🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2099.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667092 вiд 2023-07-04 22:12:24

fofonov
№ 1667091
навіть якшо абстрагуватись від самого факту ідеї, то
місто Курчатов і відповідно АЕС чітко на північний схід.
не туди.

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667091 вiд 2023-07-04 21:18:53

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1667087

Варіантів купа. Наприклад, вирішили вже не гулятися в червоні лінії Заходу, бо це триндець. А, наприклад, придивитися до Курської АЕС. Чи принаймні, натякнути, що без відповіді не залишиться.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667090 вiд 2023-07-04 21:14:40

"Колишньому генеральному директору луганського футбольного клубу Зоря повідомлено про підозру в умисному ухиленні від сплати податків на суму понад 5 млн грн. Про це повідомляє пресслужба Луганської обласної прокуратури.

У 2019 році фігурант здійснив заниження податкових зобов’язань футбольного клубу Зоря на суму понад 5 млн грн, повідомили в прокуратурі.

…У 2019 році гендиректором ФК Зоря був Сергій Рафаїлов ".
------------------
Воно давно вже зйобнуло до кацапії, наскільки пригадую.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667089 вiд 2023-07-04 20:42:20

PEPSI (Merkury)
№ 1667085
за два дні вім-ну стільки не зіграно матчів через дощ, що пари будуть чекати ще пару днів… пріорітет одиночкам віддадуть…

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667088 вiд 2023-07-04 20:03:04

2 Voxa
№ 1667087
Зараз Колья і Єнот розтолкують. Пересічним це так просто не зрозуміти.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667087 вiд 2023-07-04 19:05:51

«У зв'язку з останніми подіями навколо Запорізької атомної станції було прийнято рішення щодо посилення північного кордону нашої держави як особовим складом, так і бойовою технікою».

а який зв'язок?

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667086 вiд 2023-07-04 18:52:57

2 PEPSI
№ 1667081
Блядь, ще раз. Щоб заїхати на подачі її треба мати. Вона просто не в формі. я дивився лише другий сет, до того ж після другого гейму.. у Вінус зовсім не йшла подача. Три (!) подвійних лише за другий сет. Ледь четверту подвійну поспіль не зробила. Майстерність, звичайно, не проп "єш, і коли вона змушувала Еліну переходити на розмін ударами в неї була перевага. але вік є вік

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667085 вiд 2023-07-04 17:59:50

Марта грає завтра о 12:00 з Elena-Gabriela Ruse.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667084 вiд 2023-07-04 17:24:30

sk (здалеку…)
№ 1667083
є таке, все менше видно спортивних амбіцій на корті.
Але є винятки і це добре :-)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667083 вiд 2023-07-04 17:16:52

теніс
PEPSI (Merkury)
№ 1667081
подобається їй грати в теніс. вайлд-карти дають - то можна й пограти
тут возняцки збирається повернутись після народження 2х дітей
зараз спорт стає трохи «дивним». успіхи - таке собі. головне скільки у тебе фоловерів в інсті й інших соц-мережах :)
молоді, такі як радукану, взагалі заявляють що нах я той юс-виграла в тінейджерстві. мільйонні контракти і зобов'язання по ним - розрушили нах кар'єру…
анісімова сказала що йде в довгострокову відпустку. 21 рік «старушці». голові дати відпочинок хоче. також в тінейджерстві мільйонні контракти підписала, найки шукали білявку на заміну шараповій…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667082 вiд 2023-07-04 17:08:52

столтенберг написав що його залишають ще на рік ген-секом нато. це вже другий рік поспіль «продовжують» мандат

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667081 вiд 2023-07-04 16:52:18

sk (здалеку…)
вільямс вже історія. Вважаю що нікого з топ 30 вона вже не переможе - будь хто на швидких легких ногах заганяє старушенцію, у якої ноги вже не носять тумбочку (с) Коноплянка.
Еліна і приклад.
На одній подачі далеко не заїдеш.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667080 вiд 2023-07-04 16:45:51

Путин поручил со всех сторон оценить идею направить часть потока туристов в Крым не по мосту, а через новые территории РФ.
----------
хуйлостан живе своїм життям. пишуть на мосту пробка на в'їзд. москалі їдуть в крим відпочивати
навіть цар вирішів допомогти. направити їх через чонгар
до речі пару днів назад були фоточки з відремонтованим мостом… пора повторити «хлопок» шторм-шедов об той міст…

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667079 вiд 2023-07-04 16:45:42

та Р¶ РЅРµ москал СЊ (Та ж не москаль)
№ 1667077 вiд 2023-07-04 15:58:51

при нагоді зроблю тобі фото, щоб ти не пиздів хуйню і сприймав реальність такою як вона є.
У мене є очі і вуха. І рівно два дні тому я був серед цих українських циган на німецькому заході від міста для них. Чорні як негри, такий колір обличчя. Причому їх діти спілкуються здебільшо українською, а коли їх батьки переходять на свою мову - я їх не розумію взагалі.
Я огранізовував розваги для дітей. На заході було біля 500 українських біженців. З них закарпатських циган біля 100. Тобто хмара.

Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667078 вiд 2023-07-04 16:14:04

olma № 1667075
W Sewastopolu coś konkretnego jebło

Сегодня, 4 июля, сотрудники МЧС взорвут боеприпасы времен Великой Отечественной Войны на полигоне в районе Кары-Кобы. Снаряды обезвредят с двух часов дня до шести вечера.
“Будет громко, поэтому предупреждаю заранее”, — отметил губернатор Севастополя…

та ж не москаль(Та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667077 вiд 2023-07-04 15:58:51

PEPSI (Merkury)
№ 1667074
Окрема когорта - цигани з Закарпаття. Це теж українці: -/. Але дууже чорні, майже негри. Їх хмара
_____
Не говори хуйню, цигани з Закарпаття біліші мадярських і словацьких -це раз, в самому Закарпатті циган багато, але на хмару далеко не тягне і тут, не те що в Німеччині - це два. Хмара циган може бути скоріше з з Румунії, або Словаччини, де їх дійсно море. Попроси їх щось сказати закарпатською, українською, мадярською і москальською і спитай з якого вони табору і хто в них біров. Закарпатські цигани поліглоти, а ще гімн України хай проспівають - тоді можеш робити висновки

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667076 вiд 2023-07-04 14:57:09

У Зорі Луганськ новий тренер - серб Ненад Лалатович, колись грав в Шахтарі Донецьк.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667075 вiд 2023-07-04 14:49:17

Aryo
@SomeGumul 7 хв
W Sewastopolu coś konkretnego jebło

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667074 вiд 2023-07-04 14:33:40

bubiko
№ 1667062
азіати теж різні, але і вони тут нах не потрібні. Коли мені захочеться побачити Чайна-Таун, то я хочу поїхати у Китай, а не на сусідню вулицю. Азіати у нас тут масово торгують наркотою і контрабандою. А частина - так, працює.
Українці ватні і чорні теж є, відверта асоціальна алкашня, яка в 7:00 вже стоїть під магазином за бухлом теж є, але їх меншість. Як правило це пролетаріат з Лугандона.
Більшість адекватні, втікачі від саме війни. У моєму місті більшість з Києва, Харкова, Дніпра і Одеси. Частина дітей-медалістів більша ніж я очікував, кидається в очі.

Окрема когорта - цигани з Закарпаття. Це теж українці: -/. Але дууже чорні, майже негри. Їх хмара. Німці у шоці від такого типу українців, але стиснувши зуби мовчки дають їм все що потрібно. Прикольні сцени, весело. Невесело лише Джобцентру, який викликає на розмову сімю циган і намагається їх працевлаштувати. Сміх крізь сльози. Але маємо те, що маємо.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667073 вiд 2023-07-04 11:56:36

Meta в четвер запустить додаток-конкурент для Twitter - Threads

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667072 вiд 2023-07-04 11:45:29

olma
№ 1667069
на радіо-нв було і-вью (не запам'ятав з ким), то після «чисток» укр-оборонпрому позитивно перспективи обмальовував. ракети 300+ км і т. п..
хз. спочатку нехай почне літати…

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667071 вiд 2023-07-04 11:15:35

Feodorit
№ 1667070

кожен бере з матеріалу те, що почув. це точно

от, наприклад, ти взяв частину щодо фпв дронів, в якій він казав про те, як співвідношення складеться у майбутньому. на його т. з. тобто, це його прогноз розвитку ситуації.
а до цього він каже, що фпв дронів зараз летить більше в наш бік, і це трохи сумно для нього. що я і відмітив.

щодо другої частини твого допису, то час покаже, чи ці звільнення правильні.
імхо, з нинішніх міністерств потрібно звільняти більшу частину нинішніх чиновників, які там працюють. це те, що я бачу, контактуючи тісно з цоввами.
але це дискусійно

Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667070 вiд 2023-07-04 10:51:48

toreo № 1667058
здається ти почув те що хотів почути, а не те що Дейнега сказав

провал тцк призвів до того, що не вистачає людей. це проблема…
46:48 Людей менше ніж Росії нам треба покращити якість мобілізації бо ну саме якість да кількість У нас є
45:38 почнемо скоріш за все з цифровізації про процесу отримання убд бо в нас мільйон людей служить і тільки 40 по-моєму тисяч отримали убд

у кацапів більше дронів, в т. ч. фпв. і кацапи підтягнуть ще з китаю…

33:16 в рамках проекту армія Дронів там є там є дуже хороші речі які є в нас і немає в росіян от але Ну насправді
37:22 я думаю що еволюційно скоріш за все в дронах між нами з росіянами різниця буде приблизно така сама як в військовій техніці тобто якщо ми порівнюємо наприклад радянський БМП і Бредлі

По самому інтерв'ю, є декілька моментів по яких видно що Віталій правильно «буду шукати комунікаційника», бо повторює помилки «вічних менеджерів»
* перекласти відповідальність на HR агенцію чи аудиторську компанію, це інструмент який добре спрацьовує лише як прикриття своїх непопулярних рішень.
* піарити звільнення працівників як само по собі досягнення. На це дійсно йде купа зусиль, але час і наступники визначать чи був цей вчинок правильним.
* піарити «люди прийшли на моє імя» як само по собі досягнення.
* зайнявши керівну посаду думати що ти краще розумієшься на корупції за тих хто все життя грає в ці ігри «от ось прикол в тому що ці чиновники вони як працюють хреново так і саботують вони хренова», «просто по закону так по закону ну ребята»

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667069 вiд 2023-07-04 10:41:05

Камишин, який вже 100 днів віцепремієром на стратегічних галузях, натякнув, що щось нове з українського ППО вже проходить випробування. Не зрозуміло, чи це наземне ППО чи якесь літадло, бо пише про польоти.

Alexander Kamyshin
@AKamyshin

However, I must admit our defense industry was still not that helpful to our army in air defense. We still don't have Ukrainian air defense systems in the army.

But.

I push hard few projects in this field and we had 2 test flights last month. Both successful.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667068 вiд 2023-07-04 10:13:43

Битва відбулася 4 липня 1610 року біля Клушино на Смоленщині між військами Речі Посполитої з одного боку і Московського царства і Швеції з іншого. Складова польсько-московської війни 1609—1618 років.

Завершилась розгромом московсько-шведського війська під командуванням Дмитра Шуйського і Якоба де ла Гарді польською кіннотою польного гетьмана коронного Станіслава Жолкевського.

Битва при Клушині 4 липня 1610 року

Непогано відредагована стаття у Вікіпедії

Кінцівочка звучить так:

«Невдало спробувавши затримати військо Делаґарді грошима, Шуйський першим втік з табору, кинув власного коня в болоті і прибув до Можайська на селянській шкапі. В цей час коронне військо гнало москалів 2 чи 3 німецьких милі (14-20 км). Увесь московитський обоз, скарбниця, артилерія, знамена, включаючи шаблю і булаву Шуйського, дістався війську Жолкевського.»

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667067 вiд 2023-07-04 09:49:01

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1667066
заявила що лесба давно :)
навтіь блог на ютьюбі ведуть з гьорлфредшою
але цим мало кого можна здивувати (можливо на москальщині так)
можливо через те що вона сама з тольятті, і давно рідню звідти вивезла. її брат «працює» у неї як фізіо. сказала що не буде в хуйлостан повертатись (також були повідомлення що хоче паспорт змінити). одна з москальок недавно отримала французський паспорт. але витратила на це 3 роки (тренується в одному клубі з мєдвєдєвим) …
решта тенісної тусовки зав'язані на маскву. навіть сабалєнко колись розказувала в і-вью що тусується там…
в б-якому разі, світоліна виграла у касаткіної на рг і руку їй не подавала
хоча касаткіна єдина хто відкрито хоч якось висловлювався про те що її країна творить хуйню
------
до речі їх ютьюб-блог з гоьрлфрендшою-фігуристкою (прізвище забіяко) цікавий :)
наприклад відоси де вони розказують про тенісне спорядження. супер цікаво (як на мене) - це про «саплементс» - порошки-добаки-вітаміни які вони постійно пьють поки тенісом займаються…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667066 вiд 2023-07-04 09:27:38

sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]
№ 1667063 вiд 2023-07-04 08:38:10

Там ніби якась кацапка заявила про свою нетрадиційну орієнтацію та поряд із цим висловилася проти Фуйла. Хоча можливо це раніше було.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667065 вiд 2023-07-04 08:52:42

“Training Ukrainian pilots on F-16 was set to start in June, but despite promises, it hasn’t yet happen” - Foreign Minister Kuleba

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667064 вiд 2023-07-04 08:49:31

Facebook owner Meta set to launch Twitter rival on Thursday
https://www.bbc.com/news/business-66094072?at_link_origin=BBCWorld&at_link_id=C00DB77E-1A10-11EE-AD91-D5F9D89D5CC3&at_campaign_type=owned&at_bbc_team=editorial&at_campaign=Social_Flow&at_format=link&at_medium=social&at_ptr_name=twitter&at_link_type=web_link
------
вчасно :)
правда пишуть що поки що для сєкти ай-фонів
і через інстаграм аккаунт…
ну нехай «сєкта» протестує і розкаже чи можна з твітеру туди переходити чи ні :)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667063 вiд 2023-07-04 08:38:10

теніс
olma
№ 1667053
в 40+ важко бути фізично готовим (якщо це не шашки) :)
гра на траві - «коротка». подача +1 удар (зазвичай)
вінус спробувала. подача у неї до сих пір на високому рівні. вайлд-карти організатори на лід-ап турніри видали. проти «чайників» +- непогана грала
-------
сьогодні цікаво буде марта-саккарі
з урахуванням того що на траві мало хто вміє грати, в перших турах +- набагато більше сенсацій ніж на інших слемах. не повезло марті що одразу на 8му сіяну попала, але +- можна боротись. марта на останньому турнірі хоч вилетіла в одиночці, в парі взяла титул. тобто мала практику, думаю, +- призвичаїлась…
---------
на пресусі кудерметову спитали чи спілкується вона з укр гравцями, організатори пресухи одразу сказали що це «політичне» питання і попросили питати про «спорт»
азарєнку спитали щось про хуйлостан, і та одразу відповіла що вона не з хуйлостану…
я, звичайно, сподіваюсь що всі ватніци-і-ватніки швидко повилітають

bubiko [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667062 вiд 2023-07-04 07:45:29

PEPSI (Merkury)
№ 1667060 вiд 2023-07-04 02:10:29

Про азиатов я с табой не соглашусь. Они очень работящие в отличии от арабов.
Про Украинцев, я бы так уверенно не говорил. Есть тоже «черные овцы» и немало.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667061 вiд 2023-07-04 02:26:21

PEPSI (Merkury)
№ 1667060 вiд 2023-07-04 02:10:29

Значить українці переїдуть до Канади. Тут вони усі потрібні.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667060 вiд 2023-07-04 02:10:29

sk (здалеку…)
№ 1667040
для Німеччини міграційна реформа - запізно.
Мільйони (непотрібних) мігрантів - вже запущено у країну.
Араби, негри, азіати, цигани і інша поєбень.
Виняток - українці. Але є сумнів, що Німеччина буде за них боротись, здогадається їх залишити і дати преференції.
Влада Німеччини - це «обнять і плакать». Повні ідіоти.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667059 вiд 2023-07-04 01:00:02

фронтова поплава свіжа



про мінування. може нічого нового, але нюанси

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667058 вiд 2023-07-04 00:35:46

olma
№ 1667031

дуже цікаво. окремо - про поліграф. якраз ми про це тут говорили.

ще важливо він каже про необіхдність втримати єдність. у нас тут багато людей мислять не далі настанов піар-служби свого куміра. а життя складніше. я саме тому утримуюся від критики діючого президента, який зараз є ще і головокомандувачем. схоже, переважна більшість українців інтуітивно відчувають важливість цього.

серед цікавих нюансів:

провал тцк призвів до того, що не вистачає людей. це проблема, бо у кацапів більше людей, а нам потрібно доотягнути, поки вони не заваляться

- у кацапів більше дронів, в т. ч. фпв. і кацапи підтягнуть ще з китаю. це проблема для зсу, з того, що я чую. і вона гостра вже зараз. далі буде ще складніше

- очікує військових здобутків зсу, але неясно, які за обсягом … ну, ми всі за. щоправда, прогнози буданова якось не справдилися. може ці справдяться.
якщо чесно, я знімаю шляпу перед тим, що роблять сили оборони в цих умовах. в умовах повної переваги противника у силах і засобах ми примудряємося утримувати інійціативу на кількох визначальних напрямках

пионЭр [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667057 вiд 2023-07-04 00:30:03

Батийка біглого судейку Тупицького в британський уряди призначив… «мощний старіг»

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667056 вiд 2023-07-03 23:57:56

Заплатив заставну суму і пішов працювати

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667055 вiд 2023-07-03 23:44:45

«Затриманий на хабарі голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко повернувся на роботу з 3 липня.»

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667054 вiд 2023-07-03 23:38:27

Ну що Зе можна поставити в плюс, що він своїх не кидає.
В ситуації із Саакашвілі йде на гострий дипломатичний скандал.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1667053 вiд 2023-07-03 23:31:33

https://ua.tribuna.com/uk/blogs/najilah/3082089-vinus-vilyams-zaznala-zhorstkogo-padinnya-pid-chas-matchu-prot/?
Бабуся Венера Вільямс реально не готова була фізично проти Еліни.
Про них вже художнє кіно зняли, і показали в кінотеатрах. Не знаю навіщо їм цей позор.?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.