🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2057.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668772 вiд 2023-07-26 22:24:15

olma
№ 1668769

у Болгарії немає.
У Румунії є застарілі моделі, якщо без модернизації то вони навіть вночі не літають.
У Турції звісно все більш-менш нормально, але нагадаю я к вони канючили F16 за вхід Швеції до НАТО. мабуть це було не просто так.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668771 вiд 2023-07-26 22:19:00

olma
№ 1668768

Та зрозуміло.
Більш того, батарея ППО міняє позиції, і це виглядає як массив тих позицій зі спутника. І навіть можно думати, що є алгоритм переміщення в тому масиві.
Але чисто математично ШІ дать лише вірогідність, яку я тобі в Excel порахую, що батарея саме на цій позиції.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668770 вiд 2023-07-26 22:18:12

ахуеть, гроза над Киевом.. Не понять, гроза или взрывы..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668769 вiд 2023-07-26 22:17:38

Starik (Україна, Київ)
№ 1668766
---
Так я кажу про Турків, братів Румунів і братушек з 16 республіки Совка Болгар. ВОни ж мають якусь бойову авіацію

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668768 вiд 2023-07-26 22:15:26

Starik (Україна, Київ)
№ 1668762
----
Я говорю про знімки західних супутників з технологією Synthetic-aperture radar. Супутник за цілий день і ніч назнімав 150 знімків, і ШІ визначає, щО це за ціль. Чи це стаціонарний обєкт, чи склад, чи батарея ППО льохко. А потім розробляється операция Ы и другие приключения Шуріка.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668767 вiд 2023-07-26 22:14:33

Збили всі крилаті 3+36 =
Кінжали всі долетіли, нажаль (

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668766 вiд 2023-07-26 22:13:48

olma
№ 1668761

Ну вже плутаниця пішла :)
У нас немає F16.
НАТО зараз не збирається атакувати бухту.
Так, вони можуть надати нам інфо, в т. ч. після обробки супутників та ШІ.
Але я про наші поточні засоби ураження більше.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668765 вiд 2023-07-26 22:12:00

Starik (Україна, Київ)
№ 1668757
це притому шо в живих їх лишилось лише декілька

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668764 вiд 2023-07-26 22:11:11

Vichny
№ 1668760

пробачай, не втримався :)
Злому Одеситу можна, а я що?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668763 вiд 2023-07-26 22:10:57

полковник Світан каже, що Су-35 по льотних характеристиках офігенний, і практично не має рівних, але як платформа враження і захисту знаходиться на покоління нижнє, ніж Ф-35 і натівських модернізацій старших моделей.

Як сказано в Св. Письмі “Не роби собі кумира і ніякого зображення того, що на небі зверху, і що на землі знизу, і що в водах нижче землі; не поклоняйся їм і не служи їм” (Вих. 20, 4–5).

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668762 вiд 2023-07-26 22:10:18

olma
№ 1668758

ППО - вона не в бухті.
Вона система якою керують люди з обмеженими ресурсами та знаннями загальними та оперативними :)
Там як у всіх систем є плани на випадок відмови частини елементів.
Так ось ці плани можна виявити та віддати ШІ тільки після досягнення попередньої цілі - відмови частини елементів. Це дуже дороге задоволення, але москалі дуже активно цим займаються проти нашої ППО.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668761 вiд 2023-07-26 22:05:35

Starik (Україна, Київ)
№ 1668757
----
Старий, так я не про Су-25 кажу, я про Ф-16 Румунії, Болгарії і Туреччини.

Турки мають на бойовому чергуванні 190 F-16, але не з найновішим фаршем.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668760 вiд 2023-07-26 22:03:36

Їбать які тут стратеги і планувальники операцій!
Може вам якось закинути свої ідеї в Головне оперативне управління ГШ ЗСУ або до апарату Главкома, ну на крайняк - в штаб ПС?

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668759 вiд 2023-07-26 22:03:35

Batyj
№ 1668755

а чого їм там летіти :)
радар, старт, готово.
та думаю, що там і патрулювання є.
Ірану є Су-35 не віддали, значить самі катаються.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668758 вiд 2023-07-26 22:03:32

Starik (Україна, Київ)
№ 1668753

Nothing compares to you.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668757 вiд 2023-07-26 22:01:21

olma
№ 1668754

це ж головна воєнна тайна :)
а реально все трішечки не так.

Су-24 міг потопити москву, навіть у складі з'єднання.
і я навіть знайомий з людиною яка на навчаннях це зробила (чи пизданув по п'яні, але іншого піздежу за ним не було :) ).
але це було до 90-го року.

на жаль Су-24 зараз це носій для грозової тіні або для не дуже ефективних радянських ракет.
Я безкінечно готовий дякувати всім тим справжнім героям які роблять на цих літках реальні бойові штурмові дії.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668756 вiд 2023-07-26 21:55:17

Сьогодні цікавий день для ППО України. Схоже багато ракет було збито по дорозі до цілі, а не в самомк районі планованих цілей руснявих ракет.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668755 вiд 2023-07-26 21:54:30

2Starik (Україна, Київ)
№ 1668750
кто завалит?
Имс с Крыма лететь. Можно успеть встретить..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668754 вiд 2023-07-26 21:47:59

Starik (Україна, Київ)
№ 1668750
---
Де я бачу перевагу України і НАТО? В інформації з супутників з SAR технологіями, які пропускають через ШІ для визначення характера цілі. У русні нема таких можливостей.
І просто дати собі за ціль вивчити з космосу як працює ППО Севастопольськйх бухт. І спланувати відповідно атаку так, щоб потушить ППО і центри управлінні, і русняві літачки сліпі будуть.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668753 вiд 2023-07-26 21:45:55

https://www.irishtimes.com/culture/music/2023/07/26/sinead-oconnor-acclaimed-dublin-singer-dies-aged-56/



Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668752 вiд 2023-07-26 21:41:26

sk (здалеку…)
№ 1668722 вiд 2023-07-26 14:38:42

А ти от реально в курсі і розбираєшся, хто там з обойми Сі, а хто ні?

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668751 вiд 2023-07-26 21:38:13

виглядає що українська авіація що базується на Хмельниччині добряче дістала кацапів.
Інакше навряд би докладали стільки зусиль щоби вдарити по окремо взятому аеродрому.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668750 вiд 2023-07-26 21:37:03

Batyj
№ 1668749

Завалять, навіть легко завалять.
Там у них перевага в повітрі повна.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668749 вiд 2023-07-26 21:23:10

наш су24 с противокорабельной ракетой запросто может пройти вдоль территориальных
вод Румынии и Болгарии, йобнуть тот фрегат и спокойно вернуться..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668748 вiд 2023-07-26 21:19:40

Ми всі бачимо, що сила Русні в Чорному морі перебільшена. Хватило пару Шторм шедов щоб розїбашить склади в степовому криму. І як я і казав, що ППО русні у Севастопольських бухтах не всесильне.

Тут проблема як я бачу, в 5-й статті НАТО, і проблема в американській адміністрації Джейк 'МакНамара' Салліван.

Якби не було приміром 5 статті, Країни Чорноморського співробітництва Туреччина, Болгарія, Румунія, Україна, Молдова, могли своїми силами захистити каравани кораблів з портів і до портів України.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668747 вiд 2023-07-26 21:10:34

olma
№ 1668742

якщo вдaстся пoтoпити щe пaрoчку кoрaблiв, тo нa тoму всe i зaкiнчиться…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668746 вiд 2023-07-26 20:40:29

Batyj
№ 1668745
---
Настільки дута кукла покажуть 2-3 тижня найближчі.

Кажуть він внутрі країни пішов на непопулярну монетарну політику, облікова ставка, курс ліри. поставив нових людей, і типа хоче за західними рецептами стабілізувати фінанси. І Ердоган дуже багато має у співпраці з руснею.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668745 вiд 2023-07-26 20:11:12

2 olma
№ 1668742
Эрдонан - дутая кукла.
Хуйло подыгрывал перед выборами, а щас, хуй..

Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668744 вiд 2023-07-26 20:07:49

klirik
№ 1668741

Чому це так дивує?
Аеродром же, грозові тіні, скальпи та таке інше

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668743 вiд 2023-07-26 20:01:59

2 Voxa
№ 1668734
Місто.
Принаймні у частці підʼїздних шляхів і т. п.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668742 вiд 2023-07-26 19:59:13

Росія готує кораблі та авіацію для блокування України з моря, - Military Media Center Джерело:

https://censor.net/ua/n3433581

Хуйло в Чорному Морі йде ва-банк! Ну цікаво що Ердоган відповість на таке підвищення ставок. Він жеж на шлагбаумі сидить. Може сказати Росії жріть ваше зерно самі і закрити Боспор

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668741 вiд 2023-07-26 19:59:12

Щось дивне, взлетіло ніби 13 підарських тушок, зафіксовані пуски ракет, наче і кінджали були з мігами. А вибухи чули тільки в Хмельницькому

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668740 вiд 2023-07-26 19:50:59

Вже кажуть, що кінджал приземлився в Хмельницькій області.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668739 вiд 2023-07-26 19:48:01

https://censor.net/ua/news/3433618/zafiksovano_pusk_vorogom_raket_h47_kyndjal_povitryani_syly_zsu

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668738 вiд 2023-07-26 19:45:41

Удивлен что до сих пор не сделано..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668737 вiд 2023-07-26 19:42:29

Бляди кацапские. Надо засылать маршрутников дальнего действия. Пешком на кольский полуостров, рвать те тушки блядские..

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668736 вiд 2023-07-26 17:55:34

МОК надішле запрошення 203 країнам. Крім Росії та Білорусі, на Олімпіаду також не покличуть Гватемалу, чий національний олімпійський комітет дискваліфікували за втручання влади у його роботу.
Водночас рішення щодо участі російських та білоруських спортсменів окремо від НОК не є остаточним та буде ухвалено пізніше, пише dpa із посилання на слова голови МОК.
-------------
хитрожопість мок-у
нєт, но, да…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668735 вiд 2023-07-26 17:40:39

https://t.me/arrowsmap/1343
малюк сьогодні сказав про керченський міст минулого жовтня…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668734 вiд 2023-07-26 17:36:49

m1919
№ 1668732
ну в Київі оті мурашники, не держава ж будує?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668733 вiд 2023-07-26 17:35:21

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1668729
це то якраз нормально.
кожен металугрійний завод у нас раніше виробляв якусь кількісь спецалізованої номенклатури.
Запсталь, як найдревніший в світі завод з діючим мартеном :) раніше взагалі робила сляби і заготовки. А той лист шо вони катали, то взагалі …


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.