Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667292 вiд 2023-07-06 20:51:23sk (здалеку…) № 1667236 вiд 2023-07-06 11:04:38 Я не перестаю ахуєвати від того факту що ти, споживаючи менатонни твітерських потоків примудряєшся все викривлювати, або абсолютно протилежну реаліям картину малюєш. Хоча, якщо подумати - нічого дивного - при споживанні такого потоку інформації складно її реально сприймати неповерхнево
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667291 вiд 2023-07-06 20:50:26 тут маєш свій гуртожиток і те місце де була аптека.. на першому поверсі..
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667290 вiд 2023-07-06 20:36:50(та ж не москаль) № 1667285 Да, спасибо, нашел по карте. Этот дом с закругленным углом я так и не запомнил - редко там ходил по Суворова, может раз за все время. Наш гуртожиток был N5 - ближе к центру. Там рядом, на Стрийськой было военное полит-училище, видно, в него метили. Известный кацапский военкор Шурыгин его заканчивал, наверное, сейчас радуется, гандон.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667289 вiд 2023-07-06 20:36:35Пишуть, що прийнято рішення. (Залужний балакав сьогодні з Міллі) Штати дають нам касетники, гостинці для русні, Сподіваюся літаками в Ряшів швидко доставлять.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667288 вiд 2023-07-06 20:35:51Batyj № 1667286 саме там
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667287 вiд 2023-07-06 20:33:35olma № 1667284 вiд 2023-07-06 20:18:54 Продають Китай, як Уганду, а Уганду як Бразилію?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667286 вiд 2023-07-06 20:21:50№ 1667283да, да, да..По дороге из располаги н-ской бригады в академию часто заходил в аптеку, там на первой этаже всегда была..
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667285 вiд 2023-07-06 20:20:32Bobb № 1667282 це виїзд з Суворова (тепер Сахарова) на Стрийську. зліва. перехід до Стрийського парку
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667284 вiд 2023-07-06 20:18:54В Україні процвітає нелегальний продаж кави, понад 30% ринку займає контрафакт, – Гетманцев Джерело: https://biz.censor.net/n3429394 От жеж сука!
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667283 вiд 2023-07-06 20:18:15Batyj № 1667281 то не просто дім, а «Комплекс із 17-ти житлових будинків розташований по вулиці Стрийській, на розі з вулиці Академіка Сахарова під №№50 – 76в – має статус пам’ятки архітектури місцевого значення>. ці 17 розташовані і зєднані між собою по кругу, з внутрішнім двором, забудова столітньої давності, а поруч … студентське містечко політехніки і не тільки.. там моя студентська молодість лишилася..
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667282 вiд 2023-07-06 20:16:56(та ж не москаль) № 1667272 Пытался найти адрес или улицу где попадание, но нигде не сообщают по понятным причинам. Ты говоришь, это возле студенческого городка?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667281 вiд 2023-07-06 20:05:23№ 1667280я еще утром посмотрел - знакомый дом, угол Стрыйской и Сахарова..
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667280 вiд 2023-07-06 19:50:47klirik № 1667277 вiд 2023-07-06 19:41:20 і як ми повинні реагувати? ============ хоча б просто помовчати, але то не обовязково, для задаючих подібні питання
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667279 вiд 2023-07-06 19:50:13https://www.politico.eu/article/ukrainian-president-volodymyr-zelenskyy-mauls-bulgarian-president-rumen-radev-over-opposition-to-arming-ukraine/ Ще нормально по болгарину пройшовся сьогодні.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667278 вiд 2023-07-06 19:46:21
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667277 вiд 2023-07-06 19:41:20І? Я ці фотки бачив зранку. Чим вони відрізняються від місць прильотів в Сумах, Краматорську, Кривому Розі? Чому це культове місце і як ми повинні реагувати?
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667276 вiд 2023-07-06 19:40:30klirik № 1667273 Внаслідок ракетного удару 6 липня пошкоджені понад 30 будинків, понад 250 квартир і близько 10 гуртожитків. ======== цього замало тобі?
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667275 вiд 2023-07-06 19:34:14
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667274 вiд 2023-07-06 19:32:40olma № 1667265 вiд 2023-07-06 17:46:07 На ХАЕС, на недобудовані блоки ВВЕР 3, 4. Енергоатом планує, що блоки 5, 6 будувати з нуля буде Westinghouse, проєкт АР1000
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667273 вiд 2023-07-06 19:32:36Що саме знищено у Львові? І як ми повинні реагувати якщо інфу по прильотам приховують у змі?
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667272 вiд 2023-07-06 19:31:39Bobb це ж пару хвилин від твого гуртожитку, впевнений що сотні роазів проходив повз. нічого не щемить?
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667271 вiд 2023-07-06 19:28:32і ще, якось дивно, і просто бридко, читати про теніс, футбольні перипетії, в той час, коли у Львові знищено одне з культових місць, не кажучи вже про загиблих при цьому.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667270 вiд 2023-07-06 19:21:53послухавши виступ Пороха в Брюселі, я готовий би назватися і зеленоботом, якби та промова була висказана сьогоднішнім президентом… нажаль, не дочекаюсь, тому лишаюсь просто україноботом
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667269 вiд 2023-07-06 19:19:482 Bobb№ 1667252я этот лес очень хорошо знаю. Он там один, около Олешек. Это посадка сосны вокруг пустыни Олешковские пески. Открой карту и посмотри, скока там км до Антоновского моста..
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667268 вiд 2023-07-06 18:47:39Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1667263 вiд 2023-07-06 17:37:07 Таємний жидобандерівець?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667267 вiд 2023-07-06 18:26:00№ 1667265я не знаю, патаму што давно не общался ни с кем из Киэпа или энергоатома.Но, по косвенным показаниям, речь часто шла про расширение Хмельницкой АЭС, причем речь заходила про американские и французские реакторы, эти два ВВР-1000 именно на Хмельницкую, тем балее, там такие два уже стоят.. Там всего 2 реактора, и оба ВВР-1000.Немецкие и французские сильно дороже и надо другой персонал готовить, другие допуски, другие нормы. А поскоку там все суперзабюрократизировано, я понимаю, почему остановились на уже известных и понятных реакторах..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667266 вiд 2023-07-06 18:22:14на Хельницкій 2 блока не добудовані. Туди можуть
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667265 вiд 2023-07-06 17:46:07Україна та Болгарія наближаються до угоди про продаж Києву ядерних реакторів російського виробництва, - WSJ Джерело: https://censor.net/ua/n3429381 Batyj, Voxa прокоментуйте, на яку електростанцію Енергоатом хоче поставити ці реактори? На нову чи на старі?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667264 вiд 2023-07-06 17:40:25Nycolas [Останнi 20 месаг]№ 1667262 вiд 2023-07-06 17:34:14Цікаво, як це виглядатиме технічно. Демонтувати реактор і переставити його на інше місце - мабуть нетривіальне завдання, тим більше якщо у цьому не буде задіяний виробник реактора (кацапи).
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667263 вiд 2023-07-06 17:37:07Пересічному кацапу навряд чи зайде кірієнка. Скажуть какойта єврєй, да ісчо і с хахляцкой фамілієй.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667262 вiд 2023-07-06 17:34:14Болгарія та Україна наближаються до укладення угоди про продаж «Енергоатому» двох ядерних реакторів російського виробництва з недобудованої АЕС «Белене». Джерело: https://censor.net/ua/n3429381
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667261 вiд 2023-07-06 17:19:39Bobb № 1667256 «старший помощнік» призначає дирактора фсб… звучить як у тому анекдоті: не знаю хто там в машині, але за кермом сам брєжнєв кого ще кірієнко за свою каденцію призначав? :) і преред призначенням чи питав він єльцина? :) кірієнко шістка як і прігожин. коли стало ясно що хуйлостан оголосить дефолт. його призначили прем'єром зіц прєдсєдатєль фунт взяв всю вину на себе… і після того «система» не викинула його на смітник історії. смишльоний пацан. виглядає розумним в окулярах. тримають в обоймі. коли потрібно - ще раз кинуть під танк… (запомнітє етот твіт) :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667260 вiд 2023-07-06 17:08:38теніс ProstoVlizPobalakaty № 1667258 вiд 2023-07-06 16:55:12 Sauron № 1667257 в оглядах зазвичай найкращі моменти показують. але там не видно «нєрв» гри :) я включив 3й сет. коментатори сказали що 1й сет еліна була заряджена. мочила м'ячі дуже потужно. у 2му вирішила поперебивати м'ячик на ту сторону. в 3му знову зібралась і почала мочити… далі соня кенін. соня колись вигравала ао. але потім пішов великий спад. її тренував тато, який помер. психологічна травма я якраз дивився перший марч соня - коко гауф. дуже потужно обидві грали. соня була краща на корті. а коко в топ-10… так що легкої прогулянки для еліни не буде (якщо хтось захоче на рейтинг соні подивитись) … до речі, можливо раніше менше на це звертали увагу. але в жін турі дуже багато бувших топ тенісисток з ментальними проблемами… от соня - виходить з кризи ема радукану, яка тінейджеркою взяла юс-оупен, зараз каже що краще б не вигравала. тому що підписала купу контрактів (на рівні осаки-серени), і зобов'язанні перед спонсорами зламали кар'єру аманда анісімова взяла відпустку (каже що не знає коли повернеться) - в тінейджерстві 10+ млн контракт з найк (заміна шараповій) мугуруза - взяла ментальну відпустку (обіцяє в 2024 повернутись) осака - завагітніла (але останнім часом валяла дурака і розказувала що пресухи її дратують) можливо зараз набагато більше бабла. тому вигравши пару турнірів, підписавши пару спонсорських контрактів за рік можна заробити стільки що все життя можна спокійно жити «на мальдівах», поправляти ментальне здоров'я коктейлями… хз
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667259 вiд 2023-07-06 16:57:57США ухвалили рішення про постачання Україні касетних боєприпасів, про нього буде оголошено найближчим часом, — The New York Times ------- звичайно що у вільнюсі нам щось пообіцяють. питання тільки - що?
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667258 вiд 2023-07-06 16:55:12Sauron № 1667257 вiд 2023-07-06 16:10:11 Її ще часом штормить, сьогодні суджу тільки по рахунку другого сета, а у грі з Вільямс теж бачив серіями по кілька провальних розіграшів від Еліни, з такою грою можна програти будь-кому хто чіплятиметься за всі м'ячі.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667257 вiд 2023-07-06 16:10:11Подивився огляд Світоліна - Мертенс. Потужна та впевнена гра Еліни! Чудово, що повернулася.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667256 вiд 2023-07-06 15:50:04Nevropatolog № 1667253 Это еще большой вопрос, кто кого там назначал. На фото — «Первый заместитель руководителя Администрации президента РФ Сергей Кириенко назначает будущего президента Российской Федерации Владимира Путина директором ФСБ. Москва, 5 июля 1998 года. Вот оно, самое начало спецоперации «Прыжок песца».
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667255 вiд 2023-07-06 15:41:00до речі хтось вкинув інфу що більша половина тих хто на очільника сап подавався, на поліграфі сказали що вживали наркоту от хз для чого це? невже немає заборони розповсюджувати інфу яку людина під поліграфом сказала? -------- наступна партія кандидатів скажуть що наркоту не вживали, але поліграф зафіксує що вони брешуть… потім всі махнуть рукою і скажуть -нахуя то все реформувати? нехай залишається те що зараз є… гірше не буде…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667254 вiд 2023-07-06 15:36:38Nevropatolog № 1667253 він не дуже «дрібний». за хуйла керував атомкою. а там ярдні проекти (при чому за кордоном) а зараз начеб-то воно керує інформ політикою на «нових» територіях. наприклад приймає рішення по «розкручуванню» іміджа мєдвєдчука для можливих нових виборів на захоплених землях… був момент коли мєдвєдчук статєйки розумні писав, казали що на рус тв з'являвся… тобто чувак близький до системи хуйло там недавно якусь «дєвочку» цілувало, лобизалось з пересічними. видно після подій пригожина імідж царя «поправляють». зближують з народом. і кірієнко, можливо, досить ключова фігура у цій «роботі»
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1667253 вiд 2023-07-06 15:30:042 Bobb№ 1667252Та ну нах, який з кіндерсюрпризу «криша повара» і тим більше «прєємнік» …Дрібний «чєвоізволітє-с» і не більше.