🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2093.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667332 вiд 2023-07-07 00:40:14

та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль)
№ 1667330

пам'ятаю два види «Тата» і «Майсор». Норм були.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667331 вiд 2023-07-07 00:39:42

fofonov
№ 1667328
я не бухчу, але промовчувати подібне не можна. віддай шану, потім вже пиши про гольф, якшо ще маєш натхнення.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667330 вiд 2023-07-07 00:33:48

fofonov
№ 1667324
вершина смаку в середині-кіннці 80-х була розчинна кава індійського виробництва

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667329 вiд 2023-07-07 00:32:38

Геть (Геть)
№ 1667327

Чому? Є якісь обгрунтовані наукові дослідження що розчинна кава шкідлива?

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667328 вiд 2023-07-07 00:30:11

та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль)
№ 1667326

з 14 року футболом не цікавлюсь. А зараз взагалі навіть улюблені вело й снукер не йдуть. Тільки Формула-1, бо там мозок відключається, коли слідкує за цифрами та подіями. Такий ефект зараз рідкісний для мене, шоб повністю «виривало з контексту». Тому розумію людей, що дивляться футбол, теніс, абощо. Це потрібно для психологічного розвантаження, щоб кукуха не поїхала взагалі. Бо тиснути пружину безкінечно не можна. Тому ти дарма бухтиш.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667327 вiд 2023-07-07 00:27:27

Розчинна кава - хімічне зло.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667326 вiд 2023-07-07 00:25:36

klirik
№ 1667319
трагедія у Львові не заважає мені послати тебе подалі, а чому так, можеш проаналізувати сам

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667325 вiд 2023-07-07 00:25:16

Цікаво, що старша донька тут пила каву різну: і розчинну, і мелену. А переїхала до Фінляндії, де кава - культ. Так спробувала у місцевих знайомих каву, то її майже знудило на фізіологічному рівні. З того часу перестала кавувати взагалі.

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667324 вiд 2023-07-07 00:25:16

Цікаво, що старша донька тут пила каву різну: і розчинну, і мелену. А переїхала до Фінляндії, де кава - культ. Так спробувала у місцевих знайомих каву, то її майже знудило на фізіологічному рівні. З того часу перестала кавувати взагалі.

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667323 вiд 2023-07-07 00:21:48

П'ю розчинну каву і задоволений. Або просто заливаю кип'ятком мелену, але це рідко. Ясно, що знавці можуть сказати «фе», але ця кава теж має свій «вишуканий смак». І головне, не потребує нічого, крім 2 хв часу і електрочайника. Для мене це на першому місці.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667322 вiд 2023-07-07 00:18:26

sk (Samsung Galaxy tab a)
№ 1667318
кава до кави, чай до чаю. не треба плутати.
але я тобі скажу й про чай, не той що в пакетах.
два- три дні в тиждень останній рік живу на дачі, практично високо в горах, там пасіка, немає світла, але є жива природа і я з нею чаї ганяю :)
- береш пару гілочок однорічних прутикіав груші, пару таких самих з вишні і смородини, все без листя - порізав секатором на куснички ро 2-3 см, залив водою і довів на 5хв на легкому кипінні лишив закритим настоюватись.
- заготовлюєш на зиму іван-чай, материнку, чебрець, корінь яфини, суниці -то окрема пісня, розповім при бажанні.
для шлунку цинторія, звіробой…
багато писати, мало слухати. будьте здорові. якщо що, питайте.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667321 вiд 2023-07-07 00:14:38

Хуясе, гроза..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667320 вiд 2023-07-07 00:08:16

sk (Samsung Galaxy tab a)
№ 1667318
----
В кінці 90-х, початку 2000-х на пл. Л. Толстого на тому боці де кінотеатр Київ працював заклад. Кафе Мономах. Чайхана. Охуйєнний формат. Мономах - чайно-пакувальна українська піонерська фірма.

Але потім був чорний період домінування московитів, а потім прийшли покоління Зет (тік-токери) які вже були кавоманами, фільтр, бульбулятор, флет вайт. тощо. Покоління Інстраграму і всякої диджитальної хуйти
-

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667319 вiд 2023-07-07 00:00:54

та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль)
№ 1667317

Я так розумію трагедія у Львові не заважає тобі обговорювати каву?

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667318 вiд 2023-07-06 23:52:29

І до сих пір ніхто не прийшов з фразою: кава - фігня, чай краще?)))

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667317 вiд 2023-07-06 23:52:20

Vichny
№ 1667309
спосіб приготування, машина, хуйо, майо,
======================
кава є кавою, або нє. все решта - дійсно хуйомайо. порівняти мій малий Ужгород з будь яким іншим обласним центром по кількості випитої за день в літрах кави, буде не серйозно, але по кількості завареного змеленого зерна, всі будуть в глибокій сраці. в Ужгороді кава це культ, як і в Закарпатті взагалі, навіть невідомо коли зародився, але точно вже зі століття. Що характерно, в прикордоннних з нами Словаччині чи Мадярщині, буквально перетинаєш кордон, і все - пий каву з горнята, або експресо на заправці. Відповідно до цього, й пропозиція в Закарпатті є відносно стабільною, але з широким діапазоном в ціні на ідентичний товар, але під різною маркою.
до прикладу я беру 1 кг зерна у відповідних точках десь по 400грн., коли те саме буде щонайменше по 600 у фірмових.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667316 вiд 2023-07-06 23:48:34

Starik (Україна, Київ)
№ 1667314
«тьоплий ламповий звук»

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667315 вiд 2023-07-06 23:26:13

olma
№ 1667310
---
Сьогодні якраз забрав каву від Шубіна. Правильна обжарка, не гірчить і приємний смак

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667314 вiд 2023-07-06 23:25:08

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1667312

всі три варіанти досить реальні в реальному житті.
але я знаю ще один спосіб збочення - ручна давилка яка регулює тиск води для приготування.
ніколи не використовував, але є адепти.
мабуть це як кабелі для звуку на основі структурованих металів :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667313 вiд 2023-07-06 23:18:09

Batyj
№ 1667311
після (я думаю навмисного) фальстарта с звинуваченням в минулому році імені венідіктової, його іспанці ніколи не видадуть, як політично переслідуємого на батьківщині :(

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667312 вiд 2023-07-06 23:14:05

та в приготуванні теж просто:
є гроші, купив Саеко від Філіпс з однією кнопкою, і п'єш досхочу :)
нема - мелеш в турку і чекаєш шоб тіки не закипіло.
Варіант коли просто заварюєш кип'ятком мелену напевно не розглядаєм :) хоча до біди і так можна.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667311 вiд 2023-07-06 23:13:31

на шария снова наехали. Может в этот раз к стенке поставят..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667310 вiд 2023-07-06 23:10:52

У Шубіна кава класна. Може не найкраща на світі, але якість і смак більше, ніж непогані. Це як вино з виноградників Premier Cru у французьких виноробів.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667309 вiд 2023-07-06 22:52:54

Ще спосіб приготування, машина, хуйо, майо, капець як все складно

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667308 вiд 2023-07-06 22:50:46

Vichny
№ 1667307
так кава - це смак, причом твій особистий, тут поки не спробуєш - не взнаєш.
Зовсім не факт, шо супер крута 100% Арабіка за дурні гроші, тобі не здасться якимсь кисляком. Бо вона дійсно має кислуватий присмак.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667307 вiд 2023-07-06 22:41:33

Ціна - не завжди критерій.
Можна за дурні гроші купити підйобку, тоді двічі лох %)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667306 вiд 2023-07-06 22:39:57

Vichny
№ 1667304
ну так тут все просто:
є гроші купуєш дороге, у Шубіна чи там ще де, його повно насправді, в багатьох місяцях навіть куштувать дають.
а як нема, то не виойбуєшся :) і купуєш польский контрабас за 200 грн/кг - дешиво і сердито. Зерно підробити важко я думаю. Якість просто різна.

До речі незнаю шо скаже Щубін чи інші фахівці, а мне одна і та сама кава через пару кілограм «впивається» і я «не чую» смаку. Тому купую назамін шось інше, кардинально, і о - одразу інший яскравий смак.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667305 вiд 2023-07-06 22:34:13

Vichny
№ 1667297
по ціні, і далеко не завжди по якості. буває контрафакт дешевший на половину, а смак більш вишуканий

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667304 вiд 2023-07-06 22:31:17

Voxa (м. Запоріжжя)

№ 1667300 вiд 2023-07-06 22:26:30

Ватан гетьманцев хай нахуй іде, простотне люблю коли мене найо…
А про різні смаки кави, я думаю тут багато хто може шось розказати, викликаю Шубіна

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667303 вiд 2023-07-06 22:29:27

Щось мені сьогодні торкнуло передивитись lions for lambs by Redford, де він до речі і зіграв разом з кількома відомими тоді і зараз акторами.
У 2007 році (до Грузії, але через 6 років після 9/11) сприймалося як агітка яка виправдовує війну в Афганістані та в Іраку.
Я пам'ятав приблизно сюжет - дискусії на фоні того як два колишніх студенти (мексиканець та афроамериканець - наче политкорректно :) ) гинуть на горі в Афгані після помилки командування.

Зараз цей муві майже як передбачення майбутнього.
Десь у першій половині Том Круз виголошує (це у 2007) нинішню картину сходу - ядерний Іран, розбитий Ірак та ганьба Америки в Афгані.
Редфорд в своїй ролі виглядає майже як голова ТЦК.
На жаль журналістів аналогічних героїні Меріл Стріп я не бачив ні у 2007, ні зараз.

Титри зі зникаючими постатями людей зараз просто вбивають морально, все ж було зрозуміло в 2007.

пробачте за соплі, але пробило.

sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667302 вiд 2023-07-06 22:28:42

olma
№ 1667284
Для кого він це сказав?
У нас же є митна служба?
Якщо контрафакт, то нехай йде звертається до того хто там головний, і висуває претензії…)))

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667301 вiд 2023-07-06 22:26:59

Я принципово не погоджуюся з тим фактом, що ввезення такого товару як кава, принаймні в зернах і сировині, мусить
якісь обмеження. Адже у нас її не вирощують, можуть обсмажувати і т. п.
Знаю, що традиційно, алкоголь, і так звані колоніальні товари були джерелом надходження до бюджету, підакцизні тощо.
Коли вперше за кордон в Німеччину їхав на початку 1990-х, то там митники питали не лише про бухло і цигарки, але і про чай і каву. І було записано у всіх листівках, скільки чаю можна з собою безплатно везти.

Але ок. Робіть і справляйте мито на каву, але відпустіть мавіки, деталі для дронів і інженерії. А вони ні того ні того не роблять.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667300 вiд 2023-07-06 22:26:30

чи ти переймаєшся шоб гніда гєтьманцев податки усі зібрав?
так це зря, адін хуй вони їх в толк не пустять :(

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667299 вiд 2023-07-06 22:22:40

Vichny
№ 1667297
а нашо тобі його відрізнять?
кава і кава - зерно і зерно.
Головне шоб не пересмажене було, ну я зерно не полова.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667298 вiд 2023-07-06 22:16:13

кава то фігня, ще зовсів недавно, в нас третна країни жила в тіні. А неофіційно казали, вітсоків 45
під час війин все стало ще гірше

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667297 вiд 2023-07-06 22:14:43

А як блять відрізнити контрафакт в каві?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667296 вiд 2023-07-06 22:08:56

toreo
№ 1667294
----
Значить є соціальний консенсус в суспільстві, щодо запит на недорогий і якісний кохве, і недовіра до фіскальної системи.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667295 вiд 2023-07-06 22:05:47

Vichny
№ 1667292
-----
А ти міг би промовчати. Тобто кожен має свої недоліки ;)

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667294 вiд 2023-07-06 21:43:27

olma
№ 1667284

а що тут не так? таки дійсно так і є.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667293 вiд 2023-07-06 21:24:59

Bobb
№ 1667290

я здивoвaний щo мoскaлi нe aтaкувaли ту aкaдeмiю у Львoвi щe рiк нaзaд…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.