sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742655 вiд 2026-03-05 20:30:09Фокс розказує про свої ші анти-дрони, демонструючи відоси як працюють наші дрони…Wild Hornets@wilendhornetsHi @FoxNews — small clarification.We appreciate that international media such as FOX News highlight the effective work of interceptor drones. The footage shown in this segment features STING — a Ukrainian interceptor drone developed by engineers at Wild Hornets and used by Ukrainian air defense units to destroy Shahed-type drones.This result is the outcome of a long and difficult path taken by Wild Hornets engineers together with Ukrainian soldiers, and we would be grateful if these achievements remained properly credited.We also deeply appreciate all the support we receive and are very grateful for the trust people place in our work.You can see more interception footage and feedback from Ukrainian soldiers on our page.More about STING:https://wildhornets.com/en/sting-a-high-precision-interceptor-by-wild-hornetshttps://x.com/wilendhornets/status/2029543527533674600?s=20
m1919 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742654 вiд 2026-03-05 20:04:30- - - - - - - - - -running2№ 1742651…У нас на таке вже мабуть і не зважають- - - - - - - - - -У вас може і не зважають. А у СОУ, за відгуками, Талани цілком пристойне взуття, на тверду четвірку.
m1919 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742653 вiд 2026-03-05 19:20:59Batyj№ 1742579Краще б сказав, на що я не звернув увагу
running [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742652 вiд 2026-03-05 18:53:20вибачаюсь, running2- моє. залишки вправ коли не вдавалося перереєструватись
running2 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742651 вiд 2026-03-05 18:50:262m1919 № 1742650 нам би їх рівень проблем. У нас на таке вже мабуть і не зважають
m1919 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742650 вiд 2026-03-05 18:36:41Шведи!А ви кажете, у нас все поганоhttps://militarnyi.com/uk/news/problemna-zakupivlya-vzuttya-dlya-armiyi-shvetsiyi-pryzvela-do-skasuvannya-navchan/
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742649 вiд 2026-03-05 18:17:27він же ще його навмисно підйобує, провокує. таке враження шо переобрання Орбана чи не головна його мета
running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742648 вiд 2026-03-05 17:55:032 sk № 1742644 Орбан—підар, але навіщо зе йому допомагає, встрягаючи в перепалки… бля, життя не вчить— мадʼяри ж обʼєднаються з орбаном перед «загрозою зе». Треш
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742647 вiд 2026-03-05 17:07:12The EU is considering providing Ukraine with financial help to repair the Druzhba oil facility--------і ремонтні бригади із словаччини та угорщиниможна із своїм ппо. щоб відстрілювались, якщо щось буде на голову летіти
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742646 вiд 2026-03-05 16:49:06A South Korean lawmaker just stood up in a parliamentary briefing and said the following.South Korea has LNG reserves for nine days.----------японців життя навчило. мають нафти на 250 (як вони кажуть), а пд корея живе «на острові». доступ до них тільки з моря… і хуй-мають газ в запасах…зараз почнеться виття (не на болотах), про «мир»орбан допоможе
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742645 вiд 2026-03-05 16:43:15Bloomberg @business A defense-technology startup born out of Ukraine’s battlefield is emerging with a valuation topping $1 billionhttps://x.com/business/status/2029462008307777731?s=20
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742644 вiд 2026-03-05 16:35:22Orbán Viktor @PM_ViktorOrban There will be no deals, no compromise. We will break the Ukrainian oil blockade by force. Hungary’s energy will soon flow again through the Friendship pipeline.https://x.com/PM_ViktorOrban/status/2029547461853737283?s=20------------ні-хуй-я сібе!орбан а-хуй-єл!що, запустить танкову колону через перевали десь там в яремче?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742643 вiд 2026-03-05 16:08:45Batyj № 1742639 Бражко на сборах забивав
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742642 вiд 2026-03-05 16:00:59у мене навіть марки є Touva Postage..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742641 вiд 2026-03-05 15:55:15ці три голи показали, як треба боротися з автобусами у штрафному майданчику..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742640 вiд 2026-03-05 15:49:50Задержан бывший первый замминистра обороны Руслан Цаликов В отношении экс-первого заместителя министра обороны возбуждено уголовное дело. Ему вменяют 12 эпизодов растраты и легализации денежных средств, а также два эпизода получения взятки. -------- новина цікава тим що «дядя» з туви… типу «брат» шойгу бля. коли там вони вже пару таких «дядь» розстріляють, й інші «брати» підуть захищати «своїх». де «вагнєр», де той, сука, руський бунт безмозглий і бєспощадний (с)? до речі… згадували «лнр-днр» в ірані в 45му… а цю ж тиву приєднали до ссср в 44му… типу була незалежна держава. відкололась від китаю-монголів (а-ля частина манджурії) …
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742639 вiд 2026-03-05 15:48:30Металіст виграв у Локо 3:0. Усі три голи забиті дальніми ударами з-за меж штрафного майданчика. Забили 3 різних гравців. У нас, у поточному складі ДК, я не знаю жодного, хто міг би так пробити..
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742638 вiд 2026-03-05 14:55:03пишуть що іран морським дроном атакував танкер…країна з часів москва-олімпіада під санкціями…крім шахедів, наробили й морських дронів…і хз скільки їх там у них є…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742637 вiд 2026-03-05 14:51:22Ще двісті українських Захисників ― на волі! --------вчора зе в одному із своїх звернень «натякав» що могло зірватись. хуйлостан щось там пробував мутити…хух!ну і пише що це «перший» обмін. є домовленості і про наступні
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742636 вiд 2026-03-05 14:33:142 m1919№ 1742633Та не вийде в них. Враховуючи гучність.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742635 вiд 2026-03-05 14:25:51The Sea Eagle, 1944.. звісно, шо комуняка.. але в ті часи другого бути і не могло..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742634 вiд 2026-03-05 14:23:02President Donald Trump said he plans to build a 100,000-seat stadium near the White House to host a UFC fight on his birthday. (2026)
m1919 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742633 вiд 2026-03-05 14:00:16Рух ЧЕСНО @chesno_movement · 2 год Сьогодні Північний апеляційний господарський суд став на бік забудовника ТОВ «Протасів Яр». Рішення Київради про створення заказника імені Романа Ратушного частково скасовано — суд не задовольнив апеляційні скарги Київради та «Захистимо Протасів Яр».--------------------Перетворюють колишнє місто серед саду у бетонні джунглі і ніяк нажертися не можуть.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742632 вiд 2026-03-05 13:59:10Той Олдридж, до речи, був комунякую, що годувався на подачки сови. Санаторії вцспс тощо. На Заході ніхто не знає. Публікувався англійською лише у совкових виданнях, типу Планєта. Хоча у дитинстві із задоволенням читав його книжку, де події відбувалися під час 2 світової на Криті. Назви не пам'ятаю. А за оповіданням Останній бюйм сова навіть фільм зняла.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742631 вiд 2026-03-05 13:50:50NEW POLYMARKET: Kurds declare independence from Iran?https://polymarket.com/event/kurds-declare-independence-from-iran30% :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742630 вiд 2026-03-05 13:30:37Voxa (м. Запоріжжя) № 1742618 вiд 2026-03-05 11:10:37 щас багато піздежа всіх і про все … " ________ Дійсно головний висновок. Американські ЗМІ цим піздєжом створюють картинку подій, щоб здавалося, шо ніякого хаосу нема - все мовляв насправді все продумано і чітко всьо ідьот по плану ". А плана навіть у Трампа і його оточення нема - почав операцію, яка невідомо які має цілі, і який має бути ефект в обозримому майбутньому. Можливо знищити воєнну машину Ірану, це можна, але режим ти не змістиш? і там 90 млн. людей живе. І гадаю, навіть якщо переважна більшість населення хоче скинути режим, то у будь-якому разі мало хто з іранців любить американців, скоріше навпаки і є за шо не любити.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742629 вiд 2026-03-05 13:22:59а в Ковалівці прекрасний газон..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742628 вiд 2026-03-05 13:19:27Гори та зброя. Олдріджа. Про курдів до речі..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742627 вiд 2026-03-05 13:12:48.. олд скулл, як раніше, без вару..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742626 вiд 2026-03-05 13:10:02Мет-Локо почали грати у Ковалівці..
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742625 вiд 2026-03-05 12:39:30yagshamash№ 1742622ото я якраз розмовляв із «своїми» курдами, коли оджалана посадилину і, раз про штати згадували, курди казали що розвідка штатів допомогда оджалана спіймати десь в кенії в грецькому посольстві…турки його вважають «сепаратистом»
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742624 вiд 2026-03-05 12:29:10Знову поцікавився у ШІ - каже, що сова, коли була жива, відкрито не підтримувала курдів (навіть попри їхню красножопість), але таємно допомагала - зокрема у долині Бекаа, захопленій сирійцями, діяли табори, де гебяві інструктори фуярили з курдами різні вправи - з навичок партизанської війни, диверсій тощо.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742623 вiд 2026-03-05 12:22:59все може бути.. А може описка.. А може то все ж іранські курди казали..
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742622 вiд 2026-03-05 11:52:27SK, керівник тої курдської парламентської партії, що ти її згадуєш, сидить у турецькій в'язниці, хоча вони помірковані. Оджалан відсиджує довічне. Його РПК (PKK) справді комуняки. Я у В'єтнамі зустрів іракського курда саме зі Стокгольму (може, твій знайомий? Звати Мое :), то він каже, що курди в Іраку марксисти, і він сам у молодості любив карла-марла.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742621 вiд 2026-03-05 11:50:33алієв навіть сходив в посольство ірану, висловив співчуття що аятола здох…«не допомогло» …азербайджан дуже впевнено себе поводив проти вірменії…а от навіть «поранений» іран - це вже «інший турнір», розуміючи що країна залежить від нафти, і то всегко «дістається» дронами…
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742620 вiд 2026-03-05 11:45:17Batyj, думаю, твоє джерело плутається: не може відрізнити Ірак від Ірану (дивися, іранський Курдистан).
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742619 вiд 2026-03-05 11:15:40і хто його знає, хто бреше? 05. 03. 2026 Після повідомлень про можливий удар курдських сил з території Іраку Іран наніс удар 40 БПЛА. Вражено системи енергозабезпечення, електростанція ім. Салах-ет-Діна, трансформаторні блоки, системи газогонів. В країні повний блекаут. Відразу після цього керівництво іранського Курдистану заявило, що повідомлення про наступ курдів з його території не відповідають дійсності.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742618 вiд 2026-03-05 11:10:37"Курдське видання Rudaw спростовує дані американських ЗМІ про наступ курдів на Іран. Повідомляється, що високопосадовець зі східного Курдистану відкинув ці відомості. " щас багато піздежа всіх і про все …
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742617 вiд 2026-03-05 10:47:47с курдами, в Стокгольме.. Я в Киеве с курдами разговаривал. Много розповідали. Сильно рассеяны, нет единого языка и единой религии. І мусульмане, і християне, і католики, і православні, грузинські, армянські, і навіть зороастрійці. По мовам немає жодної оформленої орфографії..
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742616 вiд 2026-03-05 10:45:48Вже з'явилось відео де шахед приліт в аеропорт Нахічевані. Іран вдає з себе йобнутого і затягує у конфлікт усі сусідні країни