olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669372 вiд 2023-08-02 22:31:40Та я жартую, але частину треба залишити як насерйоз, все можливе в цьому житті.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669371 вiд 2023-08-02 22:31:28№ 1669367Общевойсковое на Пересечении, тока не спрашивай где это..
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669370 вiд 2023-08-02 22:20:53olma № 1669363 Не робіть з кацапів дурнів. Це - не так. Від Київ за 3 дні, вони зробили великий прогрес
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669369 вiд 2023-08-02 22:17:13Проспект Лобановського називали Краснозвьоздним, мабуть що там була армія символом якої була Красна Звезда?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669368 вiд 2023-08-02 22:14:16+№ 16693648-й трамвай таки був потужний, бо залізав на доволі круту гору від Саксаганського до університету, вздовж Ботсаду. Хоча, здається, були випадки, коли котився назад.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669367 вiд 2023-08-02 22:13:33Киевское высшее общевойсковое командное дважды Краснознамённое училище имени М. В. Фрунзе (КВОКУ) С 1968 года стало базовым учебным заведением Советских Вооруженных Сил по подготовке офицеров подразделений войсковой и агентурной военной разведок. Короче там всі діди ГРУ Генштаба РФ вчилися, то вирішили що їхня альма матер така крута і впливова, що треба їбашить
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669366 вiд 2023-08-02 22:11:51olma № 1669363 Так, перший удар той на початку точняк відповідно інфи з карти старої наносився. Але ж вже пройшло місяців яїбу, кротів у нас немало, в т. ч. і серед військових хто точно знає що де і хто де зараз. Тож не розумію сенсу кацапні стріляти «по маршруту 8-го трамвая». Хай собі в сраку стрельнуть, клоуни
SergikS(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669365 вiд 2023-08-02 22:09:53olma № 1669360 вiд 2023-08-02 21:49:43 Це ти мене записав у експонати заповіднику совка та комунізму? :-)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669364 вiд 2023-08-02 22:09:38Те, що хєраська працює по картах совячого генштабу десь 1975 року видання - цілком вірогідно.8-й маршрут перестав існувати років 30 тому, якщо не більше, а 5-й, здається, вже при Омельченкові - чи може раніше, а при цьому мєрові, схожому на кудлатого злобного пса, можливо лише прибрали рейки.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669363 вiд 2023-08-02 21:59:02Vichny № 1669362 ----- Ну власне з початком війни, коли ракета вперше прошила багатоповерхівку на пр. Лобановського в сторону так званого Кадетського Гая, Батий сказав, що у Русні цілі на кінець 90-х, коли там були військові частини, на території яких потім виросли ЖК. І Батий предположив що контора генерала Герасимова забивала цілі на карті Києва ще в 1990-х і ці цілі залишаються в роботі і до сих пір. Вважаю такий погляд має право на життя.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669362 вiд 2023-08-02 21:52:27olma № 1669360 Про заповідник совка і комунізму - то я ще погоджусь. А про «військові заклади» (по маршруту древнього трамвая), особливо після 24.02.2022… Давай я краще промовчу
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669361 вiд 2023-08-02 21:51:18Райончик де залізничника х-й знайдеш, а полкана і єнерала совецкої армії - льохко!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669360 вiд 2023-08-02 21:49:43Vichny № 1669359 ---- Ба більше, я тобі, друзяко Вічний скажу. Шо якщо ти глянеш соціологію виборів по Залізничному району на початок 1990-х, то це був заповідник совка і комунізму. Це хвакт. Бо населення району так відповідно формувалося.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669359 вiд 2023-08-02 21:46:37olma № 1669358 «Ну мабуть військові заклади розташовані по маршруту трамвая» ))))))))))))))))))))))))))))))))))
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669358 вiд 2023-08-02 21:45:40Ну мабуть військові заклади розташовані по маршруту трамвая. Це нормально. На кінець 80-х Залізничний масив був майже таким крутим і мажорським як і Печерський район і при тому що там Метра не було і до сих пір нема! Це я тоді усвідомив чьотко.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669357 вiд 2023-08-02 21:43:48до речі навіть той їбанутий суворов про це писав :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669356 вiд 2023-08-02 21:42:34ось так працює OSINT. Batyj зашифрував. Vichny спровокував. далі понеслось :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669355 вiд 2023-08-02 21:39:18Їбічєска сила! А коли ті маршрути ваші, 5 і 8 закрили? І друге питання - чому за логікою шановного Батия кацапні знадобилося хуярити по давно неіснуючим маршрутам тих трамваїв?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669354 вiд 2023-08-02 21:37:02Я не киянин уродзоний, але знаю що 5-й номер Палацу Спорта поряд з вокзалом мимо Барабана верх по Урицкого, далі Соломенська площа і далі Волгоградською вулицею до кільця. Залізничний масив. 8 маршрут, від універа Шеви вулицею Левка Толстого я не застав не застав.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669353 вiд 2023-08-02 21:36:582 Vichny№ 1669351ще трамвай №5 був, біля Палацу Спорту розвертався, по Саксаганського ходив, теж ж Соломʼянки.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669352 вiд 2023-08-02 21:35:442 Vichny№ 1669351Трамвай №8 ходив із Соломʼянки до Ботсаду (позаду, біля стіни Університету зупинявся). Двосторонній такий трамвай був - водій просто переходив в інший кінець та іхав назад, не розвертаючись.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669351 вiд 2023-08-02 21:31:59Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1669349 8й трамвай на лівому березі наче. Не пригадую, щоб на Солом'янці взагалі трамваї були
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669350 вiд 2023-08-02 21:30:20Це якщо ми говоримо про Солом'янку як місцевість, а не про адміністративний Солом'янський район
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669349 вiд 2023-08-02 21:29:46Мабуть йдеться про старовинний 8-й маршрут - вагони з двома кабінами для вожатого ;)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669348 вiд 2023-08-02 21:25:56Який ще трамвай на Солом'янці? Батий, ти серйозно?
Enfant terrible [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669347 вiд 2023-08-02 21:21:252 Batyj№ 1669344спец в чем? в пропаганде?лучше уж Тамара слушать и его комментарии происходящего
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669346 вiд 2023-08-02 21:00:16Batyj № 1669342 да, гол фееричний, причом суддя явно ж показував на свисток, і не то шо не дивився навіть чи одійшли гравці суперника, а формально заважав пробивати бо стояв майже впритул :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669345 вiд 2023-08-02 20:51:47Боже, який жах)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669344 вiд 2023-08-02 20:51:07Шейтельман настояций спец. Израильский паспорт, живет в Киеве, политтехнолог еще с саветских времен. Поездил по миру наблюдателем на различных выборах..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669343 вiд 2023-08-02 20:49:28Enot № 1669340 та ладно нема, там навіть в списку якшо викреслить кацапів і жданова, повно персонажів
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669342 вiд 2023-08-02 20:48:282 Voxa№ 1669339посмотрел щас обзор. Если суддю не дискавалифицируют, я удивлюсь.Штрафной с угла штрафной площади Вереса. Поставили мяч. Стенка еще не стала, судейка показывает свисток. Четко видно, свисток горизонтально на уровне глаз игрока у мяча. Суддя стоит около мяча, менее метра. Вратарь Вереса в районе 11 метровой отметки, дает указания по стенке. И в этот моммент, свисток еще в руке судди, крот отправляет мяч в пустые ворота. Судейка показует на центр.Как такое может быть?
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669341 вiд 2023-08-02 20:46:202 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1669292Можливо, у нас з цим, як у автопрома 3-го райху.Виробників багато, але обсяги ДМ чи Форду навіть всі разом не тягнуть. Тому клепають хто що і скільки може.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669340 вiд 2023-08-02 20:42:58Voxa (м. Запоріжжя) № 1669338 вiд 2023-08-02 20:25:54 Інших просто немає. Ну от чим Шейтельман відрізняється від інших по списку?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669339 вiд 2023-08-02 20:32:13Верес - Шахтер - 1:1 о, а шо це вони серед доброго зіграли? кроти ще і очки втратили
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669338 вiд 2023-08-02 20:25:54Enot № 1669327 ну да. «Других писателей у меня для вас нет!» (с) по тб марафон, а на ютубі «жданов»
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669337 вiд 2023-08-02 20:20:08вот щас Шейтельман говорит - оказаться в руках Эрдогана хуйло никада не согласится..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669336 вiд 2023-08-02 20:16:16№ 1669333вот именно. Потому и не верю..
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669335 вiд 2023-08-02 20:15:35Упродовж майже чверті століття українські підприємства створили ледь не десяток проєктів модернізації БМП-1. Переважна більшість з них були досить обмеженими і однобокими – вони торкались тільки комплексу озброєння. Винятками були лише проєкти БМП-1УМ/УМД, а також БМП-1М (другий з таким позначенням), які передбачали значно глибші зміни в силових установках, конструкції корпусу, захищеності машини тощо. Але вони (як і кілька інших проєктів) лишились тільки в прототипах. Серійно виготовлялись тільки три варіанти: БМП-1У (у 2000-х рр.; 30 екземплярів, з них 18 на експорт), БМП-1М (перший; невідома кількість для експорту) і БМП-1ТС (десять у 2021 р.). Дальший розвиток процесу модернізації БМП-1 для Збройних Сил України виглядає малоймовірним з огляду на триваючу великомасштабну війну.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669334 вiд 2023-08-02 20:04:31Voxa (м. Запоріжжя) № 1669324 І шо? Сидять люди на диванах та втикають в «експертів». Шо далі? В чьому трагедія? На що це впливає?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669333 вiд 2023-08-02 20:01:47Batyj № 1669332 і хуйло, яке б воно тупориле не було, це розуміє.