🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2078.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667932 вiд 2023-07-16 17:59:09

Хотілося б що з нами був Бог, правда і кластерні снаряди.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667931 вiд 2023-07-16 17:51:18

Кластерні снаряди - теж гарна штука проти того, хто атакує.
Сподіваюсь все буде добре.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667930 вiд 2023-07-16 17:34:32

На Сході ситуація дещо загострилась. Ворог два дні поспіль активно наступає на Куп’янському напрямку на Харківщині. Джерело: https://censor.net/ua/n3431480

Поляки пишуть, що русня виставила аж 4 бригади проти наших 2 під Куп'янськом.
От би сука літачки були (будь які) щоб їх покошмарити.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667929 вiд 2023-07-16 17:14:42

sk (chromebook acer 14)
№ 1667927
----
Енот написав що впали доходи від реклами, а ти пишеш, як ніби вони виросли.

Читаєш ще без окулярів? А тітонька Пресбіопія вже на порозі. я вже 10 років в окулярах комп і телефон.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667928 вiд 2023-07-16 16:33:53

sk (chromebook acer 14)
№ 1667926
вже видно «план А» джоковича на гру
- уникати гри на форхед. у алькараса він один з найкращих у турі
- грати на бекхенд різаками - низький відскок. алькараз не може розігнати такі м'ячі щоб удар подужним був
на диво гарно приймають.
стандартна тактика: подача плюс форхенд майже не працює. приймають на бекхенди суперникам…

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667927 вiд 2023-07-16 16:18:00

по маску
а вам не здається що це він хвастається?
коли він прийшов у твітер і почав рулити - взгалі ледь не всі топ рекламодавці звалили
він зараз призначив сео, задача якої домовитись щоб ті повернулись. тому що з маском ніхто не хоче розмовляти…
тому 50% від реклами на зараз - це перемога. без смайлів..

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667926 вiд 2023-07-16 16:16:15

теніс
починається чоловічий фінал
джокович -алькараз
«акєла» проти молодої крові
ноле може виграти 25й слем. у серени - 24
алькараз - перший у рейтингу. не дивлячись на те що 21 рік - показує стабільність. «вміння» повертатись в тур після довгих травм. останні два роки виглядає як «замінник» біг-3
розірвав у пів-фіналі мєдвєдєва як молодого…
досвід джоковича, його ментальна витривалість, вміння адаптувати гру до обставин… не знаю. мені видається відносно безпроблемна перемога ноле 3-1 по сетах
але краще щоб вони 5 сетів пограли…
ноле важливо «вбити» молодого в 3х сетах, як він це пробує робити якщо гра дозволяє. молоді повинні розуміти що поки джокович в турі - у них будуть «дражать калєнкі» :)

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667925 вiд 2023-07-16 15:59:37

Sauron
№ 1667924 вiд 2023-07-16 14:38:10

При наявності цифр у тексті Маск не може відверто брехати, це йому дорожче обійдеться, ніж він заробить. Заяви посадових осіб компанії про стан справ у компанії не можуть містить завідомо неправдиві інформацію, за таке штрафують навіть таких як Маск.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667924 вiд 2023-07-16 14:38:10

Enot
№ 1667923

Він може пиздіти, бо така людина.
Зараз акції на йцій новині впадуть, він викупить на пару ярдів, а потім скаже, що пожартував.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667923 вiд 2023-07-16 14:36:23

Маск: Доходи від реклами у Twitter впали на 50%

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667922 вiд 2023-07-16 14:20:53

А вже уточнили специ - Сили Оборони України підірвали воєнні склади і располаги на території колишньої ВО шахти Луганськая (Ворошиловградская) сел. Юбілейний - передмістя Луганська.

Це можна сказати єдина шахта в обласному центрі, на відміну від Донецька, де їх десятки.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667921 вiд 2023-07-16 11:31:14

В Луганську мали забавовнити щось суттєве!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667920 вiд 2023-07-16 10:50:12

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)

https://twitter.com/TrentTelenko/status/1680380919264452610

Цікаво Трент Теленко розгорнув про гандона Саллівана і його ідеологію «Escalation Management»

Трент пише, що підход Салліван нагадує підхід колишнього Міноборони США Роберта Макнамари (1961-68), який вовтузився з такою бізнесовою ідеологією у В'єтнамі, результат відомий.
І ця ідеологія напрочуд добре прижилася у демократів, і Трент підсумовує:

'Якщо ви хочете знати, чому екс-президент Трамп набирає популярності з дурною промовою «Я закінчу війну в Україні за 24 години».

Тому що кошмар США Макнамари/Кіссінджера/В’єтнаму, який повторює Салліван «Управляючи ескалацією» в Україні починає тривожити американську душу.

Але Головний радник з НБ Салліван вогнетривкий і невразливий в адміністрації Байдена.

Тож усе, що нам залишається, це публічно та політично боротися з РНБ Салліваном та його дурнями та інструментами fools/tools з Вашигтона, щоб Україна могла перемогти до листопада 2024 року. "(кінець цитати)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667919 вiд 2023-07-16 10:06:30

Від будапешського меморандуму дух такий, нібито хтось колективно і потужно насрав.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667918 вiд 2023-07-16 09:41:39

2 klirik,

ну він там пише 'але в українців такої можливості немає'.

Я підписаний на цих чуваків, вони толкові і помірковані. І обробляють інфу та видають аналізи для американського істеблішмента.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667917 вiд 2023-07-16 09:41:39

2 klirik,

ну він там пише 'але в українців такої можливості немає'.

Я підписаний на цих чуваків, вони толкові і помірковані. І обробляють інфу та видають аналізи для американського істеблішмента.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667916 вiд 2023-07-16 09:25:23

Американці, після спілкування з Зе, вирішили насміхатись з нас в його, кварталівському, стилі. Ну ок

https://ukrainian.voanews.com/a/shtaty-vely-b-kontrnastup-inakshe/7182291.html

Якби наступ в Україні вела американська армія, вона би спиралася на підтримку авіації, яка б розбила укріплення противника ще задовго перед тим, як відправили б піхоту…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667915 вiд 2023-07-16 08:20:38

OlegSh
№ 1667911

ну будe кризa, який нeбудь Трaмп вилiзe i скaжe 5 стaття нiц нe вaртa, бo булa прoгoлoсoвaнa 70+ рoкiв нaзaд кoли нe булo мeксикaнцiв нa кoрдoнaх.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667914 вiд 2023-07-16 08:15:55

ProstoVlizPobalakaty
№ 1667910

вoни рoблять дoстaтньo щoб Укрaїнa нe прoгрaлa, aлe нeдoстaтньo щoб Укрaїнa вигрaлa.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667913 вiд 2023-07-16 08:14:01

Як поведе себе НАТО залежить від позиції президента США. Якщо ним буде Трамп, я думаю реакції НАТО не буде.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667912 вiд 2023-07-16 08:13:00

Ще до початку війни, до того, як із Києвом було встановлено безпечний зв’язок, міністри оборони України та Британії, обговорюючи поставки зброї Києву, користувались кодовими словами, розповів Бен Воллес в інтерв’ю британському виданню Тхe Тiмeс.

«Я просто вибрав віскі. Отже, Нлaw була Глeнфiддiч, а протикорабельні ракети Хaрпooн — Iслaи. Я надсилав йому [Резнікову] повідомлення:» Я маю для вас трохи віскі «або» віскі вже в дорозі «. Ми просто вибрали кодові слова, від міністра до міністра»

Напередодні конфлікту британський міністр поїхав до Москви, щоб зустрітися з російським міністром оборони Сергієм Шойгу, який збрехав йому в очі, сказавши, що вторгнення не буде.
«Ми обмінювалися подарунками, і я подарував йому пляшку Глeнфiддiч. Він не знав, що це означає. Такий жарт»

Цiкaвo щo мaлo б бути зaкoдoвaнe пiд Нeмiрoф, Хoртицю i Прeзидeнт? :)

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667911 вiд 2023-07-16 07:34:44

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1667909

Дух Будапештського меморандуму з самого початку нічого не вартував. Його ж навіть ратифікувати не було потрібно. Це була просто цедуля щоб нашим було що показати замість ядерної зброї.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667910 вiд 2023-07-16 06:55:16

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1667909 вiд 2023-07-16 06:31:40

Вони вже для країни, що не входить у НАТО роблять достатньо, щоб у однієї ядерної держави більше не було бажання ще на когось нападати.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667909 вiд 2023-07-16 06:31:40

OlegSh
№ 1667906

щoдo 5 стaттi «дух зaкoну» вiдoмий в мирний чaс. тaк сaмo як вiдoмий був «дух зaкoну» Будaпeштськoгo мeмoрaндуму в мирний чaс.

A oт як вoни, NATO, пoвeдуть сeбe у випaдку нaпaду ядeрнoї крaїни, цe питaння…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667908 вiд 2023-07-16 06:26:26

Vichny
№ 1667905

якщo пeрeстaнeш мислити шaблoнaми тo будeш пoгoджувaтися чaстiшe :)

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667907 вiд 2023-07-16 02:31:26

Тобто формально нам не дали нічого більшого за Бухарест. Але сподіваюся що дух якісно кращий. Звичайно якщо дуже тягнути, то замість Байдена може прийти Трамп й дух знову поміняється.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667906 вiд 2023-07-16 02:29:08

Вже ж писалося тут не раз: в більшості випадків важливо не стільки формулювання («буква закону»), а як до цього відносяться («дух закону»), особливо у англо-саксонському праві. Навіть 5 стаття формально не гарантує захисту, але консенсусом так вважається. «Букву» завжди дуже пильно виконує хуйло, а «духом» крутить я циган сонцем. A захід переважно живе за «духом». ПДЧ ні за буквою ні за духом нічого не гарантує. Як наша річна програма.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667905 вiд 2023-07-16 01:55:38

Часто не погоджуюсь з Миколою, але от тут абсолюто чітко він дав витяг з документації (мені було ліниво) і дійсно Батий трохи тойво зі своєю інтерпретацією ПДЧ і РНП.
Буду відвертим. Ніколи не треба позиціонувати щ розбираєшся у всьму на 100%. Бо іноді смішно виходить.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667904 вiд 2023-07-16 01:37:47

Цiкaвo який рeсурс пeрeкaзує Бaтий? :)

Як зaвжди дивимoся нa пeршoджeрeлo:

«Participation in the Membership Action Plan, which would be on the basis of self-differentiation, does not imply any timeframe for any such decision nor any guarantee of eventual membership. The programme cannot be considered as a list of criteria for membership.»

https://www.nato.int/cps/en/natohq/official_texts_27444.htm

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667903 вiд 2023-07-16 00:56:54

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1667901

Не замінили.
Хуйня з такою назвою у нас була вже багато років.
Суть в тому, що ЗАРАЗ в неї вкладуть.
Бо то що було (і є) - то таке… Всьо возрастаєт процент жиров у маслє.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667902 вiд 2023-07-16 00:54:26

Batyj
№ 1667900

І?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667901 вiд 2023-07-15 23:06:19

ПДЧ нам замінмили на РНП - Річна національна програма.
по ходу, суть та же.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667900 вiд 2023-07-15 22:25:39

План дій щодо членства в НАТО, який реалізовується на основі індивідуального діалогу з країною-кандидаткою, розроблений з метою підтвердити чіткий курс та зобовʼязання щодо подальшого розширення НАТО шляхом запровадження програми заходів, спрямованих на сприяння країнам-претендентам у їхній підготовці до можливого майбутнього вступу до НАТО як членів Альянсу.

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667899 вiд 2023-07-15 22:13:02

Vichny № 1667898
Це ти просто не читаєш каспаров. сру ;)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667898 вiд 2023-07-15 22:04:49

Batyj
№ 1667895 вiд 2023-07-15 17:25:43

Брєд про ПДЧ.
ні в якому ПДЧ не написано обрв'язки НАТО прийняти там. Тільки оцінка

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667897 вiд 2023-07-15 19:33:05

Артур Фельфнер - чемпіон Європи??? в киданні списа

https://twitter.com/danzo_fs/status/1680252071839244288

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667896 вiд 2023-07-15 17:54:56

Маркета Вондрушова перемогла у Онс Жабер (Туніс) у фіналі одиночного Вімблдона.

От чешки пруть. Місяць тому Кароліна Мухова була у фіналі але програла тоді Ізі Свьонтек.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667895 вiд 2023-07-15 17:25:43

наконец-то начало доходить..
ПДЧ - это не только четкие требования, но и обязательства. Выполнили? Надо принимать, никуда не денешся..
Нет ПДЧ - нет четких требований, нет и обязательств..

Я тебя поцелую, когда нибуть (с).

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667894 вiд 2023-07-15 14:45:21

https://klopotenko.com/malosolni-ogirky-shvydkiy-retsept/

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667893 вiд 2023-07-15 11:07:09

klirik
№ 1667889 вiд 2023-07-15 10:51:21
Австрія - нейтральна держава за договором з умовами виведення радянських військ в 1954 року, здається.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.