fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667332 вiд 2023-07-07 00:40:14та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1667330 пам'ятаю два види «Тата» і «Майсор». Норм були.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667331 вiд 2023-07-07 00:39:42fofonov № 1667328 я не бухчу, але промовчувати подібне не можна. віддай шану, потім вже пиши про гольф, якшо ще маєш натхнення.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667330 вiд 2023-07-07 00:33:48fofonov № 1667324 вершина смаку в середині-кіннці 80-х була розчинна кава індійського виробництва
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667329 вiд 2023-07-07 00:32:38Геть (Геть) № 1667327 Чому? Є якісь обгрунтовані наукові дослідження що розчинна кава шкідлива?
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667328 вiд 2023-07-07 00:30:11та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1667326 з 14 року футболом не цікавлюсь. А зараз взагалі навіть улюблені вело й снукер не йдуть. Тільки Формула-1, бо там мозок відключається, коли слідкує за цифрами та подіями. Такий ефект зараз рідкісний для мене, шоб повністю «виривало з контексту». Тому розумію людей, що дивляться футбол, теніс, абощо. Це потрібно для психологічного розвантаження, щоб кукуха не поїхала взагалі. Бо тиснути пружину безкінечно не можна. Тому ти дарма бухтиш.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667327 вiд 2023-07-07 00:27:27Розчинна кава - хімічне зло.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667326 вiд 2023-07-07 00:25:36klirik № 1667319 трагедія у Львові не заважає мені послати тебе подалі, а чому так, можеш проаналізувати сам
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667325 вiд 2023-07-07 00:25:16Цікаво, що старша донька тут пила каву різну: і розчинну, і мелену. А переїхала до Фінляндії, де кава - культ. Так спробувала у місцевих знайомих каву, то її майже знудило на фізіологічному рівні. З того часу перестала кавувати взагалі.
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667324 вiд 2023-07-07 00:25:16Цікаво, що старша донька тут пила каву різну: і розчинну, і мелену. А переїхала до Фінляндії, де кава - культ. Так спробувала у місцевих знайомих каву, то її майже знудило на фізіологічному рівні. З того часу перестала кавувати взагалі.
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667323 вiд 2023-07-07 00:21:48П'ю розчинну каву і задоволений. Або просто заливаю кип'ятком мелену, але це рідко. Ясно, що знавці можуть сказати «фе», але ця кава теж має свій «вишуканий смак». І головне, не потребує нічого, крім 2 хв часу і електрочайника. Для мене це на першому місці.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667322 вiд 2023-07-07 00:18:26sk (Samsung Galaxy tab a) № 1667318 кава до кави, чай до чаю. не треба плутати. але я тобі скажу й про чай, не той що в пакетах. два- три дні в тиждень останній рік живу на дачі, практично високо в горах, там пасіка, немає світла, але є жива природа і я з нею чаї ганяю :) - береш пару гілочок однорічних прутикіав груші, пару таких самих з вишні і смородини, все без листя - порізав секатором на куснички ро 2-3 см, залив водою і довів на 5хв на легкому кипінні лишив закритим настоюватись. - заготовлюєш на зиму іван-чай, материнку, чебрець, корінь яфини, суниці -то окрема пісня, розповім при бажанні. для шлунку цинторія, звіробой… багато писати, мало слухати. будьте здорові. якщо що, питайте.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667321 вiд 2023-07-07 00:14:38Хуясе, гроза..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667320 вiд 2023-07-07 00:08:16sk (Samsung Galaxy tab a) № 1667318 ---- В кінці 90-х, початку 2000-х на пл. Л. Толстого на тому боці де кінотеатр Київ працював заклад. Кафе Мономах. Чайхана. Охуйєнний формат. Мономах - чайно-пакувальна українська піонерська фірма. Але потім був чорний період домінування московитів, а потім прийшли покоління Зет (тік-токери) які вже були кавоманами, фільтр, бульбулятор, флет вайт. тощо. Покоління Інстраграму і всякої диджитальної хуйти -
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667319 вiд 2023-07-07 00:00:54та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1667317 Я так розумію трагедія у Львові не заважає тобі обговорювати каву?
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667318 вiд 2023-07-06 23:52:29І до сих пір ніхто не прийшов з фразою: кава - фігня, чай краще?)))
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667317 вiд 2023-07-06 23:52:20Vichny № 1667309 спосіб приготування, машина, хуйо, майо, ====================== кава є кавою, або нє. все решта - дійсно хуйомайо. порівняти мій малий Ужгород з будь яким іншим обласним центром по кількості випитої за день в літрах кави, буде не серйозно, але по кількості завареного змеленого зерна, всі будуть в глибокій сраці. в Ужгороді кава це культ, як і в Закарпатті взагалі, навіть невідомо коли зародився, але точно вже зі століття. Що характерно, в прикордоннних з нами Словаччині чи Мадярщині, буквально перетинаєш кордон, і все - пий каву з горнята, або експресо на заправці. Відповідно до цього, й пропозиція в Закарпатті є відносно стабільною, але з широким діапазоном в ціні на ідентичний товар, але під різною маркою. до прикладу я беру 1 кг зерна у відповідних точках десь по 400грн., коли те саме буде щонайменше по 600 у фірмових.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667316 вiд 2023-07-06 23:48:34Starik (Україна, Київ) № 1667314 «тьоплий ламповий звук»
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667315 вiд 2023-07-06 23:26:13olma № 1667310 --- Сьогодні якраз забрав каву від Шубіна. Правильна обжарка, не гірчить і приємний смак
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667314 вiд 2023-07-06 23:25:08Voxa (м. Запоріжжя) № 1667312 всі три варіанти досить реальні в реальному житті. але я знаю ще один спосіб збочення - ручна давилка яка регулює тиск води для приготування. ніколи не використовував, але є адепти. мабуть це як кабелі для звуку на основі структурованих металів :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667313 вiд 2023-07-06 23:18:09Batyj № 1667311 після (я думаю навмисного) фальстарта с звинуваченням в минулому році імені венідіктової, його іспанці ніколи не видадуть, як політично переслідуємого на батьківщині :(
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667312 вiд 2023-07-06 23:14:05та в приготуванні теж просто: є гроші, купив Саеко від Філіпс з однією кнопкою, і п'єш досхочу :) нема - мелеш в турку і чекаєш шоб тіки не закипіло. Варіант коли просто заварюєш кип'ятком мелену напевно не розглядаєм :) хоча до біди і так можна.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667311 вiд 2023-07-06 23:13:31на шария снова наехали. Может в этот раз к стенке поставят..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667310 вiд 2023-07-06 23:10:52У Шубіна кава класна. Може не найкраща на світі, але якість і смак більше, ніж непогані. Це як вино з виноградників Premier Cru у французьких виноробів.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667309 вiд 2023-07-06 22:52:54Ще спосіб приготування, машина, хуйо, майо, капець як все складно
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667308 вiд 2023-07-06 22:50:46Vichny № 1667307 так кава - це смак, причом твій особистий, тут поки не спробуєш - не взнаєш. Зовсім не факт, шо супер крута 100% Арабіка за дурні гроші, тобі не здасться якимсь кисляком. Бо вона дійсно має кислуватий присмак.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667307 вiд 2023-07-06 22:41:33Ціна - не завжди критерій. Можна за дурні гроші купити підйобку, тоді двічі лох %)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667306 вiд 2023-07-06 22:39:57Vichny № 1667304 ну так тут все просто: є гроші купуєш дороге, у Шубіна чи там ще де, його повно насправді, в багатьох місяцях навіть куштувать дають. а як нема, то не виойбуєшся :) і купуєш польский контрабас за 200 грн/кг - дешиво і сердито. Зерно підробити важко я думаю. Якість просто різна. До речі незнаю шо скаже Щубін чи інші фахівці, а мне одна і та сама кава через пару кілограм «впивається» і я «не чую» смаку. Тому купую назамін шось інше, кардинально, і о - одразу інший яскравий смак.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667305 вiд 2023-07-06 22:34:13Vichny № 1667297 по ціні, і далеко не завжди по якості. буває контрафакт дешевший на половину, а смак більш вишуканий
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667304 вiд 2023-07-06 22:31:17Voxa (м. Запоріжжя) № 1667300 вiд 2023-07-06 22:26:30 Ватан гетьманцев хай нахуй іде, простотне люблю коли мене найо… А про різні смаки кави, я думаю тут багато хто може шось розказати, викликаю Шубіна
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667303 вiд 2023-07-06 22:29:27Щось мені сьогодні торкнуло передивитись lions for lambs by Redford, де він до речі і зіграв разом з кількома відомими тоді і зараз акторами. У 2007 році (до Грузії, але через 6 років після 9/11) сприймалося як агітка яка виправдовує війну в Афганістані та в Іраку. Я пам'ятав приблизно сюжет - дискусії на фоні того як два колишніх студенти (мексиканець та афроамериканець - наче политкорректно :) ) гинуть на горі в Афгані після помилки командування. Зараз цей муві майже як передбачення майбутнього. Десь у першій половині Том Круз виголошує (це у 2007) нинішню картину сходу - ядерний Іран, розбитий Ірак та ганьба Америки в Афгані. Редфорд в своїй ролі виглядає майже як голова ТЦК. На жаль журналістів аналогічних героїні Меріл Стріп я не бачив ні у 2007, ні зараз. Титри зі зникаючими постатями людей зараз просто вбивають морально, все ж було зрозуміло в 2007. пробачте за соплі, але пробило.
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667302 вiд 2023-07-06 22:28:42olma № 1667284 Для кого він це сказав? У нас же є митна служба? Якщо контрафакт, то нехай йде звертається до того хто там головний, і висуває претензії…)))
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667301 вiд 2023-07-06 22:26:59Я принципово не погоджуюся з тим фактом, що ввезення такого товару як кава, принаймні в зернах і сировині, мусить якісь обмеження. Адже у нас її не вирощують, можуть обсмажувати і т. п. Знаю, що традиційно, алкоголь, і так звані колоніальні товари були джерелом надходження до бюджету, підакцизні тощо. Коли вперше за кордон в Німеччину їхав на початку 1990-х, то там митники питали не лише про бухло і цигарки, але і про чай і каву. І було записано у всіх листівках, скільки чаю можна з собою безплатно везти. Але ок. Робіть і справляйте мито на каву, але відпустіть мавіки, деталі для дронів і інженерії. А вони ні того ні того не роблять.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667300 вiд 2023-07-06 22:26:30чи ти переймаєшся шоб гніда гєтьманцев податки усі зібрав? так це зря, адін хуй вони їх в толк не пустять :(
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667299 вiд 2023-07-06 22:22:40Vichny № 1667297 а нашо тобі його відрізнять? кава і кава - зерно і зерно. Головне шоб не пересмажене було, ну я зерно не полова.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667298 вiд 2023-07-06 22:16:13кава то фігня, ще зовсів недавно, в нас третна країни жила в тіні. А неофіційно казали, вітсоків 45 під час війин все стало ще гірше
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667297 вiд 2023-07-06 22:14:43А як блять відрізнити контрафакт в каві?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667296 вiд 2023-07-06 22:08:56toreo № 1667294 ---- Значить є соціальний консенсус в суспільстві, щодо запит на недорогий і якісний кохве, і недовіра до фіскальної системи.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667295 вiд 2023-07-06 22:05:47Vichny № 1667292 ----- А ти міг би промовчати. Тобто кожен має свої недоліки ;)
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667294 вiд 2023-07-06 21:43:27olma № 1667284 а що тут не так? таки дійсно так і є.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667293 вiд 2023-07-06 21:24:59 Bobb № 1667290 я здивoвaний щo мoскaлi нe aтaкувaли ту aкaдeмiю у Львoвi щe рiк нaзaд…