sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668172 вiд 2023-07-19 10:40:09хуйлостан призначає «братків» керувати західними бізнесами які «віджав» ----------- the Kremlin appointed Chechnya’s agriculture minister as head of the Danone business and installed a longtime friend of Putin as director of Carlsberg’s Baltika subsidiary. Rosneft took over subsidiaries of?? Uniper and?? Fortum https://ft.com/content/d5234953-cddf-4b64-8a55-dc749843ab5c
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668171 вiд 2023-07-19 10:37:47статистика по збиттю навіть шахедів дофіга долетіло ------ Вночі 19.07.23 силами оборони знищено: ❗️ 13/16 КРМБ типу «Калібр»; ⚠️ 23/32 ударних БпЛА типу «Шахід»; ❗️ 1/1 ракет Х-59; ❗️ 0/8 крилатих ракет Х-22; ❗️ 0/6 крилатих ракет «Онікс»;
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668170 вiд 2023-07-19 10:36:38https://t.me/arrowsmap/1281 відос хуйло-завод що збирає танки мені здається що коли форд-т робили - вже були гайкокрути й інші девайси для прискорення процесів закручування гайок тут щось молотками б'ють. гайки руками закручують прямо «ручна зборка». наче роллс-ройси збирають…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668169 вiд 2023-07-19 10:34:09Думаю, догадаются под поставки зерна предоставить еще минимум одну батарею пэтриотов..Для них крылатые ракеты - не вопрос вааще..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668168 вiд 2023-07-19 10:33:29«Проведено успішну операцію в окупованому Криму. Ворог приховує масштаби завданих збитків та кількість втрат у живій силі», - написав глава ГУР.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668167 вiд 2023-07-19 10:24:30Одесі, Південному та Чорноморську потрібен Патріот. А порту Севаса -Storm Shadow
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668166 вiд 2023-07-19 10:04:531 Х-59 таки сбили..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668165 вiд 2023-07-19 09:57:26«ми сказали, що прийде час, і війна все одно закінчиться дипломатично, але з цією людиною (перемовин не буде – ред.), вибачте, у нього руки по лікоть у крові» тут цікавий не сам факт перемовин, а питання, якшо не з хуйлом, то с ким? походу «іпсо» Буданова працює діаметрально протилежно і на найблище оточення :(
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668164 вiд 2023-07-19 09:37:49Цей кримський склад майже під Феодосією, дуже далеко від лінії фронту. Кацапи пишуть що це був наш отрк. Ну не знаю, якась феноменальна точність як для наших розробок
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668163 вiд 2023-07-19 09:33:19Калібри збили 13 з 16, а от протикорабельні Онікси та Х-22 всі долетіли. Сподіваюсь, не влучили, бо вони не дуже точно працюють по змлі
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668162 вiд 2023-07-19 09:19:42Потужна атака на Одесу була :((
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668161 вiд 2023-07-19 09:19:04Гарно в Криму влучили!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668160 вiд 2023-07-19 09:12:44не полигон горит, а склад БК. Стационарный, еще с савецких времен, в Кировском раёне. Трассу таврида перекрыли, бо разлетается все во все стороны..
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668159 вiд 2023-07-19 08:23:03❗️В Кіровському районі Криму горить військовий полігон, також рахуємо мінус БК. Гауляйтер аксьонов волає, що планується евакуація мешканців чотирьох населених пунктів.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668158 вiд 2023-07-19 08:21:58Что характерно, ракеты морского базирования запусклди прямо из Казачей бухты Севаса, не выходя фрегатами в открытое море..
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668157 вiд 2023-07-19 08:05:06Не тільки. Там ще більше п’яти Х22. Я так розумію - по порту ((
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668156 вiд 2023-07-19 07:25:13Другий день поспіль шахеди та Калібри по Одесі --- Хуйло та зерновий коридор
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668155 вiд 2023-07-19 07:01:102 PEPSI№ 1668154Сам придумал?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668154 вiд 2023-07-19 04:13:25Керченский мост взорвали жители Краснодарского Края, что-бы поток туристов ехал на их курорты, а не в Крым. ============ Шах і мат.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668153 вiд 2023-07-19 01:54:45А зараз трошки екзотики, а саме британський гаражний ритм енд блюз, білий блюз рок кінця 1960-х Steamhammer - Louisiana Blues (1969)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668152 вiд 2023-07-19 01:43:51 Я зїхав з синьої гілкі (метро) і, майже не п'ю, бо в тебе є me, а в мене є You Thekomakoma - Родина &list=RDYFVQORiEMbU&index=3
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668151 вiд 2023-07-19 01:30:11Майкл Щур «Гітарний перебор» &list=RDYFVQORiEMbU&start_radio=1 Це безсумнівний шедевр. Зокрема текст і оранжировка, гітара закос під клавішні. Віктоооор!
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668150 вiд 2023-07-19 01:15:31Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1668148 Якщо у вікно - ясно що пизда. Але ж ймовірність маленька.: D
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668149 вiд 2023-07-19 01:11:50Sauron № 1668147 --- Ок. Bro Ок. нема тут непорозуміння. З іншого боку я не маю малих дітей. І дуже розумію батьків, які їх мають і переживають, і діють відповідно
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668148 вiд 2023-07-19 01:11:052 Sauron№ 1668147то якщо на кришу і в тебе зверху пару поверхів. якщо він по пологій траекторії залітає у вікно, то пох яка технологія
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668147 вiд 2023-07-19 01:09:03olma № 1668138 Та наче ж ясно що я мав на увазі: якщо людина вважає, що треба реагувати, то хай реагує на всі тривоги, а не тільки після того, як ми йобнули по Криму. Військові - обов'язково мають на все реагувати. Я особисто не йду на вулицю під час тривоги (рік тому - ходив). Вдома і в офісі - монолітно-каркасні будинки тож мені спокійно. Переживаю за інших людей, які в цей час в панельках або цегляних… :(
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668146 вiд 2023-07-19 01:04:17на жаль це так. ніхто не застрахований, що влетить саме йому в вікно, але підхоплюватись у три ночі і бігти навіть у паркінг - йобнутись можна
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668145 вiд 2023-07-19 01:02:52Кацапи - не люди
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668144 вiд 2023-07-19 00:59:53Якщо кожну тривогу бігти в укриття - то це можна йобнутись мозком. Ракета так і не прилетить, а ти будеш слюні пускати решту життя.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668143 вiд 2023-07-19 00:53:16Vichny № 1668139 --- Я абсолютно без жодних претензій до поведінки в цій ситуації. Просто Sauron на мою якусь безневинну репліку про повітряну тривогу сказав, що треба завжди активно реагувати на тривогу - тобто в укриття. А я за час війни жодного разу не біг в укриття за 1.5 роки війни. Бо це імпоссібл, зокрема з неходячою маман на 21 поверсі житлового блоку. Я не скажу, що такий крутий і мені не страшно. Просто ризики і морока пересування членів родини не відповідають загрозі.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668142 вiд 2023-07-19 00:35:10Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1668141 Нє, я нє (с) Але питання olma до Sauron дещо дивне, хіба що то мала б бути приватна комунікація і не в той чятік вилізло. Бувайє.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668141 вiд 2023-07-19 00:26:022 Vichny№ 1668139А ти пішов? я ні… хоч ти знаєш, минулого разу дещо бачив.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668140 вiд 2023-07-19 00:21:33Свіжа стаття від Купера --- https://ipress.ua/articles/yak_rosiyski_viyska_chekayut_na_pidkriplennya_z_shahtariv_ta_pro_viyskovi_nevdachi_zasnovani_na_dyktaturi__tom_kuper_345565.html
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668139 вiд 2023-07-19 00:18:38А шо, в Києві у когось нема можливості піти в укриття найближче при бажанні? В чому закид до Sauron, не розумію
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668138 вiд 2023-07-19 00:08:42Sauron, зараз звучить сигнал повітряної тривоги в Києві. І ти реально в укриття переміщуєшся? В тебе є такі умови?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668137 вiд 2023-07-19 00:06:37вот імєнно
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668136 вiд 2023-07-18 23:51:50Vichny № 1668135 хуйлo мoжe сцяти, щo пoки вiн будe зa мeжaми Oркoстaну, тaм який нeбудь Прiгoжiн-2 унeмoжливить йoгo пoвeрнeння :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668135 вiд 2023-07-18 23:43:02Там наче у них був якийсь кейс, коли мікрохуйло з Сомалі, чи з якоїсть Гвіани йобаної, який теж був на той час під ордером, але йому пар-піздупар дали імунітет і все таке. Так то був нахуй нікому не всратий уйобок з сомалії, а що вже казати про «великого і жахливого» хуйла
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668134 вiд 2023-07-18 23:39:27Olma/Vichny За Хуйло пишуть, що криса з вулиці, що дабілась фсєво сваїмі сіламі. Рамафоса тієї ж закрутки. Хуйло поїде, аби показати кузькєну мать міріканскаму міравому парятку. Мені цікаво, ПАР вийде з Римського статуту «на консультації» чи таки доїбуть їх виконувати міжнародні зобов'язання. У цікаві часи живемо.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1668133 вiд 2023-07-18 23:35:22Мені здається, що поїде. Хоча ставити на це навіть пляшку хуйового мас-маркетівського пива я б не став