Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750176 вiд 2026-06-17 22:07:06А шо - одностайно вибрали? Ти ж, йобарь, всю Америку їбеш?Я, наприклад, наступив собі на горлянку і перший раз в житті голосував за демократ (-ку). На перший строк теж не за трампа був.Як сказав мені один француз - демокрасі, нічого не поробиш.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750175 вiд 2026-06-17 22:06:422 OG№ 1750172Заважає команді, хуйовенько. Але подивимось далі. Нехай на узбеках відірветься.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750174 вiд 2026-06-17 22:05:55якшо тренер не визнає проблему, то і так додому поїдуть
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750173 вiд 2026-06-17 22:05:18нарешті через годину грають 2 європейські збірні.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750172 вiд 2026-06-17 22:02:08LAZYЯк тобі твій улюбленець?Мені здається, що якщо португальці хочуть вийти у плей-оф, то треба грати без нього.Обидві піренейскі команди щось на вигадували собі.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750171 вiд 2026-06-17 22:01:12смєшно
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750170 вiд 2026-06-17 22:00:16З такою грою португальці можуть додому їхати.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750169 вiд 2026-06-17 21:13:31m1919(Київ - чемпіон!) № 1750164 вiд 2026-06-17 20:27:36 2 Valeriy ---- Валерій, та я тоді був активним фаном. Передплачував щоденний СовСпорт, тижневик Футбол=хокей, і Спортивну газету, яка виходила 3 рази на тиждень. Короче підшивки були. Чемп Світу 1982, Чемп Європи 1984 = це найкращі моменти моєї футбольно-фанської юності.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750168 вiд 2026-06-17 20:54:39olma № 1750151 вiд 2026-06-17 19:27:39 Там грандіозний проєкт з перетворення наземного старого вокзалу без наскрізного проїзду в багатоярусний підземний вокзал з проїздом під землею через весь центр міста. Жаль, що начудили, значить Франкфурт таке собі не робитиме, а йому це реально теж не завадило б, там жахливо все навколо вокзалу і на ньому.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750167 вiд 2026-06-17 20:53:04Заір жжот :)
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750166 вiд 2026-06-17 20:52:07І португальці догралися :)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750165 вiд 2026-06-17 20:43:46LAZY № 1750163 вiд 2026-06-17 20:21:23 Мпасі, але ім'я співпало, і прізвище схоже.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750164 вiд 2026-06-17 20:27:362 ValeriyХто крім мене пам'ятає першого «трезора» в збірній Франції з прізвищем (або прізвиськом) Трезор?-------------------У 1982 до нього вже Тігана приєднався. Хороша збірна була.Після гола Баля мене вперше і востаннє в житті почало реально трясти від хвилювання, що ми можемо обіграти Бразилію, але гол бразильців у відповідь миттєво мане заспокоїв ---------------------Ще був незарахований гол Шенгелії.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750163 вiд 2026-06-17 20:21:23У ДР Конго воротаря звати Ліонель Мбессі :)
running [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750162 вiд 2026-06-17 20:20:562sk (acer chromebook) № 1750159 Поки з Іраном не вийде на фініш (будь який) трамп буде намагатися залучити інших, обіцяючи все що завгодно. Тим більше виробництво зброі американцями в Європі буде давати прибутки. Потім.. хз. Може друкк вова пообіцяє поцілувати — трамп таке любить…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750161 вiд 2026-06-17 20:18:25sk (acer chromebook) № 1750159 ----- 100%
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750160 вiд 2026-06-17 20:15:42Сільву можно було б у вилучать
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750159 вiд 2026-06-17 20:09:38по трампу і останнім його заявам (типу змінили курс пігулок, і тепер він вже «наш»)та це ж вже було!завтра йому зателефонує «друг хуйло», і «дєдушку» переклинить в іншу сторону…згадає що було в анкоріджі і т. п…правда, хз що вони там з іраном учудилиспеціально ж в пт будуть підписувати, тому що коли всі побачать що там в паперах, біржі а-хуй-єютьа так за вихідні «видихнуть» і забудуть…не перший же трешак від трампа… одним більше - одним менше…як написав шрайк - ормуз відкривають, нафра різко дешевшая - нам зайєбісь!ще б ракети що араби законтрактували - нам передали…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750158 вiд 2026-06-17 20:04:42Batyj№ 1750154От хай спочатку звернеться, а потім у це можна буде повірити ;)
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750157 вiд 2026-06-17 20:01:33 Хлопці та дівчата, є трохи потреби, сітки, матеріал розвідний, і горять, і рвуться віфпвішок, черга на два тижні (( в кого є можливість, будь ласка 4149629378198667 4441114424669867 chin74@ukr. net
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750156 вiд 2026-06-17 19:55:40sk (acer chromebook) № 1750153 а та Болгарія без грошей ЄС взагалі може існувати? совок їбаний, яким був, таким і лишився.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750155 вiд 2026-06-17 19:55:38olma № 1750151 оце називається «горе от ума» коли проектували років 5-10 тому думали шо все вже буде цифрою. Точно так вони років 10 назад сказали шо до 30 року відмовляться від авто з бензиновими двигунами :) а до того вирішили шо сонця і вітру буде досить для виробництва електроенегії …
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750154 вiд 2026-06-17 19:43:32шось в лісі здохло.. Президент США Дональд Трамп планує звернутися до американських оборонних компаній з проханням почати виготовляти зброю за ліцензією в Європі та Україні. Про це пише агентство Bloomberg з посиланням на чиновників, знайомих з ходом перемовин.
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750153 вiд 2026-06-17 19:37:16Болгарія заявила, що не підтримає новий, 21-й пакет санкцій Євросоюзу проти Росії через включення до нього очільника Російської православної церкви патріарха Кирила.--------правильно кажуть. будь-яка система настільки міцна, наскільки міцна найслабша ланка…в єс при консенсусному голосуванні, не потрібно «купувати» половину фракцій парламента… потрібно купити одного «підараса»при чому ті підараси ж будуть в черзі стояти. ще й ображатись що хуйло багато років вибирав в «любімийє жьони» не його а підараса орбана!і тут болгарам карта поперла!!!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750152 вiд 2026-06-17 19:32:232Kaizer № 1750150 та не ображайся ті. Я хочу допомогти. У тій клініці усі допуски, сертифікати, аккредитації. папери всі офіційні з номером та фіксацією в журналі віданих документів. Жодна падла вже не скаже, що підроблені..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750151 вiд 2026-06-17 19:27:39Запуск вокзалу в Німеччині відклали до 2031 року через 1000 кілометрів неправильно прокладених кабелів https://www.village.com.ua/village/city/city-news/374675-zapusk-vokzalu-v-nimechchini-vidklali-do-2031-roku-cherez-1000-kilometriv-nepravilno-prokladenih-kabeliv? Місто-герой Штутгарт
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750150 вiд 2026-06-17 19:26:19Batyj № 1750147 А хто ще в такому становищі? Ти, любий дописувач звідси? Адрес поліклінік не треба, хоча дякую. Спогади про що і як на потім. Хочу забрати собакіна. Дякую.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750149 вiд 2026-06-17 19:25:55Kaizer, Batyj діло каже. Зробити у приватників папери і знайти перевізника. У мене знайомий розповідав про таку ситуацію торік.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750148 вiд 2026-06-17 19:02:56у Києві є купа приватних ветклінік, а на Волінській державна. Там точно все знають та вміють..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750147 вiд 2026-06-17 18:54:462Kaizer № 1750144 как, как.. Хуяк. Ти що, один у такому становищі? Відвезти собака у ветклініку, ось у Києві на Волінській. Там самі знають які папери виписувати. За гроші, звичайно, але це все офіційно.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750146 вiд 2026-06-17 18:52:08згадалося. Довелося якось везти кота з Магадана до Києва. У Магадані знайшов ветклініку, одноповерховий барак, засипаний по трубу снігом. Зайшов. Нікого. Дві жінки в білих халатах дивляться запитально - вам чого? Та ось, говорю, кота треба в літак посадити, кажуть довідка потрібна. А де кіт? Дістаю з сумки сибірського кота, волохатого. Поставили на стіл металевий, просвітили стробоскопом, блохів не видно, здоровий. Почали заповнювати папір, стандартний бланк. Худоба… слідує гоном, стадом.. потрібне підкреслити.. тощо. Із Магадана, куди летить? До Києва з пересадкою у Москві. Мхатівська пауза. Ех, молодий чоловік. Краще б ви мене відвезли до Києва з пересадкою у Москві..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750145 вiд 2026-06-17 18:38:34Хто що дозволяє, той з того і має.
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750144 вiд 2026-06-17 18:38:18Зараз чешу репу, як перевезти?
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750143 вiд 2026-06-17 18:29:01та у нас на кордоні любий дозвіл - бізнес
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750142 вiд 2026-06-17 18:18:18Kaizer № 1750141 ---- кошмар. Кажуть, це бізнес неслабий в Україні робити ці срані бомаги на тварин для виїзду. Ну воно зрозуміло. Водночас переміщуються десятки тисяч людей, і хтось має свого улюбленця.
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750141 вiд 2026-06-17 18:13:30Знайшов собакіна в приюті тварин під Кіевом. Зробили документи на превезення. Іх перевезники сказали дати. Дуже не скоро. І тут моя донька запропонувала перевезти. Обіцяли всі документи на 100%. Собаку забрали вчора. Сьогодні на кордоні людина взяла документи, зникла (знайомо?) і повернулась. «Документи підроблені» і можемо викликати поліцію… І потім відкрито… шо ви запрпонуете? Слава Богу не пішла на це. Швидко знайшли людину, на передримку в Береговое. Донька далі поїхала. Собакін залишився. …
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750140 вiд 2026-06-17 17:31:55ЛНЗ зустрінеться з бельгійським Гентом, а от «Полісся» зіграє з данським «Копенгагеном».
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750139 вiд 2026-06-17 17:15:39"Суперником для Динамо (якщо пройде Університатя Клуж) у Q2 ЛЄ став ПАОК (Греція). Переможений у парі: Динамо Київ (Україна) / Університатя Клуж (Румунія) – Бранн (Норвегія) "
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750138 вiд 2026-06-17 16:11:03і про футбол: Мадяр (Птахи) - Путіну: - Ми заїбашили 302 тис. твоїх хробаків. Щоб ти розумів, це - 4 повних стадіони Лужнікі, або 75 Красних Площ. olma № 1750137 вiд 2026-06-17 15:07:04 2 PEPSI Ральф випустив діда Арнаутовича. ------------------------------- натюрліх. Все по модному. У кожної збірної на ЧС є свій дід. Мессі, Роналду, Джеко, і т. д. Австрія у тренді. :-)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750137 вiд 2026-06-17 15:07:042 PEPSI Ральф випустив діда Арнаутовича. Журналісти питають діда, ви типа рекордсмен. А той Marko Arnautovic, Österreichs ältester WM-Torschütze: «Mir ist jetzt schon egal, welche Rekorde ich habe.»