🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2048.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669132 вiд 2023-07-30 19:52:34

Мірча ЛУЧЕСКУ: «До кінця трансферного періоду намагатимемося придбати центрбека та нападника»
-----------------------------------------
Нє-нє … тільки хард, тільки Біловар.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669131 вiд 2023-07-30 19:51:15

2 Bobb
№ 1668975
Не тільки.
Якщо компанія щось робить для Пентагону чи просто наукову розробку, яка йде на війну. Вона робить заказ а потім думає як використати цю розробку. СВЧ-плитку? ок. Бігом, стрибками, поки конкуренти не зробили.
А що в совку? А боже упасі. Сікрєтність. Тієй сікретністі хуй да ніхуя, бо на Заході це в супермаркеті стоїть, але…
Розробили технологію для спальника на рівні гусиного пуху? бігом стрибками в виробництво, бо завтра це конкуренти продадуть. Совкоз? Тільки під роспис для спецназу… да, в підсумку своє не дуже, секретно закупимо на заході.
А що наука? А варимось у власному соці. Бо англійська мова в школі - з 5 класу, читаємо і переводимо із словарем. А в нді? Ось журнал в бібліотеці, а зробити ксерокопію - папірців більше, ніж сама стаття.
Так і жили.
Зараз кацапи живуть трохи по іншому. А давайте ми переграємо совок і гітлера по розумному. Не можна сказати, що їм це не вдається (бо інакше підарів ще б у 1995 запиздили б з першою чеченською). Але все ж на Заході не всі дебіли. Жаль, що Джонсонюка звалили. Був би реінкарнацією Вінні.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669130 вiд 2023-07-30 19:46:33

Valeriy
№ 1669123
ти читати вмієш, до кінця речення принаймні? - "минтай -це риба, делікатес, такий самий, як і сьогоднішні переможці.
------------------------------
Тобто ти ображаєш ДК, вважая його не делікатесом?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669129 вiд 2023-07-30 19:42:50

Jen
№ 1669120 вiд 2023-07-30 19:24:06

Valeriy
№ 1669094 вiд 2023-07-30 18:19:08

Сирота ЛЕВОЙ!!! запускает на Ярмоленко

ти вочевидь не в курсі що Сирота шульга.
------------------------------------------
Ти вочевидь дуже і рідко рідко заходиш сюди і тому не знаєш, що я єдиній який звертає увагу хто з гравців рідною або нерідною ногою зіграв в тому чи іншому епізоді гри за ДК. І при цьому роблю детальний аналіз епізоду.
Те, яка в кого рідна нога гравця я знаю після того як бачу його в перший раз.
Я бачу сьогодні Сироту мабуть в раз 50й або 60й.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669128 вiд 2023-07-30 19:41:44

2 та ж не москал ь
№ 1669122
ну я прослушал, так что? Общее впечатление -поток сознания...

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669127 вiд 2023-07-30 19:41:25

Valeriy
№ 1669123
ти читати вмієш, до кінця речення принаймні? - "минтай -це риба, делікатес, такий самий, як і сьогоднішні переможці. "

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669126 вiд 2023-07-30 19:37:00

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1669121
+!
а які сигарети були союз-аполон! то нічого, що тютюн, папір, пачка під сигарети все імпорт на імпорті, но всьо такі!

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669125 вiд 2023-07-30 19:33:57

2 Jen
№ 1669120
Женя, ну хіба так можно з говнонітаріями? Треба ж якось обережно і поступово. Що таке шульга, чому він може бити по м "ячу лівою ногою. Ну якусь вводну?

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669124 вiд 2023-07-30 19:31:29

2 Valeriy
№ 1669117
По-перше. Расист не расист, але обісрався ти. Не забувай. Діакате куди гірше.
По-друге. Знатоки по типу тебе обсірали Віду після перших матчів. Де Віда, а де обсіруни?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669123 вiд 2023-07-30 19:31:04

А минтай -це риба, делікатес
-----------------------------------
Коли в середині 70х виловили все поголів "я хека, то у всіх магазинах і столовках Союза його замінив ДЕЛІКАТЕСНИЙ мінтай, яким всю країну примусово кормили по вівторках та четвергах.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669122 вiд 2023-07-30 19:29:52

sk (chromebook acer 14)
№ 166911
ну знайди тих пів години, послухай мудрого чоловіка, може інші висновки зробиш.
маю на увазі № 1669079

з. і. а хоч хтось, крім мене, то передивився, чи тільки єнотом єдиним тішитесь?

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669121 вiд 2023-07-30 19:26:16

2 olma
№ 1668939
Розумієте, дядьку, НАСА - державне підприємство. і у нього є план і вся хуйня.
А Корольову була поставлена задача - дагнать і пєрєгнать, бєлок і гагаріних нє жалєть! А НАСА в таке не могло ніяк.
І робота Корольова і К це, звичайно, велика і наукова, і інженерна робота*. Але все ж принципово це розвинення роботи фон Брауна.
І ось тут американці зрозуміли, що кацапи використали не лише досягнення доктора фон Брауна, але і впершу чергу досягнення доктора Геббельса. І роздули з мухи слона.
І тоді американці зашевелились. Не питай, що Америка зробила для тебе, скажи що ти зробив для Америки! Дайошь Місяць! І Америка зробила совок. під мичання нє очєнь і хатєлась.
В 1975 ми бачили разрядку і Союз-Аполлон. І офігевали нічтожністю Союзу на фоні Аполло.
Ну і будемо відверті. Якби вдруг ДСВ зупинилась у 43-44 році, то німці в кінці 40-х запустили б супутник, а на початку 50-х який-небудь Рудель був би першим космонавтом.
* - навіть маючи німецьки креслення повторити їх не завжди могли. взяли мотоцикл бмв… а в нього труба різної товщини по дліні. От і зроби інженеру копію, коли завод це не може повторити. Зробили Дніпро… як би і копія бмв, але… але інженерної роботи вище криши. але говнонітаріям це не зрозуміти.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669120 вiд 2023-07-30 19:24:06

Valeriy
№ 1669094 вiд 2023-07-30 18:19:08

Сирота ЛЕВОЙ!!! запускает на Ярмоленко

ти вочевидь не в курсі що Сирота шульга.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669119 вiд 2023-07-30 19:22:07

Що Дячук, що Біловар не тягнуть на ЦЗ не те що ДК, а навіть пересічної команди ЧУ.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669118 вiд 2023-07-30 19:22:03

Batyj
№ 1669098
запамятай - Минай це село біля Ужгорода де між кукурузяними полями випадково знайшли гектар для стадіону, на якому зібрали 11 фізкультурників, яких сьогодні мужнньо переміг великий клуб суркіс ДК. А минтай -це риба, делікатес, такий самий, як і сьогоднішні переможці. Вам, взагалі в кайф такий футбол обговорювати? це навить не до мишей, до самих тараканів.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669117 вiд 2023-07-30 19:19:39

2 Valeriy
№ 1669088
твою мать. у пацана перший матч. І щоб не було зайвого піздежа - чорножопоє Діакате у своему першому матчи привезло гол і вилучення. і дивувалось чого їм незадоволені.
--------------------------------------
По-перше це його не перший матч за ДК, бо він в міжсезонні награвався на цій позиції.
По-друге в нього вже не аби який досвід гри в вищий лізі.
По-третє - ти расист.
В-четверте - я по першому матчу можу сказати, хто може грати, а хто ні, хоч зі мною багато пробував сперечатись в стилі «та цеж його перший матч, що ви від нього хочете».
Після першого матчу Соля за ДК в міжсезонні на зборах я
сказав, що він не Соль, а Ноль.
Також після першого матчу Раміреса мені все було ясно.
І знов тут мені казали, що по першому враженні не можна казати щось про когось.
Таке можна сказати тільки якщо гравець після травми і довгого простою, але я даю оцінку гравцю якщо він перебуває в своєму ігровому тонусі.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669116 вiд 2023-07-30 19:18:51

я, наприклад, взагалі не вірю в те що хуйлостан нападе на польщу, але подивіться які ярди поляки витрачають на свою оборону вже коли війна почалася…
тільки недавно додатковий контракт з пд кореєю на 14 ярдів. до того були покупки
це зверху до того що за 10 ярдів купили 500 хаймарсів
«по мєлочам» навіть немає сенсу рахувати
армію збільшують до 300к (в мирний час) …
нажаль захід не придумав як йобнути біларусь-хуйлостан за провокації з «біженцями» перед війною…
тепер ці підараси будуть щось таке гібридне мутити

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669115 вiд 2023-07-30 19:15:50

Гармата від Бражка дуже навіть.
Гарно забив свої Ванат.
Приємно - ніхто з гри не випадав, окрім хіба Біловара. Всі хто вийшов на заміну гру посилили. Власне останній гол цілком зробили резервісти.
Ярмола старіє :(
І когось треба в центр захисту.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669114 вiд 2023-07-30 19:06:26

2 Enot
№ 1669042
Купив на маймутній Новий рік Артемівське шампанське. Бо є великі шанси, що його скоро не стане. Якщо почнеться польсько-кацапістанська, чи навіть польська-білоруська війна - відкоркую. Якщо є дебіли, що не розуміють, який це для нас бонус, то мені цих зебілообразних жаль.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669113 вiд 2023-07-30 19:01:53

2 m1919
№ 1669018
тю. ахуєнний конструктор. Дуже корисний для розвитку хлопчика. 5-40 здається, не малі гроші.
Що з нього тіки не робив

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669112 вiд 2023-07-30 19:00:25

З першою вольовою перемогою!

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669111 вiд 2023-07-30 18:58:05

Бражко здаэться якимось повільним в ногах. голова схоже є, а от швидкість роботи з м'ячем виглядає хуєвато.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669110 вiд 2023-07-30 18:57:52

2 Valeriy
№ 1669088
твою мать. у пацана перший матч. І щоб не було зайвого піздежа - чорножопоє Діакате у своему першому матчи привезло гол і вилучення. і дивувалось чого їм незадоволені.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669109 вiд 2023-07-30 18:57:05

а по ітоговому рахунку так ще і нічого

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669108 вiд 2023-07-30 18:55:37

Бражко, конечно..
С таким ударом может закрепиться в основе..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669107 вiд 2023-07-30 18:54:14

Каравай 4-1.
Уже лучче..
А Бражул классно пробил низом..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669106 вiд 2023-07-30 18:51:53

Бражко, 9 минута дебюта, желтая..

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669105 вiд 2023-07-30 18:51:04

2 VVV
№ 1669085
це не до гравця, це до тренера. Для розуміння - за Лобановського за 5 років в нас було лише одне вилучення в єврокубках (Хацкевич в першому матчі зі Спартою), після нього - куча. не перечислиш.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669104 вiд 2023-07-30 18:49:15

По забитым выходим на 1 место..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669103 вiд 2023-07-30 18:47:00

Панасенко забодал Дубинчака. Пендаль.. Вар.. Буй
3-1

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669102 вiд 2023-07-30 18:46:30

Пендальф в ворота миная

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669101 вiд 2023-07-30 18:43:10

Блин, еще 10 мин играть, а проводится оптовая замена. Это же не товарняк..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669100 вiд 2023-07-30 18:35:57

та там і Сирота нічим не краще :(

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669099 вiд 2023-07-30 18:35:39

Каравай выходит, я про него уже и забыл..
Ярмолу менять будет?
Точно..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669098 вiд 2023-07-30 18:32:09

Опять убойный момент у наших ворот. Минтай в равных составах стал лучче играть, чем в большенстве..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669097 вiд 2023-07-30 18:25:25

чудом пробачили :( знову наш герой.
мнда, і замінити його ніяк

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669096 вiд 2023-07-30 18:24:47

Два опаснейших удара головой по нашим воротам. Наших защитников просто нет..

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669095 вiд 2023-07-30 18:24:33

А це ж жодного легіонеру у складі. Таке мабуть і в 90х рідко траплялось в Динамо

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669094 вiд 2023-07-30 18:19:08

Сирота ЛЕВОЙ!!! запускает на Ярмоленко в ситуации, где Биловар постоянно отдавал или Бущану или Попову, так как играл правой и держал мяч под правой стороны тела.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1669093 вiд 2023-07-30 18:17:02

Ну вот, уравнял.. Бандуре красная..


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.