sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742775 вiд 2026-03-06 19:42:05Exiled Crown Prince Reza Pahlavi has ACCEPTED the role as Iran’s transitional LEADER.-----він мені нагадує яника, якого хуйло тримало на «лавці запасних» щоб випустити…правильно пишуть, якщо люди в ірані не люблять режим, то зараз були б якісь повстання, якісь силовики вже б заявляли що не будуть підкорятись «вищому керівництву». тобто вже б щось «було» … але ж ніт. тихо… неясно до кого трамп звертався. коли казав щоб військові ксір здавали зброю і переходили на сторону «народу» …нагадало хуйла в перші дні. «украінськійє вайєнийє. бірітє власть. нам с вамі лєгчє дагаваріцця!»
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742774 вiд 2026-03-06 19:27:47Ти живеш у Запоріжжі і переживаєш щодо ціни на нафту на світових ринках. Тобі не здається це дивним?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742773 вiд 2026-03-06 18:38:22«Ціни на нафту різко зросли до понад $90 після того, як міністр енергетики Катару попередив, що очікує, що всі експортери нафти й газу в Перській затоці можуть зупинити видобуток уже за кілька днів.» на понеділок соточка? ох не до добра все це :(
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742772 вiд 2026-03-06 18:27:59Українських консулів не допустили до громадян України в Угорщин. -------------------- що? Це як? Країна ЄС все таки. Демократія, законність, дотримання міжнародних зобовязань. Чи все пох?
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742771 вiд 2026-03-06 18:11:14Дії Угорщини — це акт державного рекету та тероризму, — Сибіга … Отож. У складі ЄС є держава-терорист.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742770 вiд 2026-03-06 17:48:24klirik № 1742769 тут ключове слово - накладали
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742769 вiд 2026-03-06 17:11:27Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1742768Так ще в 2022 на ОТП санкції накладали, а через рік зняли бо мадяри почали шантажувати що не будуть голосувати за санкції проти кацапів
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742768 вiд 2026-03-06 17:07:22У нас є банки з мадярським капіталом? Чи не час знайти у їхній роботі суттєві порушення законодавства України та призупинити дію їхніх ліцензій?
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742767 вiд 2026-03-06 16:56:41"There will be no deal with Iran except UNCONDITIONAL SURRENDER! … IRAN WILL HAVE A GREAT FUTURE. 'MAKE IRAN GREAT AGAIN (MIGA!). '” - President Donald J. Trump-------враг будєт разбіт, ура таваріщі! (с)таке життя що приходиться вболівати за трампа. щоб швидко роз'їбошив той іран, мінімум щоб ракети для ппо нам знову пішлитому що хуйлостан нікуди не зник. сидять, клепають балістику, чекають чергову зиму…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742766 вiд 2026-03-06 16:51:08про інкасаторів фурса на нв розгорнувстандартна процедура - нац-банк купує кеш в райфайзен (відень) - інше питання що вони з хуйлостану так і не вийшли…ну і раніше кеш лікатаками возилизараз інкасаторськими машинамишоу орбана і його підарасів
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742765 вiд 2026-03-06 16:34:35Портніков глибоко копнув про Орбана, тема розкрита
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742764 вiд 2026-03-06 16:05:59Угорщина показала кадри захоплення укр. інкасаторів. В принципі, по сукупності, дії Орбана - це десь на межі між державним шкідництвом і оголошенням війни Україні. І якщо угорський нарід ніяк не реагує, то нахер такий нарід у якості друзів. Орбани колись підуть - а вигрібатиме нарід угорщини десятиліттями.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742763 вiд 2026-03-06 15:33:29все що робить пізділо - лайно.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742762 вiд 2026-03-06 15:27:48Педохвіли проти козойобів - це епічно.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742761 вiд 2026-03-06 15:26:21Ггг, педофіли вже зливаються ???? Ми не ведемо війну і не маємо наміру її розпочинати. Трамп і Міністерство оборони чітко заявили, що це обмежена операція, — спікер Палати представників США Майк Джонсон про Іран
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742760 вiд 2026-03-06 15:24:55inguard№ 1742756оп-писка :)писав про біларусь і мад'ярщинумалі країни, стратегічного значення - нульале їх лідери мають аудієнції з сі…дуже підозріло
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742759 вiд 2026-03-06 14:59:04https://nv.ua/ukr/opinion/iran-viyna-bloger-artemiy-surin-rozpoviv-yak-sidiv-u-tyurmi-kvir-50589529.html
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742758 вiд 2026-03-06 14:58:35https://nv.ua/ukr/opinion/iran-viyna-bloger-artemiy-surin-rozpoviv-yak-sidiv-u-tyurmi-kvir-50589529.html цікаво чувак розповідає про КВІР іранський
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742757 вiд 2026-03-06 14:47:59Rzeczpospolita Polska od morza do morza. Це як Соборна Україна від Сяну до Дону
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742756 вiд 2026-03-06 14:29:01sk № 1742744 тобто, Польща країна без виходу до моря?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742755 вiд 2026-03-06 14:24:32sk№ 1742751Цікаво, як трампидло це прокоментує (чи буде і далі чвякать-фуякать про готовність Фуйла до переговорів).
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742754 вiд 2026-03-06 14:12:38ф1спробував послухати подкасти де розказують про зміни в регламенті і т. п…ніхуйянеясно! :)ам футбол, хоч раз на рік дивишся - і то більш зрозуміло :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742753 вiд 2026-03-06 14:12:07Sk, не бачив твоє
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742752 вiд 2026-03-06 14:11:18https://www.pravda.com.ua/news/2026/03/06/8024203/ Вашингтон Пост нормальну таку тезу просуває
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742751 вiд 2026-03-06 14:07:14цікаво. відповідь буде чвяк-хуяк чи все-таки видадуть «буданову-малюку» томагавки щоб йобнули по заводам що виробляють щахеди-балістику?---------U. S. officials say Russia is giving Iran intelligence on the locations of American warships and aircraft in the Middle East, helping Tehran target U. S. forces. The information reportedly includes positions of ships, aircraft, and radar systems. Officials say the support suggests Russia is indirectly involved in the conflict, although Moscow has not commented and is not directly fighting. China does not appear to be providing similar assistance. Source: WaPo
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742750 вiд 2026-03-06 14:04:37чувак приїхав від хуйла і починає строчити…зараз підуть «вілли зеленського» з відкатів і т. п..-----------Péter Szijjártó @FM_Szijjarto · 48m We demand immediate answers from Kyiv regarding large cash shipments passing through Hungary that raise serious questions about a possible link to the Ukrainian war mafia. Since January, $900 million and €420 million in cash, as well as 146 kilograms of gold, have been transported across Hungary. If this is truly a transaction between banks, why was it not carried out by transfer? Why move such enormous sums in cash through our country?
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742749 вiд 2026-03-06 13:14:29300 українських захисників повернулися з російського полону, - Зеленський.-------ого. 200, тепер 300. гуд!
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742748 вiд 2026-03-06 12:39:46Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1742746 вiд 2026-03-06 11:40:37 Щодо ракет, то основна причина - США та Ізраїль розбомбили більшість пускових установок. Склади запасів теж потрапили під удари, але в другу чергу.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742747 вiд 2026-03-06 11:54:05Enot № 1742745 безвідносно до наведених тез :) мова йшла про відмову нам від ЕС у прискореному вступі, так от, «нечего на зєркало пєнять, колі рожа кріва», або як казали в старому анекдоті, треба хоча б квиток купить …
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742746 вiд 2026-03-06 11:40:37sk№ 1742741Те, що у персидських підарів стало менше запусків, може бути результатом ураження складів, де вони зберігали ракети та дрони. Якщо там таке агентурне проникнення, що визначили місце перебування старого бородатого підара з точністю до метра ;), то і склади та місця виробництва дронів не мають бути проблемою.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742745 вiд 2026-03-06 11:27:52Voxa 1. Вступ і не вступ в ЄС це політичне рішення. 2. Железняк - грантоїдний чорт. 3. За слово «рехворми» треба стріляти на звук.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742744 вiд 2026-03-06 11:19:39inguard№ 1742742ні. мав на увазі біларусь, писав про лукашескуі орбан-лукашеску мали офіційні аудиєнції з сі. при чому не раз
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742743 вiд 2026-03-06 11:18:48оцей кіндер-сюрприз. який був зіц-прєдсєдатєлєм-прем'єром на болотах коли ті оголошували дефолт ще за єльцина…так от. воно довго керувало рос-атом. а там ярди-і-ярди і купа проектів за кордоном. і, мабуть, частина ярдів за кордон йшла на лапу про-хуйловським агентамну а зараз він за пі-ар відповідає в «незалежних» республіках… стрьомно за ті вибори, десь писали що опитування що проводяться, охоплюють більше міста, а села - за орбана. плюс діаспора наче теж за орбана-------------попросив ші трохи розгорнути----Сергій Кірієнко, перший заступник голови адміністрації президента РФ, дійсно фігурує як головний архітектор підтримки Віктора Орбана.Парламентські вибори в Угорщині призначені на 12 квітня 2026 року, і ось що відомо про роль Кірієнка:1. «План Кірієнка» для УгорщиниЗа даними журналістських розслідувань та звітів європейських розвідок (зокрема публікацій VSquare та Pravda. com. ua від 6 березня 2026 року), Путін особисто доручив Кірієнку забезпечити перемогу Орбана.Методи втручання: Кремль використовує досвід, отриманий під час втручання у вибори в Молдові (2025) та Вірменії. Це включає масовану дезінформацію, роботу ботоферм та фінансову підтримку через лояльні структури.Група технологів: Кірієнко сформував команду політичних технологів та фахівців із кібероперацій (ГРУ), які працюють над маніпуляцією громадською думкою в Угорщині. Частина цих «експертів» базується безпосередньо в російському посольстві в Будапешті під дипломатичним прикриттям.
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742742 вiд 2026-03-06 11:16:23sk «мад'ярщина-польща, країни де людей живе в рази менше ніж десь в пеніні на їхній» троєщині " країни без виходу до моря " Ти Польщу з Словаччиною не переплутав?
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742741 вiд 2026-03-06 11:11:31Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1742736всі представники країн що зараз у війні з іраном (крім саудитів, по-моєму), були на аудиєнції у зе, і він писав що проробляли варіанти як ми можемо поділитись експертизою. щось таке…мабуть штати повинні то все координувати, щоб було «по умному», але хз…в твітері позитивні графіки. к-ть запущених ракет-дронів зменшується з кожним днем…якісь іранські камандіри «запрошують» штати щоб почали наземну операцію…пригадалось що в ірані були відключення е-е, тегеран жив на обмеженнях прісної води ще до війни… я воно там під час війни?в принципі тепер аятолам можна казати що то все піндоси забрали електрику з водою…як орбан розказує про злого зе що у мадьярських мальчіків в трусіках забрав нафту
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742740 вiд 2026-03-06 10:59:46Та отож, зараз найкращий час для непопулярних реформ, а не для популізму, виборів нема. При чому, якщо ти робитимеш реформи тепер, це позитивно вплине на майбутнє країни, незалежно чи буде винагорода від ЄСа чи ні. Доведено попередніми реформами
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742739 вiд 2026-03-06 10:53:50olma № 1742734 вчора Железняк написав, шо в листопаді-груддні було обіцяно ЕС шось зробити по 10 пунктам які з'явились після літнього скандалу з НАБУ-САП що до реформ. Так от на вчора по усіх тих пунктах не зроблено НІХУЯ. Взагалі нуль рухів. Який в сраку пришвидшений вступ? потужник міряє усіх по собі і сподівається шо там дурачки і сліпі та схавають все
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742738 вiд 2026-03-06 10:41:52Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1742730 скажуть шо везли гроші для опозиції чи на фінансування терактів. Відповідно втручання в вибори. Ну і історію з «рязанським сахарем» у виконанні когось з нашим паспортом теж неможна виключати.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742737 вiд 2026-03-06 10:31:25Попросив ШІ порівняти поточні середні ціни на 95-й бензин у мадярщині та сусідніх країнах. Результат такий:------------------Hungary sits in the middle of this group at roughly €1.46–€1.50/L (≈559 HUF/L).Germany is clearly the most expensive, usually €0.20–€0.30/L higher than Hungary.Poland and Czechia are the cheapest nearby markets, about €0.08–€0.13/L cheaper than Hungary.Austria is slightly more expensive than Hungary, but the gap is small (often €0.03–€0.05/L)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742736 вiд 2026-03-06 10:25:34olma№ 1742734Так а хтось, крім США, офіційно звертався по таку допомогу?