Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668452 вiд 2023-07-22 02:31:16 Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1668450 щo тoбi вiдoмo прo ринoк пoдeржaних мaшин в СШA, умoви дeржзaкупiвeль тaких мaшин i трaнспoртувaнни? ;)
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668451 вiд 2023-07-22 01:51:36Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1668450 вiд 2023-07-22 01:40:18 Я ризикну аргумент, що уряд все вирішити не може - гроші, люди, коні, строки, тощо. До того ж приватна ініціатива насправді набагато ефективніше на пн Американському ринку. Плюс, зараз дууууууже велика нестача нових авто, 3-5 річні авто потрібної нам категорії продаються по ціні нових або майже. Закупівля одним великим рахунком підійде ціну вгору сильно і закінчиться пшиком - усі авто будуть продані за кеш і під негайний самовивіз на місці. З моєї точки зору, наш уряд зовсім непогано справляється виходячи із грошей та об'єктивних обставин. Жаль тільки Мельника до Бразилії спускають, треба такого на раммштайни пускати шеймінгом у спину постачальників штовхати.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668450 вiд 2023-07-22 01:40:182 Р “еть№ 1668448Я тобі інше можу сказати. У нас дика нестача пікапів. тих самих, якмх у штатах мільони. і яких і на автосвалках мільони. Централізовано організуй закупку і ремонт (певен, навіть на свалках купа тих, яким ми б дали ладу). Можливо навіть на місці. Але навіщо? Нехай пересічні донатять. А ми серіал про бандюка знімемо.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668449 вiд 2023-07-22 01:36:01Я гадаю, що на раммштайні раціоналізували: союзники роблять дрони і мають пріоритет на компоненти (ліцензії на експорт, тощо). Україна ремонтує техніку і виробляє щось своє фрістайлом.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668448 вiд 2023-07-22 01:34:25Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1668447 вiд 2023-07-22 00:58:34 Я тобі скажу так: фабрики виробництва автівок досі не на 100% завантажені через нестачу компонентів. Повільні темпи зростання виробництва високотехнологічних військових засобів через нестачу компонентів. Україна у цій черзі не на першому місці. Аби зараз прямо придбати компоненти треба переплатити і багато - 5-15х. От і все.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668447 вiд 2023-07-22 00:58:342 Р “еть№ 1668446Блін, ну я розумію ми на літаки та хаймарси розраховуємо. Но дрони на поток чого не пустити. Невже нам комплектуючи для шахідів не продадуть без рамштайнів по краплі в рік?
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668446 вiд 2023-07-22 00:52:27Feodorit № 1668442 вiд 2023-07-22 00:16:58 У мене є інші питання: поляки штампують дрони, німці нам передають, Америка, тощо. Може на ці об'єми постачання МО розраховує. З іншого боку Серж Марко за розподіл бездарний налабав пост чи два сьогодні. Він якраз дрони літає і каже суцільний маразм.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668445 вiд 2023-07-22 00:26:132 Voxa№ 1668436:))) шахи не провідники із дому принесли. Вангую, що закуплені по ціні вироба із слонової кістки в золотій оправі. Репутація у зеблядєй, що поробиш. Хоча Колья і не згоден. Бо яйка по 17 грівень і барабани відомо куди його не обурюють. ;)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668444 вiд 2023-07-22 00:19:05Voxa (м. Запоріжжя) № 1668436 a дe кoлoдa кaрт в oчкo, кoзлa i сєку?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668443 вiд 2023-07-22 00:17:29ironbelly (LMW28IF) № 1668439 так вже останній зеледовбойоб знає, чиї компанії виграють цікаві тендери. ну з одним таким спілкувався, каже: «это ведь правильно, у такіх кампаній больше вазможнастєй, оні бістрєє работают, а сєйчас єто важно». ну які, блять, питання? все гут.
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668442 вiд 2023-07-22 00:16:58Геть № 1668440 але якось Резніков дуже нон-шалантний, коли його за дрони 100500 разів питали. Було пояснення Дейнеги, що Резніков як приватна особа сам мавіки купляв і передавав. Але, дрони китайські і Міністерству оборони китайці можуть не продати цивільні дрони. До того ж західні союзники не радять розраховувати на китайське озброєння взагалі.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668441 вiд 2023-07-22 00:14:51ironbelly (LMW28IF) № 1668439 прoстe питaння, якби прeзидeнтoм був Пo ти б вислoвлювaв тaкi сaмi пiдoзри «ну звичaйнo всe рoзкрaдуть» by default? :)
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668440 вiд 2023-07-21 23:20:33ironbelly (LMW28IF) № 1668439 вiд 2023-07-21 22:57:02 Я з тобою згоден. Може не все так у бік корупції, але якось Резніков дуже нон-шалантний, коли його за дрони 100500 разів питали. Він явно у курсі теми та її важливості, а сам - угу та ага.
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668439 вiд 2023-07-21 22:57:02toreo № 1668437 Одна справа, коли говорять-бубонять спеціалісти. Інша, коли істерично верещить весь інтернет і телевізор. Я виказав свою підозру. Мене обізвали обригадним довбойобом. Ну таке. Історія покаже, я нічого доводити і сперечатись не буду. Бо з вами, на інтелектуальному чатику, нема сенсу сперечатись. Всі дуже-дуже розумні ;). А тобі, ось перша ластівка. https://t.me/Tsaplienko/36134 Уряд дозволив приватним компаніям виробляти боєприпаси для дронів. Потім розкажеш, скільки тих приватних компаній, що отримають контракти, пов "язані з проклятим баригою Порошенко, а скільки з чесною і непідкупною чинною владою ;).
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668438 вiд 2023-07-21 22:28:41klirik № 1668416 та ні, в останньому ряду справа від кісільова. і до речі, кісільов теж ніби як на «правильний» канал перейшов. потім
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668437 вiд 2023-07-21 22:23:00ironbelly (LMW28IF) № 1668432 берлінська бере участь у розгоні, щоб влада щось розпиляла? і інші з аеророзвідки?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668436 вiд 2023-07-21 22:13:37"Безкоштовна ігротека з’явиться у поїзді №86 Запоріжжя — Львів через Дніпро. На борту шахи, шашки, нарди та ексклюзивна настолка «Залізниця». Пасажири можуть скористатись ними безкоштовно, попросивши ігри у провідника поїзда. " хтось застряг в минулому сторіччі …
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668435 вiд 2023-07-21 22:01:43Secretary of State @SecBlinken at @AspenSecurity : “NATO has an open door policy, Russia has an open windows policy” ------ блінкін - гуморист…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668434 вiд 2023-07-21 20:10:01Звичайно, краще було б одразу розстріляти, але можна сподіватися, що куля його не мине.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668433 вiд 2023-07-21 20:00:09Ґіркіна заарeштували на 2 місяці. Шкода, він так бувало піднімав мені настрій.
ironbelly (LMW28IF ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668432 вiд 2023-07-21 19:47:59РїРёРѕРЅРСЂ № 1668430 Піди проспись, а потім сідай за клавіатуру. Про дрони не тільки в профільних колах знали давно. Зараз просто з усіх прасок істерику розганяють. А таке тільки до попилу бабла зеленими. Вони інакше не вміють.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668431 вiд 2023-07-21 19:24:42ще й губарєва затримали. яке неподобство
пионЭр [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668430 вiд 2023-07-21 19:24:17ironbelly (LMW28IF) № 1668424 От же обригадний довбойоб В наших профільних колах ще з осені кричать що в кацапів дрони пішли в промислових масштабах, це на загал тільки зараз вилізло
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668429 вiд 2023-07-21 19:12:13Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]№ 1668427 вiд 2023-07-21 18:26:33Румуни мають якісь два срані фрегати, які їм подарували британці, і може ще щось іржаве совяче, якщо воно ще не потонуло. Турки - то, звичайно, інша справа.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668428 вiд 2023-07-21 19:10:25Запощу я трохи для розрядки ситуації про вічне: Президент «Динамо» Ігор Суркіс розповів, чому київське «Динамо» не прийняло пропозицію «Торіно» про трансфер Володимира Бражка за чотири мільйони євро та бонуси. «Пропозиція» Торіно «принизлива. Володимир Бражко – один із наших найталановитіших півзахисників. І він принесе у майбутньому користь» Динамо ". Усі хочуть купувати наших талановитих гравців за копійки. А якщо я почну продавати гравців по чотири мільйони, то в мене не буде команди! Треба продавати так, як ми це зробити із Забарним, із Миколенком. Колись, коли Андрій Шевченко тільки-но починав грати за основу «Динамо», нам пропонували продати його за три мільйони. Але ми розуміли, що він буде дорожчим ", – сказав Суркіс.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668427 вiд 2023-07-21 18:26:33"Росія попередила про намір оглядати всі судна що прямують акваторією Чорного моря. Відповідну заяву, яку цитують російські ЗМІ, доручили оголосити заступнику міністра закордонних справ РФ Сергію Вершиніну. За його словами, РФ розглядатиме всі судна, що прямують акваторією Чорного моря, як такі, що містять військові вантажі, однак перш ніж вживати якихось заходів, оглядатиме судна. " тобто і турецькі і румнські, які додому ідуть? а їх військові як? цікаааво …
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668426 вiд 2023-07-21 18:06:08olma [Останнi 20 месаг]№ 1668425 вiд 2023-07-21 17:52:21Кацапське правосудіє - воно, звичайно, унікальне ще з часів сраліна, але не думаю, що гіркіна вже судять - мабуть обирають запобіжний захід.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668425 вiд 2023-07-21 17:52:21Виявляється Гіркінда судять у відкритому суді, там інфа розповсюджується, щось тут не то. Хтось на болотах вирішив цирк показати з умислом. При чому Гіркин хоч і рассєржений патріот, але в суді виглядає цілком Ок. Підписників ще добавиться з півмульйона легко.
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668424 вiд 2023-07-21 17:51:20А мене у всій цій істериці з дронами не полишає відчуття, що хтось, наближений до влади, вже закупив лінію з виробництва тих пристроїв (чи купу комплектуючих у Китаї) і зараз активно готується до розпилу бабла на військовому держзамовленні. Суспільство вже підігріте інтернетом і марафоном. Лишилось тільки контракт повз проззоро провести.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668423 вiд 2023-07-21 17:46:08toreo [Останнi 20 месаг]№ 1668415 вiд 2023-07-21 17:23:57Зі світчблейдами незрозуміло - чи то їх просто мало, і використовуються вони в основному спецпідрозділами, чи вони відверто обісралися в плані протидії кацапській РЕБ.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668422 вiд 2023-07-21 17:41:38klirik [Останнi 20 месаг]№ 1668421 вiд 2023-07-21 17:36:32З жінок ще Юлія Мостова, яка давить либу одразу за плечем у Хамла.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668421 вiд 2023-07-21 17:36:32Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1668418 Там ще мерзенний Гужва, Богуцький, кацап Кисельов. З жіночої частини впізнаю тільки риговку германшу. Димагордон мабуть на той час ще не вмів так глибоко вилізувати Тут вже трохи урізаний склад, але обличчя всі тиж самі
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668420 вiд 2023-07-21 17:33:07На фото також Ігор Гужва 'Вести', Страна. уа гебешний діяч. На ньому нема місця щоб тавро поставити. У 2018 році гебня вивезла його в Австрію, де він начебто і живе до сих пір.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668419 вiд 2023-07-21 17:29:41klirik № 1668416 toreo № 166841 тоді в нього був ТВІ
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668418 вiд 2023-07-21 17:26:51klirik [Останнi 20 месаг]№ 1668407 вiд 2023-07-21 16:53:20ткачєнга, княжицький, міша подляк - поряд один за одним, і шустропідар там же неподалік. А от дімогандона нема.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668417 вiд 2023-07-21 17:24:192 sk№ 1668409Дай то боже. але не з нашим щастям.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668416 вiд 2023-07-21 17:24:09toreo № 1668412 5й? Здається Еспресо, плюс він зараз депутат ЄС. Доречі вони з Ткаченко разом починали кар'єру. Ну ось таки вони там всі «принципові»
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668415 вiд 2023-07-21 17:23:57РїРёРѕРЅРСЂ № 1668405 вiд 2023-07-21 16:46:56 проти ланцетів вже навіть і сітки не дуже допомагають. у них з. явилися моделі з тандемними боєприпасами. після пробиття сітки вражає і саму платформу. прогавили ці ланцети як загрозу. а наших аналогів щось нема. це міг би бути свічблейд, але де вони, хез. можливо, перспективне вирішення - реб. але у нас на все реагують дуже повільно, на жаль.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668414 вiд 2023-07-21 17:22:22klirik № 1668407 сука на фотці яник - самий красівий! :) не знайшов арєстовича там! :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668413 вiд 2023-07-21 17:21:01Batyj № 1668387 про стрєлкова. хуйло фсб-гру і тп - вони ж собаку з'їли в многоходовочках можуть зараз стрєлкова зробити «прітєсняємим» рєжимом… якщо дійсно там щось діється - то буде гарний кандидат у «врємєнноє правітєльство» від фсб… вони ж не просто так той «клуб патріотів» створили. а-ля політ партія…