klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667852 вiд 2023-07-14 15:06:21Рік тому русня обстріляла Вінницю. Було багато жертв серед цивільних, але було і ось таке, нажаль https://twitter.com/falledlenin/status/1679822641018855424?s=20 Погано що за півроку обстрілів військові продовжували ігнорувати бомбосховища
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667851 вiд 2023-07-14 14:27:34Nycolas № 1667850 Так, я бачив. Лайк, шейр, максимальний репост :)
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667850 вiд 2023-07-14 14:11:06olma № 1667849 відео виклали з гробом
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667849 вiд 2023-07-14 14:06:38Nycolas № 1667848 --- Так він ще 10 липня всьо!
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667848 вiд 2023-07-14 13:59:02генерал кацапів цоков - всьо --- чекаємо продовження
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667847 вiд 2023-07-14 13:32:40Pryvyd zamku № 1667846 ну суркісячі смі - понятно, любові нема, навпаки ненависть, тому як раз їх то цікавість і упередженість зрозуміла. Мочи гада! Та тут навіть патріот навряд чи при ділах, йому б зараз своє втримать. Пнуть по ходу і смі не питання, а втрачати живі гроші з незрозумілим еффектом … це не про нього. Та і якби це в судах були гроші сурка проти грошей павелка, невідомо б ще хто переміг … Там відверто покращують відсоток «антикоррупційної боротьби» і заодно звільняють місце голови ФФУ Читав на якомусь телеграмі, шо павленко присів, після якось свого пьяного спіча серед прихильників, мол «як він їх на хую крутив». І ті, про кого мова, це почули. ну і от.
Pryvyd zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667846 вiд 2023-07-14 13:19:312 Voxa№ 1667832Мочат же Павелича зачимось суркісячі змі. Думаю, що це саме та ситуація, коли хвіст крутить собакою. Гриша - мінор бабусі. А у бабусі деякий вплив на оцих ось є ;)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667845 вiд 2023-07-14 13:03:05Я все ж вважаю фатальною помилкою Байдена коли він 1 лютого спросоння чи будуть постачати Ф-16 - сказав - НІ. І це на 2 місяці відтягнуло авіаРамштайн.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667844 вiд 2023-07-14 13:03:05Я все ж вважаю фатальною помилкою Байдена коли він 1 лютого спросоння чи будуть постачати Ф-16 - сказав - НІ. І це на 2 місяці відтягнуло авіаРамштайн.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667843 вiд 2023-07-14 13:01:15Байден сука обережний. Звісно просто трохи пизданув для республіканців тих, типа Майкла Пенса, тощо. А з іншого боку втратили багато часу з рішеннями, і як виявилося нема в Європі зайвих тренажерів і систем навчання на Ф-16, і тренерів мало. Ті нечисельні існуючі льотні школи і центри навчання пілотів вони ж навчають натівців зараз в поточному режимі.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667842 вiд 2023-07-14 12:52:30Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1667831 ---- Так, цікаво. Видно як практика американських військових, зокрема піхоти, відстає від реалій сьогоднішньої війни. Це десь вчора зустрічав твіт, наші танкісти на навчанні в Німеччині питають у німецьких інструкторів, а як на Леопарді подолати мінне поле, німці кажуть - та тупо слід його об'їхати. Малося на увазі що мінне поле там 300 на 600 метрів.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667841 вiд 2023-07-14 12:47:35Ну так, пересічний вестерн на проперженому каліфорнійському дивані разом з Миколою хоче дивитись нонстоп шоу під пивко де, в минулому клоун і фігляр, а зараз найвеличніший президент сучасності протистоїть підступному і тупому диктатору, і борить його за допомогою одного Ф16, двох «абрамсів» і взводу спецназу (ну так було фільмах). Але реальність вона трохи інакша. І тут спрацьовує політичний момент. Байдену і демократам перед виборами не потрібен розчарований і засмученний Джон який задає питання «чому погані хлопці збивають наші літаки?» Особливо після кадрів з Афганістану, де було залишено безліч військової американської техніки і «поховано» мільярди американських долларів. Тому вони будуть відтягувати передачу нам Ф16 максимально довго
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667840 вiд 2023-07-14 11:52:01просто уявив собі Рейгана, якому пропонують запиздити срср чужими руками, але за допомогою американської зброї, в т. ч. літаків. і він такий: «на полі бою не ідеальні умови.» блядь, яка ж дрібнота зараз при владі у всьому цивілізованих країнах.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667839 вiд 2023-07-14 11:51:57Нам до передачі літаків, як до неба (((
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667838 вiд 2023-07-14 11:48:35Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1667833 ±±±
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667837 вiд 2023-07-14 11:46:36Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1667836 а це і є однією з причин, чому з літаками не поспішають. я ж кажу, треба було А10 просить, їх багато і не шкода. Збиватимуть як Ф16 але імідживих втрат ніяких. І по фінансах в рази.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667836 вiд 2023-07-14 11:40:40Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]№ 1667834 вiд 2023-07-14 11:32:35Навіть якщо поступово вибиватимуть цю ППО, то кацапи теж не зовсім довбойоби, тож мабуть зараз щось розконсервовують, щось латають, і згодом підвозитимуть нові системи зі своєї кацапії - тобто «ідеальних умов» не буде ніколи.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667835 вiд 2023-07-14 11:35:24Хз, чи відіграв чучуркєс роль у тому, що якогось там запіськовського взяли за жопу біля Голідей Інна, але чомусь здається, що все сімейство чучуркєсів скоро звалить звідси, і спокійно мешкатиме десь на Лазурному березі. Воно і від казино не надто далеко - надів собі шорти та й поїхав.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667834 вiд 2023-07-14 11:32:35Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1667833 ну якраз в цьому їх важко звинувачувати. Бо це все за їх рахунок. Вони ж чітко розуміють, шо за насиченості переднього краю ППО, втрати літаків будуть суттєвими. А це великі гроші.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667833 вiд 2023-07-14 11:23:44«Поточний потенціал російської протиповітряної оборони створює поки» неідеальні «умови для передання Україні винищувачів F-16, вважає представник Обʼєднаного комітету начальників штабів США генерал-лейтенант Дуглас Сімс. Про це він заявив 13 липня на брифінгу, текстову версію опублікувала пресслужба Пентагону»--------------------Ну да, ну да… ідеальні умови - це коли вам протистоїть купка бородатих мудланів, які сидять у печерах зі своїми АК-47 і парою стінгерів.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667832 вiд 2023-07-14 11:23:23Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1667829 ти дуже гарного мненія про Грішу, шо він зараз здатен шось отак порішать і на такому рівні. тим більше організувать арешт для приводу в суд …
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667831 вiд 2023-07-14 09:19:58цiкaвий трeд «Так я був у взводі розвідки, навчали нас американські рейнджери.» https://twitter.com/WT3ll/status/1679198812483514396
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667830 вiд 2023-07-14 08:13:44Річна програма Ради Україна-НАТО буде зосереджена на побудові сумісних з НАТО систем, - Стефанішина «Якраз ми ведемо консультації про те, що це буде за документ. Важливо, що він буде схвалений у двосторонньому форматі. Це буде коротка програма» «Ми домовилися, що в першу чергу ми будемо концентруватися на блоках, які стосуються взаємосумісності та невійськової допомоги Україні. Це побудова сумісних з НАТО систем, зокрема протиповітряної оборони, це питання управління певними ресурсами, це питання реабілітації та питання імплементації стандартів НАТО в обороні»
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667829 вiд 2023-07-13 23:59:552 olma№ 1667819а я вже подумав, що прокурорських :)))шас прийде Колья і доведе, що точно-точно зебільйо бореться з корупцієй. а зовсім не тому, що мальчіку Гріше подобається ця табуретка ;-)
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667828 вiд 2023-07-13 22:44:47Так, не дивлячись на виліт еліни- день позитивний Люда взяла след. На церемонії згадала Україну. Стадіон стоячи аплодував Колись давно Тетяна перебийніс брала вім-н у міксті Ватніци вилетіли. Іга залишилась першою Ще ватнік мєдвєдєв завтра програє алькарасу і все)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667827 вiд 2023-07-13 22:35:55У будь-якому разі цей Вімблдон для українського тенісу унікально успішний.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667826 вiд 2023-07-13 22:34:31А дійсно була така історія!
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667825 вiд 2023-07-13 22:27:40olma № 1667824 вiд 2023-07-13 22:25:10 Сестри Бондаренко вигравали у 2008 в Австралії
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667824 вiд 2023-07-13 22:25:10Українка Людмила Кіченок в парі з хорватом Мате Павичем обіграли опонентів у напружених трьох сетах? Просто історичний момент для українського тенісу? Перша українка яка виграла турнір Грандслем
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667823 вiд 2023-07-13 21:28:01Nycolas № 1667807 А шо таке? Марок нема?
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667822 вiд 2023-07-13 20:33:47сабаленка - аут --- #ТП
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667821 вiд 2023-07-13 20:15:45Це значить, що Іга Свьонтек залишається Першою в рейтингу ВТА.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667820 вiд 2023-07-13 19:42:32Вімбелдон - без ватніц. Розвалинами сабалєнкі удавлєтварьон.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667819 вiд 2023-07-13 19:09:29Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1667816 --- Та всю Українську Асоціацію Футбола! Це така спроба жарту. Просто заїбала ця система. Мало кого засуджують за корупцію, але тягають в сізо, в суд, викуп, застава. Аби щоб захопити посаду.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667818 вiд 2023-07-13 19:06:352 PEPSI№ 1667817скоріше ні. нерви не прийшли в нормуВ. Вільямс, Азаренка, Іга - вигорання.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667817 вiд 2023-07-13 19:02:11cхоже Еліна таки попила пивка
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667816 вiд 2023-07-13 18:48:202 olma№ 1667811кого саме?
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667815 вiд 2023-07-13 18:06:03Півфінал Уімблдону для Еліни був би в будь-який час супер-результатом, а зараз вона тільки-тільтки поновила кар'єру після народження дитини. Це був приголомшливий сенсаційний виступ!
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667814 вiд 2023-07-13 17:35:23теніс ще 5 коп по еліні перед турніром якби сказали куди вона зайде - не повірив би ніхто… чешка по своїм ударам схожа на ігу. дуже гарно крутить м'яч. ну лівша. але, видно, має у своїй грі те що «руйнує» гру еліни. еліні потрібен ритм. 3-5 стабільних ударів з задньої лінії. те що іга пробувала робити, але еліна посилювала удари і іга помилялась. маркета починала кидати дроп-шоти ледь не з другого удару, майже не було розіграшів 10+ ударів… плюс еліна добігала майже до кожного дроп-шоту, але так і не придумала як їх відігрувати щоб виграти м'яч можливо ще не набралась досвіду після декрету. як підлаштувати свою гру під незручну суперницю… ну нічого. пару тижнів відпочинок і далі місяць лід-ап турнірів перед юс-оупен. подивимось як воно у еліни піде
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667813 вiд 2023-07-13 17:35:01olma № 1667812 зенітками то Північна Корея :)