🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2075.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668052 вiд 2023-07-17 16:52:45

та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль)
№ 1668048

Це попередній підрив

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668051 вiд 2023-07-17 16:51:23

Р “еть (Геть) [Останнi 20 месаг]
№ 1668047 вiд 2023-07-17 16:14:40

Взагалі там доволі сумний зміст, бо пілот каже, що за технікою кацапи мають беззаперечну перевагу, і що у його підрозділі половина тих, хто літав, уже загинули.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668050 вiд 2023-07-17 16:24:26

President Biden
@POTUS
My Administration is committed to constructing a 21st century rail system.
--------
і трохи про велике будівництво! :)
штати дуже сильно відстали від решти розвиненого світу з залізними дорогами… якщо без них живуть - можливо воно їм і не потрібно :)

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668049 вiд 2023-07-17 16:23:37

Ще один доказ, що Україна - частина «гнилої» західної культури бєз скрєп

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668048 вiд 2023-07-17 16:15:54

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1668021
мій товариш так прокоментував:

На дежурство хрен поклали-
позерали кІно.
Вжек, видав, арештовали
бойовіх дельфінох.



Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668047 вiд 2023-07-17 16:14:40

https://www.businessinsider.com/ukrainian-air-force-crew-says-women-flash-them-fly-over-2023-7

Наші пілоти гелікоптерів кажуть дівчата часто їм цицьки показують для підйому моралі, коли вони пролітають повз на бойових вилітах

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668046 вiд 2023-07-17 15:14:48

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1668045
слідкуй що воно каже :)
він очолює рос-гвардію (бувші внутрішні війска), в структурах яких кадиров. і вони у прямому підпорядкуванні хуйла
після заходу прігожина - їм обіцяли видати танки :)
колись було розслідування навального про те як золотов краде. то він вийшов в ефір і на навального казав що він - дитя американців, вироблене в пробірці
ось на ютьюбі залишилось… це ж чувак «не від душі», а йому декілька днів промову писали. і він читає «рєчь» на камеру…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668045 вiд 2023-07-17 14:32:51

От є у Фуйла такий попихач золотов, колишній охоронець. Раніше якось не звертав уваги, але побачив фото, з якого видно, що це уйобище може ілюструвати собою термін «тупий кацап». Воно ще й у тєльняшці, причому з червоними смужками:

https://glavcom.ua/img/article/9379/62_main-v1688013998.jpg

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668044 вiд 2023-07-17 14:16:04

Радіо Свобода
Цитата Ердогана про те, що зернова угода «відійшла в історію», яку публікують ЗМІ, неповна. Він заявив, що вона «увійшла в історію як дипломатичний успіх».

Водночас висловив сподівання на подовження угоди без перерв, цитує його Anadolu.

«Я вважаю, що російський президент Путін хоче продовження чорноморської зернової угоди», — сказав президент Туреччини і додав, що може провести переговори з ним телефоном. Так само проведуть переговори міністри закордонних справ Туреччини та Росії

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668043 вiд 2023-07-17 14:13:55

olma
№ 1668033 вiд 2023-07-17 12:14:07
sk (здалеку…)
№ 1668031
коли перший раз міст «загорівся», писали що до будівництва моста працювало 20+ паромів
після побудови залишилось 3-4
скоріш за все москалів на машинах вивезуть паромами
залізниця функціонує. танки й хліб будуть завозити як і раніше…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668042 вiд 2023-07-17 14:11:59

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1668041 вiд 2023-07-17 13:55:08
toreo
№ 1668040
в б-якому випадку -експорт зерна - це гроші виробникам того ж зерна
звичайно що голоду у нас не буде. але це зп людей і т. п. довгий «ланцюжок» хто отримає в кінці зарплату і буде витрачати її в україні
фурса сьогодні статєйку написав про це
ціни у світі на зерно злетять
африка «зрадіє» …

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668041 вiд 2023-07-17 13:55:08

toreo
№ 1668040
ну за логікою, продає ж не держава, а приватні трейдери. де там у кого рахунки.
я помню була стаття пару місяців тому, про піздець який в Одесі на ці отргузки стоїть :(
а шо не так? я не дуже вірю шо оце там все чинно-благородно.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668040 вiд 2023-07-17 13:49:41

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1668038

«походу діла, Україна як держава, економічного зиску має небагато, гроші за зерно в країну не приходять.»
-------------

хіба? а куди вони приходять?

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668039 вiд 2023-07-17 13:49:06

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1668038 вiд 2023-07-17 13:19:14

походу діла, Україна як держава, економічного зиску має небагато, гроші за зерно в країну не приходять.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668038 вiд 2023-07-17 13:19:14

походу діла, Україна як держава, економічного зиску має небагато, гроші за зерно в країну не приходять.
а от цікаво шо скаже Китай з приводу зернової угоди, вони ж головний «годувальник» Африки.
З рештою турки могли б власними силами забезпечити безпеку конвоїв, нічого у кацапів не питаючи. Не так це і дорого.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668037 вiд 2023-07-17 13:19:13

№ 1668034
Посмотри там на состав комиссии. Показать, что чето делают..
Мы с институтом Патона обследовпли мост Патона году тае в 16. А потом сами метромост. По заказу министерства. Отчеты есть. Уже тогда на мосту Патона перекрыли для движения 2 полосы, уменьшить нагрузку. По метромосту тоже все было ясно уже тогда. Обещали оглашать тендер на проектирование рекоеструеции. Но.. ковид, война.. 8 лет потеряно..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668036 вiд 2023-07-17 12:57:44

Давно не чули про борюсю, а він - є:
--------------------
«За інформацією «ТаТоТаке», канал XSport виявив готовність інвестувати в трансляції матчів УПЛ. Власником каналу є український політик Борис Колесніков».

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668035 вiд 2023-07-17 12:30:47

кацапи зупиняють зернову угоду.
тепер подивимось, які яйця у Ердогана.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668034 вiд 2023-07-17 12:24:33

Українські чиновники не виявляють часом багато розуму і кмітливості.

У Києві проінспектували мости Патона та Метро: Зафіксовано критичні пошкодження. ФОТОрепортаж Джерело: https://censor.net/ua/p3431614

Проінспектували і Ок. Нахуя видавати прес-реліз саме сьогодні. ХЗ шо в них в голові?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668033 вiд 2023-07-17 12:14:07

sk (здалеку…)
№ 1668031
----
Я згоден, що дорога від Симферополя до Таганрогу нагадуватиме зараз адок, і займе часу шонайменше більше 13-15 годин Тому що там трафік воєнний, крім цивільного, і техніка їде і автовози.

Але пароми будуть в Керчі на Тамань ходити. мабуть теж. Русня сказала що паром не робе, щоб збити потоки бажаючих, думає працюють пароми ОК.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668032 вiд 2023-07-17 11:58:42

ще одине офіційне повідомлення від наших
----
«Усі деталі щодо організації «бавовни» Служба безпеки України обов’язково розкриє після нашої Перемоги. Поки ж ми з цікавістю спостерігаємо, як один із символів путінського режиму вкотре не витримав воєнного навантаження», - речник СБУ Дехтяренко.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668031 вiд 2023-07-17 11:42:21

https://t.me/arrowsmap/1258
ось тут якраз на карту нанесли «альтернативний» маршрут через чонгарський міст-мелітополь-маріуполь…
наші зазвичай вночі їбошать по мостах і «штабах»
так що цивільним, для зйобу з криму потрібно тільки вдень валити. вночі розбивати палатки десь «в житі» подалі від військових об'єктів чи мостів, зд станцій і т. п… ахуйєнний квест

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668030 вiд 2023-07-17 11:22:16

шо цікаво в сухопутному шляху на Крим, шо трасса Одесса-Ростов, якою треба їхать до Мелітополя, проходе через центр Маріуполя.
А там розвалля хоч прибрали, чи так мимо них турпотік і направлять

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668029 вiд 2023-07-17 11:14:17

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1668027
я з тролінгом написав
добре. малюк + не знаю хто ще :)
до речі і по першому удару по мосту писали що то справа рук сбу
а всі лаври на буданова пішли, як медійній персоні…
------
взагалі ж офіційних заяв немає
якісь джерела уп в сбу кажуть «одне».
офіційно:
Водночас керівниця пресцентру ОК «Південь» Наталія Гуменюк в ефірі національного марафону новин припустила, що події на Кримському мосту можуть бути провокацією самих росіян.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668028 вiд 2023-07-17 11:02:54

olma
№ 1668024

Бля, реагувати треба на кожну тривогу.
Нічого надзвичайного русня не зробить.
В них тільки ядерна зброя залишилась, а на цей рахунок я покладаюсь на партнерів. Вони мали вмовити хуйла, що на ту зброю - табу.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668027 вiд 2023-07-17 10:48:37

sk (здалеку…)
№ 1668026
«Нічна атака на Кримський міст була спецоперацією СБУ та ВМС, повідомили джерела» Української правди «.»

де тут Буданов?

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668026 вiд 2023-07-17 10:39:33

якщо це «хід» по зерновій угоді - то буданову супер-респект
він не просто може йобнути по мосту. а зробити це «на замовлення» у конкретну дату. 17 - останній день зернової угоди. і от вам «попозиція на переговори».
дірок в полотні не видно. явно зверху нічого не падало. а як буданов підліз з вибухівкою під міст - він років через 20 в мемуарах напише
в машині що без передка - таке враження що в'їхала в бетонний блок. можливо підрив був знизу. полотно підстрибнуло. машина в'їбалась. полотно впало…
я хуйєю з фізухи буданова. скільки кг в рюкзаку чувак тащив щоб той «тротил» підкинув проліт мосту…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668025 вiд 2023-07-17 10:26:07

Русня пише, що операція УА по мосту = це якісь ходи в рамках зернової угоди. ХЗ

А з іншого боку, чому наші не заклали вибухівку під ЖД?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668024 вiд 2023-07-17 10:15:36

О ответка = тривогу оголосили! Тримаймося!

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668023 вiд 2023-07-17 10:07:16

заклали вибухівку під опору?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668022 вiд 2023-07-17 10:06:21

цікава фотка машини шо на мосту стоїть, в неї наче вігризло передок, а капот цілий.
І слідів горіння нема.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668021 вiд 2023-07-17 10:04:32

sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]
№ 1668017 вiд 2023-07-17 09:36:38

Це хахляцькі дельфіни-прєдателі. Вони підтримували телепатичний звʼязок із дельфінами у таємних океанаріумах Пентагону, і ті переконали їх ухилитися від виконання службових обовʼязків.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668020 вiд 2023-07-17 09:58:35

Перша група українських пілотів виїхала на навчання на F-16, – речник командування Повітряних сил Ігнат
«Перша група пілотів — це перша хвиля, яка поїде на перенавчання, потім друга і так далі», — повідомив Юрій Ігнат.
Також він додав, що країни-партнери надали десятки майданчиків для тренувань. Технічний персонал теж проходитиме підготовку.
--------
виглядає так що домовленість була давно. всі сиділи «на валізах». а байден чекав якогось часу ч щоб офіційно оголосити про «ок» на навчання…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668019 вiд 2023-07-17 09:38:33

шрайк
Итого по Крымскому мосту на этот момент.

1) Вероятно произошла атака надводных дронов.

2) Результат - пролет в одном направлении движения упал в воду и не шевелится. Пролет в другом направлении заметно съехал в сторону.

3) То есть автомобильное движение в обе стороны пока невозможно. Жд-движение сохранилось.

Напомню, что после октябрьской атаки на Крымский мост пролеты восстанавливали около 2 месяцев. Полностью автомобильное движение не перекрывалось, серьезно повреждены были пролеты только в одном направлении.

К тому же в октябре была повреждена одна линия жд, движение временно превращалось в одноколейное. Двухсторонее движение восстановили в мае.

То есть на этот момент Крымский мост - это только жд.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668018 вiд 2023-07-17 09:37:29

ось відос з зд потяга який їде вздовж мосту
https://t.me/ShrikeNews/9522

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668017 вiд 2023-07-17 09:36:38

наші - молодці
бавовна, покурили, френдлі-файр…
фоточки? - фотошопшонеясно!
минулий раз коли мосту стало «погано», теж одна з версій була - це водні дрони…
якщо так - то яка доля дельфінів що охороняли акваторію вздовж мосту? расстрєлять?

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668016 вiд 2023-07-17 09:19:54

Які гарні новини з ранку!

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668015 вiд 2023-07-17 09:19:26

Глава российской администрации Крыма Аксенов, в свою очередь, «попросил» жителей и гостей полуострова, «учитывая сложившуюся ситуацию, воздержаться от поездок через Крымский мост и в целях безопасности выбирать альтернативный сухопутный маршрут через новые регионы».

«Тепер русня поїде на Ростовщину «альтирнативним маршрутом» і вирішить проблему розмінування окупованих територій»

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668014 вiд 2023-07-17 09:12:25

Окупаційна влада Криму повідомляє про відновлення руху потягів залізничною частиною Кримського мосту

Поїзд Сімферополь - Москва вирушив зі станції Керч через Кримський міст, повідомляє перевізник.

Але відео, яким доповнено інформацію, показує цілу частину автомобільного шляху, упускаючи ті провали, які видно на кадрах тих самих росЗМІ.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1668013 вiд 2023-07-17 09:07:12

Пошкодження Кримського мосту може бути провокацією РФ, - ОК «Південь»

Ситуація з вибухом на Кримському мосту може бути провокацією Росії на тлі напруження щодо «зернової угоди»


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.