Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669332 вiд 2023-08-02 19:55:53№ 1669330угу. Вот Турция удобное место для..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669331 вiд 2023-08-02 19:54:22Портников пишет, что все таки договорились встретиться..Но я не верю..
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669330 вiд 2023-08-02 19:50:472 Batyj№ 1669322Так. Крім одного - хуйло проти.До речі, чомусь в парадигмі «благополуччя хуйла-благополуччя України» зовсім не розглядається фізична ліквідація хуйла і те ж таке благополуччя України.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669329 вiд 2023-08-02 19:33:42гы.. Арестовали Рабиновича, смывшегося.. А Шуфрича? Нет, он же еще не смылся..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669328 вiд 2023-08-02 19:18:16не будет поездки вааще. Кацапье уже сейчас по другому излагает версию разговора. Договорились договариваться..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669327 вiд 2023-08-02 18:39:36Voxa (м. Запоріжжя) № 1669324 вiд 2023-08-02 18:06:53 А кого ще людям дивитися? Інших немає.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669326 вiд 2023-08-02 18:34:50 a двiйник?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669325 вiд 2023-08-02 18:24:58Уверен, хуйло в Турцию не полетит..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669324 вiд 2023-08-02 18:06:53https://texty.org.ua/media/images/MAIN_top203x.width-1600.png картинка трохи завелика і це якийсь ацкій піздец. мало того шо … жданов, у цих людей беззаперечнй лідер, так там ще і половина кацапи. хоти добра.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669323 вiд 2023-08-02 16:21:58Хтось там читає О. :)https://defence-ua.com/army_and_war/ne_lishe_nadija_na_dopomogu_partneriv_ogoloshenij_rozmir_importu_minoboroni_ozbrojennja_dlja_zsu-12400.html
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669322 вiд 2023-08-02 14:42:422 Voxa№ 1669317да, конечно.. НО! Принимая во внимание уровень ПВО тут и там, так рисковать?Кстати, хороший прогноз, что нас ждет, согласен полностью:https://www.bbc.com/russian/articles/cv2j1ej1439o
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669321 вiд 2023-08-02 14:37:09Може Динамо в Чорноморець перейменувати відразу?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669320 вiд 2023-08-02 14:29:18olma [Останнi 20 месаг]№ 1669318 вiд 2023-08-02 14:28:03Біржа - це таке непостійне і нервове створіння, яке нєпроізвольно ссицця від будь-якої навіть гіпотетичної загрози.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669319 вiд 2023-08-02 14:28:11Здається, якийсь Пехньо чи Пихньо свого часу був одним із циганєгів; може перекваліфікувався, хз.Щодо Машовця, то не виключаю, що він має якийсь стосунок до того Машовця, який у жОПі є заступником єрмачелли - бо прізвище не надто розповсюджене.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669318 вiд 2023-08-02 14:28:03Ціни на пшеницю на Чиказький біржі в Чикаго підскочили на 6,5% після атаки Росії на порт Ізмаїл в ніч на 2 серпня. Про це повідомляє Reuters.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669317 вiд 2023-08-02 13:27:41Batyj № 1669314 ну це напевно шоб потім одразу переїхать до Бухареста і там готуватись до відбору Ліги конференцій
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669316 вiд 2023-08-02 13:26:01❗️ Путін приїде до Туреччини. Про це сьогодні домовилися лідери країн під час телефонної розмови, — канцелярія Ердогана.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669315 вiд 2023-08-02 13:19:05toreo № 1669312 --- Про Пехньо, просто став більш спокійнішим, а то просто випитував у своїх кореспондентів, воїнів, яку тактику ЗСУ робить, щоб вибити там з якогось села, то сьо. Не потрібно випитувать так детально. А Машовцю можна і нужно вірити, тому що у нього немає змоги фальшувати або викривляти як ІПСО. Не має такої можливості так контролювати свій базар. Зверни увагу на Твіттер Tomasz Fit @Fitek69. Чувак не дає якихось там зведень регулярних з кожної ділянки фронта, а дає детальну інфу на вибраних полях боїв в гарячих точках. Наприклад Старомайорське, чи Роботине чи Кліщіївка. І він настільки по картах знає місцевість, що таке враження, що він там сидить і дивиться в бінокль зі спостережного пункту.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669314 вiд 2023-08-02 13:16:09Игорек епанулся?Франков пишет, что 3 тур, с Металистом, домашнюю игру проводим в Одессе..
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669313 вiд 2023-08-02 13:14:59klirik № 1669280 "Міноборони вкотре просить українців не оприлюднювати результати військових операцій до того, як це зробить Генштаб. З відповідним закликом у Facebook звернулася заступниця міністра оборони Ганна Маляр. ————— нема питань, все правильно. але є одна для мене одна дивна річ: де українці беруть інформацію про результати бойових дій? я припустив би, що з відосиків/фоточок, які розміщують в неті безпосередні учасники б/д. або наші, або кацапи. а потім воно збирається осінтерами і іншими, і включається в аналіз. який інший шлях? а хто ще може це робити? ми з тобою ж не можемо побігати по лінії б/з і пофоткати, що там і як. то може маляр би задала б собі питання, якого х не проводиться ефективно робота з нашими військовослужбовцями, щоб вони самі зберігали інформ тишу? це ж якраз її в т. ч. парафія. (кацапські джерела - то окрема тема.) хоча, якщо подивитися, як мінлборони попадає в халепу за халепою, які свідчать про те, як організовані процеси у відомстві, то деякі питання відпадають самі по собі. хоч би ті ж несправні турнікети, які у кількостях пішли у війська. після смертей схаменулися, але дише після публічного розголосу і розбірок з депутатами. і то - це капець - пояснили тим, що турнікети зайшли як міжн допомога. ну то й що, блть? якщо допомога, то не треба перевірити ці турнікети? хто відповість за це? ніхто
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669312 вiд 2023-08-02 13:01:35olma № 1669285 я особисто не слухаю пехня і пророка його світана. імхо, він знає приблизно стільки ж, скільки прапорщик дурко жданов, але трохи краще користується інтернетом. професійніше коментує машовець. теж як на мене. інше питання, що машовець викладає точну інфо про сили і засоби противника з висновками. можна подумати, що це зорієнтовує ворога щодо того, якими даними ми володіємо. а з іншого боку, неясно що саме правда з того, що викладає машовець. якщо машовець є частиною нашої інформвійни, то його завдання - в т. ч. деза для противника. відтак, питання, чи можна вірити і машовцю
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669311 вiд 2023-08-02 12:55:05https://ua.korrespondent.net/world/4611919-u-moldovi-v-vorota-posolstva-rosii-vrizavsia-avtomobil ну шпигунський детектив просто
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669310 вiд 2023-08-02 12:54:09Запуск завода в Усть-Луге, на котором планировали перерабатывать 45 млрд кубометров газа ежегодно, выпуская 13 млн тонн СПГ и 3 млн тонн полиэтилена, откладывается как минимум на два года, сообщил во вторник губернатор Ленинградской области Александр Дрозденко. Проект стоимостью $40 млрд, из которых почти $10 млрд выделило государство через Внешэкономбанк, лишился ключевого партнера в лице немецкого концерна Linde, с которым был заключен контракт на проектирование и строительство комплекса. ---------- на зріджений газ з хуйлостану санкцій немає… і тут німці «навколо» ходять…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669309 вiд 2023-08-02 12:31:04№ 1669306не знаю, не знаю, пока что вижу - тупо хуярят по маршруту трамвая, сами знаете какого номера..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669308 вiд 2023-08-02 12:29:30№ 1669305гы, не повериш, но я обследовал здание Зализничного райкома кпсс (и влксм в одной бутылке) перед покупкой парашкой этого здания. Считалось престижным, очень подходящим по планировке именно для посольств.Потом такие же, оно ведь типовое было, купили в других районах США, Туркмения и еще кто-то, не помню..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669307 вiд 2023-08-02 12:21:44По поводу вчерашнего взрыва неподалеку от Севастополя. Хоть на вчерашних фото и видео военный объект не виден, похоже все-таки по нему шарахнули. Предполагаемая локация: 44.596482, 33.672205 (российская военная часть, логистический центр флота) На картинке осинт-анализ, по ссылке подробнее. https://t.me/ShrikeNews/9764
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669306 вiд 2023-08-02 12:20:57Batyj № 1669303 поруч якийсь об'єкт. і вони ті координати заливають в чергові шахєди/ракети постійно можливо хтось малював карту прильотів по києву? хоча хз чи можна таке в паблік викладати кожен прильот - солом'янский район фігурує
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669305 вiд 2023-08-02 12:20:53Цікаво, а хто визначав свого часу щоб посольство кацапів було саме на цьому проспекті, біля ментовки і універа мо? Це ж не просто співпадіння
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669304 вiд 2023-08-02 12:16:25№ 1669302собственное посольство? Так не достанься тыж не кому?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669303 вiд 2023-08-02 12:15:33№ 1669301ты меня имеешь в виду? Или больницу в парке?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669302 вiд 2023-08-02 12:10:55Ну як припущення, їх цікавить повітрофлотський проспект
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669301 вiд 2023-08-02 12:08:52Batyj № 1669300 хтось «злив» координати точки «прінятія рєшєній» до речі вражає що в солом'янський район постійно прилітає десь між протасовим яром і севастопольскою площею…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669300 вiд 2023-08-02 12:02:29Четвертый, или даже пятый прилет на одной улице.. чево, блять, оне до меня доебались?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669299 вiд 2023-08-02 11:54:16olma № 1669296 ердоган же недавно домовився із саудитами про 100+ ярдів інвестицій (до речі по-моєму заводи байрактарів там теж збудують). плюс він зробив вояж країнами перської затоки… скоріш за все зернова угода - «копійки» у порівнянні з проектами нафтових країн… скоріш за все коли він звільняв командирів азову, було ясно що зернова угода «всьо» … все працювало до виборів ердогана…
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669298 вiд 2023-08-02 11:52:48Batyj № 1669297 Це напевне той, що в нас над ЖК пролетів. Неприємно було чути його так близько…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669297 вiд 2023-08-02 11:50:24Про все сбитые, мягко говоря, пиздеж. То шо йобнуло в угол дома возле мяня, летело горизонтально, а не вертикально и не под углом сверху вниз..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669296 вiд 2023-08-02 11:28:52З цією Зерновою угодою чомусь мовчить Ердоган. І вже не каже, що Хуйло має до нього в гості приїхати в серпні. Аа він дуже зацікавлений в цій угоді фінансово.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669295 вiд 2023-08-02 11:24:36Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1669292 Там же нижче Резніков каже, що згодом відбудеться уніфікація і зменшення ряду. Мабуть, хочуть подивитись рез-ти та відгуки від довгої експлуатації і в наступному поколінні зробити 1-2 моделі, яку будем оклепати масово.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669294 вiд 2023-08-02 11:19:43https://www.pravda.com.ua/news/2023/08/2/7413841/ --- Кримському мосту схоже треба підготуватися
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669293 вiд 2023-08-02 11:02:30шрайк розгорнув про «прорив зернової блокади» ------------ История про «3 смелых корабля, прорвавших блокаду» мне показалась странной, потому что эти корабли (как и другие) шли в дунайские порты, которые не были ни под какой блокадой. Зерновое соглашение касалось Одессы, отгрузка зерна в прошлом году и сейчас прерывалась для черноморских портов, а дунайские как работали, так и работают. Путь к ним проходит не через украинские воды. Если не ошибаюсь, весной оборот зерна через дунайские порты был большим, чем через Одессу. Поэтому я ничего про храбрые корабли не писал и дождался статьи в подтверждение своих предположений. Вот тут подробнее - Чи був насправді «прорив морської блокади» у Чорному морі, або Як ЗМІ повелися на одне повідомлення з Твіттеру. https://t.me/ShrikeNews/9763