🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2080.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667852 вiд 2023-07-14 15:06:21

Рік тому русня обстріляла Вінницю. Було багато жертв серед цивільних, але було і ось таке, нажаль

https://twitter.com/falledlenin/status/1679822641018855424?s=20

Погано що за півроку обстрілів військові продовжували ігнорувати бомбосховища

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667851 вiд 2023-07-14 14:27:34

Nycolas
№ 1667850
Так, я бачив. Лайк, шейр, максимальний репост :)

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667850 вiд 2023-07-14 14:11:06

olma
№ 1667849

відео виклали з гробом

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667849 вiд 2023-07-14 14:06:38

Nycolas
№ 1667848
---
Так він ще 10 липня всьо!

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667848 вiд 2023-07-14 13:59:02

генерал кацапів цоков - всьо
---
чекаємо продовження

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667847 вiд 2023-07-14 13:32:40

Pryvyd zamku
№ 1667846
ну суркісячі смі - понятно, любові нема, навпаки ненависть, тому як раз їх то цікавість і упередженість зрозуміла. Мочи гада!
Та тут навіть патріот навряд чи при ділах, йому б зараз своє втримать. Пнуть по ходу і смі не питання, а втрачати живі гроші з незрозумілим еффектом … це не про нього.
Та і якби це в судах були гроші сурка проти грошей павелка, невідомо б ще хто переміг …
Там відверто покращують відсоток «антикоррупційної боротьби» і заодно звільняють місце голови ФФУ

Читав на якомусь телеграмі, шо павленко присів, після якось свого пьяного спіча серед прихильників, мол «як він їх на хую крутив». І ті, про кого мова, це почули. ну і от.

Pryvyd zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667846 вiд 2023-07-14 13:19:31

2 Voxa
№ 1667832
Мочат же Павелича зачимось суркісячі змі. Думаю, що це саме та ситуація, коли хвіст крутить собакою. Гриша - мінор бабусі. А у бабусі деякий вплив на оцих ось є ;)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667845 вiд 2023-07-14 13:03:05

Я все ж вважаю фатальною помилкою Байдена коли він 1 лютого спросоння чи будуть постачати Ф-16 - сказав - НІ. І це на 2 місяці відтягнуло авіаРамштайн.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667844 вiд 2023-07-14 13:03:05

Я все ж вважаю фатальною помилкою Байдена коли він 1 лютого спросоння чи будуть постачати Ф-16 - сказав - НІ. І це на 2 місяці відтягнуло авіаРамштайн.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667843 вiд 2023-07-14 13:01:15

Байден сука обережний. Звісно просто трохи пизданув для республіканців тих, типа Майкла Пенса, тощо.
А з іншого боку втратили багато часу з рішеннями, і як виявилося нема в Європі зайвих тренажерів і систем навчання на Ф-16, і тренерів мало. Ті нечисельні існуючі льотні школи і центри навчання пілотів вони ж навчають натівців зараз в поточному режимі.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667842 вiд 2023-07-14 12:52:30

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1667831
----
Так, цікаво. Видно як практика американських військових, зокрема піхоти, відстає від реалій сьогоднішньої війни.

Це десь вчора зустрічав твіт, наші танкісти на навчанні в Німеччині питають у німецьких інструкторів, а як на Леопарді подолати мінне поле, німці кажуть - та тупо слід його об'їхати. Малося на увазі що мінне поле там 300 на 600 метрів.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667841 вiд 2023-07-14 12:47:35

Ну так, пересічний вестерн на проперженому каліфорнійському дивані разом з Миколою хоче дивитись нонстоп шоу під пивко де, в минулому клоун і фігляр, а зараз найвеличніший президент сучасності протистоїть підступному і тупому диктатору, і борить його за допомогою одного Ф16, двох «абрамсів» і взводу спецназу (ну так було фільмах). Але реальність вона трохи інакша. І тут спрацьовує політичний момент. Байдену і демократам перед виборами не потрібен розчарований і засмученний Джон який задає питання «чому погані хлопці збивають наші літаки?» Особливо після кадрів з Афганістану, де було залишено безліч військової американської техніки і «поховано» мільярди американських долларів. Тому вони будуть відтягувати передачу нам Ф16 максимально довго

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667840 вiд 2023-07-14 11:52:01

просто уявив собі Рейгана, якому пропонують запиздити срср чужими руками, але за допомогою американської зброї, в т. ч. літаків. і він такий: «на полі бою не ідеальні умови.»
блядь, яка ж дрібнота зараз при владі у всьому цивілізованих країнах.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667839 вiд 2023-07-14 11:51:57

Нам до передачі літаків, як до неба (((

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667838 вiд 2023-07-14 11:48:35

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1667833
±±±

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667837 вiд 2023-07-14 11:46:36

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1667836
а це і є однією з причин, чому з літаками не поспішають.

я ж кажу, треба було А10 просить, їх багато і не шкода. Збиватимуть як Ф16 але імідживих втрат ніяких. І по фінансах в рази.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667836 вiд 2023-07-14 11:40:40

Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]
№ 1667834 вiд 2023-07-14 11:32:35

Навіть якщо поступово вибиватимуть цю ППО, то кацапи теж не зовсім довбойоби, тож мабуть зараз щось розконсервовують, щось латають, і згодом підвозитимуть нові системи зі своєї кацапії - тобто «ідеальних умов» не буде ніколи.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667835 вiд 2023-07-14 11:35:24

Хз, чи відіграв чучуркєс роль у тому, що якогось там запіськовського взяли за жопу біля Голідей Інна, але чомусь здається, що все сімейство чучуркєсів скоро звалить звідси, і спокійно мешкатиме десь на Лазурному березі. Воно і від казино не надто далеко - надів собі шорти та й поїхав.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667834 вiд 2023-07-14 11:32:35

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1667833
ну якраз в цьому їх важко звинувачувати. Бо це все за їх рахунок.
Вони ж чітко розуміють, шо за насиченості переднього краю ППО, втрати літаків будуть суттєвими. А це великі гроші.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667833 вiд 2023-07-14 11:23:44

«Поточний потенціал російської протиповітряної оборони створює поки» неідеальні «умови для передання Україні винищувачів F-16, вважає представник Обʼєднаного комітету начальників штабів США генерал-лейтенант Дуглас Сімс. Про це він заявив 13 липня на брифінгу, текстову версію опублікувала пресслужба Пентагону»
--------------------
Ну да, ну да… ідеальні умови - це коли вам протистоїть купка бородатих мудланів, які сидять у печерах зі своїми АК-47 і парою стінгерів.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667832 вiд 2023-07-14 11:23:23

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1667829
ти дуже гарного мненія про Грішу, шо він зараз здатен шось отак порішать і на такому рівні.
тим більше організувать арешт для приводу в суд …

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667831 вiд 2023-07-14 09:19:58

цiкaвий трeд

«Так я був у взводі розвідки, навчали нас американські рейнджери.»

https://twitter.com/WT3ll/status/1679198812483514396

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667830 вiд 2023-07-14 08:13:44

Річна програма Ради Україна-НАТО буде зосереджена на побудові сумісних з НАТО систем, - Стефанішина

«Якраз ми ведемо консультації про те, що це буде за документ. Важливо, що він буде схвалений у двосторонньому форматі. Це буде коротка програма»

«Ми домовилися, що в першу чергу ми будемо концентруватися на блоках, які стосуються взаємосумісності та невійськової допомоги Україні. Це побудова сумісних з НАТО систем, зокрема протиповітряної оборони, це питання управління певними ресурсами, це питання реабілітації та питання імплементації стандартів НАТО в обороні»

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667829 вiд 2023-07-13 23:59:55

2 olma
№ 1667819
а я вже подумав, що прокурорських :)))
шас прийде Колья і доведе, що точно-точно зебільйо бореться з корупцієй. а зовсім не тому, що мальчіку Гріше подобається ця табуретка ;-)

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667828 вiд 2023-07-13 22:44:47

Так, не дивлячись на виліт еліни- день позитивний
Люда взяла след. На церемонії згадала Україну. Стадіон стоячи аплодував
Колись давно Тетяна перебийніс брала вім-н у міксті
Ватніци вилетіли. Іга залишилась першою
Ще ватнік мєдвєдєв завтра програє алькарасу і все)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667827 вiд 2023-07-13 22:35:55

У будь-якому разі цей Вімблдон для українського тенісу унікально успішний.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667826 вiд 2023-07-13 22:34:31

А дійсно була така історія!

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667825 вiд 2023-07-13 22:27:40

olma
№ 1667824 вiд 2023-07-13 22:25:10

Сестри Бондаренко вигравали у 2008 в Австралії

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667824 вiд 2023-07-13 22:25:10

Українка Людмила Кіченок в парі з хорватом Мате Павичем обіграли опонентів у напружених трьох сетах?
Просто історичний момент для українського тенісу?
Перша українка яка виграла турнір Грандслем

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667823 вiд 2023-07-13 21:28:01

Nycolas
№ 1667807

А шо таке? Марок нема?

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667822 вiд 2023-07-13 20:33:47

сабаленка - аут
---
#ТП

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667821 вiд 2023-07-13 20:15:45

Це значить, що Іга Свьонтек залишається Першою в рейтингу ВТА.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667820 вiд 2023-07-13 19:42:32

Вімбелдон - без ватніц.
Розвалинами сабалєнкі удавлєтварьон.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667819 вiд 2023-07-13 19:09:29

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1667816
---
Та всю Українську Асоціацію Футбола! Це така спроба жарту. Просто заїбала ця система. Мало кого засуджують за корупцію, але тягають в сізо, в суд, викуп, застава. Аби щоб захопити посаду.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667818 вiд 2023-07-13 19:06:35

2 PEPSI
№ 1667817
скоріше ні. нерви не прийшли в норму
В. Вільямс, Азаренка, Іга - вигорання.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667817 вiд 2023-07-13 19:02:11

cхоже Еліна таки попила пивка

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667816 вiд 2023-07-13 18:48:20

2 olma
№ 1667811
кого саме?

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667815 вiд 2023-07-13 18:06:03

Півфінал Уімблдону для Еліни був би в будь-який час супер-результатом, а зараз вона тільки-тільтки поновила кар'єру після народження дитини.
Це був приголомшливий сенсаційний виступ!

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667814 вiд 2023-07-13 17:35:23

теніс
ще 5 коп по еліні
перед турніром якби сказали куди вона зайде - не повірив би ніхто…
чешка по своїм ударам схожа на ігу. дуже гарно крутить м'яч. ну лівша. але, видно, має у своїй грі те що «руйнує» гру еліни. еліні потрібен ритм. 3-5 стабільних ударів з задньої лінії. те що іга пробувала робити, але еліна посилювала удари і іга помилялась. маркета починала кидати дроп-шоти ледь не з другого удару, майже не було розіграшів 10+ ударів…
плюс еліна добігала майже до кожного дроп-шоту, але так і не придумала як їх відігрувати щоб виграти м'яч
можливо ще не набралась досвіду після декрету. як підлаштувати свою гру під незручну суперницю…
ну нічого. пару тижнів відпочинок і далі місяць лід-ап турнірів перед юс-оупен. подивимось як воно у еліни піде

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667813 вiд 2023-07-13 17:35:01

olma
№ 1667812

зенітками то Північна Корея :)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.