🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2072.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668172 вiд 2023-07-19 10:40:09

хуйлостан призначає «братків» керувати західними бізнесами які «віджав»
-----------
the Kremlin appointed Chechnya’s agriculture minister as head of the Danone business and installed a longtime friend of Putin as director of Carlsberg’s Baltika subsidiary. Rosneft took over subsidiaries of?? Uniper and?? Fortum https://ft.com/content/d5234953-cddf-4b64-8a55-dc749843ab5c

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668171 вiд 2023-07-19 10:37:47

статистика по збиттю
навіть шахедів дофіга долетіло
------
Вночі 19.07.23 силами оборони знищено:
❗️ 13/16 КРМБ типу «Калібр»;
⚠️ 23/32 ударних БпЛА типу «Шахід»;
❗️ 1/1 ракет Х-59;
❗️ 0/8 крилатих ракет Х-22;
❗️ 0/6 крилатих ракет «Онікс»;

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668170 вiд 2023-07-19 10:36:38

https://t.me/arrowsmap/1281
відос хуйло-завод що збирає танки
мені здається що коли форд-т робили - вже були гайкокрути й інші девайси для прискорення процесів закручування гайок
тут щось молотками б'ють. гайки руками закручують
прямо «ручна зборка». наче роллс-ройси збирають…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668169 вiд 2023-07-19 10:34:09

Думаю, догадаются под поставки зерна предоставить еще минимум одну батарею пэтриотов..
Для них крылатые ракеты - не вопрос вааще..

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668168 вiд 2023-07-19 10:33:29

«Проведено успішну операцію в окупованому Криму. Ворог приховує масштаби завданих збитків та кількість втрат у живій силі», - написав глава ГУР.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668167 вiд 2023-07-19 10:24:30

Одесі, Південному та Чорноморську потрібен Патріот.
А порту Севаса -Storm Shadow

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668166 вiд 2023-07-19 10:04:53

1 Х-59 таки сбили..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668165 вiд 2023-07-19 09:57:26

«ми сказали, що прийде час, і війна все одно закінчиться дипломатично, але з цією людиною (перемовин не буде – ред.), вибачте, у нього руки по лікоть у крові»

тут цікавий не сам факт перемовин, а питання, якшо не з хуйлом, то с ким?
походу «іпсо» Буданова працює діаметрально протилежно і на найблище оточення :(

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668164 вiд 2023-07-19 09:37:49

Цей кримський склад майже під Феодосією, дуже далеко від лінії фронту. Кацапи пишуть що це був наш отрк. Ну не знаю, якась феноменальна точність як для наших розробок

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668163 вiд 2023-07-19 09:33:19

Калібри збили 13 з 16, а от протикорабельні Онікси та Х-22 всі долетіли.
Сподіваюсь, не влучили, бо вони не дуже точно працюють по змлі

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668162 вiд 2023-07-19 09:19:42

Потужна атака на Одесу була :((

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668161 вiд 2023-07-19 09:19:04

Гарно в Криму влучили!

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668160 вiд 2023-07-19 09:12:44

не полигон горит, а склад БК. Стационарный, еще с савецких времен, в Кировском раёне. Трассу таврида перекрыли, бо разлетается все во все стороны..

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668159 вiд 2023-07-19 08:23:03

❗️В Кіровському районі Криму горить військовий полігон, також рахуємо мінус БК.

Гауляйтер аксьонов волає, що планується евакуація мешканців чотирьох населених пунктів.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668158 вiд 2023-07-19 08:21:58

Что характерно, ракеты морского базирования запусклди прямо из Казачей бухты Севаса, не выходя фрегатами в открытое море..

Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668157 вiд 2023-07-19 08:05:06

Не тільки. Там ще більше п’яти Х22. Я так розумію - по порту ((

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668156 вiд 2023-07-19 07:25:13

Другий день поспіль шахеди та Калібри по Одесі
---
Хуйло та зерновий коридор

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668155 вiд 2023-07-19 07:01:10

2 PEPSI
№ 1668154
Сам придумал?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668154 вiд 2023-07-19 04:13:25

Керченский мост взорвали жители Краснодарского Края, что-бы поток туристов ехал на их курорты, а не в Крым.
============
Шах і мат.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668153 вiд 2023-07-19 01:54:45

А зараз трошки екзотики, а саме британський гаражний ритм енд блюз, білий блюз рок кінця 1960-х

Steamhammer - Louisiana Blues (1969)


olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668152 вiд 2023-07-19 01:43:51

Я зїхав з синьої гілкі (метро) і, майже не п'ю, бо в тебе є me, а в мене є You Thekomakoma - Родина

&list=RDYFVQORiEMbU&index=3

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668151 вiд 2023-07-19 01:30:11

Майкл Щур «Гітарний перебор»

&list=RDYFVQORiEMbU&start_radio=1

Це безсумнівний шедевр. Зокрема текст і оранжировка, гітара закос під клавішні. Віктоооор!

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668150 вiд 2023-07-19 01:15:31

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1668148

Якщо у вікно - ясно що пизда.
Але ж ймовірність маленька.: D

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668149 вiд 2023-07-19 01:11:50

Sauron
№ 1668147
---
Ок. Bro Ок. нема тут непорозуміння.

З іншого боку я не маю малих дітей. І дуже розумію батьків, які їх мають і переживають, і діють відповідно

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668148 вiд 2023-07-19 01:11:05

2 Sauron
№ 1668147
то якщо на кришу і в тебе зверху пару поверхів. якщо він по пологій траекторії залітає у вікно, то пох яка технологія

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668147 вiд 2023-07-19 01:09:03

olma
№ 1668138

Та наче ж ясно що я мав на увазі: якщо людина вважає, що треба реагувати, то хай реагує на всі тривоги, а не тільки після того, як ми йобнули по Криму.
Військові - обов'язково мають на все реагувати.

Я особисто не йду на вулицю під час тривоги (рік тому - ходив).
Вдома і в офісі - монолітно-каркасні будинки тож мені спокійно.
Переживаю за інших людей, які в цей час в панельках або цегляних… :(

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668146 вiд 2023-07-19 01:04:17

на жаль це так. ніхто не застрахований, що влетить саме йому в вікно, але підхоплюватись у три ночі і бігти навіть у паркінг - йобнутись можна

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668145 вiд 2023-07-19 01:02:52

Кацапи - не люди

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668144 вiд 2023-07-19 00:59:53

Якщо кожну тривогу бігти в укриття - то це можна йобнутись мозком. Ракета так і не прилетить, а ти будеш слюні пускати решту життя.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668143 вiд 2023-07-19 00:53:16

Vichny
№ 1668139
---
Я абсолютно без жодних претензій до поведінки в цій ситуації.
Просто Sauron на мою якусь безневинну репліку про повітряну тривогу сказав, що треба завжди активно реагувати на тривогу - тобто в укриття.

А я за час війни жодного разу не біг в укриття за 1.5 роки війни. Бо це імпоссібл, зокрема з неходячою маман на 21 поверсі житлового блоку. Я не скажу, що такий крутий і мені не страшно. Просто ризики і морока пересування членів родини не відповідають загрозі.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668142 вiд 2023-07-19 00:35:10

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1668141

Нє, я нє (с)
Але питання olma до Sauron дещо дивне, хіба що то мала б бути приватна комунікація і не в той чятік вилізло.
Бувайє.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668141 вiд 2023-07-19 00:26:02

2 Vichny
№ 1668139
А ти пішов? я ні… хоч ти знаєш, минулого разу дещо бачив.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668140 вiд 2023-07-19 00:21:33

Свіжа стаття від Купера
---
https://ipress.ua/articles/yak_rosiyski_viyska_chekayut_na_pidkriplennya_z_shahtariv_ta_pro_viyskovi_nevdachi_zasnovani_na_dyktaturi__tom_kuper_345565.html

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668139 вiд 2023-07-19 00:18:38

А шо, в Києві у когось нема можливості піти в укриття найближче при бажанні? В чому закид до Sauron, не розумію

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668138 вiд 2023-07-19 00:08:42

Sauron, зараз звучить сигнал повітряної тривоги в Києві. І ти реально в укриття переміщуєшся? В тебе є такі умови?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668137 вiд 2023-07-19 00:06:37

вот імєнно

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668136 вiд 2023-07-18 23:51:50

Vichny
№ 1668135

хуйлo мoжe сцяти, щo пoки вiн будe зa мeжaми Oркoстaну, тaм який нeбудь Прiгoжiн-2 унeмoжливить йoгo пoвeрнeння :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668135 вiд 2023-07-18 23:43:02

Там наче у них був якийсь кейс, коли мікрохуйло з Сомалі, чи з якоїсть Гвіани йобаної, який теж був на той час під ордером, але йому пар-піздупар дали імунітет і все таке.
Так то був нахуй нікому не всратий уйобок з сомалії, а що вже казати про «великого і жахливого» хуйла

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668134 вiд 2023-07-18 23:39:27

Olma/Vichny

За Хуйло пишуть, що криса з вулиці, що дабілась фсєво сваїмі сіламі. Рамафоса тієї ж закрутки. Хуйло поїде, аби показати кузькєну мать міріканскаму міравому парятку. Мені цікаво, ПАР вийде з Римського статуту «на консультації» чи таки доїбуть їх виконувати міжнародні зобов'язання.
У цікаві часи живемо.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668133 вiд 2023-07-18 23:35:22

Мені здається, що поїде.
Хоча ставити на це навіть пляшку хуйового мас-маркетівського пива я б не став


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.