🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2069.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668292 вiд 2023-07-20 15:33:51

OlegSh
№ 1668291
я не очікував такої заяви від наших. можливо «синдром недооцінки» наших можливостей
коли ти писав - думав що ти мав на увазі «диверсії» наших проти хуйло-зерногрузів…
з офіційною заявою від наших - тепер все ок
при чому вказали що також кораблі що прямують до портів хуйлостану. гуд
знову ж. можливо ердоган був в курсі нашого наступного кроку - тому й не робив заяв що буде свій флот використовувати для захисту…
цікавий розвиток ситуації

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668291 вiд 2023-07-20 15:24:21

sk (здалеку…)
№ 1668287

Абсолютно логічний крок. Можу нвіть послатися на себе:
№ 1668241 вiд 2023-07-20 05:08:21

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668290 вiд 2023-07-20 15:18:26

Україна почала застосовувати американські касетні боєприпаси, - WP

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668289 вiд 2023-07-20 15:14:58

Гарпун посунути трохи і кранти рос флоту

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668288 вiд 2023-07-20 15:10:52

sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]
№ 1668286 вiд 2023-07-20 15:03:56

Те, що Фуйла фуєсосять не лише політики, але й фахові люди у сфері безпеки, справді показово. Можливо ставиться завдання створити такий образ Фуйла у світі, за якого мати з ним справу буде не лише соромно, але й смішно.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668287 вiд 2023-07-20 15:05:43

https://t.me/ShrikeNews/9579
заява мін оборони.

Доля крейсеру «москва» доводить, що Сили оборони України мають необхідні засоби для відсічі російської агресії на морі.

❗️Міністерство оборони України попереджає, що з 00:00 21 липня 2023 року всі судна, що прямують в акваторії Чорного моря у напрямку морських портів російської федерації та українських морських портів, що знаходяться на тимчасово окупованій росією території України, можуть розглядатися Україною, як такі, що перевозять вантажі воєнного призначення з усіма відповідними ризиками.

Крім того, судноплавство у районах Північно-східної частини Чорного моря та Керч-Єнікальською протокою України заборонене як небезпечне, з 05:00 20 липня 2023 року. Відповідна навігаційна інформація для мореплавців вже оприлюднена.
--------
гарний крок

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668286 вiд 2023-07-20 15:03:56

Шеф MI-6 заявив, що Путін уклав угоду з Пригожиним, «аби врятувати свою шкуру».

За словами голови британської розвідки MI-6 Річарда Мура, президент РФ не «відбивався» від вагнерівців під час заколоту 24 червня, а уклав із Євгеном Пригожиним угоду за допомогою білоруського диктатора Олександра Лукашенка.

Він зазначив, що поведінка Путіна у день заколоту була непослідовною.
--------
хз для чого шеф мі6 в пресу таку заяву робить
в такому випадку прігожин не звичайна «шістка», а крутий чувак який може на рівних домовлятись з хуйлом?
цікаво а хто прігожина годує і зброю їм дає?
в один день рука яка їх «годує» перестане видавати пайку, зробить їх «ніким»

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668285 вiд 2023-07-20 14:45:13

olma
№ 1668283
по-моему світан казав що онікс - дорога ракета. 1 млн баксів. ну так залп із 6 ракет хаймарсів теж 1 млн
я розумію що з ф-16 точно можна флот роз'їбошить. але це ж пів-року чекати. хуйлостан, розуміючи неминучість втрати свого флоту - вистріляє за пів-року все що там у них є. і ф-16 втоплять просто пусті посудини…
просто цікаво чи є щось що можна причепити до літаків що є у нас зараз?
надводні безпілотники кілька разів пробували в бухту зайти - але не мали успіху. можливо що «поки що» …

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668284 вiд 2023-07-20 14:26:42

про онікси:



olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668283 вiд 2023-07-20 14:24:46

Світан казав, що є спеціальні антиракетні засоби берегової охорони типа ППО, які захищають від Оніксів. І типа адмірал Неїжпапа знає що це таке. Але зернова угода зіграла х-йову штуку з обороною Одеси. і Україна втратила рік і не запитувала «на Амазоні» таку зброю…

Кілька F-16 з підвішеними Harpoon-ами могли б здаля розпиздячить все, що там у бухтах Севастополя живе плаває. А потім би розвідали - де ці батареї Оніксів ховаються і туди пізданули пару разів чим небудь конкретним.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668282 вiд 2023-07-20 14:24:03

sk (здалеку…)
№ 1668280 вiд 2023-07-20 13:59:51

Ага вони нас, як конкурента б'ють, ламають інфраструктуру, а самі продають зерно за високими цінами - результатом їх же атак. На гроші будують ще ракет. Я б усе топив.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668281 вiд 2023-07-20 14:01:55

sk (здалеку…)
№ 1668280

онікси запускають з берега

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668280 вiд 2023-07-20 13:59:51

Геть (Геть)
№ 1668279 вiд 2023-07-20 13:28:44
OlegSh
№ 1668241
топити кораблі з зерном в нейтральних водах? … таке собі
я от подумав, а союзники не хочуть нам передати якісь протикорабельні ракети що на міг чи су можна підвісити?
щоб був шанс покошмарити хуйло-флот що запускає калібри й іншу хуйню по нашим містам з акваторії?

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668279 вiд 2023-07-20 13:28:44

OlegSh
№ 1668241 вiд 2023-07-20 05:08:21

Або топити їх кораблі з зерном.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668278 вiд 2023-07-20 13:21:29

❗️Одеса. Внаслідок кацапської нічної атаки постраждала будівля генерального консульства Китайської Народної Республіки.
---
Чекаємо на виважену реакцію китайців

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668277 вiд 2023-07-20 13:20:27

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1668264
А що тим уйобкам можна замовити, Сокіл-300 чи Горлицю?
Так не впевнений, що воно і надурняк треба

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668276 вiд 2023-07-20 13:17:33

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1668263
Сантименту :)

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668275 вiд 2023-07-20 13:16:54

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1668263
Якщо це про газету, що вони видають, то серед моїх знайомих переселенців звідти вона досить популярна. Підозрюю, там більше сантиметру, ніж раціо, але.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668274 вiд 2023-07-20 13:10:32

Batyj
№ 1668273

100%

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668273 вiд 2023-07-20 12:51:06

Такое впечатление, что дорожная служба Киева задалась целью нанести максимальный вред вред дорожному движению.
По всему городу «ремонтируется» всея что не нуждается в ремонте. Перекладывается брусчатка, наносится новый асфальт на абсолютно ровный старый, подымаются бордюры… Бригады по 20 человек с тремы придаными самосвалами и троктором белорусь медленно двигаясь вдоль самых напряженных улиц типа подметают песок у бордюров..
И в то же время совершенно убитые улийы, вроде Радяенко, никто приводить в порядок не собирается..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668272 вiд 2023-07-20 11:45:27

Керівництво авіакомпанії Ryanair завітало сьогодні до Києва. Х

"Представники аеропорту Бориспіль зустрічають найвище керівницво Ryanair - Головного виконавчого директора групи Ryanair Group Майкла О’Лірі, Головного виконавчого директора Ryanair DAC – Едді Вілсона та комерційного директора Ryanair DAC Джейсона МакГіннеса.
Найбільшу європейську авіакомпанію Ryanair, зустрічає найбільший аеропорт України?? на головній залізниці!
Дякуємо нашим партнером Ukrainian Railways, за те, що сполучаєте сьогодні нас зі всім світом. "

Може щось знають? У будь якому разі цікава новина.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668271 вiд 2023-07-20 11:42:23

ого, досі вода стоїть

"Через 6 тижнів після руйнування Каховської ГЕС на вулицях тимчасово окупованої Голої Пристані на Херсонщині досі стоїть вода.
Місцеві мешканці вирили траншеї для води, яка випаровується тільки внаслідок спекотної погоди.
У місті велику кількість будівель зруйнувала повінь. "

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668270 вiд 2023-07-20 11:35:59

#ЄрмакДеНашіДрони

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668269 вiд 2023-07-20 11:27:31

“We are talking about Romania and Bulgaria, ” said Ambassador of Ukraine to Turkey Vasyl Bodnar on the air during a telethon. He explained that the main problem is Russia’s threats to attack port infrastructure and possibly ships carrying grain.
-------
наші кажуть що будуть зерно експортувати через румунію-болгарію

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668268 вiд 2023-07-20 11:26:12

То есть во вчерашнем пакете содержится около 150 тысяч снарядов 152 мм и 2 тысяч противотанковых ракет TOW.
https://t.me/ShrikeNews/9576
---------
якщо по 5к пострілів в день робити - то якраз на місяць вистачить

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668267 вiд 2023-07-20 11:23:09

Starik (Україна, Київ)
№ 1668265 вiд 2023-07-20 11:15:17
Enot
№ 1668257
це стара тема
наше зерно що йшло на експорт - «пропадало» по дорозі на гданськ. тому що «бізнесмени» домовлялись…
що знижувало ціни на ринку польщі, і місцеві фермери були незадоволені. контролювати то було (скоріш за все) важко. тому «по швидкому» заборонили транзит зерна

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668266 вiд 2023-07-20 11:20:35

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1668264
ну так я ж і кажу, це питання до бажання Держави мати власний дрон.
Як і чиїми силами це зробити, можна придумать безліч рішень. Але просто це нікому не потрібно.
«Задонатять» (с)

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668265 вiд 2023-07-20 11:15:17

Enot
№ 1668257

Це якісь клік-бейт заголовок.
Транзит ніхто обмежувати не буде.
А ось експорт в саму Польшу вони бажають обмежити.
Хоча ЄС проти такого обмеження, але там формується клуб який проти експорту.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668264 вiд 2023-07-20 11:12:55

Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]
№ 1668258 вiд 2023-07-20 10:58:41

Ключова фраза: «За його словами, жодного дрона від підприємств» Укроборонпрому «не було замовлено».

Якщо немає замовлення, то про серійне виробництво говорити не можна, а лише про якісь ініціативні розробки. А замовник у нас хто? Тобто виникають запитання і до Резнікова, і звичайно до Єрмака ;) (бо куди ж без нього).

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668263 вiд 2023-07-20 11:07:46

Сума хоч і мізерна, але саме формулювання свідчить про неабияке нахабство та хитрожопість:
--------------------
«12 липня 2023 року міська рада Бахмута уклала тендер «Послуги з висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування у друкованому засобі масової інформації» майже за 50 тис. грн. Про це йдеться на сайті Prozorro».

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668262 вiд 2023-07-20 11:05:04

sk (здалеку…)
№ 1668256
так а шо тут розуміть?
півтори роки війна на фізичне знищення. Хто шо міг давно сказав, хто не може - мовчить.
Після прильотів тієї ж Х22 по житловим будинкам в центрі міста, влучання в порт вже така хуйня …

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668261 вiд 2023-07-20 11:04:58

Enot [Останнi 20 месаг]
№ 1668257 вiд 2023-07-20 10:55:08

Це знов-таки магія заголовків, які вигадують хитрожопі підараси у тирнет-ЗМІ для залучення кліків. Можливе перекриття кордону стосується не людей, а окремих категорій товарів.

пионЭр [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668260 вiд 2023-07-20 11:04:46

OlegSh
№ 1668241
Дуже слушна думка в'їбати по танкеру дроном, навіть порожньому, тоді б і зерновий коридор швидко запрацював, і обстріли півдня закінчилися. Але для цього потрібні яйця…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668259 вiд 2023-07-20 11:03:19

OlegSh [Останнi 20 месаг]
№ 1668241 вiд 2023-07-20 05:08:21

По-перше, ці танкери скоріше за все формально не кацапські, а ходять під прапором якої-небудь Ліберії, Гренади тощо. По-друге, немає певності, що було б чим вʼїбати, бо використовувати для цього надані ними ракети «західні партнери» ніфуя не дозволять.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668258 вiд 2023-07-20 10:58:41

до теми недавнього обговорення, бажання держави створити власні дрони …
В "Укроборонпромі" визнали, що серійного виробництва дронів немає

Велике Зелене Ніхуя.
а, ні, кіно ж є.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668257 вiд 2023-07-20 10:55:08

Одночасно наші любі сусіди поляки погрожують перекрити кордон з Україною, якщо ЄС відмінить ембарго на експорт українського зерна.
Це всім тут хто на поляків дрочить

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668256 вiд 2023-07-20 10:49:20

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1668254
можливо ми чогось не розуміємо
хуйлостан нищить наші основні експортні порти
оон й наші союзники мовчать. особливих заяв немає. «лякання» новими санкціями також… навіть «занепокоєності» не чутно…
можливо всі на канікулах. у вересні щось почуємо?
зараз так виглядає, якби, наприклад, саудити в'їбали по нафтовій експортній інфраструктурі еміратів…
просто тому що «ми адінарот» - суніти і суніти…
чи тому що «ані хатєлі вступіть в ната»

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668255 вiд 2023-07-20 10:42:04

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1668251
ердоган робить те що вважає за потрібним
от дозволив швецію в нато запустити, голандія зняла заборону на експорт зброї (видно щось там голандія має те що туркам потрібно), байден дав ок на поставку ф.16
саудити пообіцяли інвестувати 50 ярдів в економіку туреччини…
можливо, відпускаючи азовців, він вже знав що угода не буде продовжена
а входити в конфронтацію з хуйлом у чорному морі для нього (сподіваюсь що поки що) - не на часі…
тим більше наче хуйло до нього зібралось в гості

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668254 вiд 2023-07-20 10:30:10

видається так, шо ще пару днів таких прильотів по портовій інфраструктрі, і проблема зернового коридору вирішиться сама собою - грузить буде просто ніяк :(

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668253 вiд 2023-07-20 10:25:16

пробегавший
№ 1668247
особливо якшо порахувати собівартість запуска того лома на відповідну орбіту, ну і потім точність приземлення.
Така собі ідея.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.