Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666932 вiд 2023-07-02 19:47:36Те що зі здоров'ям у Кадирова погано, було зрозуміло коли він сина оженив в 17 років, а потім відправив його на зустріч з Путіним, в Емірати, ще кудись. Чого б так поспішати?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666931 вiд 2023-07-02 18:50:35Batyj № 1666926 в принціпі да, для нього не дорого. може пересадили і не прижились - буває. а може нирки в нього відмовляють як наслідок, через шось інше, наприклад Вовчанку.
Dimar [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666930 вiд 2023-07-02 18:49:02Ще вони «смішний» відосик показували, як баран на бичка біжить, потім зупиняється й здає назад. Вгадайте з одного разу, яка армія у них асоціювалась з биком, а яка з бараном ((((І авдиторія у залі так сміялась, так сміялась… Паскуди
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666929 вiд 2023-07-02 18:23:22toreo № 1666928 Ти як з Місяця звалився «Томос-термос» «Сіньор Голодомор» «Ебонітова паличка» «Ердоган-таракан» «Горіла хата, палала» і інші цитати та неперевершений гумор від сонцесяйного
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666928 вiд 2023-07-02 18:14:24та ж не москаль № 1666922 бля, от пдрси це реально таке вони казали зі сцени? я ніколи того кварталу не дивився
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666927 вiд 2023-07-02 18:12:51машовець: Думаю, завтра - післязавтра передові підрозділи ЗСУ вийдуть до перших позицій головної лінії оборони противника у Південній операційній зоні, принамйні, на одній ділянці… а протягом тижня - ще на 2-х ділянках…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666926 вiд 2023-07-02 17:50:15№ 1666917Херня какая-то. Миллиардеры, миллионеры и просто богачи не умирают от отказа почек. Почку и даже две всегда можно купить без очереди. И запросто пересадить.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666925 вiд 2023-07-02 17:39:50«Олександр Рибка, який у другій частині минулого сезону виступав за ФК Львів, перейшов до Оболоні у статусі вільного агента»--------------------Риба і пиво - це класичне поєднання.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666924 вiд 2023-07-02 17:25:18 Вaсиль нe здaв, тe ж шaблoннe мислeння… :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666923 вiд 2023-07-02 16:37:53"Вислуговуються й ті, хто жодного стосунку до зеків і ПВК ніколи не мав, а про заколоти навіть не думав.Філармонії, театри і концертні зали з поспіхом видаляють із репертуарів усі опери Ріхарда Вагнера, а футбольні клуби рвуть контракти з Вагнером Лавом, які давно закінчилися.Залізничникам «РЖД» наполегливо не рекомендують використовувати кувалди під час ремонтних робіт ".-------------------Цікаво, сатиричне перебільшення чи правда, бо від кацапів можна очікувати чого завгодно.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666922 вiд 2023-07-02 16:30:14toreo № 1666919 https://www.facebook.com/photo/?fbid=934922550914029&set=pcb.934923067580644
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666921 вiд 2023-07-02 16:29:19Зеленський приїхав у Одесу
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666920 вiд 2023-07-02 15:51:08Skald № 1666902 цікаве відео. я так розумію, моральні ембіцили, якими, як правило, є представники злочинного світу, мають більше шансів вдало збрехати на поліграфі саме через те, що вони моральні ембіцили. втім, поліграфи активно використовуються і в бізнесі. в торгмережах закупівельники проходять, як правило, раз на рік поліграф. не думаю, що власники викидали би гроші на вітер.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666919 вiд 2023-07-02 15:37:59та ж не москаль № 1666918 фотка не відкрилася. чи це може лише у мене?
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666918 вiд 2023-07-02 15:10:01 Хотів би знати всіх, крім Миколи, хто вважає що таке можна забути і пробачити
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666917 вiд 2023-07-02 15:05:45Кадиров, кажуть, в реанімації у важкому стані. Нирки. Цікаво, чи наступника призначено. Звісно, всі ми хочемо, щоб там гризня за владу почалася.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666916 вiд 2023-07-02 14:57:09sk (здалеку…) № 1666910 ----- Цікаво. А бачиш власники (Бекхем) підбирає в Маямі іспаномовних пенсіонерів, гадаю спеціально під аудиторію місцеву. Але звісно це видатні футболісти які мають чимало клубних і національних титулів. Маркетинг це знати інтереси своєї аудиторії
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666915 вiд 2023-07-02 14:52:402 Voxa№ 1666909Тобто ти вважаєш, що п "ята чи півноги то пох - все тіло і без них проживе?))))Ні. Зараз міряють, чи нігті висунулись, а будуть міряти, чи між п "ятою і нігтями суперника пролазить волосина. Вся різниця.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666914 вiд 2023-07-02 14:03:47Ще одна країна, де можна ніхуя не знати державну мову - Росія. Але скоро такої країни не буде, сподіваюсь.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666913 вiд 2023-07-02 14:00:38OlegSh № 1666872 вiд 2023-07-02 00:10:07 За оці ось «альошкі» замість Олешек треба раз і назавжди заборонити рускій ізик а того хто в Україні каже чи пише «альошкі» - депортувати нахуй
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666912 вiд 2023-07-02 13:50:41Maximus, ти краще поясни, чому в Одесі так багато ватних довбограїв, які нічому не вчаться і висновків не роблять. Картина маслом - Німеччина, міжнародна фірма, взяли на роботу Васю з Одеси. Шеф-німець якось прийшов і поклав Васі завдання, перекласти контракт на українську і зустріти-супроводити бізнес-партнера з України. На що Вася каже «Я не знаю українську». Шеф-німець у шоці, у ступорі, очі квадратні. "Як це взагалі може бути!? Ти з України. Паспорт український. І не знаєш української??? Де ти мене ще наїбав, чи наїбеш? Фірма міжнародна, поляк-колега знає польську, ми його для того і брали, чех чеську, угорець угорську. А ти що за хуйня? Що ти за динозавр? " П. С. Васю звільнили при першій нагоді. Він дуже жалкує. Але вже пізно. П. П. С. Європа і цивілізація вчить. Життя вчить. П. П. П. С. Україна мабуть єдина країна світу, де частина населення чомусь вирішила, що тут можна жити без знання української. Цивілізований світ не розуміє, що так може бути. Нічого, життя навчить.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666911 вiд 2023-07-02 13:43:08Voxa (м. Запоріжжя) № 1666896 Дивився всі ігри молодіжки й Мудрик жодного разу не вийшов навіть на хвилину. Сподіваюсь, його активно тренують з командою, щоб від його виходу на поле було більше користі коли це станеться. Сьогоднішня гра - той момент, що або випускаємо Мудрика або не ясно якого хуй його взагалі брали на турнір. Хай би краще повноцінно відпочив від нервого сезону.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666910 вiд 2023-07-02 13:33:54Jordi Alba & Sergio Ramos are very close to signing for Inter Miami! They will join Busquets & Messi. -------- збірна «пенсіонерів» чемпіонату іспанії…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666909 вiд 2023-07-02 13:32:00Nevropatolog № 1666907 ну за логікою зміни, саме від оцього «таки п» ята залишилась десь на рівні нігтів суперника "в такому разі повинні і піти. Бо є там ніготь, чи нема - головне усе тіло попереду ж. Ну мені так здається, шо порядка буде більше.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666908 вiд 2023-07-02 13:29:25теніс еліна підписала контракт з адідас раніше були повідомлення що укр бренд - рака, який вона носила після повернення з «декрету» буде з нею до кінця юс-оупен… останні турніри вона грала в кросовках адідас, можна було зрозуміти з якою новою компанією йдуть перемовини :)
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666907 вiд 2023-07-02 12:49:482 Voxa№ 1666903З чого ти взяв, що не варом? Варом. Тільки дивитись будуть «задню ногу» і визначати «всім тілом», чи таки п "ята залишилась десь на рівні нігтів суперника. Навряд чи це суттєво вплине на кількість зарахованих голів. Просто підштовхує до більш ризикованої гри нападників і більш обережного поводження захисників з штучним офсайдом. Загалом логічно, як на мене, але кардинально на міряння міліметрів не вплине. Просто мірятимуть іншу лінію.
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666906 вiд 2023-07-02 12:15:59sk (здалеку…) № 1666905 вiд 2023-07-02 12:12:47 От це і сумно
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666905 вiд 2023-07-02 12:12:47Skald № 1666902 поліграфи по-моєму вже досить давно використовуються при прийомі на роботу. в держ установах, в банках… важко сказати про масштаби… але так є і немає нічого нового у цьому..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666904 вiд 2023-07-02 12:10:49скоро ті офф-сайди у футболі будуть визначати як оцінки у фігурному катанні ставлять сидить 5 суддів (чи скільки їх там) - і кожен показує бал. 100%, 50%, 25%… головний суддя на калькуляторі швидко рахує середнє і свистить (чи ні) у свисток… і вже начеб-то не головний суддя - 321с, а той хто неправильну оцінку поставив :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666903 вiд 2023-07-02 12:09:38Nevropatolog № 1666900 ну принаймі перестануть відмінять голи коли явно на лінії чи навіть позаду, а палець ноги чи там волосся на оті самі міліметри десь попереду. Ну і взагалі так більш зрозуміло, і гловне офсайт/гол не Варом буде визначатись, а по логіке і боковий бачитиме одразу.
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666902 вiд 2023-07-02 12:08:17toreo № 1666866 вiд 2023-07-01 23:23:36 … а щодо поліграфу я щось не зрозумів, у тебе якісь перестороги з цього приводу є?.. Вибач, що влажу, але. Дивно, що у наш час по-справжньому вірять у чудодійні властивості поліграфу. Вдвічі сумно, що це стосується і розумних, притомних людей. Поліграф - це дуже неточний детектор стресу. Не зовсім розумію, як це може допомогти у підборі кадрів, хіба що кандидат має бути стресостійким.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666901 вiд 2023-07-02 11:59:40Twitter has paid Alphabet Inc. ’s Google Cloud about $200 million to $300 million per year, three people with knowledge of the matter estimated. The social media company largely uses Google Cloud for data analysis and machine learning. https://www.bloomberg.com/news/articles/2023-06-21/twitter-resumes-paying-google-cloud-patching-up-relationship ---------- маск після приходу перестав гуглу платити. з приходом нового сео, начеб-то відновили оплати. з приводу маска, Олма точно написав, «кризу середнього віку» всі «проходять» по різному. хто навчився заробляти «нємєряні» гроші - купують червоний порш і катають баб у ньому «на море» … хтось лізе на еверест чи спускається титанік подивитись… маск купив собі твітер. і тепер розважається в корп управлінні є така штука… приватні компанії завжди коштують дешевше «акціонерних» компаній з «бордами» і «заплутаною» системою управління… дивна річ. начеб-то «сильний лідер» в компанії швидко може робити зміни, прймати ризики іт. п… а ситуація така ж як і в управлінні країною. всі країни з сильними лідерами в більшого скочуються до задоволення маразматичних примх свого «лідєра». а країни з «парламентським бардаком» управління завжди краще управляють в довгій перспективі… і навіть «швидкі» рішення приймають більш вирірено і точно (останній приклад - з ковід. як з ним боролись розвинуті країни і той же китай) … нажаль немає альтернативи щоб легко було перейти на платформу аналогічну твітеру, як раніше буквально за рік всі «забували» про скайп, потім вайбер… щось дорсі запускає-запускає свій твітер-2.0. хз де він цукенберг теж хз, чи вже запускає аналог твітера, чи просто хуйєсосить маска публічно. морду наб'є і на тому все закінчиться?
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666900 вiд 2023-07-02 11:57:162 Voxa№ 1666897Суті не змінить. Будуть міряти міліметри від «задньої» ноги…Я би взагалі скасував офсайд в штрафній, якщо передача йде з штрафної або на її рівні.Завжди шкода, коли відміняють гол, бо в товчії у когось там носок чи п "ята висунулась не так.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666899 вiд 2023-07-02 11:56:24Ну я би по ногам (ступням) в точці дотику до газону міряв оффсайд, а руки, голова, тулуб то звісно хуйня. Стоїш ближче до воріт ніж суперник, маєш перевагу -оффсайд
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666898 вiд 2023-07-02 11:51:48Невиліковні. Тільки лоботомія…------------------У Самборі на Львівщині представники УПЦ МП проводять службу в одному з приватних будинків.Про це повідомили місцеві жителі, пише LMN.За їх словами, такий факт зафіксували минулої неділі, 25 червня. Тоді прибічники московського патріархату зібралися у приватному будинку по вулиці Шашкевича.«Люди, які мешкали у сусідньому біля нас будинку, померли. Їх донька живе в іншому місті. Будинок стоїть порожній. А кілька днів тому ми помітили, що наші місцеві мешканці, які раніше ходили до церкви московського патріархату, наводили в цьому будинку лад. Ще через день туди почали заносити якісь речі. А в неділю ми побачили, що до будинку почали сходитися чимало жінок у хустинах. О 9-ій ранку біля цього дому було припарковано чимало автівок», – зазначають місцеві.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666897 вiд 2023-07-02 11:51:03«ФІФА та IFAB уже певний час проводять обговорення щодо іншого трактування офсайду. У результаті консультацій організації розробили нову концепцію положення поза грою. Згідно неї, положення поза грою фіксуватимуть лише у тому випадку, якщо гравець у моменту пасу усім тілом знаходиться за лінією останнього захисника, а не лише окремою частиною (головою, ногою та ін.)» давно пора, ще і перестать мірять Варом оті міліметри. Раніше колись було шо «на одній лінії в пользу атаки»
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666896 вiд 2023-07-02 11:47:00Sauron № 1666894 я одним глазом їх останню гру, там якийсь є арабчьонок, біжить точно як Мбапе :( взагалі потужні і вправні. Хіба шо Мудрик засяє і шось продемонструє.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666895 вiд 2023-07-02 11:33:45Sauron № 1666894 вiд 2023-07-02 11:22:52 Сьогодні треба ще за Англію проти Португалії повболівати. Якщо Англія виграє, то у нас буде 2 шанси вийти на Олімпіаду, спочатку французи, а потім грузини, а якщо Англія програє, то навіть перемога над французами ще нічого не гарантує, тоді треба буде зайняти не нижче 3 місця.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666894 вiд 2023-07-02 11:22:52Сьогодні молодіжка грає проти французів в 1/4. Не бачив гру Франції, але групу вони пройшли дуже потужно…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666893 вiд 2023-07-02 10:40:53Потужне фото головного українського рабина:https://glavcom.ua/img/article/9381/37_wide_photo-v1688054327.jpgNever underestimate the power of the schwartz, baby! (c)