Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669092 вiд 2023-07-30 18:15:22а Біловар до цього грав за основу, чи це дебют? як тому, шо по першому матчу може зарано хрест малювати
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669091 вiд 2023-07-30 18:15:15Почему щас Кравчука не удалили? Сзади, прямая нога шипами в ахил Буяльскому..И тока желтая..
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669090 вiд 2023-07-30 18:11:31Луческу на тренерской скамейте.. так что я не удивлен.. ----------------------------------------------- Биловар не виноват, что он такой слабый футболист. Футбол - это не для него. Виноват Луческу, зная что Биловар правша и не играет левой ногой, ставит того на позицию левого центрального. Короче, Луческу не может заниматься умственной деятельностью.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669089 вiд 2023-07-30 18:11:28Batyj № 1669087 ну так, Попов же у дворовий футбол грає: не побачив, не подумав, не добіг.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669088 вiд 2023-07-30 18:05:13 А за минуту до гола эпично олажался Биловар. И гол мог быть забит на минуту раньше.. --------------------------- Биловар найхудший защитник в основе ДК из тех кого я видел… хуже Лозинского.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669087 вiд 2023-07-30 18:00:44Если честно разобрать эпизод, то ничего там такого на красную не было..Попов смотрел на мяч, когда понял, что может достать ногой попытался это сделать. Думать и предполагать, что кто-то нврнет ему на ногу никаких оснований не было..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669086 вiд 2023-07-30 17:58:49У парі Забарний-Попов спокій та інтелект першого компенсував агресивність і нахабство другого, а тепер його довбоїбізм розгорнувся у повній красі.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669085 вiд 2023-07-30 17:37:19бути тупуватим це для футболіста прийнятно, але бути настільки тупим, як Попов неможна. один такий буратіна вже з'їбався, але той, що залишився мабуть ще позайобує ДК.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669084 вiд 2023-07-30 17:37:02Блять, Попов пряма червона. Не вистачає інтелекту оцінити момент… :(
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669083 вiд 2023-07-30 17:35:30Batyj № 1669073 я про це і написав, можливо, не дуже зрозуміло.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669082 вiд 2023-07-30 17:35:18Нарешті є нападник котрий може пробити повз вратаря
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669081 вiд 2023-07-30 17:33:14А ось і 2й
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669080 вiд 2023-07-30 17:30:47Ванат молодець
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669079 вiд 2023-07-30 17:30:39категорично рекомендую. «Я ВАМ ВІДКРИЮ ТЕ, ЩО ЩЕ НЕ ВІДКРИВАВ», – Петро Черник
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669078 вiд 2023-07-30 17:25:25В ситуації з голом Бущан спав.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669077 вiд 2023-07-30 17:08:59А за минуту до гола эпично олажался Биловар. И гол мог быть забит на минуту раньше..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669076 вiд 2023-07-30 17:06:37Луческу на тренерской скамейте.. так что я не удивлен..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669075 вiд 2023-07-30 17:06:20«наша пісня гарна й нова - починаєм її знову»
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669074 вiд 2023-07-30 17:05:02Гы, Минай с 40 м забивает..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669073 вiд 2023-07-30 16:19:14вероятно, в этом мутка и заключается. Использовать сталь из Запорожья - никакого движения бабла. И спиздить нечего. А купить - это совсем другое дело..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669072 вiд 2023-07-30 16:16:192 fofonov№ 1669067Запорожсталь заявила, что свою сталь передала даром. В подарок, безоплатно. Никто ничего не продавал.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669071 вiд 2023-07-30 16:15:55m1919(Київ - чемпіон!) № 1669063 да, а що до 30 років капіталізму, то він ніяким боком Запсталь не зачепив. Там просто тихо експлуатують шо лишилось від соціалізму. «Весна на Зарєчной уліце». оце все як тоді. Реконструкція старого чи побудова конверторного цеху, це мільярди інвестицій. Це відома, давня тема, ще довоенна. Є навіть якийсь проект, але Метінвесту такі гроші можуть дать лише під держ гаранії.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669070 вiд 2023-07-30 16:10:14m1919(Київ - чемпіон!) № 1669063 ну насправді там нічого не «гуляє», там просто прокат на 0.1 товщий ніж імпортний. Про це було одразу відомо. І це відображено в техзавданні. Там якась мутка відбувається насправді.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669069 вiд 2023-07-30 15:40:48Batyj № 1669065 +!
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669068 вiд 2023-07-30 15:25:18sk (chromebook acer 14) № 1669025 вiд 2023-07-30 10:40:16 … якщо брати аналогії совка, то поки була конкуренція на «старих» технологіях, авто-машино-будування - совок тримався. як тільки прийшла «електроніка» - здувся буквально за десятиріччя… ------------------ не було там ніякої конкуренції, не вигадуй. там був СЕВ (совет економіческой взаимопомащі, блядь), до якого належали майже всі т. з. «страни соцлагеря» - і як в москві записали купити мадярам тисячу жигулів, взамін на їх мільйон дубльонок, пошитих зі шкур монгольських баранів, котрих монгольські пастухи заганяли в стійла дуючи в свистки, вироблені з глини у Вєтнамі, добутої ескаваторами з Краматорська, то така й була там конкуренція.
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669067 вiд 2023-07-30 15:17:51m1919(Київ - чемпіон!) № 1669063 З моєї точки зору - то піздьож бізнесменів з мінкульту, що захотіли перепродати халявний запорізький «нєучтьонний» метал, зняту нержавєйку зі старого герба і ще хапанути на відкаті «від іноземного виробника». Є допуски по товщині прокату (до 0,22 мм, якщо немає додаткових вимог від замовника) і взагалі по всім дефектам, тому має бути щось доказове, а поки від них тільки піздьож і вороваті оченята. Там ахметівські закатили рукави і планують взути мінкультівських. В цьому випадку вболіваю за першу команду.
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669066 вiд 2023-07-30 15:07:152Batyj № 1669065 А пореготати з «всюду мы плавали, все то мы знаем»?)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669065 вiд 2023-07-30 14:21:45народу больше некуй делать, как со сдохшим Енотом спорить..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669064 вiд 2023-07-30 14:02:25пробегавший (пробегавший) В усьому світі. Але в Росії не зважають на їхню думку. А в умовах демократії вони є істиною в останній інстанції і знаходиться при владі, тому що їх обирають такі самі.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669063 вiд 2023-07-30 14:00:162 sk№ 1669028елементарно совок не міг робити метал достатньої якості щоб, наприклад, блок циліндрів виливати…Днями на ТБ розказували, що герба «бабі» на щит роблять із закордонного металу, бо той, що поставили з Запоріжсталі «гуляв» по товщині мало не на 0,5ммЦе після 30 років нашого капіталізму.Втім, наш соціалізм мабуть ще страшішим був би
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669062 вiд 2023-07-30 13:54:50А в підораші?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669061 вiд 2023-07-30 13:46:56пробегавший (пробегавший) Тупі обивателі однакові в усьому світі. В Україні, в Польщі, в США.
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669060 вiд 2023-07-30 13:18:062Enot № 1669058 Звідки у тебе ця категоричність? Чи зелені все знають?
Тиць(Тиць) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669059 вiд 2023-07-30 13:17:032 Enot № 1669049А чому всі згадують лише НАТО і зовсім ігнорять Україну? Гадаю, Зеленський впишеться за поляків не моргнувши оком і далі сюрпрайз - польські літаки вже воюють на боці України. Чим не варіант?)))
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669058 вiд 2023-07-30 13:15:12пробегавший (пробегавший) № 1669057 вiд 2023-07-30 12:54:12 Поляки зараз як в кіно на все це дивляться. Вони щиро впевнені в своїй безпеці. А коли їх візьмуть за сраку, у них буде велике бажання домовлятися. Не у всіх, але у багатьох. А в країнах західніше Польщі у більшості.
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669057 вiд 2023-07-30 12:54:122Enot А поляки в курсі про «домовитися», чи ти категоріями зелених до війни? Є підгрунття, що поляки готові до «договорится по срединє»?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669056 вiд 2023-07-30 12:47:18пробегавший (пробегавший) № 1669052 вiд 2023-07-30 12:14:25 Захід загалом - шашличники. Вони впевнені в тому що членство в НАТО дає безпеку. А зараз їм популярно пояснять, що це не так. І договором НАТО можна підтерти сраку. А самі вони просто беззахисні хом'яки перед пащею хижаків. Після чого на заході, та й в Польщі буде дуже багато голосів щоб домовитися з Путіним.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669055 вiд 2023-07-30 12:40:35Enot № 1669031 розумію що б-які прогнози «з дивану» - це просто прогнози і коли хтось каже що «захід загниває», виключають з контектсту те що «мощні автократії які під» чутким «руководством, швидше адаптуються до погіршення ситуації», забувають що «гарне життя» «совків» завжди міряється відного «гарного життя на заході». і якщо «жопа» почне наступати десь в країнах золотого мільярду, у решти світу настане «супер-жопа» … минулої зими піднялись ціни на газ в європі - євпропейці затягнули паски і з держ бюджетів компенсувати частково втрати… уявіть якщо ціни на газ-бензин в хуйлостані-китаї виростуть в 2 рази? хто буде згадувати про дагонім-і-пєрєгонім?
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669054 вiд 2023-07-30 12:20:122Nedopysuvach Єнот вважає, що Сувальский коридор «за три дня» — реальність)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1669053 вiд 2023-07-30 12:15:37Так а смердючі лапті готові до війни з Заходом?