Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668932 вiд 2023-07-29 01:57:16olma № 1668930 І ти Вічний мені не доведещ інакше, бо я в цьому шарю, а ти ні. ----------------- Ну-ну, иди проспись..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668931 вiд 2023-07-29 01:56:32Bobb Это не сравнение социалистических и капиталистических стран. Это сравнение России с Германией или Францией. Россия всю дорогу была страной среднеразвитой, она уступала в смысле прогресса лидерам. Всегда. И до 1917 года тоже. Потому что это Россия, а не Германия.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668930 вiд 2023-07-29 01:55:33Я бачу це історично. І той самий совок… він не був гомогенний, і протягом своєї історії однаково нищівний, чи деструктивний, чи позитивно надихаючий протягом всіх своїх 67 років існування. Просто висловив свою думку про покоління Z, котре ніхуа совка не бачило, а щось там цверенчить на цю тему. І ти Вічний мені не доведещ інакше, бо я в цьому шарю, а ти ні.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668929 вiд 2023-07-29 01:48:50olma № 1668928 Это означает именно то, что видишь: сравнение научных достижений двух социалистических стран, с достижениями ряда капиталистических стран.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668928 вiд 2023-07-29 01:45:32Bobb № 1668926 — І що це значить? Чи це капіталістичні країни? Чи це тупо країни Європейської християнсько-іудейської цивілізації?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668927 вiд 2023-07-29 01:42:38Короче, я не проти капіталізму чи Заходу і не є адвокатом соціалізму чи Сходу. Я проти тупого доктринерства, і штампів, а зокрема проти тих персонажів, котрі ані за своїм життєвим досвідом, ані за своєю історичною ерудицією і аналізом ніяк не дотягують до стверджень, які висувають.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668926 вiд 2023-07-29 01:42:22olma, Ты очень ошибаешься. Посмотри на количество Нобелевских премий по странам: Лауреаты Нобелевской премии из СССР (15: 15 с.) Лауреаты Нобелевской премии из Китая (7: 7 с.) Лауреаты Нобелевской премии из Италии (13: 13 с.) Лауреаты Нобелевской премии из Швейцарии (20: 20 с.) Лауреаты Нобелевской премии из Франции (60: 60 с.) Лауреаты Нобелевской премии из Израиля (12: 12 с.) Лауреаты Нобелевской премии из Японии (26: 26 с.) Лауреаты Нобелевской премии из Швеции (30: 30 с.) Лауреаты Нобелевской премии из Германии (76: 76 с.) Лауреаты Нобелевской премии из Нидерландов (20: 20 с.) Лауреаты Нобелевской премии из Великобритании (104: 104 с.) Лауреаты Нобелевской премии из США (378: 378 с.) То есть научные потуги всего СССР были примерно равны научным достижениям небольшой Италии.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668925 вiд 2023-07-29 01:32:20klirik Китай є майстернею світу. А Америка вже ні. Тому технології в Китаї розвиваються як колись в США, а до того в Британії. І Китай стає державою номер один. А Тайвань буде випускати чіпи і коли він стане китайським. Це один народ.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668924 вiд 2023-07-29 01:27:11klirik № 1668921 --- Ізраїль розробив кацапський Орлан, а не Шахед.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668923 вiд 2023-07-29 01:26:05От я живу зараз на Харківському масиві. У всіх забудовах Совка 1987-1992 з кожного підїзду є доріжка до дитсадка і школи з стадіончиком. А потім ми живемо формально в капіталізмі. І ніхуа. Жодної школи або муніципального садка протягом 20 років. А ЖК точкових капіталістичних будинків дохуя. Ну для доктринера Vichny - це не аргумент.
PEPSI(Mercury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668922 вiд 2023-07-29 01:24:22Турнирная таблица № Команда И О 1 Полесье 1 3 2 Оболонь 1 1 3 Колос 1 1 4 Верес 1 0
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668921 вiд 2023-07-29 01:22:12Дрон розробив Ізраїль. Іран його посадив, зробив зворотній інжинірінг, і вдосконалив, використовуючі західні запчастини.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668920 вiд 2023-07-29 01:19:10В 'тоталітарній' країні Іран зробили дрон шахед, який за ціною якістю і своює ефективністю показує непогані результати. Просто не треба дивитися на соціально-економічні лади як на кінцеві есхатологічні моделі. Все складніше
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668919 вiд 2023-07-29 01:18:28Третій рейх -приймаю, китай -не згоден, або не чув про унікальну китайську технологію. Чіпи робить Тайвань
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668918 вiд 2023-07-29 01:15:18klirik № 1668914 вiд 2023-07-29 01:11:53 Гітлерівська Німеччина, сучасний Китай.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668917 вiд 2023-07-29 01:14:07Vichny Демократія в сучасному розумінні в світі реально існує кілька десятків років. В кількох країнах. І все. А до того людство жило без демократії і розвивало технології. І зараз в Китаї технології розвивають без демократії. Її там не було ніколи. Це все не залежить від демократії.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668916 вiд 2023-07-29 01:13:45Vichny № 1668912 — Дмитро, ну ти ж грамотний чувак. Ну не прив'язуйся до цих штампів тоталітарний, комуністичний. Це нічого для науки не значить, нічого не відбиває.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668915 вiд 2023-07-29 01:12:46Я в ахуї від такої дічі пішов спати %)
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668914 вiд 2023-07-29 01:11:53Enot № 1668903 Тоталітарний режим гарненько може розвивати технології. Наводь приклади. Можу згадати Іран як країну котра може вдало копіювати західні технології. Які ще в світі існують країни-диктатури з ахуєнним розвитком технологій, яким би заздрили інші?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668913 вiд 2023-07-29 01:10:54Перші стенти для протезування аорти та клубових артерій придумали в Харкові. Перші в світі.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668912 вiд 2023-07-29 01:10:27Хуяцій і пиздологій. Звідки вони візьмуться, ті технології, в країні тоталітарній? Хіба що на військові потреби, а люди хай доїдають останній хуй без солі, і підтираються газетним папером. Olma, ти нагадуєш людей, які кажуть «всє палітікі адінакавиє». Їй-бо, тм що, не розумієш, що технології можуть розвиватися лише коли є конкуренція, а не єжов з наганом за спиною?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668911 вiд 2023-07-29 01:07:04klirik № 1668909 ---- Нобля дали совкам Прохорову і Басову Олександр Михайлович Прохоров (рос. Александр Михайлович Прохоров; 11 липня 1916, Атертон[ru], штат Квінсленд, Австралія — 8 січня 2002, Москва, Росія) — видатний радянський фізик, один з основоположників найважливішого напряму сучасної фізики — квантової електроніки, лауреат Нобелівської премії з фізики за 1964 рік (спільно з Миколою Басовим і Чарлзом Таунсом), один з винахідників лазерних технологій.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668910 вiд 2023-07-29 01:04:49Vichny № 1668906 --- Ти попустися, і уяви собі, що нема заходу і сходу, а є світ інновацій і технологій. І тоді стане трохи легше.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668909 вiд 2023-07-29 01:04:26Оlma Ось тут про винахідника лазера https://www.jnsm.com.ua/h/0707P/ До соціалізму/комунізму він ніякого відношення не має Тебе комуністи покусали?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668908 вiд 2023-07-29 01:04:10«Космос», лазер і «генетику» придумали в «соцкраїнах». Ну пиздкць, приплилі. Olma, ти шо сьогодні пив?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668907 вiд 2023-07-29 01:03:40Технологію виробництва синтетичних алмазів. скажімо, у нас в Києві в Інституті Надтвердих матеріалів розроблено в цілому на 60% від всіх сучасних патентів на цю технологію.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668906 вiд 2023-07-29 01:01:56А телевізор, блядь, комп'ютер персональний, інтернет? Лююди, ви куку? Не очікував шо на обсілфі колись прочитвю такий антизахідний брєд
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668905 вiд 2023-07-29 01:00:02Угу, а коли в совку йобаному з'явився туалетний папір, жіночі прокладки, та навіть авто пристойне, не злизане. Не залежить технічний прогрес від капіталізму, ага Зовсім їбанулись, чи ліваки? Що, в принцмпі, адінхуй
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668904 вiд 2023-07-29 00:54:56klirik № 1668902 ----- Ну багато винаходів 20 століття придумано в соцкраїнах. Лазер, космос, генетика, і всяка інша хуйня. А капіталізм це не тільки США і Велика Британія з Нідерландами. Це І Африка, і Латинська Америка, і Іран, і Тайланд, і Індонезія і всяка інша хуйня.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668903 вiд 2023-07-29 00:53:35Технології і прогрес він на Землі, а не при капіталізмі чи демократії. Тоталітарний режим гарненько може розвивати технології.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668902 вiд 2023-07-29 00:43:34«Тобто вони думають, що технологія і прогрес це заслуга капіталізму і Заходу, а це не так» Хмм, а чия, марсіан? Чи існують якись комуністичні країни в ваакумі які діляться унікальними технологіями з капіталістами? І що вигадала Куба окрім мохіто за останні 60 років?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668901 вiд 2023-07-29 00:32:23Ну це дуже природньо. Я сам інколи помічаю за собою напади совконостальгії. В плані згадала баба як дівкою (целкою) була. Стабільність, надії на краще життя, оптимізм. Матеріальний достаток і соціальний ліфт за «капіталізма» імхо перебільшені. Але я тут мав на увазі не совконостальгію совків, а людей, які не уявляють свого життя без мобільних телефонів а то і смартфонів. Тобто вони думають, що технологія і прогрес це заслуга капіталізму і Заходу, а це не так. і це спрощення, і взагалі життя само по собі чи в капіталізмі чи в соціалізмі має однакову вартість. Короче такі дискусії це fuckin` ridiculous а я скажу навіть miserable
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668900 вiд 2023-07-29 00:30:54Scooter № 1668891 Маю майже нульовий досвід користування Бінгом. Але якщо в нього якість перекладу не краща за гугл, то таки рекомендую ChatGPT
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668899 вiд 2023-07-29 00:25:39Vichny
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668898 вiд 2023-07-28 23:58:02olma № 1668892 вiд 2023-07-28 21:39:24 якраз інші кейси спостерігав. Люди, які за віком в ссрі прожили або ніхуя, або майже ніхуя, дрочать на нього, ну чи піддрачують. Зараз меншн, звісно, але до великої війни такого було дохуя: /
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668897 вiд 2023-07-28 22:50:08 Valeriy № 1668888 --- Дивно. Я бачу ти злий на совіцьку владу чимось конкретно. Ок. Може бути. ----------------------------------------- Злий неконкретно та абсолютно безпідставно …
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668896 вiд 2023-07-28 22:26:27ironbelly (LMW28IF) № 1668895 ------ Ну це вже взагалі патологія - поєбане і покренцоне як каже брацький нарід ляхи.
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668895 вiд 2023-07-28 22:22:17olma № 1668892 То все фігня. Гірше, коли молоді люди, які народилися в кінці 1990-х і початку 2000-х вихваляють СіСіСПі і розповідають про найсмачніше морозиво.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668894 вiд 2023-07-28 21:55:20Русня, на жаль, дуже асиметрично відповідає, що притаманно терористичній державі. Взяли і їбанули по височезному житловому блоку в Дніпрі. ((
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668893 вiд 2023-07-28 21:47:18Наші нарешті їбанули по Таганрогу. Нарешті якісь нехай асиметричні але цікаві удари. Подивимося. Хай русня засинає в страху і тремтінні.