. И все этого проекта там строились..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669471 вiд 2023-08-04 10:50:06на Черном море осталось десантных кораблей 775 проекта:- Константин Ольшанский, захвачен у Украины, на сберегании;- Цезарь Кунников - поврежден на рейде Бердянска, на ремонте;- Новочеркаск - то же самое;- Ямал - активный;- Азов - активный;- Оленегорский горняк - поврежден на рейде Новороссийска.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669470 вiд 2023-08-04 10:48:51sk (здалеку…) № 1669468 --- Та чеські ноу-нейми дівчини аж 4 в першій 20-ці рейтингу WTA 8 Petra Kvitova 10 Маркета Вондрушова 12 Барбора Крейчикова 17 Кароліна Мухова 23 Кароліна Плішкова Хороша школа у Чехів.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669469 вiд 2023-08-04 10:38:29у відосі з нашим водним дроном цікаво те що ніхто не пробує його «збивати» …
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669468 вiд 2023-08-04 10:36:14ProstoVlizPobalakaty № 1669463 вiд точно. чекав що пегула вийде на еліну а та вондрушева майже ноу-нейм… пройшла пегулу-еліну і виграла вім-н… ок. в б-якому випадку на папері у еліни 30% шансів, але…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669467 вiд 2023-08-04 10:29:57А тепер повернемося до української мови. Як буде українською російське слово «лягушка» (живе в річці-озері), правильно - жаба! А як буде українською мовою російське слово 'жаба' (та шо живе на суші), правильно - ропуха. Виявляється цей БДК Оленейобский Горняк - побудований на верфі польського Гданьська для ВМФ СССР і отже має натовську класифікацію Ropucha - жаба.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669466 вiд 2023-08-04 10:23:55офіційний канал Оперативний ЗСУ вже опублікував відео з нашого безпілотного ударного катерка, який в'їбав по Чукотському горняку. https://t.me/operativnoZSU/108546
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669465 вiд 2023-08-04 10:13:23Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1669451 Думaю щo зa 20 рoкiв мoгли знaйти як зaпускaти… булo б всe-тaки цiкaвo дoслiдити…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669464 вiд 2023-08-04 10:11:402 Shubin№ 1669456ну да.. Консольный мол по сваям в море. По молу трубопроводы, насосная станция на берегу..Зы. Фотки завалившегося на бок десантного корыта уже есть..
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669463 вiд 2023-08-04 10:10:16sk (здалеку…) № 1669460 вiд 2023-08-04 09:44:09 На Вімблдоні Еліна програла в півфіналі Вондроушовій, яка обіграла Пегулу в 1/4.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669462 вiд 2023-08-04 10:06:24Маямі - Орландо. Неймовірні голи, неймовірні комбінації. Коментатори сказали що це вже схоже на Барселону в рожевих футболках). Правда, суперник дозволяє таке робити з собою. &pp=ygULaW50ZXIgbWlhbWk%3D
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669461 вiд 2023-08-04 09:49:33теніс 31-річна Сандра Заневська працюватиме з Мартою Костюк, починаючи з американської серії турнірів. Відомо, що раніше польська екстенісистка працювала з француженкою Алізе Корне і Петрою Мартич із Хорватії. ------------ на трав'яний сезон марта мала іншого тренера, писали що він спец по грі на траві… цікаво. не так багато тренерів-жінок в турі. а тут ще й 31 рік…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669460 вiд 2023-08-04 09:44:09olma № 1669454 марта - молоток! :) я оцінював шанси на її перемоги в двох останніх матчах не більше 30% :) вона сама сказала що дуже швидко «злетіла» і у ранньому тінейджерстві отримала декілька перемог. але коли до неї почали ставитись як до нормального гравця топ-100 - все різко змінилось. і вона психологічно була не готова… плюс комплекс гравців топ-10. по-моєму у марти було 0-10 проти них… але за останній місяць марта «пройшла» саккарі-бадосу-андреску (2 рази слем брала) -гарсію… сама грає на рівні топ-10 так що чекаємо марту в топ-20 до кінця сезону. наступна проти марти самсонова - москалька 18та в рейтингу… еліна сьогодні проти пегули (4та в рейтингу), якій без шансів програла на вім-ні (після перемоги на ігою) … важливий психологічно матч…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669459 вiд 2023-08-04 09:44:04алєнєгорскій горняк - фуяк!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669458 вiд 2023-08-04 09:33:39Пишуть, що великий десантний корабель «Оленегорскій Горняк» у Новоросійську підбили, на бік завалюється. Це вже добрий, вельми добрий удар! https://twitter.com/censor_net/status/1687347653531533312
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669457 вiд 2023-08-04 09:33:35В ходе атаки украинских морских дронов-камикадзе в Новороссийске поврежден большой десантный корабль «Олененгорский горняк» https://twitter.com/ian_matveev/status/1687347517527130112?s=20 --------- как ви лодку назовьотє - так она і попливьот! (с) потрібно щоб ще хтось підтвердив… про нафту - потрібно щоб аналітики якісь розгорнули тему. тому що казахи ледь не 100% нафти експортують через новоросійськ. після вводу санкцій щось там «відділяли» свою нафту від хуйлостанської. але хуйєвато буде якщо казахи не зможуть нафту експортувати (в звичайних об'ємах). сподіваюсь що «атака на нафтові термінали» хуйлостан розганяє, насправді щось там «нєхорошо» з військовим портом…
Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669456 вiд 2023-08-04 09:26:56Batyj № 1669447 Правильно ли я понял что там в море была типа заправка для нефтяных танкеров, и ее разьебали?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669455 вiд 2023-08-04 09:21:33klirik [Останнi 20 месаг]№ 1669452 вiд 2023-08-04 08:44:47Як уже казав, у американців логіка тоді була проста: краще мати справу з одним довбойобом, який має ракети та засоби доставки, аніж із двома, трьома чи більшою кількістю таких довбойобів.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669454 вiд 2023-08-04 09:15:26Теніс. Турнір у Вашингтоні ДіСі. Костюк здобула найрейтинговішу перемогу в кар'єрі та вийшла до чвертьфіналу Марта Костюк (Україна) - Каролін Гарсія (Франція, 2) 6:2, 6:3 Марта Костюк втретє зіграла проти Каролін Гарсії і вперше зуміла обіграти її. Поєдинок тривав 64 хвилини, за які українка зробила чотири брейки і відіграла єдиний брейк-поїнт суперниці.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669453 вiд 2023-08-04 08:56:07Бачите чий прапор поруч з українським? Мені здається оцей момент більше забов'язує США надавати нам військову допомогу аніж Будапештський меморандум