sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742695 вiд 2026-03-05 23:20:32Зе - орбанЙде орбан нах…Це нагадує «давайте не дразнити хуйла, а то стане гірше» Зе багато про орбана казав в і-вью іноземним виданнямНу і я сподіваюсь що зе знає більше ніж миНаприклад про дружбу орбана з трампом, і які є там «нюанси»)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742694 вiд 2026-03-05 23:18:59Batyj № 1742692 ну як не змінює, ну я нуль в дипломатії, і то розумію шо оці тупі наїзди нічого крім + до рейтингу Орбана і нам нічого не дають. Нічого. Тіки проблеми у відносинах з угорцями, які це автоматично, навіть ті які нам симпатизують, будуть сприймати негативно. ну он, початай статтю нище, як я не так..
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742693 вiд 2026-03-05 23:17:07Sauron№ 1742671Хух!)))
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742692 вiд 2026-03-05 23:14:332Воха Немає жодних слів і жодних варіантів подружити з Орбаном. Навіть якщо завтра включити йому нафту він придумає іншу прикмету блокувати допомогу Україні. Так що – нехай каже що хоче. Це нічого не змінює..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742691 вiд 2026-03-05 23:13:36Trump says he's replacing Homeland Security Secretary Noem with GOP Sen. Markwayne Mullin.-------------------Ой, а шо такоє? Нездатна впоратися з новими загрозами?
m1919 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742690 вiд 2026-03-05 23:12:19- - - - - - - - - -Sauron№ 1742669Панове, дякую, все добре! Наразі не можу розповісти якими речами займаємось.- - - - - - - - - -Щоб і далі так було і все вдавалося!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742689 вiд 2026-03-05 23:10:37Щодо стрибків нашого главного на мадярське гівно, то на сьогодні критерій вочевидь має бути один - додає це гівну відсотків на виборах, чи навпаки забирає ці відсотки.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742688 вiд 2026-03-05 23:09:34Зеленський: «Вони нас вбивають, а ми повинні дати нафту Орбану, бо він, бідненький, без неї не може виграти вибори» https://www.bbc.com/ukrainian/articles/cn0zzl0825xo
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742687 вiд 2026-03-05 23:09:06Vichny Норм Західні політики й люди люблять Зела за щирість. Вони такого не бачили у своїх країнах.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742686 вiд 2026-03-05 23:08:55Зе одночасно правий і неправий. Так буває. З одного боку треба дипломатично. З іншого боку ніяка дипломатія у світі вже давно не працює, а дикунів типу Орбана треба ставити на місце. Зе достатьно було відповісти - «Спробуй». І загадково посміхнутись.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742685 вiд 2026-03-05 23:07:08Sauron№ 1742669Чудово, що знайшовся. І просимо більше не пропадати, бо все абацтво хвилюється ;)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742684 вiд 2026-03-05 23:03:07Sauron № 1742671 о :) гарна новина
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742683 вiд 2026-03-05 23:01:41я думаю шо все досить просто. Весь цей бидло-піздеж Зельц каже саме для свого ядра прихильників: бо він «сталевояйцевий боневтік». Ті почують, зрадіють як наш потужник «в'єбав по жирному Орбану», і одразу + пару відсотків до рейтингу. Це головне. Ну і оплески і посмішки оточуючих, це приємно. Те шо країні гірше і є і будуть проблеми, їм, як і Зельцу похуй, вони того не розуміють, і такими проблемами не заморачуються …
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742682 вiд 2026-03-05 22:59:50Vichny Здається, ти хочеш вигадувати ситуації, що їх нема. Можливо, не хочеш, але це таке, що легко з'являється на язику. Той Зел має багато недоліків, пов'язаних із минулими роками, зараз він окей на всі відсотки.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742681 вiд 2026-03-05 22:48:53yagshamash № 1742680 Але ніхуя не маєш аргументів стосовно того навіщо Зеля кукурікає. Що добитися чого цим кукуріканням? Ніхто не вимагає від нього цілувати підара в дупу, але ж мовчи сука, більше шансів що виглядатимеш розумним. Може це відхід хуєрмака йому так язик розв'язав, бо той тримай його в лещатах, а Буданов пустив на самотік? От воно і потекло.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742680 вiд 2026-03-05 22:45:20Vichny, не те, що «окей», але я сказав нижче. Не маю додати ніц.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742679 вiд 2026-03-05 22:42:2105. 03. 2026 Ми прорвемо українську нафтову блокаду, ми примусимо українців відновити постачання не через бізнес, не через угоду, не через компроміс, але через силу. Енергія Угорщини незабаром знову потече трубопроводом «Дружба». Орбан Юридично Україні вже давно потрібно підняти питання про звірства угорської воєнщини під час Другої світової війни. Ми звертались практично до усіх урядів України починаючи з Кравчука, але отримували відповіді «не на часі». Може час настав? І варто нагадати цьому аварському бидлу хто вони є?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742678 вiд 2026-03-05 22:42:05Vichny, окей.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742677 вiд 2026-03-05 22:38:44yagshamash № 1742675 Який терпець в ЄС урвався? Що вони таке зробили щоб прям свій урваний терпець показати? Правильно, ніхуя. Чомусь розумні люди в ЄС мовчать (принаймні на публіку), а цей клоун блять криворізський як сука ображений дев'ятикласник чи гівнорепер щось там кукарікає, збирає аплодисменти (ах, подівіться як він його приклав!) Невже не можна більш пристойно і елегантно підйобувати підорбана?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742676 вiд 2026-03-05 22:35:562 Sauron № 1742669 ---- Радий, що ти цілий і здоровий! Удачі тобі і наснаги!
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742675 вiд 2026-03-05 22:32:45Vichny Угорська свиня полізла в залупу, і відкинула будь-які ознаки пристойности, як ти бачиш. Є два варіянти: написати, Україна не погоджується із такою оцінкою, але і надалі шукатиме шляхів… Або послати нахуй, знаючи, що в Евроунії терпець щодо цього угоропідара урвався. Статус Зела й орбана у єс десь 90 на 10 в найлімшому для орбана випадку.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742674 вiд 2026-03-05 22:31:34Sauron № 1742669 !!!!!!!!!!
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742673 вiд 2026-03-05 22:29:03Sauron№ 1742669Чудово! Радий чути що у тебе все добре
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742672 вiд 2026-03-05 22:22:37Vichny, чекай, зараз відпишу. SAURON, такий радий чути від тебе. Думаю про тебе щодня. Тримайся. Не знаю, що додати. Ти що, нікого конкретного не знаєш тут? Ми надзвичайно переживали.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742671 вiд 2026-03-05 22:16:48Півроку тому закохався і наразі не вистачає часу і сили на О. :)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742670 вiд 2026-03-05 22:16:12Olma, це непогана стаття. Але я писав статті 40 років чи щось такого. Я знаю, що авторитетів нема, і я можу написати будь-що, якщо думка є менш-більш резонною. Тому, Сидоренко пише, а я можу написати абсолютно протилежне. І якщо мій матеріял вийде на Бібісі, він серед багатьох матиме більше ваги, ніж Сидоренко.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742669 вiд 2026-03-05 22:15:52olma 1738717 klirik 1738538 Панове, дякую, все добре! Наразі не можу розповісти якими речами займаємось.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742668 вiд 2026-03-05 22:12:01О, yagshamash А ну поясни свою думку - нахуя Зеля по бидлячому стрибає на хуйорбана зараз так, як не стрибав ніколи раніше. Щоби що?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742667 вiд 2026-03-05 22:10:56Мені здавалося що зеленський хоч трошки та і порозумнішав. Але хуя. Таке саме самозакохане артистичне раніме створіння. Нахуя взагалі на того орбана пиздіти зараз перед виборами їхніми, причому пиздіти тупо би криворіж-бидлячому (про пузо, хлопців ЗСУ які будуть телефонувати і т. д.) Їбанашка. Що цим доб'ється? Мовчав би собі в трубочку, хай би МЗС там якісь ноти строчило і всьо
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742666 вiд 2026-03-05 22:08:06Olma, Сидоренко такий собі фахівець. Окей, але лише так.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742665 вiд 2026-03-05 22:05:19Nedopysuvach 1742624, Сова стояла за курдами однозначно. РПК точно мала підтримку. Типу, терор проти країни НАТО. Так й ІРА сова підтримувала й ЕТА. Але це не означає, що їхня боротьба вигадана річ. Як і в Каталонії. Всі ці нації мають право на державу. До Каталонії нині заселяють тонни людей звідусіль, аби збити перевагу над етнічними каталонцями. Це дуже нагадує, як сова заселяла Донбас урками сов'ячими по Голодоморі і здобула чисельну перевагу. Або типу 50 на 50. Хоча на референдумі 1991 Донбас переконливо проголосував за незалежність.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742664 вiд 2026-03-05 21:53:05Шкідливо для нас, корисно Орбану. Зеленський має припинити «годувати» угорську пропаганду Середа, 4 березня 2026, 18:00 — Сергій Сидоренко, Європейська правда https://www.eurointegration.com.ua/articles/2026/03/4/7232486/
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742663 вiд 2026-03-05 21:44:34running І ще, вибачай, що я не на ви. Цей сайт - неформальний, тому викати не дуже годиться, як на мій погляд. І не люблю, коли мені викають узагалі. Але, якщо хочеш, викай, звісно.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742662 вiд 2026-03-05 21:27:50running Все окей буде. Не переживай у цьому сенсі.
running [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742661 вiд 2026-03-05 21:26:162yagshamash № 1742657 да ви політик рівня зе!! просто монстр дипломатичного стендапа. вас не вистачає в міністерстві закордонних справ!
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742660 вiд 2026-03-05 21:22:42Ага технічно дуже зіграв. Бо це очевидно, що він намагається відбитися від орбана, що розпалив антиукраїнські настрої серед угорців. А українці цим недоазіятам, згідно з деким, мали б упойонно лизати сраку. Причому того довбойоба вся європа підаром уважає.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742659 вiд 2026-03-05 21:18:04Сапер Водичка був молотком. Не любив мадьярів западлячих. Усяких каконів сраних. Тьху на них, якщо знову цього ганебного хуя оберуть.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742658 вiд 2026-03-05 21:17:13«Лідер угорської опозиційної партії» Тиса "Петер Мадяр: «Жоден іноземний державний керівник не може погрожувати нікому, жодному угорцю. Ні уряду Орбана, що йде у відставку, ні майбутньому уряду» Тиси «. Тому я закликаю українського президента пояснити свої слова, і якщо він дійсно це сказав, то відкликати їх» цей мадяр звісно молодець, технічно зіграв. але наслідки квнівського стендапа розхльобувати ще довго будем.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742657 вiд 2026-03-05 21:11:49Вас якийсь гандон чморить, а ви мовчіть, бо потенційний жлоб на угорському селі може бути анти-українським або навпаки і проголосувати за орбана або пиоти нього. Заїбали.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742656 вiд 2026-03-05 21:07:11Бля, починається: Зел орбана обирає. Ригати хочеться від вас, чесно.