Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668772 вiд 2023-07-26 22:24:15olma № 1668769 у Болгарії немає. У Румунії є застарілі моделі, якщо без модернизації то вони навіть вночі не літають. У Турції звісно все більш-менш нормально, але нагадаю я к вони канючили F16 за вхід Швеції до НАТО. мабуть це було не просто так.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668771 вiд 2023-07-26 22:19:00olma № 1668768 Та зрозуміло. Більш того, батарея ППО міняє позиції, і це виглядає як массив тих позицій зі спутника. І навіть можно думати, що є алгоритм переміщення в тому масиві. Але чисто математично ШІ дать лише вірогідність, яку я тобі в Excel порахую, що батарея саме на цій позиції.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668770 вiд 2023-07-26 22:18:12ахуеть, гроза над Киевом.. Не понять, гроза или взрывы..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668769 вiд 2023-07-26 22:17:38Starik (Україна, Київ) № 1668766 --- Так я кажу про Турків, братів Румунів і братушек з 16 республіки Совка Болгар. ВОни ж мають якусь бойову авіацію
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668768 вiд 2023-07-26 22:15:26Starik (Україна, Київ) № 1668762 ---- Я говорю про знімки західних супутників з технологією Synthetic-aperture radar. Супутник за цілий день і ніч назнімав 150 знімків, і ШІ визначає, щО це за ціль. Чи це стаціонарний обєкт, чи склад, чи батарея ППО льохко. А потім розробляється операция Ы и другие приключения Шуріка.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668767 вiд 2023-07-26 22:14:33Збили всі крилаті 3+36 = Кінжали всі долетіли, нажаль (
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668766 вiд 2023-07-26 22:13:48olma № 1668761 Ну вже плутаниця пішла :) У нас немає F16. НАТО зараз не збирається атакувати бухту. Так, вони можуть надати нам інфо, в т. ч. після обробки супутників та ШІ. Але я про наші поточні засоби ураження більше.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668765 вiд 2023-07-26 22:12:00Starik (Україна, Київ) № 1668757 це притому шо в живих їх лишилось лише декілька
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668764 вiд 2023-07-26 22:11:11Vichny № 1668760 пробачай, не втримався :) Злому Одеситу можна, а я що?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668763 вiд 2023-07-26 22:10:57полковник Світан каже, що Су-35 по льотних характеристиках офігенний, і практично не має рівних, але як платформа враження і захисту знаходиться на покоління нижнє, ніж Ф-35 і натівських модернізацій старших моделей. Як сказано в Св. Письмі “Не роби собі кумира і ніякого зображення того, що на небі зверху, і що на землі знизу, і що в водах нижче землі; не поклоняйся їм і не служи їм” (Вих. 20, 4–5).
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668762 вiд 2023-07-26 22:10:18olma № 1668758 ППО - вона не в бухті. Вона система якою керують люди з обмеженими ресурсами та знаннями загальними та оперативними :) Там як у всіх систем є плани на випадок відмови частини елементів. Так ось ці плани можна виявити та віддати ШІ тільки після досягнення попередньої цілі - відмови частини елементів. Це дуже дороге задоволення, але москалі дуже активно цим займаються проти нашої ППО.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668761 вiд 2023-07-26 22:05:35Starik (Україна, Київ) № 1668757 ---- Старий, так я не про Су-25 кажу, я про Ф-16 Румунії, Болгарії і Туреччини. Турки мають на бойовому чергуванні 190 F-16, але не з найновішим фаршем.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668760 вiд 2023-07-26 22:03:36Їбать які тут стратеги і планувальники операцій! Може вам якось закинути свої ідеї в Головне оперативне управління ГШ ЗСУ або до апарату Главкома, ну на крайняк - в штаб ПС?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668759 вiд 2023-07-26 22:03:35Batyj № 1668755 а чого їм там летіти :) радар, старт, готово. та думаю, що там і патрулювання є. Ірану є Су-35 не віддали, значить самі катаються.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668758 вiд 2023-07-26 22:03:32Starik (Україна, Київ) № 1668753 Nothing compares to you.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668757 вiд 2023-07-26 22:01:21olma № 1668754 це ж головна воєнна тайна :) а реально все трішечки не так. Су-24 міг потопити москву, навіть у складі з'єднання. і я навіть знайомий з людиною яка на навчаннях це зробила (чи пизданув по п'яні, але іншого піздежу за ним не було :) ). але це було до 90-го року. на жаль Су-24 зараз це носій для грозової тіні або для не дуже ефективних радянських ракет. Я безкінечно готовий дякувати всім тим справжнім героям які роблять на цих літках реальні бойові штурмові дії.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668756 вiд 2023-07-26 21:55:17Сьогодні цікавий день для ППО України. Схоже багато ракет було збито по дорозі до цілі, а не в самомк районі планованих цілей руснявих ракет.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668755 вiд 2023-07-26 21:54:302Starik (Україна, Київ) № 1668750 кто завалит? Имс с Крыма лететь. Можно успеть встретить..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668754 вiд 2023-07-26 21:47:59Starik (Україна, Київ) № 1668750 --- Де я бачу перевагу України і НАТО? В інформації з супутників з SAR технологіями, які пропускають через ШІ для визначення характера цілі. У русні нема таких можливостей. І просто дати собі за ціль вивчити з космосу як працює ППО Севастопольськйх бухт. І спланувати відповідно атаку так, щоб потушить ППО і центри управлінні, і русняві літачки сліпі будуть.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668753 вiд 2023-07-26 21:45:55https://www.irishtimes.com/culture/music/2023/07/26/sinead-oconnor-acclaimed-dublin-singer-dies-aged-56/
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668752 вiд 2023-07-26 21:41:26sk (здалеку…) № 1668722 вiд 2023-07-26 14:38:42 А ти от реально в курсі і розбираєшся, хто там з обойми Сі, а хто ні?
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668751 вiд 2023-07-26 21:38:13виглядає що українська авіація що базується на Хмельниччині добряче дістала кацапів. Інакше навряд би докладали стільки зусиль щоби вдарити по окремо взятому аеродрому.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668750 вiд 2023-07-26 21:37:03Batyj № 1668749 Завалять, навіть легко завалять. Там у них перевага в повітрі повна.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668749 вiд 2023-07-26 21:23:10наш су24 с противокорабельной ракетой запросто может пройти вдоль территориальных вод Румынии и Болгарии, йобнуть тот фрегат и спокойно вернуться..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668748 вiд 2023-07-26 21:19:40Ми всі бачимо, що сила Русні в Чорному морі перебільшена. Хватило пару Шторм шедов щоб розїбашить склади в степовому криму. І як я і казав, що ППО русні у Севастопольських бухтах не всесильне. Тут проблема як я бачу, в 5-й статті НАТО, і проблема в американській адміністрації Джейк 'МакНамара' Салліван. Якби не було приміром 5 статті, Країни Чорноморського співробітництва Туреччина, Болгарія, Румунія, Україна, Молдова, могли своїми силами захистити каравани кораблів з портів і до портів України.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668747 вiд 2023-07-26 21:10:34olma № 1668742 якщo вдaстся пoтoпити щe пaрoчку кoрaблiв, тo нa тoму всe i зaкiнчиться…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668746 вiд 2023-07-26 20:40:29Batyj № 1668745 --- Настільки дута кукла покажуть 2-3 тижня найближчі. Кажуть він внутрі країни пішов на непопулярну монетарну політику, облікова ставка, курс ліри. поставив нових людей, і типа хоче за західними рецептами стабілізувати фінанси. І Ердоган дуже багато має у співпраці з руснею.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668745 вiд 2023-07-26 20:11:122 olma№ 1668742Эрдонан - дутая кукла. Хуйло подыгрывал перед выборами, а щас, хуй..
Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668744 вiд 2023-07-26 20:07:49klirik № 1668741 Чому це так дивує? Аеродром же, грозові тіні, скальпи та таке інше
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668743 вiд 2023-07-26 20:01:592 Voxa№ 1668734Місто.Принаймні у частці підʼїздних шляхів і т. п.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668742 вiд 2023-07-26 19:59:13Росія готує кораблі та авіацію для блокування України з моря, - Military Media Center Джерело: https://censor.net/ua/n3433581 Хуйло в Чорному Морі йде ва-банк! Ну цікаво що Ердоган відповість на таке підвищення ставок. Він жеж на шлагбаумі сидить. Може сказати Росії жріть ваше зерно самі і закрити Боспор
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668741 вiд 2023-07-26 19:59:12Щось дивне, взлетіло ніби 13 підарських тушок, зафіксовані пуски ракет, наче і кінджали були з мігами. А вибухи чули тільки в Хмельницькому
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668740 вiд 2023-07-26 19:50:59Вже кажуть, що кінджал приземлився в Хмельницькій області.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668739 вiд 2023-07-26 19:48:01https://censor.net/ua/news/3433618/zafiksovano_pusk_vorogom_raket_h47_kyndjal_povitryani_syly_zsu
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668738 вiд 2023-07-26 19:45:41Удивлен что до сих пор не сделано..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668737 вiд 2023-07-26 19:42:29Бляди кацапские. Надо засылать маршрутников дальнего действия. Пешком на кольский полуостров, рвать те тушки блядские..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668736 вiд 2023-07-26 17:55:34МОК надішле запрошення 203 країнам. Крім Росії та Білорусі, на Олімпіаду також не покличуть Гватемалу, чий національний олімпійський комітет дискваліфікували за втручання влади у його роботу. Водночас рішення щодо участі російських та білоруських спортсменів окремо від НОК не є остаточним та буде ухвалено пізніше, пише dpa із посилання на слова голови МОК. ------------- хитрожопість мок-у нєт, но, да…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668735 вiд 2023-07-26 17:40:39https://t.me/arrowsmap/1343 малюк сьогодні сказав про керченський міст минулого жовтня…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668734 вiд 2023-07-26 17:36:49m1919 № 1668732 ну в Київі оті мурашники, не держава ж будує?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668733 вiд 2023-07-26 17:35:21Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1668729 це то якраз нормально. кожен металугрійний завод у нас раніше виробляв якусь кількісь спецалізованої номенклатури. Запсталь, як найдревніший в світі завод з діючим мартеном :) раніше взагалі робила сляби і заготовки. А той лист шо вони катали, то взагалі …