🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2098.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667132 вiд 2023-07-05 15:14:10

Відео для морального задоволення на цілий день
https://twitter.com/donikroman/status/1676549464218120192?s=20

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667131 вiд 2023-07-05 14:56:55

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1667130 вiд 2023-07-05 14:38:16
Холодний термоядерний синтез можна і в шкільній лабораторії робити. Хтось робив і учням показував. Не за мільйон далеко. Але є н'юанс (с) - він споживає енергії більше ніж виробляє, тобто не має сенсу з точки зору енергетики. З іншого боку, всі ці багатомільярдні токмаки мають ту саму властивість :-). То навіщо платити більше? :-)))

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667130 вiд 2023-07-05 14:38:16

sk (здалеку…)
№ 1667128
«і ви расказуйтє»

років 10 тому, да, час як біжить … один італієц зробив ректор на холодному термоядерному синтезі, і навіть усім бажаючим давав його в аренду.
Шось не за дорого 1 млн всього.
І от шось все ніяк … :)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667129 вiд 2023-07-05 14:27:57

згадав що пару років назад був аналіз того що є в надрах україни (з рідкорезмельних металів)
по-моєму навіть підписали якусь австралійську контору щоб в тестовому режимі почала розробку…
-----------
«Україна володіє значними запасами кольорових і рідкоземельних металів, включно з унікальними родовищами берилію, цирконію, танталу, а також комплекс фосфорних рідкоземельних і рідкометальних руд», — повідомляє MiningWorld. «Підтверджені запаси літію в Україні — найбільші в Європі. У країни також є реальна можливість вийти на світовий ринок з чистими і надчистими металами, такими як галій, індій, талій, свинець і олово… Україні потрібно використовувати свої мінеральні ресурси для процвітання. Для цього необхідні нові технології й великі інвестиції».

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667128 вiд 2023-07-05 14:24:55

https://www.ft.com/content/457269a7-9500-43ed-bfb7-f729d19de5ee
тут тойота анонсує прорив в батареях для авто з 27го року
але маск ледь не щороку розказує що у них з'являться батареї які не будуть використовувати рідко-земельні матеріали (чи дуже сильно зменшать їх використання) …

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667127 вiд 2023-07-05 14:23:53

Nycolas
№ 1667126
та я х. з.
ця ж історія не вчора почалась, колись давно попадалась стаття, де таке писали.
насправді наськіки я помню, там проблема в том шо виробництво «не чисте» + радіоактивне, і взагалі мало вигідне, корочше кажучи ніхто не займався цим крім китайців.
Помню шо поклади ще великі в Бразилії, Африка знову ж таки.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667126 вiд 2023-07-05 14:13:52

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1667123

часом не стибій?

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667125 вiд 2023-07-05 14:08:58

Shmyg
№ 1667115
якщо це так - то чому захід мовчить?
хєрасі! хуйлостан використовує сибірку, чи якусь «хімію»
щось тут не те…

PEPSI(Skopje ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667124 вiд 2023-07-05 13:58:27

Бойко у Поліссі. Ворота на замку!
Назаренко у Поліссі.
От ще б Судакова підписати.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667123 вiд 2023-07-05 13:58:02

нічого, ще є вторинна переробка електроніки …
звісно річ не дуже прибуткова і чиста, але якшо покладів нема, то можна займатись.
я не помню точно, але китайці видобувають майже ексклюзивно якісь рідкоземельні матеріали.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667122 вiд 2023-07-05 13:57:05

ЛНЗ объявил о подписании пятого летнего новичка
-----------------
Вы тоже прочли о подписании пятилетнего новичка?

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667121 вiд 2023-07-05 13:44:57

У 2017 році у світі було видобуто 134 тонни германію, з яких 88 — у Китаї
У 2015 році в світі було добуто та очищено близько 724 тонн галію (включно зі вторинною переробкою), з яких 600 у Китаї

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667120 вiд 2023-07-05 13:37:22

Галий, германий не деятцит, просто в кетае налажена добыча.
Придется налаживать в штатах, канаде, африке.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667119 вiд 2023-07-05 13:13:35

Nycolas
№ 1667118

Ну так це війни за напівпровідникові технології.
ASML заборонила брати на роботу кітайців, москалів та ще хх стран під санкціями.
Мабуть тепер вони почнуть міняти громадянство для таких інженерів-шпигунів :)

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667118 вiд 2023-07-05 12:45:16

«З метою захисту національної безпеки та інтересів, зі схвалення Державної ради, вирішено запровадити експортний контроль за предметами, пов'язаними з галієм і германієм», – йдеться у спільній заяві Міністерства торгівлі Китаю (MOFCOM) та Генеральної митної адміністрації (GAC).
---
Китай оголосив про обмеження з 1 серпня поставок на Захід критичної сировини - https://www.epravda.com.ua/news/2023/07/5/701906/

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667117 вiд 2023-07-05 12:18:08

Nycolas
№ 1667116
----
Дякую, я вже зрозумів, як тільки передивився відос. Паливо так не горить. Героям розвідникам і ракетчикам-арті Слава!

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667116 вiд 2023-07-05 11:48:11

2Olma
1667094
То був БК
---
https://t.me/DeepStateUA/17002

Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667115 вiд 2023-07-05 11:10:01

sk (здалеку…)
№ 1667108

Знаю дівчину, яка служить медиком, в минулому - одна з найкращих інфекціоністок однієї з наших найбільших приватних медичних мереж. Вона каже, що вони зустрічали уже всі бактерії, сибірку в тому числі і різну іншу пургу. Просто кацапи використовують уже протерміновані бактерії, тому серйозних спалахів немає. Але те, що використовують - безсумнівно. У мене немає жодної підстави їй не вірити.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667114 вiд 2023-07-05 10:59:46

Маккей - то якийсь шотландець, а бульбаш був просто макєй.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667113 вiд 2023-07-05 10:57:05

4 липня в Білорусі раптово помер міністр транспорту і комунікацій Олексій Авраменко, йому було 46 років.
------
не витримав напруження. дві роботи одразу. і транспорт і комунікації…
пів року назад помер маккей (міністр закордонних справ по-моєму). як казали переговорник від лукашеску з заходом…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667112 вiд 2023-07-05 10:25:49

вчора згадували про дозіметри
ось, може кому потрібно інтерактив з актуальним фоном
https://www.saveecobot.com/radiation-maps#9/48.4893/35.1096/gamma+ur

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667111 вiд 2023-07-05 10:05:17

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1667109 вiд 2023-07-05 09:32:05
Це якщо речовина на шкіру попала. А якщо вдихнути, то, певно, буде блювота, запаморочення, втрата свідомості.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667110 вiд 2023-07-05 09:41:16

№ 1667109
чота мне так помнится, на основе мышьяка. Тому не кожное, а а легочное..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667109 вiд 2023-07-05 09:32:05

Люїзит - це бойова отруйна речовина шкірно-наривної дії, тому нудота та блювання не можуть бути основними симптомами.

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D1%8E%D1%97%D0%B7%D0%B8%D1%82

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667108 вiд 2023-07-05 09:28:22

росія активно застосовує хімічну зброю проти Сил оборони на Бахмутському напрямку, — речник Сил оборони Таврійського напрямку Дмитрашківський

«Під час артилерійських обстрілів використовується елемент, що попередньо називається, «Люїзит». Вже є постраждалі від цього хімічного елемента. Його симптоми — нудота, блювання та втрата свідомості», — додав він.
---------
до речі десь пів-року том наші теж попереджали що мають дані що хуйлостан готується застосувати «хімію»
тоді, по-моєму, навіть госдєп заяву робив…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667107 вiд 2023-07-05 09:15:56

Xi Jinping personally warned Vladimir Putin against using nuclear weapons in Ukraine, indicating Beijing harbours concerns about Russia’s war even as it offers tacit backing to Moscow, according to western and Chinese officials
https://twitter.com/DAlperovitch/status/1676473555729408000?s=20
-------
фт трохи заспокоює… але хз
йобне, потім скаже що то не воно…
в їх інтерпретації і каховську дамбу ми підірвали

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667106 вiд 2023-07-05 09:10:23

Грузинська авіакомпанія Georgian Airways, що перебуває під санкціями України, запускає для росіян транзитні рейси з Москви до Ніцци через Тбілісі.

Про це пише «Грузия Online» з посиланням на повідомлення перевізника, пише «Європейська правда».

Транзитний рейс до Лазурового узбережжя з однією пересадкою почне курсувати з 5 липня. Рейси з годинною пересадкою в Тбілісі літатимуть до Франції двічі на тиждень – у середу і суботу.

Вартість квитків на цей рейс стартує від 535 доларів (на рейси по середах) і від 633 доларів (рейси по суботах)
---
Ну тобто наче санкції, але через грузинів можна літати

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667105 вiд 2023-07-05 07:40:50

Дев'ятим членом Шанхайської організації співробітництва став Іран. Десятою може приєднатися Білорусь у 2024 році. Зараз до організації входять Китай, Індія, Росія, Пакистан, Казахстан, Киргизстан, Таджикистан і Узбекистан.
-------
санкції-хуянкції проти ірану? ну-ну…
хз, звичайно, як в цій організації уживаються індія-китай разом з пакистаном… але то вже їх проблеми…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667104 вiд 2023-07-05 02:19:17

Міля поплив багато років тому…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667103 вiд 2023-07-05 01:37:46

Радіація пройде за 2-3 неділі.. — (с) Арестович

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667102 вiд 2023-07-05 01:31:37

Міля поплив, його потрібно спасати.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667101 вiд 2023-07-05 00:51:38

 

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667100 вiд 2023-07-04 23:37:33

sk

Ви пане мабуть не читали, що я про це писав.
Ну і пофіг, ідіть нафіг :)

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667099 вiд 2023-07-04 23:31:08

Starik (Україна, Київ)
№ 1667096
купувати дозиметр, все рівно як купувати метео-станцію (колись модно було)
відкриваєш телефон - і він показує рівень радіації разом з погодою :)
все виміряно професійними приладами :)
я розумію людей з нікополя, ту станцію прямо видно
але за 500 км в києві -чого переживати?
в чорнобилі підривався реактор що працював
там все заглушено. хз що може рванути зсередини…
правильно зробили що методички всім розіслали і тренінги провели…
але за такою медійною розкруткою чи не хочуть «приховати» щось інше? чи це перед саммітом нато, спроба «пробити» на краще рішення для нас?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667098 вiд 2023-07-04 23:03:16

fofonov
№ 1667091

дaрeмнo ти зняв iнтригу - Привид Зaмку Пo мiг би нaс пoтiшити свoїми фaнтaзiями :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667097 вiд 2023-07-04 23:02:11

а я свій на днях дістав.
з тестера Крону витягнув. Працює ще.
зараз показує 11-12

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667096 вiд 2023-07-04 22:52:42

От блін не купив рік тому дозиметр.
Навіть питав у Batyj який краще :)
А він сам у когось брав
Так і запокоївся.
Тепер знову нервувати, але вже мабуть піздно :)
Пережили Чорнобиль, може і це переживемо

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667095 вiд 2023-07-04 22:39:15

olma
№ 1667094
ооо оце в мене майже так само було :(
дивлюсь у вікно, бачу вибух, один, слідом другий, і думаю а чого це звук так запізнююється, і тут Бабах!
ну і присів майже так само

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667094 вiд 2023-07-04 22:20:03

В Макієвці біля Донецька наші накрили склад з паливо-мастильними матеріалами.

Хлопок видовищний

https://twitter.com/Fitek69/status/1676302053323206663

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667093 вiд 2023-07-04 22:17:06

Радник голови «Росенергоатому» Ренат Карчаа заявив, що в ніч проти середи, 5 липня, українські військові нібито планують атакувати Запорізьку АЕС
https://www.dsnews.ua/ukr/politics/u-rosiji-anonsuvali-avariyu-na-zaporizkiy-aes-ciyeji-nochi-04072023-482827


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.