🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2073.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668132 вiд 2023-07-18 23:34:07

Нікуди хуйло не поїде, в нього куди не кинь проблеми, Вагнер, Керченський брідж із он фаєр, йор діфенс із теріфаїн.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668131 вiд 2023-07-18 23:17:58

Марк Міллі

https://censor.net/ua/news/3432022/problema_dlya_ukrayinskogo_kontrnastupu_tse_minni_polya_a_ne_vidsutnist_f16_milli

Ну якщо читати весь матеріал, а не тільки титлу, то теж непогано

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668130 вiд 2023-07-18 23:05:35

Batyj
№ 1668125

Ну таке… служба охорони хуйла не сама незграбна все ж, як би нам того не хотілося.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668129 вiд 2023-07-18 23:03:47

Геть (Геть)
№ 1668124

Так а навіщо цей клоун влаштовує ці танці? Заарештуєм-незаарештуєм… Взяти хуйла на «слабо» чи що? Думаю, просто хоче дулю Заходу показати, підар недосегрегований

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668128 вiд 2023-07-18 23:01:53

Абстракт виступу Бена Волеса на презентації нової версії доповіді військового командування (Defence Command Paper), в якій сформульовані завдання армії Великої Британії на найближчі роки.

https://www.bbc.com/ukrainian/news-66235751?

Толковий чувак, цей Бен. Шкода що Байден і компашка його зарубали на посаду генсека НАТО. Ганьба їм, короче.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668127 вiд 2023-07-18 22:57:18

Не так давно згадував про підара-політолуха видріна - а от воно і вилізло:

https://glavcom.ua/country/politics/eksnardep-vid-partij-timoshenko-ta-radnik-janukovicha-virinuv-v-okupovanomu-krimu-video-942854.html

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668126 вiд 2023-07-18 22:56:31

Геть (Геть)
№ 1668124
---
Так Хуйло, кажуть і пишуть, теж не бідний. От жеж сука ці всі уйобки знаходять одне за цією ознакою як радаром.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668125 вiд 2023-07-18 22:47:34

врядли хуйло поедет в юар. Юаровцы могут дать гарантии неареста, но… Там же можно устроить обыкновенное нападение на кортеж.. Пара джавелинов сбоку и ваших нет..
А буде куча желающих исполнить номер на нобелевскую премию мира.. И хуйло это отлично понимает..

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668124 вiд 2023-07-18 22:46:38

Vichny
№ 1668123 вiд 2023-07-18 22:43:13

Не зовсім так. Рамафоса - мільярдер. Випхав іншого мільярдера Зуму, бо той зажерся. Китайська модель на ліцє, комуністична хуйня для бідних - багатим інший шпіль, аби не ропщали.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668123 вiд 2023-07-18 22:43:13

Всьо то що роблять ці уєбани з ПАР - то не тому що так люблять кацапів чи мають якийсь там економічний зиск, а тому що хочуть піднасрати Заходу, «колонізаторам», якому вони щиро заздрять, але нездатні побудувати щось хоча б близьке до найбідніших країн Заходу, назважаючи на то, що «колонізатори» багато чого там налагодили. Бери блять, використовуй і розвивай. Але… «нє растьот какос»

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668122 вiд 2023-07-18 22:30:08

OlegSh
№ 1668116 вiд 2023-07-18 21:19:55

Кацапня буде зло лаптями трусить за півглобусу дистанції? Хіба до Ґленкора доїбуться, який хз має чи ні ще шахти на расєє.
Загальна картина цікава, понапідписували угод для іміджу цивілізації заради дешевих кредитів і дипломатичних понтів. А тут треба виконувати зобов'язання. І що тепер))

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668121 вiд 2023-07-18 22:13:22

Batyj
№ 1668111
---
Якщо відроджувати Каховську ГЕС, то може є сенс якісь сучасні недорогі турбіни виготовить спеціально на замовлення. Все ж таки там ЛЕПи і розподільчі лінії є. Можна використати.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668120 вiд 2023-07-18 21:44:03

Латвія, Литва та Естонія відокремляться від енергетичної системи росії на початку 2025 року. Литва дуже дуже просила раніше - на початку 2024 року, але Естонія сказала - ми не можемо раніше тому що нам дорого. Будемо жити з варварами. Так вийде дешево.
--------
я хуйєю як ми встигли від'єднатись в канун війни…
у хуйлостану є шанс щось учудити з країнами балтії

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668119 вiд 2023-07-18 21:35:25

Batyj
№ 1668097
буквально сьогодні була стаття що американські бітки з вірменії на хуйлостан в 10 раз…
не буде японія напряму продавати, якісь «трейдери» знайдуться-через китай будуть ті авто переганяти

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668118 вiд 2023-07-18 21:33:38

Enot
№ 1668112
так от якраз судноплавство і потрібно розвивати!
нічого зерно возити по асфальту через пів-країни
вода - найдешевша логістика. та ж наша металургія на експорт без водних портів збиткова…
тим більше на гданськ потрібно «копати» канал
он хуйло підписало контракт з дубайською логістичною конторою що управляє купою контейнеровозів. будуть пн морський шлях розвивати… щоб логістику із сходу китаю, пд кореї, японії на європу вздовж хуйлостану проводити…
клімат теплішає. криги -менше. технології розвиваються…
навряд чи розумно нам «здувати» водні артерії
тим більше під час війни- як рубіж оборони згодяться…

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668117 вiд 2023-07-18 21:32:12

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1668115

Отжеж підар!

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668116 вiд 2023-07-18 21:19:55

«Росія чітко дала зрозуміти, що арешт її чинного президента був би оголошенням війни. Ризикувати й вступати у війну з Росією суперечить нашій конституції», – заявив південноафриканський президент.

Тобто в них в конституції записано: Забороняється вступати у війну з РФ? :-)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668115 вiд 2023-07-18 20:54:35

Сергій Леженцев грав за сімферопольську Таврію ще в чемпіонаті СРСР, потім двічі ставав чемпіоном України у складі київського Динамо. Провів сім матчів за національну збірну України. Після 2014 року вирішив працювати на окупаційну владу. У 2018 році вступив до громадського руху PutinTeam.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668114 вiд 2023-07-18 20:48:41

кроме того, не надо забывать про три канала: Каховский, Северо-Крымский и Днепр-Кривой Рог. Их прийдется чем-то компенсировать..

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668113 вiд 2023-07-18 20:45:02

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1668107

тaм бiльшe eмoцiйнoгo, нiж aнaлiз… oсoбливo прo «eнeргeтичну вeрбу» ;)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668112 вiд 2023-07-18 20:22:07

Для того щоб забезпечити судноплавство не треба робити проект, вартість якого судноплавство там окупить років через 100))

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668111 вiд 2023-07-18 20:21:00

№ 1668108
в принице конечно можно и углубить, тока это придется все время постоянно чистить русло. Кроме того, шлюзы на плотине в Запорожье не расчитаны на такой перепад, как сейчас. И надо будет удалять все остатки каховской плотины.
При проектировании таких сложных объектов в обязательном порядке составляется Технико-экономическое обоснование (ТЭО), ставнительная таблица, учитываются все за и против, и скоко что стоит. И это ТЭО обязательно должно быть представлено общественности на обсуждение и в правительство (регулятору) на утверждение.

Как мне представляется, каховскую плотину нужно восстанавливать. Гидроэлектростанция - это как почти бесплатное к ней приложение. Единственное, надо подумать, может быть сузить водохранилище от Запорожья до Каховки за счет новых продольных дамб с обводными каналами.. Уменьшить затопленную площать..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668110 вiд 2023-07-18 20:09:43

На мою думку слід розрізняти питання відбудови в тій чи іншій формі Каховської дамби і водосховища (і шлюзу для судноплавства) чи потрібно і доцільно відновлювати саму гідроелектростанцію, яка має генерувати електроенергію.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668109 вiд 2023-07-18 20:06:11

Batyj
№ 1668105
ну да, це проблема на зараз, але русло ж є, воно нікуди не ділось, там глибини досить, десь заглибить, де потрібно.

У нас, в ЗП, напевно усі знають, рівно посеред міста найбільший острів - Хортиця. Ну і от раніше, до підрива, найширше частина Дніпра була та шо од центра до острова, здавалось ось вона моща ріки, ширина пів кіломтра і всьо такоє. А та шо, од острова до спального района, вузька, непримітна і називались Старе Дніпро. Навіть зупинка транспорта така є. Так от зараз рівно посеред частини Дніпра де було широко - мілини, їх прям видно, повиступали величезні острови, можна погуглить напевно фото є :( А Старий Дніпро, як був так і лишився, ну трохи став вужчій звісно.
Так от судоходна частина і саме річка раніше там і була була. І старовинна верфь в кримську війну там же була, де кораблі будували. До речі, нещодавно ще одне старовинне судно вимило і не одне …
Я тіки тепер зрозумів чому така назва.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668108 вiд 2023-07-18 19:55:05

Batyj
№ 1668105

Можливо, можна якось заглибити русло?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668107 вiд 2023-07-18 19:54:13

https://www.facebook.com/olga.gelevera/posts/pfbid0C94E36YkKUUVZYgYYPL9DaK5Pcs5qPpKbA972sX8f6GSZdGcB6gF5Z8Yi34GcbrDl
от людина зібрала тези про Каховську ГЕС

але, у шмигалів навіть не стоїть же питання потрібно чи ні, вони вже освоюють кошти :)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668106 вiд 2023-07-18 19:53:44

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1668103

я думaю щo пoтрiбний бiльш дeтaльний aнaлiз нiж «нафік не нада» - всe тaки зa дeсятилiття дaмби тaм бaгaтo щo вирoслo як в eкoнoмiчнoму тaк i в дeмoгрaфiчнoму плaнi…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668105 вiд 2023-07-18 19:53:02

№ 1668103
ты забыл про необходимость восстановить речное судуходство по Днепру с выходом в море..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668104 вiд 2023-07-18 19:51:33

временный мост для ремонта крымского моста обещают построить за два месяца..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668103 вiд 2023-07-18 19:46:19

Sauron
№ 1668102
як саме ГЕС, вона і нафік не нада. За тіж гроші добудувати пару енегоблоків на АЕС і продавати надлишок енергії.
водосховище як засіб іррігації? так знову ж, економічно дешевше на ті гроші побудуівати насосні станції і малі канали і все.
Шкоди екології від станції було набагато більше ніж економічної користі.
Може так і в нас белуги заведуться …

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668102 вiд 2023-07-18 19:37:14

Хз, треба дуже ретельно подумати про те, що ГЕС там не потрібна.
Я не спец, але Дикий є біологом за фахом і сказав, що зараз думки розділилилсь. Треба думати що краще.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668101 вiд 2023-07-18 19:12:18

klirik
№ 1668098

тaк i зрoбили цe - лiнiя фрoнту в Дoнeцьку нe дужe пoсунулaся. Прoстo мoскaлi клaдуть свoїх aкурaтним прoшaркoм гнoю щoб взяти тaкi ж укрiплeння, a ми
стaрaємoсь людeй бeрeгти, aлe тoдi збрoї снaрядiв i aвiaцiї трeбa знaчнo бiльшe нiж нaм дaють.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668100 вiд 2023-07-18 19:09:42

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1668099

цiкaвo, зa ПO ти б тaк сaмo кoмeнтувaв любий прoeкт? :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668099 вiд 2023-07-18 19:03:36

«В Уряді схвалили експериментальний проєкт з відбудови Каховської ГЕС.»

ну от зажівьом.
зараз проект замутять.
це вам не дрони будувать, тут соображать надо.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668098 вiд 2023-07-18 18:48:50

Enot
Ну ось бачиш, тобі ще досі смішно. Навіть стаття з bbc тебе не переконала.
Сприймати русню як довбойобів звісно прикольно, але це точно не наближає нашу перемогу

p. s. їм вистачило півроку щоб збудувати лінію оборони на Півдні яку ми намагаємось місяць «прощупати» з перемінним успіхом. Ми могли б те саме зробити у 2021(приклад Мар'їнки і Авдіївки це доводить), але ж «кацапчеки дурні, лол-кек, ато путін нападе». Тож задумайся над цим фактом хто на даному етапі виглядає більш комічним.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668097 вiд 2023-07-18 18:41:50

песец подкрался незаметно. Я давно про это думал, наконец и до япономамы дошло..

Уряд Японії планує заборонити експорт вживаних автомобілів до Росії в рамках додаткових економічних санкцій проти Москви через її вторгнення в Україну.

Про це з посиланням на джерела в японському уряді повідомляє Kyodo, передає Укрінформ.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668096 вiд 2023-07-18 18:03:54

klirik
№ 1668095 вiд 2023-07-18 17:39:40
Вони це робили точно не для того щоб ракети будувати)

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668095 вiд 2023-07-18 17:39:40

olma
№ 1668093

Пам'ятаю як всім було смішно коли русня піздила в наших громадян на окупованих стіралки

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668094 вiд 2023-07-18 17:34:01

olma
№ 1668092 вiд 2023-07-18 16:35:08
Імовірно це загальна чисельність угруповування.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668093 вiд 2023-07-18 17:08:08

Актуальний огляд на ББС

Як німецькі чипи потрапляють в російські "Кинджали" й "Іскандери", попри санкції


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.