🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2041.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669412 вiд 2023-08-03 12:40:07

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1669395

- можу я запропонувати Вам бити за звистком? - спитав арбітр чомусь скинув руку до гори і затремтів.
-Іди на хуй. - Пан Ковалєнко суворо подивився на холопа в суддівській формі.
-Як скажете, пане. - арбітр вклонився і, сором'язливо потупивши погляд, відійшов.

Їбанутішими за кротячі вчинки є лише кротячі пояснення.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669411 вiд 2023-08-03 12:39:23

та не, судячи по недавньому відосу, як ермак відчитує Найвеличнішого, тіки шо копняків не дає, то собачий рот значно нище. ермак це як Рішельє при Людовіку 13, невідомо хто там головніший.
А собачий рот_дубінскій, так, обслуга - галантерейщік, за аналогією. Згниє в Бастілії, якшо звісно патріот не викупить вчасно.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669410 вiд 2023-08-03 12:25:47

sk (здалеку…)
№ 1669409

Ну це особистий міньон Бені. Він в ієрархії десь на рівні Єрмака, тож йому гадаю і це зійде з рук

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669409 вiд 2023-08-03 12:13:44

Кримінальне провадження щодо нардепа (Олександра Дубінського) відкрито за двома статтями Кримінального кодексу України:

? ч. 1 ст. 366 (службове підроблення);
? ч. 3 ст. 362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка
----------
от штати ввели санкції проти дубінського по іншим «статтям». дивно чому наші не хочуть копі-паст зробити
а то зараз засудять на штраф у 100 грн…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669408 вiд 2023-08-03 12:09:45

Shubin
№ 1669406
я от читаю оці новини про массові підпади в повном ахує.
якими надо бути упоротими, шоб наслухатись чуши по телефону і піти палить военкомат.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669407 вiд 2023-08-03 11:18:05

да, и винтовые, которые имеют регулировку шага винта с возможностью его установки на отрицательный угол..

Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669406 вiд 2023-08-03 11:16:52

в раше последние недели массовые поджоги военкоматов. в основном пенсионеры и просто внушаемые люди. им втирают какую то дичь по телефону (вас ограбил банк. который вы можете в отместку поджечь). по моему более 25 случаев по всей стране. идут и жгут)) Я думаю это все гипножаба будановская, не иначе)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669405 вiд 2023-08-03 11:16:20

с деактивированными тормозами - это тока тем литакам, у которых есть реверс. Т. е., реактивным. И на достаточно длинной полосе и при коэффициенте сцеплени на полосе честном, выше предельного. При этом, остановившийся на полосе литак должен дождаться буксировщика, который оттащит его с полосы на стоянку..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669404 вiд 2023-08-03 11:07:10

В принципі в Українській мові 'у' і 'в' можна замінювати без втрати значення, але юзус цього конкретного випадку - мабуть ти маєш рацію.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669403 вiд 2023-08-03 10:59:44

olma
№ 1669398

мабуть засоби ураження :)
бо враження дещо інше

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669402 вiд 2023-08-03 10:55:22

A convoy of Armenian trucks carrying humanitarian aid for Karabakh has been blocked at the checkpoint for days.
----------
пригадались гуманітарні конвої в лугандон…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669401 вiд 2023-08-03 10:53:36

Нам же повідомляли, що даніла - не філолух, а ветеринар.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669400 вiд 2023-08-03 10:53:13

olma
№ 1669390

DAC - Пиздак :)
Пам'ятаю, як вони прикольно співали, особливо на поворотах

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669399 вiд 2023-08-03 10:52:01

olma
№ 1669398

Бля, ну кацапізми іноді пролазять в мові, нічого страшного.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669398 вiд 2023-08-03 10:38:23

РНБОУ Олексій Данілов:

Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов у ході телемарафону.

"Що стосується нашого власного виробництва - у нас розгорнута програма по дронах. Наші виробники у великій кількості вже виготовляють різноманітні засоби поразки.

Це непрості прилади, що вимагають певної комплектації, й не всі вони виготовляються на території нашої країни. Тут має бути й інженерна думка, і система захисту від РЕБ, та багато інших речей… ", - заявив він у телемарафоні.

-----
Зверніть увагу на перший абзац і катастрофічна обмовка:

замість засоби враження, сказав засоби поразки (з російської поражения)

---
Не треба так обмовлятися.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669397 вiд 2023-08-03 10:00:31

klirik [Останнi 20 месаг]
№ 1669394 вiд 2023-08-03 09:46:55

Як я і казав - до 1982 року був один маршрут, а потім - інший.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669396 вiд 2023-08-03 09:59:01

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг]
№ 1669395 вiд 2023-08-03 09:55:13

Ну да, ну да… а гравці Вереса скажуть, що ці підарські жести означали «Удар тільки за свистком», а що там підар сказав кротвієнкові - це вже їхні інтимні стосунки ;)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669395 вiд 2023-08-03 09:55:13

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1669389

«Я взяв м’яч, підійшов до арбітра, він мені демонстративно вказав на свисток і запитав, чи буду я бити за свистком. Я відповів, що ні, поставив м’яч і пробив. Це вже питання до футболістів Вереса, чому вони там не розібралися, але ніяк не до судді і не до мене», — наводить слова Матвієнка офіційний сайт Шахтаря.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669394 вiд 2023-08-03 09:46:55

Akela
№ 1669391 вiд 2023-08-03 09:33:28

2 ironbelly
№ 1669378

Якщо вірити Вікі то ви обидва праві



m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669393 вiд 2023-08-03 09:42:17

2 Vichny
№ 1669373
Прозріння?
Краще пізніше, ніж ніколи

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669392 вiд 2023-08-03 09:33:54

Можливо раніше 5-й трамвай ходив до Більшовика, але десь із середини 1980-х він таки був від Волгоградської до Палацу спорту - тобто більша частина маршруту була така сама, як у 8-го трамваю.

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669391 вiд 2023-08-03 09:33:28

2 ironbelly
№ 1669378
трамвай №5 абсолютно точно ходив з Волгоградської на Соломʼянці до Палацу Спорту, через площу (урицького/брежнева/урицького/соломʼянську), по вул. урицького, по Саксаганського.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669390 вiд 2023-08-03 09:27:15

ironbelly (LMW28IF)
№ 1669378
----
Можливо, бо коли потрапив у Місто, вже по тому маршруту ходив тролейбус №5, тролейбус DAC румунського виробництва. Така досить громіздка машина 17 метрів, у дзеркалі таксиста воно як СAD - гадом називали.

А взагалі я фанат трамвайного руху, і шкода що за Омельченка в Києві трамвай викосили. Зараз в цивілізованому світі за ново ці транваї переосмислють і впроваджують.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669389 вiд 2023-08-03 09:13:04

Подивився гол кротів Вересу - це справді якась їбуча клоунада. Підара зі свистком треба розіпʼяти.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669388 вiд 2023-08-03 08:51:35

Спочатку літають на самальотах із деактивованими гальмами, потім будуть грати у преферанс із відкритим прикупом, а там вже недалеко і до комунізму.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669387 вiд 2023-08-03 08:25:51

В «Аэрофлоте» разрешили летать на самолетах с деактивированными тормозами. Это может привести к выкатыванию за пределы ВПП

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669386 вiд 2023-08-03 08:18:40

Ідея Портникова має право на життя (як і багато інших ідей), але тут настільки дофуя на сьогодні невідомих чинників, що передбачити розвиток подій неможливо.

«Ваше положение таково, что понять вам его невозможно» (с)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669385 вiд 2023-08-03 02:42:38

Тетчер-хуетчер

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669384 вiд 2023-08-03 01:07:00

Vichny
№ 1669382

100%… нeмaє Рeйгaнa i Тeтчeр

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669383 вiд 2023-08-03 01:04:39

Vichny
№ 1669381

тут вжe хтo пeрший зaявить…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669382 вiд 2023-08-03 00:17:18

Ой, нато засцяло пікнути навіть коли ракети летіли через Румунію та інщі ракети падали в Польщі, ну і блядоруси облетіли села наче вдома. Про який прийом областями та гарантії, ви шо?
Нам тільки чорний лебідь допоможе

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669381 вiд 2023-08-03 00:14:08

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1669377 вiд 2023-08-02 23:56:29

Піздяюс хуєллі.
Завтра кацапня прийме в проституцію свою шо вся Україна (ну ок, крім Галмчини) є расіянафсігда, навіть електронне голосування громадян, яких ультранаціоналісти з 95 кварталу катують серіалом «марафонські свати» і смердючкою, на їхньому зборищі вдупутатів пред'являть. Ну і пряму мову якихось хуїв тіпа єбалицького, але із Сумщини, наприклад, чи Вінничини.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669380 вiд 2023-08-03 00:13:47

ну історію про гарантії безпеки він НАТО\США на неокуповану чи без прифронтової территорию вже була, ще до саміту НАТО хтось про таке казав. І не Портніков.
я так розумію тут ідея підняти ставки вище, але з нашого боку. Тіпа все, тут тепер НАТО, а ну спробуй ударить.
Тіки все це гола і нездійснена теорія, бо заходу таке і нафік не нужно. Для такого треба рішучисть і моральна сила.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669379 вiд 2023-08-03 00:12:02

Vichny
Це вже не матиме значення, тому що ці території будуть під гарантіями НАТО.
Те що він каже - єдиний реальний варіант, на жаль. Але і він малоймовірний. Тому що бояться Путіна.

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669378 вiд 2023-08-02 23:59:03

olma № 1669354
Щось ти не те кажеш. Мені пам "ять підказує, що трамвай №5 їздив від заводу Більшовик до автостанції Дачна.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669377 вiд 2023-08-02 23:56:29

2 Vichny
№ 1669373
:) Подивись під іншим кутом. Прилетів шахід в Одесу - ось, виймайте, казус беллі, виконуйте гарантії безпеки, направляйте війська.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669376 вiд 2023-08-02 23:56:26

Vichny
№ 1669373 вiд 2023-08-02 23:37:53

+100 маразм під мухоморами написаний

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669375 вiд 2023-08-02 23:54:06

2 Batyj
№ 1669314

Игорек епанулся?
Франков пишет, что 3 тур, с Металистом, домашнюю игру проводим в Одессе..

Не буде ж хуйло стріляти по сурку? :)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669374 вiд 2023-08-02 23:52:29

Еліна рулить

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669373 вiд 2023-08-02 23:37:53

Почитау по лінку Батия Портнікова і от хіба не вперше в житті захотілось послати цього Портнікова нахуй

Би-би-си: А само по себе приглашение каким-то образом усилит украинскую безопасность?

Виталий Портников: Да, потому что в таком случае можно получить гарантии безопасности. Такие, которые перед вступлением получили Финляндия и Швеция, уже есть такой опыт.

Би-би-си: Но НАТО говорит, что не будет давать Украине никаких гарантий безопасности, потому что это будет означать, что НАТО вступает в войну с Россией.

Виталий Портников: Очевидно, эти гарантии безопасности должны быть распространены на территорию, на которую Россия не претендует. Она же не имеет никакого права претендовать на территории, которые не фигурируют в ее Конституции.

Би-би-си: То есть вы имеете в виду аннексированные регионы?

Виталий Портников: Всё, кроме Запорожской, Херсонской, Луганской, Донецкой областей и Автономной Республики Крым.


Він їбанашка? А якщо завтра кацапенрейх прийме в проституцію свою, що ісконой чястью расії є Одеська область, а потім Чернігівська, а потім Київська. Ну і про матьгарадоврускіх, ясний хуй, не забудуть.
Портніков - хуй.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.