🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2042.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669372 вiд 2023-08-02 22:31:40

Та я жартую, але частину треба залишити як насерйоз, все можливе в цьому житті.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669371 вiд 2023-08-02 22:31:28

№ 1669367
Общевойсковое на Пересечении, тока не спрашивай где это..

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669370 вiд 2023-08-02 22:20:53

olma
№ 1669363

Не робіть з кацапів дурнів. Це - не так. Від Київ за 3 дні, вони зробили великий прогрес

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669369 вiд 2023-08-02 22:17:13

Проспект Лобановського називали Краснозвьоздним, мабуть що там була армія символом якої була Красна Звезда?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669368 вiд 2023-08-02 22:14:16

+№ 1669364

8-й трамвай таки був потужний, бо залізав на доволі круту гору від Саксаганського до університету, вздовж Ботсаду. Хоча, здається, були випадки, коли котився назад.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669367 вiд 2023-08-02 22:13:33

Киевское высшее общевойсковое командное дважды Краснознамённое училище имени М. В. Фрунзе (КВОКУ)

С 1968 года стало базовым учебным заведением Советских Вооруженных Сил по подготовке офицеров подразделений войсковой и агентурной военной разведок.

Короче там всі діди ГРУ Генштаба РФ вчилися, то вирішили що їхня альма матер така крута і впливова, що треба їбашить

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669366 вiд 2023-08-02 22:11:51

olma
№ 1669363

Так, перший удар той на початку точняк відповідно інфи з карти старої наносився.
Але ж вже пройшло місяців яїбу, кротів у нас немало, в т. ч. і серед військових хто точно знає що де і хто де зараз.
Тож не розумію сенсу кацапні стріляти «по маршруту 8-го трамвая». Хай собі в сраку стрельнуть, клоуни

SergikS(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669365 вiд 2023-08-02 22:09:53

olma
№ 1669360 вiд 2023-08-02 21:49:43
Це ти мене записав у експонати заповіднику совка та комунізму? :-)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669364 вiд 2023-08-02 22:09:38

Те, що хєраська працює по картах совячого генштабу десь 1975 року видання - цілком вірогідно.

8-й маршрут перестав існувати років 30 тому, якщо не більше, а 5-й, здається, вже при Омельченкові - чи може раніше, а при цьому мєрові, схожому на кудлатого злобного пса, можливо лише прибрали рейки.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669363 вiд 2023-08-02 21:59:02

Vichny
№ 1669362
-----
Ну власне з початком війни, коли ракета вперше прошила багатоповерхівку на пр. Лобановського в сторону так званого Кадетського Гая, Батий сказав, що у Русні цілі на кінець 90-х, коли там були військові частини, на території яких потім виросли ЖК.
І Батий предположив що контора генерала Герасимова забивала цілі на карті Києва ще в 1990-х і ці цілі залишаються в роботі і до сих пір.

Вважаю такий погляд має право на життя.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669362 вiд 2023-08-02 21:52:27

olma
№ 1669360

Про заповідник совка і комунізму - то я ще погоджусь. А про «військові заклади» (по маршруту древнього трамвая), особливо після 24.02.2022… Давай я краще промовчу

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669361 вiд 2023-08-02 21:51:18

Райончик де залізничника х-й знайдеш, а полкана і єнерала совецкої армії - льохко!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669360 вiд 2023-08-02 21:49:43

Vichny
№ 1669359
----
Ба більше, я тобі, друзяко Вічний скажу. Шо якщо ти глянеш соціологію виборів по Залізничному району на початок 1990-х, то це був заповідник совка і комунізму. Це хвакт. Бо населення району так відповідно формувалося.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669359 вiд 2023-08-02 21:46:37

olma
№ 1669358

«Ну мабуть військові заклади розташовані по маршруту трамвая»

))))))))))))))))))))))))))))))))))

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669358 вiд 2023-08-02 21:45:40

Ну мабуть військові заклади розташовані по маршруту трамвая. Це нормально. На кінець 80-х Залізничний масив був майже таким крутим і мажорським як і Печерський район і при тому що там Метра не було і до сих пір нема!
Це я тоді усвідомив чьотко.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669357 вiд 2023-08-02 21:43:48

до речі навіть той їбанутий суворов про це писав :)

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669356 вiд 2023-08-02 21:42:34

ось так працює OSINT.
Batyj зашифрував.
Vichny спровокував.
далі понеслось :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669355 вiд 2023-08-02 21:39:18

Їбічєска сила!
А коли ті маршрути ваші, 5 і 8 закрили?

І друге питання - чому за логікою шановного Батия кацапні знадобилося хуярити по давно неіснуючим маршрутам тих трамваїв?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669354 вiд 2023-08-02 21:37:02

Я не киянин уродзоний, але знаю що 5-й номер Палацу Спорта поряд з вокзалом мимо Барабана верх по Урицкого, далі Соломенська площа і далі Волгоградською вулицею до кільця. Залізничний масив.

8 маршрут, від універа Шеви вулицею Левка Толстого я не застав не застав.

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669353 вiд 2023-08-02 21:36:58

2 Vichny
№ 1669351
ще трамвай №5 був, біля Палацу Спорту розвертався, по Саксаганського ходив, теж ж Соломʼянки.

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669352 вiд 2023-08-02 21:35:44

2 Vichny
№ 1669351
Трамвай №8 ходив із Соломʼянки до Ботсаду (позаду, біля стіни Університету зупинявся). Двосторонній такий трамвай був - водій просто переходив в інший кінець та іхав назад, не розвертаючись.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669351 вiд 2023-08-02 21:31:59

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1669349

8й трамвай на лівому березі наче.
Не пригадую, щоб на Солом'янці взагалі трамваї були

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669350 вiд 2023-08-02 21:30:20

Це якщо ми говоримо про Солом'янку як місцевість, а не про адміністративний Солом'янський район

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669349 вiд 2023-08-02 21:29:46

Мабуть йдеться про старовинний 8-й маршрут - вагони з двома кабінами для вожатого ;)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669348 вiд 2023-08-02 21:25:56

Який ще трамвай на Солом'янці?
Батий, ти серйозно?

Enfant terrible [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669347 вiд 2023-08-02 21:21:25

2 Batyj
№ 1669344
спец в чем? в пропаганде?
лучше уж Тамара слушать и его комментарии происходящего

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669346 вiд 2023-08-02 21:00:16

Batyj
№ 1669342
да, гол фееричний,
причом суддя явно ж показував на свисток, і не то шо не дивився навіть чи одійшли гравці суперника, а формально заважав пробивати бо стояв майже впритул :)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669345 вiд 2023-08-02 20:51:47

Боже, який жах)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669344 вiд 2023-08-02 20:51:07

Шейтельман настояций спец. Израильский паспорт, живет в Киеве, политтехнолог еще с саветских времен. Поездил по миру наблюдателем на различных выборах..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669343 вiд 2023-08-02 20:49:28

Enot
№ 1669340
та ладно нема, там навіть в списку якшо викреслить кацапів і жданова, повно персонажів

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669342 вiд 2023-08-02 20:48:28

2 Voxa
№ 1669339
посмотрел щас обзор. Если суддю не дискавалифицируют, я удивлюсь.
Штрафной с угла штрафной площади Вереса. Поставили мяч. Стенка еще не стала, судейка показывает свисток. Четко видно, свисток горизонтально на уровне глаз игрока у мяча. Суддя стоит около мяча, менее метра. Вратарь Вереса в районе 11 метровой отметки, дает указания по стенке. И в этот моммент, свисток еще в руке судди, крот отправляет мяч в пустые ворота. Судейка показует на центр.
Как такое может быть?

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669341 вiд 2023-08-02 20:46:20

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1669292
Можливо, у нас з цим, як у автопрома 3-го райху.
Виробників багато, але обсяги ДМ чи Форду навіть всі разом не тягнуть. Тому клепають хто що і скільки може.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669340 вiд 2023-08-02 20:42:58

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1669338 вiд 2023-08-02 20:25:54
Інших просто немає. Ну от чим Шейтельман відрізняється від інших по списку?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669339 вiд 2023-08-02 20:32:13

Верес - Шахтер - 1:1

о, а шо це вони серед доброго зіграли?
кроти ще і очки втратили

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669338 вiд 2023-08-02 20:25:54

Enot
№ 1669327
ну да.
«Других писателей у меня для вас нет!» (с)

по тб марафон, а на ютубі «жданов»

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669337 вiд 2023-08-02 20:20:08

вот щас Шейтельман говорит - оказаться в руках Эрдогана хуйло никада не согласится..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669336 вiд 2023-08-02 20:16:16

№ 1669333
вот именно. Потому и не верю..

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669335 вiд 2023-08-02 20:15:35

Упродовж майже чверті століття українські підприємства створили ледь не десяток проєктів модернізації БМП-1. Переважна більшість з них були досить обмеженими і однобокими – вони торкались тільки комплексу озброєння. Винятками були лише проєкти БМП-1УМ/УМД, а також БМП-1М (другий з таким позначенням), які передбачали значно глибші зміни в силових установках, конструкції корпусу, захищеності машини тощо. Але вони (як і кілька інших проєктів) лишились тільки в прототипах. Серійно виготовлялись тільки три варіанти: БМП-1У (у 2000-х рр.; 30 екземплярів, з них 18 на експорт), БМП-1М (перший; невідома кількість для експорту) і БМП-1ТС (десять у 2021 р.). Дальший розвиток процесу модернізації БМП-1 для Збройних Сил України виглядає малоймовірним з огляду на триваючу великомасштабну війну.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669334 вiд 2023-08-02 20:04:31

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1669324

І шо? Сидять люди на диванах та втикають в «експертів». Шо далі? В чьому трагедія? На що це впливає?

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669333 вiд 2023-08-02 20:01:47

Batyj
№ 1669332
і хуйло, яке б воно тупориле не було, це розуміє.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.