VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669412 вiд 2023-08-03 12:40:07Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1669395 - можу я запропонувати Вам бити за звистком? - спитав арбітр чомусь скинув руку до гори і затремтів. -Іди на хуй. - Пан Ковалєнко суворо подивився на холопа в суддівській формі. -Як скажете, пане. - арбітр вклонився і, сором'язливо потупивши погляд, відійшов. Їбанутішими за кротячі вчинки є лише кротячі пояснення.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669411 вiд 2023-08-03 12:39:23та не, судячи по недавньому відосу, як ермак відчитує Найвеличнішого, тіки шо копняків не дає, то собачий рот значно нище. ермак це як Рішельє при Людовіку 13, невідомо хто там головніший. А собачий рот_дубінскій, так, обслуга - галантерейщік, за аналогією. Згниє в Бастілії, якшо звісно патріот не викупить вчасно.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669410 вiд 2023-08-03 12:25:47sk (здалеку…) № 1669409 Ну це особистий міньон Бені. Він в ієрархії десь на рівні Єрмака, тож йому гадаю і це зійде з рук
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669409 вiд 2023-08-03 12:13:44Кримінальне провадження щодо нардепа (Олександра Дубінського) відкрито за двома статтями Кримінального кодексу України: ? ч. 1 ст. 366 (службове підроблення); ? ч. 3 ст. 362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка ---------- от штати ввели санкції проти дубінського по іншим «статтям». дивно чому наші не хочуть копі-паст зробити а то зараз засудять на штраф у 100 грн…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669408 вiд 2023-08-03 12:09:45Shubin № 1669406 я от читаю оці новини про массові підпади в повном ахує. якими надо бути упоротими, шоб наслухатись чуши по телефону і піти палить военкомат.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669407 вiд 2023-08-03 11:18:05да, и винтовые, которые имеют регулировку шага винта с возможностью его установки на отрицательный угол..
Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669406 вiд 2023-08-03 11:16:52в раше последние недели массовые поджоги военкоматов. в основном пенсионеры и просто внушаемые люди. им втирают какую то дичь по телефону (вас ограбил банк. который вы можете в отместку поджечь). по моему более 25 случаев по всей стране. идут и жгут)) Я думаю это все гипножаба будановская, не иначе)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669405 вiд 2023-08-03 11:16:20с деактивированными тормозами - это тока тем литакам, у которых есть реверс. Т. е., реактивным. И на достаточно длинной полосе и при коэффициенте сцеплени на полосе честном, выше предельного. При этом, остановившийся на полосе литак должен дождаться буксировщика, который оттащит его с полосы на стоянку..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669404 вiд 2023-08-03 11:07:10В принципі в Українській мові 'у' і 'в' можна замінювати без втрати значення, але юзус цього конкретного випадку - мабуть ти маєш рацію.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669403 вiд 2023-08-03 10:59:44olma № 1669398 мабуть засоби ураження :) бо враження дещо інше
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669402 вiд 2023-08-03 10:55:22A convoy of Armenian trucks carrying humanitarian aid for Karabakh has been blocked at the checkpoint for days. ---------- пригадались гуманітарні конвої в лугандон…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669401 вiд 2023-08-03 10:53:36Нам же повідомляли, що даніла - не філолух, а ветеринар.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669400 вiд 2023-08-03 10:53:13olma № 1669390 DAC - Пиздак :) Пам'ятаю, як вони прикольно співали, особливо на поворотах
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669399 вiд 2023-08-03 10:52:01olma № 1669398 Бля, ну кацапізми іноді пролазять в мові, нічого страшного.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669398 вiд 2023-08-03 10:38:23РНБОУ Олексій Данілов: Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов у ході телемарафону. "Що стосується нашого власного виробництва - у нас розгорнута програма по дронах. Наші виробники у великій кількості вже виготовляють різноманітні засоби поразки. Це непрості прилади, що вимагають певної комплектації, й не всі вони виготовляються на території нашої країни. Тут має бути й інженерна думка, і система захисту від РЕБ, та багато інших речей… ", - заявив він у телемарафоні. ----- Зверніть увагу на перший абзац і катастрофічна обмовка: замість засоби враження, сказав засоби поразки (з російської поражения) --- Не треба так обмовлятися.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669397 вiд 2023-08-03 10:00:31klirik [Останнi 20 месаг]№ 1669394 вiд 2023-08-03 09:46:55Як я і казав - до 1982 року був один маршрут, а потім - інший.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669396 вiд 2023-08-03 09:59:01Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг]№ 1669395 вiд 2023-08-03 09:55:13Ну да, ну да… а гравці Вереса скажуть, що ці підарські жести означали «Удар тільки за свистком», а що там підар сказав кротвієнкові - це вже їхні інтимні стосунки ;)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669395 вiд 2023-08-03 09:55:13Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1669389 «Я взяв м’яч, підійшов до арбітра, він мені демонстративно вказав на свисток і запитав, чи буду я бити за свистком. Я відповів, що ні, поставив м’яч і пробив. Це вже питання до футболістів Вереса, чому вони там не розібралися, але ніяк не до судді і не до мене», — наводить слова Матвієнка офіційний сайт Шахтаря.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669394 вiд 2023-08-03 09:46:55Akela № 1669391 вiд 2023-08-03 09:33:28 2 ironbelly № 1669378 Якщо вірити Вікі то ви обидва праві
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669393 вiд 2023-08-03 09:42:172 Vichny№ 1669373Прозріння?Краще пізніше, ніж ніколи
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669392 вiд 2023-08-03 09:33:54Можливо раніше 5-й трамвай ходив до Більшовика, але десь із середини 1980-х він таки був від Волгоградської до Палацу спорту - тобто більша частина маршруту була така сама, як у 8-го трамваю.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669391 вiд 2023-08-03 09:33:282 ironbelly№ 1669378трамвай №5 абсолютно точно ходив з Волгоградської на Соломʼянці до Палацу Спорту, через площу (урицького/брежнева/урицького/соломʼянську), по вул. урицького, по Саксаганського.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669390 вiд 2023-08-03 09:27:15ironbelly (LMW28IF) № 1669378 ---- Можливо, бо коли потрапив у Місто, вже по тому маршруту ходив тролейбус №5, тролейбус DAC румунського виробництва. Така досить громіздка машина 17 метрів, у дзеркалі таксиста воно як СAD - гадом називали. А взагалі я фанат трамвайного руху, і шкода що за Омельченка в Києві трамвай викосили. Зараз в цивілізованому світі за ново ці транваї переосмислють і впроваджують.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669389 вiд 2023-08-03 09:13:04Подивився гол кротів Вересу - це справді якась їбуча клоунада. Підара зі свистком треба розіпʼяти.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669388 вiд 2023-08-03 08:51:35Спочатку літають на самальотах із деактивованими гальмами, потім будуть грати у преферанс із відкритим прикупом, а там вже недалеко і до комунізму.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669387 вiд 2023-08-03 08:25:51В «Аэрофлоте» разрешили летать на самолетах с деактивированными тормозами. Это может привести к выкатыванию за пределы ВПП
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669386 вiд 2023-08-03 08:18:40Ідея Портникова має право на життя (як і багато інших ідей), але тут настільки дофуя на сьогодні невідомих чинників, що передбачити розвиток подій неможливо.«Ваше положение таково, что понять вам его невозможно» (с)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669385 вiд 2023-08-03 02:42:38Тетчер-хуетчер
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669384 вiд 2023-08-03 01:07:00Vichny № 1669382 100%… нeмaє Рeйгaнa i Тeтчeр
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669383 вiд 2023-08-03 01:04:39Vichny № 1669381 тут вжe хтo пeрший зaявить…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669382 вiд 2023-08-03 00:17:18Ой, нато засцяло пікнути навіть коли ракети летіли через Румунію та інщі ракети падали в Польщі, ну і блядоруси облетіли села наче вдома. Про який прийом областями та гарантії, ви шо? Нам тільки чорний лебідь допоможе
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669381 вiд 2023-08-03 00:14:08Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1669377 вiд 2023-08-02 23:56:29 Піздяюс хуєллі. Завтра кацапня прийме в проституцію свою шо вся Україна (ну ок, крім Галмчини) є расіянафсігда, навіть електронне голосування громадян, яких ультранаціоналісти з 95 кварталу катують серіалом «марафонські свати» і смердючкою, на їхньому зборищі вдупутатів пред'являть. Ну і пряму мову якихось хуїв тіпа єбалицького, але із Сумщини, наприклад, чи Вінничини.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669380 вiд 2023-08-03 00:13:47ну історію про гарантії безпеки він НАТО\США на неокуповану чи без прифронтової территорию вже була, ще до саміту НАТО хтось про таке казав. І не Портніков. я так розумію тут ідея підняти ставки вище, але з нашого боку. Тіпа все, тут тепер НАТО, а ну спробуй ударить. Тіки все це гола і нездійснена теорія, бо заходу таке і нафік не нужно. Для такого треба рішучисть і моральна сила.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669379 вiд 2023-08-03 00:12:02Vichny Це вже не матиме значення, тому що ці території будуть під гарантіями НАТО. Те що він каже - єдиний реальний варіант, на жаль. Але і він малоймовірний. Тому що бояться Путіна.
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669378 вiд 2023-08-02 23:59:03olma № 1669354 Щось ти не те кажеш. Мені пам "ять підказує, що трамвай №5 їздив від заводу Більшовик до автостанції Дачна.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669377 вiд 2023-08-02 23:56:292 Vichny№ 1669373:) Подивись під іншим кутом. Прилетів шахід в Одесу - ось, виймайте, казус беллі, виконуйте гарантії безпеки, направляйте війська.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669376 вiд 2023-08-02 23:56:26Vichny № 1669373 вiд 2023-08-02 23:37:53 +100 маразм під мухоморами написаний
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669375 вiд 2023-08-02 23:54:062 Batyj№ 1669314Игорек епанулся?Франков пишет, что 3 тур, с Металистом, домашнюю игру проводим в Одессе..Не буде ж хуйло стріляти по сурку? :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669374 вiд 2023-08-02 23:52:29Еліна рулить
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669373 вiд 2023-08-02 23:37:53Почитау по лінку Батия Портнікова і от хіба не вперше в житті захотілось послати цього Портнікова нахуй Би-би-си: А само по себе приглашение каким-то образом усилит украинскую безопасность? Виталий Портников: Да, потому что в таком случае можно получить гарантии безопасности. Такие, которые перед вступлением получили Финляндия и Швеция, уже есть такой опыт. Би-би-си: Но НАТО говорит, что не будет давать Украине никаких гарантий безопасности, потому что это будет означать, что НАТО вступает в войну с Россией. Виталий Портников: Очевидно, эти гарантии безопасности должны быть распространены на территорию, на которую Россия не претендует. Она же не имеет никакого права претендовать на территории, которые не фигурируют в ее Конституции. Би-би-си: То есть вы имеете в виду аннексированные регионы? Виталий Портников: Всё, кроме Запорожской, Херсонской, Луганской, Донецкой областей и Автономной Республики Крым. Він їбанашка? А якщо завтра кацапенрейх прийме в проституцію свою, що ісконой чястью расії є Одеська область, а потім Чернігівська, а потім Київська. Ну і про матьгарадоврускіх, ясний хуй, не забудуть. Портніков - хуй.