yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742735 вiд 2026-03-06 10:15:04Це один із планів на життя, де ти ставиш галочку мрій. Бля, Дюран, бачив, Спандав Баллей бачив, Рік Астлей, бачив, обіймався. Я хочу Алехандро Санса і тепер цю зірочку живцем! Алехандро намальовується у Валенсії у липні. А цю я просто мушу побачити, де б вона не була. Богиня.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742734 вiд 2026-03-06 10:10:08До всього сказаного нижче, слід додати, що Зеленський біжить навипередки допомагати з антишахедними напрацюваннями недружньому Трампу іСША, а не союзникам типа Великої Британії або Франції. Ну і головне 'досягнення' це кидок з екстренним вступом України до ЄСа (Унії). Головна передвиборча фішка партії Орбана це антиУкраїна і російські енергоносії, і експресивного Зеленського розіграв Орбан як малого, розвів як кролика. Подивимося на результати виюборів через місяць
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742733 вiд 2026-03-06 10:02:23? si=sE-h-HYFV8a8wjqS
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742732 вiд 2026-03-06 10:00:06Бля, хто Росалії не бачив, просто закликаю це побачити. Це просто пиздець. Наші нащадки згадуватимуть це сторіччями. Це, бля, Моцарт і Шопен разом узяті. Нема бля слів, нема.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742731 вiд 2026-03-06 09:57:36Щодо угорської жаби та нашого придуркуватого наполеончика.Міжнародна політика та дипломатія - це дуже складна річ. Успіх в ній досягається багаторічною працею.Вчора бачив на ФБ аналітику - в кацапів в близькосхідних країнах сидять послами кадрові дипломати, випускники МГИМО, які володіють арабською, і вже «вкорінилися» в регіонах, мають там контакти, зокрема й неформальні. Це - фаховий підхід для просування своїх інтересів. А в нас послиця в Омані - колишня голова ОСББ. Хоч не сексологиня, як в Болгарії. Про різних венедиктових я взагалі мовчу :( Жодної системи, жодної ставки на профі, жодної роботи на перспективу.Те ж саме й власне з роботою «першої особи». Потрібні мудрі та хитрі вчинки, підступність рівня Макіавелі, а не примітивні рефлекторні реакції на вчинки лідерів інших країн. Орбан вже кульгава качка, за місяць його не буде, краще було б клоуну сидіти тихо в кутку та шукати контактів з Петером Мадяром, який очолить Угорщину - але ж ні, півняче его вимагає вскукурікнути. В результаті - політичний труп жаби Орбана гальванізується та вилізає з могили, в яку він сам себе загнав.Тому що Зе працює не на Україну. А на свій всратий рейтинг в очах глядачів тіктока та зомбі-телемарафону.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742730 вiд 2026-03-06 09:57:14Щодо інкасаторських машин, мадяри скоріше за все скажуть, що у них перевозили зброю чи вибухівку - і навіть покажуть щось таке, можливо навіть з українським маркуванням.
m1919 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742729 вiд 2026-03-06 09:55:57Погано, брате, ти мадяр знаєш! (С)https://x.com/dw_russian/status/2029791485298647348?s=20
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742728 вiд 2026-03-06 09:54:46Щодо дрюжьби, то вона має бути остаточно знищена невідомими особами. У якості компенсації, труби слід віддати мадярським циганам, які здадуть їх на металобрухт.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742727 вiд 2026-03-06 09:52:11ще 5 коп про орбана… можливо «потім» вспливуть якісь «плівки епштейна» чи ще щось але…дуже підозріло. чувак з ноу-нейм країни, під час повномасштабної війни. має прямі аудієнції з сі (а сі один-на-один не так часто зустрічається)аланолічно лукашеску. хто він такий для сі щоб той проводив персональні зустрічі з ним?мад'ярщина-польща, країни де людей живе в рази менше ніж десь в пеніні на їхній «троєщині»країни без виходу до морятобто вони потрібні сі щоб використовувати їх як проксі для якоїсь хуй-ні, інших варіантів важко придумати…сі взагалі, коли робив візит до макрона, по дорозі назад до орбана заїхав в будапешт. ну і орбан до трампа в овальний кабінет літав ще до виборів… гарна новина у тому що рижий клоун якось давно не згадував мощного лідера євро-держави - підараса орбана…
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742726 вiд 2026-03-06 09:47:37Росалія
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742725 вiд 2026-03-06 09:47:15Бля, суко, треба визнати, що ця Рлсалія просто ґеніяльна. Нема, чим крити. Бля, дожилися. ? si=sE-h-HYFV8a8wjqS
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742724 вiд 2026-03-06 09:35:43? si=kJ6HO023MfmPSmAI
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742723 вiд 2026-03-06 09:07:28вже просто цікаво, нахуа цей напад мадярам треба і що вони скажуть з цього приводу?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742722 вiд 2026-03-06 07:57:39Котра година? Бля, все покручено у мізках. Орієнтацію геть утратив. Щойно кілька годин, як долетів. Не можу спати.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742721 вiд 2026-03-06 07:55:47Треба кількох активних промадярських діячів з бізнесової сфери де-небудь на Закарпатті закрити з перспективою конфіскації всіх активів. І статтю погірше - років на 5-8 хоча б.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742720 вiд 2026-03-06 07:46:09Enot, угорський навальний дає обіцянки єс, а від цього важко відмовитися у разі перемоги. Той, що пробігав: Зел щодо мадярського уйобка робить усе правильно. Це подобається бюрократам ЄС. Усе прораховано.
running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742719 вiд 2026-03-06 07:35:582 yagshamash № 1742717 Україна має одну мету. Треба озвучувати? А зе має докладати зусиль в реалізації цієї мети. Наразі він стендапом займається. Як це корелює? З трампом вже позаймася блаблабла жанром в овальному кабінеті. висновки мав би зробити. Зі Орбан не трамп, але доцільність стендапу і його «корисність» вже бачили
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742718 вiд 2026-03-06 07:26:45Так само як російсько-українська війна не є «війною Путіна», так і проросійська антиукраїнська політика Угорщини не є політикою особисто Орбана. Це позиція угорців як нації. Не треба ідеалізовувати опозицію та «хороших мадяр». Як той місцевий Навальний прийде до влади, то швидко стане зрозуміло що він не дуже сильно відрізняється від Орбана. Але його облизуватимуть усі ті європапуги. Тому не факт що Україні однозначно вигідна перемога опозиції в Угорщині. Проблемою України, як і інших сусідів Угорщини, є Угорщина, а не Орбан. :-)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742717 вiд 2026-03-06 07:21:49Я був на весіллі Балажа у Будапешті. Він був велетнем. Його батько грав за Угорщину на кацапоолімпіяді, а сестра Ріта Кестельї була багаторічним капітаном збірної Угорщини. Коли я був у Будапешті, батько показував мені свої медалі. А потім Балаж засмутив усіх нас. Укоротив собі віку. Ми не знаємо чому. Він не залишив жодних нотаток. ХЗ чому. Він міг захуячити будь-кого. Кулаки мав, яг голова в інших людей. Справжний угорець. Людина. А живими залишилися підараси орбан і сіярто. А Зел має присідати перед цією підараснею?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742716 вiд 2026-03-06 07:15:15Мад'яри щось зовсім охуїли ? «Ощадбанк» заявляє про викрадення своїх співробітників, інкасаторських машин та цінностей в Угорщині Обсяг цінностей, які знаходились у викрадених автівках, становив 40 млн дол США, 35 млн євро, 9 кг золота. 5 березня 2026 року, два автомобіля інкасаторської служби «Ощадбанку», які супроводжувались 7 співробітниками бригади інкасації, були безпідставно затримані в Угорщині при здійсненні регулярного перевезення іноземноі валюти та банківських металів між «Райффазен банк» Австрія та «Ощадбанк» Україна. Відповідно до даних GPS-сигналу, незаконно затримані автомобілі «Ощадбанку» наразі знаходяться у центрі Будапешта, поблизу однієї з силових структур Угорщини. Місцеперебування автомобілів підтверджено представниками посольства України в Угорщині та Міністерства закордонних справ України. Місцеперебування співробітників «Ощадбанку» наразі невідоме. Перевезення коштів і цінностей здійснювалось «Ощадбанком» в межах та на виконання міжнародної угоди з «Райффазен Банк» Австрія. Вантаж був оформлений згідно міжнародних правил перевезень та чинних Європейських митних процедур. Глава МЗС Андрій Сибіга: «Сьогодні в Будапешті угорська влада захопила в заручники сімох громадян України. Причини, а також їхній стан здоров'я та можливість зв'язку з ними досі невідомі. Ці семеро українців є співробітниками державного Ощадбанку, які виконували рейс на двох інкасаторських автомобілях між Австрією та Україною, які перевозили кошти та цінності в межах регулярних перевезень між державними банками. Фактично, йдеться про те, що Угорщина взяла заручників та викрала гроші. Якщо це та «сила», про яку сьогодні казав пан Орбан, то це сила злочинної банди. Це державний тероризм та рекет. Ми вже надіслали офіційну ноту з вимогою негайного звільнення наших громадян. Ми також звернемося до Європейського Союзу з запитом на чітку кваліфікацію незаконних дій Угорщини, захоплення заручників та пограбування».
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742715 вiд 2026-03-06 07:09:38У Будапешті й інших містах є нормальні угорці. Мій друг Балаж з водного поло був одним із них. Грав за Вашаш центром (стовпом). За Лідз ми разом дива робили. Його вже нема. 1956 року угорці кинули виклик сові. Але нині перетворилися на орбанівське стадо. І Зел правильно каже про це. Може, це комусь укрутить звивину на йобаному селі. Бо нормальні угорці з міст і без того розуміють, що орбан підарас.
running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742714 вiд 2026-03-06 05:53:432 LAZY № 1742713 “ Не скигліть “ Микола янович, це ви? Як ви замаскувалися…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742713 вiд 2026-03-06 03:44:45Диванні бумери кисло пердять у диванчики. Не скигліть. Зеленський чітко притримується хуцпа-стайл дипломатії. Він веселий та злий. Поки що це працює. Вже п'ятий рік. Саме те, що треба в нинішньому пиздеці. Називати підарасів підарасами та тролити їх. Війна вимагає різких слів та конкретних формулювань. «Уріжемо рок у цій дирі» - мотто Зеленського. І правильно. Ті часи, коли поважні чувачки у костюмчиках чемно висловлювались ні про що роками - минув. Немає часу на таке. Культурненьких гівножуїв наразі не треба, треба називати речі своїми іменами. Гівно нехай Рютте та його сцикливі бюрократи пережовує. А стару огидну жабу орбана треба пинати та обсирати. А ще краще надути через соломинку у сраці, щоб лопнув нахуй. NB завжди засуджував та ненавидів живодерів.
sk(Android) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742712 вiд 2026-03-06 03:41:09Госдєп Тимчасово дозволяють Індії купувати хуйлоинафту, та що вже десь блукає на морях океанах … To enable oil to keep flowing into the global market, the Treasury Department is issuing a temporary 30-day waiver to allow Indian refiners to purchase Russian oil. This deliberately short-term measure will not provide significant financial benefit to the Russian government as it only authorizes transactions involving oil already stranded at sea.
sk(Android) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742711 вiд 2026-03-06 01:18:45Ще 5 коп про мадярських хуйєсосів … This was Hungary’s foreign minister Péter Szijjártó’s 14th visit to Russia since the full-scale invasion started. He hasn’t been to Ukraine even once.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742710 вiд 2026-03-06 01:14:41орбан вже заявив, шо нападки ЗЕ на нього, це нападки на всю Угорщину. Політизує подію, прикривається цілою власною країною.
sk(Android) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742709 вiд 2026-03-06 01:08:59Про підараса обрана Зараз скаже що звільнить після того як нафту через дружбу подадуть … Andrii Sybiha?? @andrii_sybiha · 29m Today in Budapest, Hungarian authorities took seven Ukrainian citizens hostage. The reasons are still unknown, as well as their current well-being, or the possibility of contacting them. These seven Ukrainians are employees of state-owned Oschadbank, who were operating two bank cars transiting between Austria and Ukraine and carrying cash as part of regular services between state banks.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742708 вiд 2026-03-06 01:01:46у Будапешті затримано 2 машини Держбанку України
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742707 вiд 2026-03-06 00:33:14sk № 1742706 виходить що угорці якісь історично-генетичні підараси. Хоча по тим угорцям, що у Німеччині і не скажеш. Якісь адекватні, проукраїнські увесь час зустрічалися. А от румуни - ні. Румуни якісь промиті пропагандою, і Путін ферштеери, проти України.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742706 вiд 2026-03-06 00:19:27Про орбана… пригадалось…В кінці 2ї світової у Гітлера залишалось тільки 2 союзники. Японія та угорщина…Штурм Будапешту- 2 місяці… при тому що Берлін взяли за 3 тижні…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742705 вiд 2026-03-06 00:04:59Рижі клоуни в своїй красі…Не будемо хуйлаиназивати підарасом, бо то зірве переговори…Нехай пуляє ракетами по підстанція навколо атомних станцій …At today's IAEA Board of Governors meeting (35 members), a resolution denouncing attacks on Ukraine's energy infrastructure as a nuclear safety threat passed 20-10-4. The US, Russia, China, and Niger voted no.US statement: «We do not support the Board's current consideration of an unnecessary resolution that does not help achieve peace between Ukraine and Russia.» They still back IAEA's on-site work there.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742704 вiд 2026-03-05 23:44:47m1919№ 1742699Так, великий та непереможний багатокроківник дуче Зе грає в 5д шахи з підступним угорським режимом
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742703 вiд 2026-03-05 23:41:11Sauron Хай щастить в усьому! Пиши, як є хвилинка.
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742702 вiд 2026-03-05 23:37:42m1919 № 1742699 Ага. Все прорахвано. Зе з своїм Мадяром нападають на мадярів. Ті починають волати про 5ту статтю НАТО. НАТО вписується і через тиждень німецькі танки стоять під Курськом. Українська армія роззброєна, Зе усунено від влади, територія України поділена на зони окупації - польську, литовську, французську, великобританську, німецьку…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742701 вiд 2026-03-05 23:37:42Яремчук гол забив
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742700 вiд 2026-03-05 23:29:45Трамп - «Я закінчую війни!» І в "єбав по Ірану. І не збирається нікому нічого пояснювати і виправдовуватись. Се ля ві. Такий світ.
m1919 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742699 вiд 2026-03-05 23:26:21Цікаво, що всі тут впевнені, що вислів Зе - емоційна нестриманість, експромт. Хоча артисти, особливо поганенькі, яким тут вважають Зе, частіше виступають за сценарієм. Чом не припустити, що вплив такого наїзду, в т. ч. на міжнародні стосунки, був прорахований і Зе це зіграв?Тільки не починайте запевняти, що ви рахуєте краще :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742698 вiд 2026-03-05 23:23:28+№ 1742691Хоча пишуть, що цю пєсду зробили офірною козою за пройоби в антиіміграційній кампанії.трампидло взагалі чимось нагадує совячого лідера нікіту-кукурузника - таке ж йобнуте, і президентство його - це суцільний ланцюг кампаній, які переходять одна а іншу.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742697 вiд 2026-03-05 23:22:05Війна з Іраном закінчиться у квітні. Бо Трамп у квітні має побачення з Сі. А туди ковбой захоче прийти переможцем. З іншого боку Іран це 88 млн населення, яке піде воювати. Іран заявив також претензії на «ісконо» іранські землі - Йемен і Бахрейн. Дощ може бути надовго, якщо Трамп за березень нічого не досягне.
running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742696 вiд 2026-03-05 23:21:302 yagshamash № 1742687 Смішно. А щирість трампа відрізняється ві щирості зе?))