🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2074.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668092 вiд 2023-07-18 16:35:08

Це мабуть загальна кількість, якурусня може виставити на ділянці фронтах від Вовчанська до Кремінної, з резервами і силами. Але питання навіщо генерал ЗСУ назвав ці цифри?

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668091 вiд 2023-07-18 16:30:40

toreo
№ 1668089

Всі ті хто коментували ці цифри й хто довів що їм можна довіряти дивуються цим цифрам. Кажуть вірогідно малися на увазі не комбатанти а тили й забезпечення. Тобто треба ділити все на 3.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668090 вiд 2023-07-18 16:18:32

Касетні снаряди вже днями будуть готові до використання – Сирський

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668089 вiд 2023-07-18 15:48:11

Sauron
№ 1668067

«Зараз на Лимано-Куп'янському напрямку зосереджено дуже потужне угруповання. Понад 100 тисяч особового складу, понад 900 танків та 370 РСЗВ.»
----------

це капець, які складні завдання доводиться вирішувати нашим силам оборони.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668088 вiд 2023-07-18 15:31:48

Енот, ми можемо з тобою зайти в глухий ліс усіляких різних припущень. Тут як в анекдоті «Абрам ну ти хоч лотерейний квіток придбай», просто для початку дізнатись що то за «ірландці» (можливо то кацапські шпигуни що зареєстрували фірму в Ірландії) і прослідкувати ланцюжог поставки

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668087 вiд 2023-07-18 14:52:41

klirik
Хто такі «ірландці» яким потрібно щось окрім грошей? Уряд? Так це не він поставляє обладнання. Виробникам? Їм потрібні гроші. Тільки гроші. І вони, певен, нічого не порушують.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668086 вiд 2023-07-18 14:10:46

якшо там в кого і були мізки, то корона залишки віддавила остаточно

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668085 вiд 2023-07-18 14:00:07

Ну так, треба бути хітришим і винахідливим у контактах з такими країнами як Швейцарія, Австрія, Ірландія
Це ми класно влаштувались, у нас 100500 Рамштайнов, Лендліз американський. Можно просто набрати Воллеса і сказати «Слишь ти чортіла, мені потрібно 88 леопардов і ніібьот, ти нам должен». А москалі, вони під санкціями і проявляють «смєкалочку».
Побачили напис на шахеді «made in ireland», то не треба волати відразу в інеті «аааа, зрада». То може треба тихенько зв'язатись з ірландцями, попитати їх що окрім грошей їм потрібно, щоб ці деталі не потрапляли до кацапів. Але кому це я розповідаю? у нас є такі державні мужи як Єрмак, Подоляк, Данилов. Вони за це гроші отримають, хай у них голова болить

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668084 вiд 2023-07-18 13:59:02

Щодо Ірландії, то вона і під час Другої світової війни займала дуже неоднозначну позицію.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668083 вiд 2023-07-18 13:57:45

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг]
№ 1668072 вiд 2023-07-18 09:31:08

Тому генсеку Фуйло вже поводило фуєм по губах із продовженням зернової ініціятиви, а воно все щось варнякає.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668082 вiд 2023-07-18 13:45:08

100% шо ірландці не продають кацапам не напряму, а якимсь туркам-грузинам-казахам двигуни і редуктори для гзонокосарок чи мопедів.
і нам би продали, якби ми забажали, і в нас би таке літало

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668081 вiд 2023-07-18 13:39:58

А як ми пам'ятаєм, Байден і Салліван ірландці.
«Совпадение? Не думаю»

Ну взагалі то Ірландія у військових блоках не присутня, тож можуть собі дозволити продавати що завгодно і кому завгодно
Шведи під час дсв продавали німцям залізну руду, і я не чув особливого обурення з цього приводу

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668080 вiд 2023-07-18 13:22:23

На Радіо НВ у програмі С. Фурси цікавий гість - Андрій Коболєв.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668079 вiд 2023-07-18 13:20:43

? Частина двигуна «мопеда», який цієї ночі збили над Миколаївщиною.
Виробництво Ірландії? ‍♂

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668078 вiд 2023-07-18 11:39:02

«Бахнуло так, що трухануло. У нас лопнуло лобове скло»,  — у «СКА-Ростов» розповіли про вибух на Кримському мосту
Теми

У російському клубі «СКА-Ростов» розповіли, як потрапили в зону вибуху на Кримському мосту, повертаючись із незаконного матчу з окупованого Севастополя.

— Бахнуло так, що трухануло. Двісті метрів не доїхали до влучання ракети чи безпілотника. Наш водій побачив спалах і пригальмував — а там уже завалений проліт. Поки стояли і думали, як смикати від обвалу, проходив товарний потяг із цистернами, і над ним бахнуло так, що в нас лопнуло лобове скло. Виявилося, що це збили другий безпілотник або ракету. Через габарити автобуса ми не змогли розвернутися і змушені були рухатися заднім ходом 15 км,  — цитують представника клубу російські пропагандисти.

Dynamo. kiev. ua

---
Виявляється, наші специ хотіли повторити осінній удар по Керченському мосту і проходив якийсь потяг-бензовоз, але судячи зі слів цих везунчиків зі СКА Ростова, не вийшло цього разу.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668077 вiд 2023-07-18 11:35:06

https://dynamo.kiev.ua/uk/news/491105-dynamo-prezentuvalo-novu-ihrovu-formu-na-sezon-20232024-foto-video

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668076 вiд 2023-07-18 10:21:29

Пепсі, здається наводив цитату якогось бундесверівського генерала, який відповідав німецькій публіці, що Леопарди в Україні - це українська зброя і вони мають робити з нею все що заманеться. Ми тут ні до чого. Отакий підхід треба було сповідувати. Так само Ердоган або якийсь турок торік русні пояснював нащот байрахтарів.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668075 вiд 2023-07-18 10:18:39

А так русня по трасах Великого будівництва в комерційними фурами возить бк на передову по Луганщині льохко. Тепер прийдеться молоть цих мотострєлків артилерією і знищуючи нашу територію.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668074 вiд 2023-07-18 10:16:49

Якби не ця пиздувата заборона використовувати західно зброю по Русні від Саллівана та інших модераторів ескалації, наші б вже давно йобнули по воєнних обєктах Білгородшини, Вороніжчини та Ростовщини. І йух би вони зібрали угрупування, яке пре на Куп'янськ.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668073 вiд 2023-07-18 10:12:00

Сьогодні виповнюється рік, як Василь Малюк очолив Службу.
---------
хммм… я співається у дитячій пісеньці: к сажалєнью, дєнь раждєнья, толька раз в гаду

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668072 вiд 2023-07-18 09:31:08

В ООН призвали не атаковать гражданские объекты — офис генсека об атаке на Крымский мост

aгa… ужe…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668071 вiд 2023-07-18 07:29:43

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1668059 вiд 2023-07-17 17:31:16
Те що є - дуже далеко від устя і не має значення для цього. Белуга в морі живе, але на нерест іде в ріки. Якщо побудувати ГЕС на її шляху, їй нема де розмножуватися. Тому в Дніпрі немає білуги, а в Дунаї - є.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668070 вiд 2023-07-18 00:11:52

У неділю, 16 липня, кримські клуби Севастополь і Рубін Ялта незаконно взяли участь у матчах чемпіонату Росії.

У складі Севастополя виступає Дмитро Матвієнко — старший брат захисника Шахтаря і збірної України Миколи Матвієнка.

Обидва брати є уродженцями Криму. 31-річний Дмитро починав свою професійну кар'єру в системі Олімпіка, потім провів рік в академії Шахтаря, а далі вирушив у Таврію.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668069 вiд 2023-07-17 22:15:47

«В Офісі президента заступники керівника ОП Ростислав Шурма та Олег Татаров провели першу» закриту «зустріч із представниками бізнесу.»

сумна доля того бізнеса, якшо він залежить від двох таких мутних типів :(

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668068 вiд 2023-07-17 19:53:17

Касетні снаряди від Штатів якраз до столу.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668067 вiд 2023-07-17 19:51:29

Зараз під Куп'янськом та Лиманом майже стільки ж військ, як було в Афганістані — понад 100 тисяч — Череватий.

Зараз на Лимано-Куп'янському напрямку зосереджено дуже потужне угруповання. Понад 100 тисяч особового складу, понад 900 танків та 370 РСЗВ.

Ворог перейшов у наступ на Куп'янському напрямку, - Сирський

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668066 вiд 2023-07-17 18:34:05

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1668063
ну якби це були просто мусора, то ті б тупо самі сжерли, без варіанитів.
а тут прикордонники, тут можуть довго думать шо робить, питать дозвіл, те се - воно і завоняється

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668065 вiд 2023-07-17 18:32:00

toreo
№ 1668064
ну меже і не усі гроші, але є там проблеми, чого уж:

«Детективи БЕБ встановили, що підприємство з ознаками «ризиковості» в період лише за 2 місяці поточного року здійснило експорт сільськогосподарської продукції на загальну суму понад 2,3 млрд грн в адресу компанії-нерезидента».

«СБУ ліквідувала масштабну схему вимагання грошей з експортерів української агропродукції, до організації якої причетні посадовці ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області та державної установи «Одеська обласна фітосанітарна лабораторія». Щомісячні «прибутки» організаторів «схеми» сягали 1 млн дол.»

«Детективи БЕБ у Києві викрили масштабну схему легалізації і незаконного вивезення с/г продукції без сплати податків та неповернення валютної виручки. Продукція купувалася за готівку, і такі операції не відображали в податковій звітності.»

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668064 вiд 2023-07-17 18:27:20

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1668041

ну так наш експортер має вказати реквізити, рахунки, на які сплачуються кошти за продане зерно. ці кошти зарахуються на рахунки експортера в укр банках.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668063 вiд 2023-07-17 18:21:46

Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]
№ 1668054 вiд 2023-07-17 16:58:31

Мабуть тепер самі зжеруть, чи відправлять до Києва своєму прикордонному начальству.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668062 вiд 2023-07-17 18:15:40

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1668055 вiд 2023-07-17 17:11:57

це якщо ми з тобою не є власниками цього сухогруза. а якщо є, то питання, хто нам це застрахує.
наші нібито пропонують таку страховку

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668061 вiд 2023-07-17 17:41:33

Swedish Ministry for Foreign Affairs
@SweMFA
·
2h
«I’m proud that the Government today is able to present a brand new strategy for Ukraine’s recovery, Sweden’s largest-ever bilateral strategy. Support to Ukraine is among our top priorities and this strategy is at the core of it,» says @JohanForssell.

➡️https: //bit. ly/3Q0gHfj
--------
шведи вже майже під парасолькою нато. тому щедріше ділитись можуть…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668060 вiд 2023-07-17 17:35:21

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1668057
заблокувать це мало реально, це ж море :)
наприклад можуть спробувать заарештувать когось вибірково, але це вже взагалі піратцво. В них же свій флот десь є в міжнародних водах.
Та і знову ж, ну шо це їм дасть?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668059 вiд 2023-07-17 17:31:16

Enot
№ 1668058
та ладно, не будували.
Є там ГЕС. Все там є.
А я ще помню картинки з радянських газет, де Дунай сама захаращена річка :)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668058 вiд 2023-07-17 17:21:36

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1668054 вiд 2023-07-17 16:58:31
На Дунаї ГЕС не будували, тому й водиться

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668057 вiд 2023-07-17 17:21:04

Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]
№ 1668055 вiд 2023-07-17 17:11:57

Як за такого сценарію діятимуть кацапи, справді цікаво - можуть спробувати заблокувати прохід суден, не відкриваючи вогню, але якщо там здорове корито, то який-небудь кацапський катер може і не повернутися в родную гавань ;)

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668056 вiд 2023-07-17 17:17:26

Vichny
№ 1668052
підрив попередній, а віршик сьогоднішний

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668055 вiд 2023-07-17 17:11:57

«Навіть без РФ треба робити все, щоб ми могли використовувати цей чорноморський коридор. Ми не боїмося. До нас звернулися компанії, які є власниками кораблів. Вони сказали, що вони готові, якщо Україна відпустить, а Туреччина буде пропускати, – то всі готові продовжувати постачання зерна»

ну от, яка цікава ситуація вимальовується, якшо турки погодяться :)
в теорії кацапи звісно можуть втопити якийсь цивільний сухогруз, але крім ще більшої ганьби, і чегрових підкручених санкцій, це ж їм нічого не дасть.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668054 вiд 2023-07-17 16:58:31

«Прикордонники Ізмаїльського загону спіймали браконьєрів із вбитою білугою вагою 124 кг, яка занесена до Червоної книги.»

херассе, в Дунаї досі така риба видиться.
дивина.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668053 вiд 2023-07-17 16:54:08

В Краснодарском крае около Ейска упал в море самолёт. Об этом сообщил ТАСС со ссылкой на экстренные службы Кубани.

Telegram-канал «112» утверждает, что упавший самолет — бомбардировщик Су-25.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.