Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667972 вiд 2023-07-16 22:13:01Жоковічь хай і надалі смоече кацапський хуй
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667971 вiд 2023-07-16 22:12:42olma є 1667929 Enot є 1667923 вiд 2023-07-16 14:36:23 Маск: Доходи від реклами у Twitter впали на 50% ------ коли прийшов маск - то вони впали до нуля :) тепер нова сео трохи почала виправляти ситуацію. і «впали на 50%» - це вже перемога взагалі щось обіцянки запустити конкурента твітеру не виправдовуються. дорсі ніяк свій проект не розкрутить. цукенберг запустив. всі побавились. і кинули… але принаймні щось і, і потрібен час щоб і «дописувачі» і «поціновувачі» перелізли з однієї платформи на іншу :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667970 вiд 2023-07-16 22:12:13Срби педери
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667969 вiд 2023-07-16 21:52:41Voxa (м. Запоріжжя) № 1667957 --- +100
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667968 вiд 2023-07-16 21:12:53Batyj № 1667961 от і добре. сєрба на хуй.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667967 вiд 2023-07-16 21:07:30Batyj № 1667965 Так, трохи почитав і в цілому не мало випадків, коли переможцю грандслему менше 20 років. Але ж це Джокович! Хоча я за тенисом не слідкую, може він вже здав?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667966 вiд 2023-07-16 21:00:43а де це вже Ярмола
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667965 вiд 2023-07-16 20:58:46№ 1667964вспомни Беккера..
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667964 вiд 2023-07-16 20:55:42О боже. Карлосу в травні виповнилось 20 років. Дитина ще фактично!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667963 вiд 2023-07-16 20:55:0588 минута 3-0 Волощин
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667962 вiд 2023-07-16 20:53:48вернемся к нашим баранам. ДК-Арис 2-0
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667961 вiд 2023-07-16 20:52:49фсе.. Испанец взял.. дык он оказуется 1 ракетка мина..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667960 вiд 2023-07-16 20:50:17ращающий сет. 5-4 15-15
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667959 вiд 2023-07-16 20:46:53klirik № 1667954 вроде як наші заявляли, шо один із збитих СУ35 від ракети нашого МІГ29 так шо діло таке. Збити можно шо завгодно. Он серби були Стелса «з рогатки» збили.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667958 вiд 2023-07-16 20:45:51первый раз вижу. У этого испанца вторая подача сильнее первой..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667957 вiд 2023-07-16 20:44:22швидкість літака, про яку каже Світан, була цікава в минулому сторіччі, коли стріляли один в одного з авіагармати :) або ракету вручну наводили. а зараз хто перший супротивника радаром засік, той і виграв. Коли «сірійські» ППО бачать ізраільский Ф35, то зазвичай, вони вже відпрацювавши розвертаються додому :)
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667956 вiд 2023-07-16 20:42:36Задротович
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667955 вiд 2023-07-16 20:40:022 olma№ 1667951ты мне не расказывай. У меня батя летчик. Все эти переучивания у меня на глазах были. Ту-4 - Ту-14 - Ту-16, Ту-22..
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667954 вiд 2023-07-16 20:38:57Хуйня всі ці ваши експерти. Тупо заповнюють ефір усіляким безмістовним піздежом. Все доводиться на полі бою. Ось коли у повітряному бою зустринуться Су35 і Ф35 ось тоді можно буде про щось балакати.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667953 вiд 2023-07-16 20:38:14Djokovich - Alkaraz заруба знатна.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667952 вiд 2023-07-16 20:26:42Світан ще казав, що за польотними характеристиками і можливостями СУ-35 відчутно переважає F-35, але останній завдяки технологіям стелс, новому озброєнню, рлс, авіоніці, системам знаходження противника і реакціям тощо як військова авіаплатформа тупо має солідну перевагу над російськими літадлами.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667951 вiд 2023-07-16 20:15:05Batyj № 1667950 ---- Треба було забити на ці ритуали і не привязуватися до тільки Ф-16 і сказати, що хлопці давайте літаки, навчайте і ми будем їбашить русню. Льотчик Світан каже, научити з нуля пілота військового літака любого - дохуя часу майже 3=4 роки з нальотами. А переучити готового українського пілота на західний максимум 3-4 місяці плюс місяць-два це озброєння, тактика, взаємодія з підрозділами і центрами управління.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667950 вiд 2023-07-16 20:07:382 olma№ 1667948да вааще видбувается какая-то нездоровая херня. Стоит щас бритам обьявить начало обучения наших летчиков на Торнадо, как тут же выскочат и французы с миражами и амеры с Ф16..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667949 вiд 2023-07-16 20:04:43а теперь поплыл Алькатраз..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667948 вiд 2023-07-16 19:57:27Фінал Вімблдона не слаба інтрига відчувається. Batyj № 1667946 Згоден з тобою. Салліван сука бігає між крапельками. США заперечують, що вони затримують дозвіл на початок українських пілотів на F-16 Джерело: https://censor.net/ua/n3431510 Усі європейські партнери дивляться на Штати, які мають дати отмашку, а цей нехороший чувак каже, а ми готові, не готові європартнери. От жеж гандонище!
PEPSI(Skopje ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667947 вiд 2023-07-16 19:47:55Спартаківський дух
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667946 вiд 2023-07-16 19:43:47кстате, Салливан седня, по словам предводителя бруклинских республиканцев, забыл типичную еврейскую фамилию, сказал, что ф16 будут и уже начали обучение летчиков.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667945 вiд 2023-07-16 19:41:24бля.. хоть разорвись..По ТВ каналу ДК идет ДК-Арис, по Сетанте - Джокович-Алькатраз..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667944 вiд 2023-07-16 19:36:26«Шмигаль пояснив, звідки уряд бере гроші під час війни»- Із тумбочкі (с)- А хто їх туди кладе?- Західні партньори.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667943 вiд 2023-07-16 19:33:39Дух Будапештського меморандуму = дух НАТО = спартаківський дає
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667942 вiд 2023-07-16 19:30:16Якщо Росія вийде із зернової угоди, це завдасть їй «величезних дипломатичних втрат», - Салліван Джерело: https://censor.net/ua/n3431506 --- Це ілюструє підхід до війни і до Рашки гандона Саллівана, описаного в olma № 1667920 ЗІ. По тенісу скажу, що у Алькатраза непогана менталочка і він подужає Джоковича
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667941 вiд 2023-07-16 19:08:18Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1667914 ну не факт. у нас накопичується дефіцит персоналу, через півроку такого «не програла», важко буде комплектувати бригади. вже зараз важко. а цей «прорив» нам трохи задорого коштував тому ця стратегія саліванів програшна для нас, імхо
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667940 вiд 2023-07-16 18:52:28Срба на врбу, москАлів - на ножі!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667939 вiд 2023-07-16 18:51:49Нолє - хуйолє
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667938 вiд 2023-07-16 18:49:09задумки і бачення корта геніальні у Ноле, а м'язи вже не слухаютьцця.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667937 вiд 2023-07-16 18:46:15Поплив Джокер, втрачає концентрацію, старий.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667936 вiд 2023-07-16 18:25:02Джоковічь - педораз
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667935 вiд 2023-07-16 18:11:54Дуже непогане, змістовне інтервʼю ППОшника на цензорі:https://censor.net/ua/resonance/3430973/ofitser_protypovitryanoyi_oborony_sergiyi_shevchuk_yakscho_my_zibyemo_raketu_z_yadernym_boyezaryadom
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667934 вiд 2023-07-16 18:10:31Алькараз вигриз другий сет у Джоковича. Тяжолий сет, але вигриз. ППЦ. заповідається неслабо.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667933 вiд 2023-07-16 18:06:56Юлія Левченко теж виборює олімпійську ліцензію для України!!! На етапі Діамантової ліги у Польщі слідом за Іриною Геращенко вона бере висоту 1,98 м. Таким чином Левченко здобуває другу путівку на Олімпіаду-2024 у жіночих стрибках у висоту!!! Я думав, що Юлія походить з Києва. А виявляється вона народилася в Бахмуті!