🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2104.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666892 вiд 2023-07-02 10:14:47

Бобб, дякую
Милиці звісно, але стрічку переглядати можно

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666891 вiд 2023-07-02 10:07:00

klirik
№ 1666890

Сорри, не сообразил.. Вот текст:

Карочі тимчасовий обходной шлях отих обмежань йобаних. Відкриваємо https://tweetdeck.twitter.com
Переходимо в налаштування - завершити ознайомлення - вийти з нової версії. Отримуємо стару версію в якої поки нема жодних обмежень й можна як в старі лампові чяси до всрачькі читати твіти



Скажите, если картинка не открылась. Скину куда-нибудь.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666890 вiд 2023-07-02 09:27:38

Бобб, це звісно оригінально давати посилання на твіт який у більшості не відкривається. Чи це такий жарт?

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666889 вiд 2023-07-02 09:22:48

Инструкция как обойти ограничения твиттера:
https://twitter.com/publeecist/status/1675232951158870017

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666888 вiд 2023-07-02 09:11:55

Маск має щось спільне із Шелдоном (див. «Теорія великого вибуху») - тобто хз, може і геній, але йобнутість час від часу виходить на перший план.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666887 вiд 2023-07-02 08:58:37

А що, поруч з Маском нікого з дорослих нема?
Витворяти таке з соцмережею де все побудовано на охоплені та кількості переглядів

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666886 вiд 2023-07-02 08:42:01

Maximus
№ 1666884

ти читaти вмiєш? дe я скaзaв щo «Oдeсу трeбa дoвбaти»???

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666885 вiд 2023-07-02 08:41:37

Маск - підораск.
Докерувався. Twitter тупо не працює.
Деякі треди підгружаються, інші - ні. Це ж треба бути таким довбойобом.

Maximus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666884 вiд 2023-07-02 07:03:07

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1666877
Ось прямо зараз в Одесі повітряна тревога. Вже друга поспіль. А тобі я щиро бажаю, що оці ракети, якими «треба довбати Одесу», впали на тебе та на твоїх батьків, який виховали такого довбойоба. Бажано - кілька разів, тварото…

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666883 вiд 2023-07-02 03:48:50

Геть
№ 1666882

:)

боюся писати, чесно кажучи, щось конкретне, бо не знаю, як у кацапів працює осінт. в принципі, малоймовірно, що вони якось використають цю інфо, але хто їх зна

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666882 вiд 2023-07-02 03:19:23

Гепарди?))

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666881 вiд 2023-07-02 03:06:58

Геть
№ 1666880

маю, але ж ніби не можна в житловій забудові самому. та і не встигнеш, хіба якщо не чергувати зі зброєю напоготові

та тут інші «дробовики» працють :)

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666880 вiд 2023-07-02 02:56:20

toreo
№ 1666878 вiд 2023-07-02 02:51:03

Маєш ружжо якесь? Дробовик?

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666879 вiд 2023-07-02 02:53:43

https://twitter.com/rubinsafaya/status/1675201065870819328?t=3PO7D6glPpJ1Db9J0FJh5Q&s=19

Елон не заплатив за амазон AWS сервіс. Ось і всі проблеми сьогодні, йому скрутили ширину каналу))

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666878 вiд 2023-07-02 02:51:03

пролетів шах-ед прямо над хатою

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666877 вiд 2023-07-02 02:37:32

цiкaвo, скiльки щe рaкeт мaє дoвбaти Oдeсу щoб ту «дурь» з гoлoви вибити oдeситaм?



Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666876 вiд 2023-07-02 01:18:28

2 Voxa
№ 1666828
Та слава богу. а то вже за кротів в єврокубках вболіваєш. якось невдобно. якби ще луческу взяли, хоч молодшого, взагалі б нормально було.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666875 вiд 2023-07-02 00:49:46

Геть, є ще варіант Цюрупінск.

Схоже на кейс Бахмута.

Якось Гіркін казав, почему еті далбайоби називают Артемовском русскій город Бахмут.

Просто Гіркін - не в курсі донбаської соціалістично української мітології Донецько-Криворізької республіки

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666874 вiд 2023-07-02 00:38:58

Альошкі гірше від «піва» чи «пєрває». Але ще смішніше було, коли ці кретини цюрюпєнск по мапі шукали.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666873 вiд 2023-07-02 00:15:22

«альошек»? От же ж йобаний кацапський підарюга: D

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666872 вiд 2023-07-02 00:10:07

Казали кацапи плацдарм коло Антонівського мосту відбили, але Ґірькін не підтверджує:

Бои на плацдарме у Алёшек продолжаются. Согласно сообщениям, после ранения командира (напомню, - бои идут под непрерывным огнем с высокого берега Днепра) наши подразделения отошли из-под моста, там снова противник. Гостиница - за нашими подразделениями. Сообщения об уничтожении плацдарма оказались преждевременными.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666871 вiд 2023-07-02 00:09:07

Цукермахер - він вправний гешефтмахер, а Маск, як уже казав - космічний довбойоб.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666870 вiд 2023-07-01 23:43:52

Кажуть, що Марк Цукерберг власник Мета, хоче придумати на базі Інстаграма якусь твіттероподібну фішку, що порве Твіттер. Подивимося.

На відміну від Ілона Цукер вміє в рекламну модель бізнеса. Фейс і Інста процвітають на рекламному бізнесі.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666869 вiд 2023-07-01 23:42:39

Геть (Геть)
№ 1666864

ну цe рoбoтa тaкa у пoлiтикiв, знaхoдити спoсoби дoнoсити дo нaрoду нeпoпулярнi рiшeння, aлe тaк щoб нe зaшкoдити сoбi :)

a тaк oчeвиднo ж iнфляцiя пo всьoму свiту a тут щe й вiйнa…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666868 вiд 2023-07-01 23:27:54

Нащот Ілона, скажу, що він через своє Его він купив цей твіттер і заплатив 40 хуліардів, і цей твіттер якось там на рекламі заробляв, хоча ніколи не був рентабельним інаф.
КОроче, Ілон думав, що купе собі аудиторію і буде впливовим. Так і є. Він купив собі аудиторію і є досить впливовим, але він звільнив 2000 людей, які перевіряли достовірніть і контролювали якось, і стали писати в Твіттері хуйню, і рекламодавці основні з світу IT перестали там рекламуватися.

І тепер Маск старається щось придумати, щоб монетизувати, щоб заробити на Твіттері. Принаймні шукає варіанти, щоб йому не тикали - а ти довбойоб що купив цю х-йню і не знаєш, що з нею зробити.

Оскільки рекламна бізнес-модель слабує, він посилює сабскріпшн модель, блю чек і т. п.

Зараз почав знову з обмежень для вільних користувачів.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666867 вiд 2023-07-01 23:27:27

Геть)
№ 1666863

не те, щоб така практика спускання була новацією від оп і зеленського. це звичайна практика ще від кучми

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666866 вiд 2023-07-01 23:23:36

Nevropatolog
№ 1666862

так, я притомний. дякую, що турбуєшся про моє здоров. я. зараз це дивина, люди якось закриваються в собі, мало емпатії

добре, що ти знаєш, що він - шпигун. це вже підстава не просто звільнити, а і засадити років на 10 (чи якщо шпигун, то достатньо лишезвільнити? ну, не знаю). можна, до речі, без суду. все це формальності. проголосуємо громадскістю.

чи знаю, як призначають? так, я знаю, як призначають. знаю достатньо добре. скромно думаю, що навіть краще, ніж ти. а може і не краще. але по мені неодноразово проводили спецперевірку. і по моїх підлеглих.

якщо ти працював в системі, то є що обговорити. якщо ні, то дивно читати закиди, мовляв, ти шо там ета, не знаєш як, чи шо!

хто перевіряв цього? ну так а до чого там баканов-наумов? ти в курсі, хто саме зараз очолює сбу? до нинішнього у тебе особисто які претензії?

чи може бути таке, що цей персонаж - ворожий агент?
та може, чого ж ні. а може і ні.

али якби ти знав, скільки по міністерствах/відомствах повної хйні працює на відповідальних посадах. а мені доводиться знати. і при цьому переважно вони зовсім не шпигуни. просто мдаки. але якщо людина мудак, то це не причина заблокувати його на спецперевірці.

а щодо поліграфу я щось не зрозумів, у тебе якісь перестороги з цього приводу є?

що цікаво в нашій полеміці, так це те, що ти старанно (в деяких сентенціях навіть занадто доводиш мені те, проти чого я не те, щоб заперечую.

але оскільки нам з тобою зараз нефіг робить, то це добре. зараз тут обговоримо важливі державні проблєми і примемо важливі для майбутнього рішення

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666865 вiд 2023-07-01 23:06:34

До речі, зараз в Твіттері почали старожили і новожили реєструватися в соцмережі BlueSky Social, я погуглив - створив її Джек Дорсі засновник і винахідник Твіттера. Типа використовує елементи web 3.0 тобто якісь соціальні токени чи блокчейн? ХЗ. Подивимося, що воно буде.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666864 вiд 2023-07-01 23:06:20

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1666861 вiд 2023-07-01 22:46:23

Як справжній мудрий популіст - «нажаль вже зроблено, назад не повернути, але айяйяййй!»))

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666863 вiд 2023-07-01 23:03:43

toreo
№ 1666855 вiд 2023-07-01 21:54:30

Ти правий, але описане тобою не повна картина. Навіть до війни, ручний режим керування дуже подобається ОПі. Людей «спускають» на позиції, минаючи процедури. Як звали того генерала, який яйця за 17грн.? Його Резнікову спустили, він підписав, бо зе босс сказав ОК. Він же один, а МінО наразі мільйони людей у штаті, сам перевіряти задовбається. Я не певен, що усі перевірки, про які ти пишеш, у таких випадках виконуються. Той же Баканов, зрадники на Херсонщині чи Запоріжжі у СБУ чи держ структурах. Вже не говорю про те, що поліграф можна обійти.
Цей Руслан може бути людиною ок, але спочатку хай пояснить усю фігню довкола нього. Це ж не будь-який департамент, ресурси = закупівлі чи постачання від союзників (?).

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666862 вiд 2023-07-01 23:01:23

Торео, ти притомний? Начдепартаменту МО шпигун - це цукерочка для ворога. Там інфи море і вплив є, гадити, формувати…

Хто перевіряє? Наумов? Баканов? Їх ставленики?
Ти не знаєш, як призначають і конкурси як? На вакансію «підганяють» «своговдоску» до того, хто вирішує призначення. Потім ті перевірки формальні, бо то ж «людина погоджена».
Чому ти відкидаєш пресу, громадскість? То крутіше поліграфа.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666861 вiд 2023-07-01 22:46:23

«Президент Володимир Зеленський назвав ганебним і непрофесійним рішення Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) про підвищення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.»

у нас президент - ідіот.
після підвищення тарифа на еклектрику це ж очевидно.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666860 вiд 2023-07-01 22:32:31

Вaсилю, ти нaстiльки примiтивний i пeрeдбaчувaний, щo нiчoгo нoвoгo i нe трeбa.

Тaк гeрoїв з пoлoнин, дoлин, рiчoк, сiл, мiст i мiстeчoк є бaгaтo. I сeрeд них є приблизнo 75% вибoрцiв Зe i 25% вибoрцiв Пo.

Aлe сaмe гoлoвнe - цe всe нiяк нe oпрaвдoвує тeбe.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666859 вiд 2023-07-01 22:32:10

а ті хто в сбу перевірку проводять, вони кому підпорядковуються?
ще рік тому, за офіційним звинуваченням, там усі замісники були шпигунами кацапів.
А як зараз? хто проводив перевірку?
які результати? де, Баканов?
може там все те саме, і нічого не змінилось?

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666858 вiд 2023-07-01 22:31:52

Nevropatolog
№ 1666856

та яке там пересмикуй.

нач департамента - це ще не «висока держ посада». яка там у нього стеля держ рангу? 5 здається? чи 4? категорія ж «б»?

щодо того, чи є сумніви, чи нема, це має встановити перевірка. яку має провести не о.

інший варіант - поліграф.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666857 вiд 2023-07-01 22:26:15

⚡️ Enemy drastically increased number of forces around Bakhmut:

50K personnel (+100%)
300 tanks (+360%)
330 artillery systems (+115%)
140 MLRS (+150%)

(to May '23)

Data according to the spokesperson for the Eastern command of AFU announced then & now.
——————

чи це не ознає, що кацапи почали розпаковувати оператив резерви?

якщо ці дані правдиві, звичайно

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666856 вiд 2023-07-01 22:25:39

Торео, ти не пересмикуй.
Мова про вищі державні посади, а не про лікарів чи дрібний бізнес.
І мова про людей, які пов‘язані з росією або відвертим криміналом, корупцією, сумнівними за‘язками.
В країні до біса порядних людей. А те, що хтось не впорався, зашкварився не привід тягнути сумнівних і безсумнівних гандонів.
Нехай призначають наступних з таких же, а не з «одинразнепідр».
Щодо того, хто тобі «кюшать не дає» спокіійно, то він був обраний, а не призначений, його бізнес не надра і обленерго, певний бекграунд є, подальші дії визивають повагу - всі б такі були, а про його Призначення мови не йде та і не йшло.
Є сумніви, що хоч якось стосуються росії - нахуй любого генія. Є корупційний зашквар не у виді конверту чи пляшки віски - нахуй. Інакше ніколи тут нічого не буде. В нашому житті так точно.
То нас як баранів привчають до того, що інших, крім гандонів, немає. Жріть. І ти це намагаєшся виправдовувати.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666855 вiд 2023-07-01 21:54:30

Геть)
№ 1666850

тут ще справа в тому, що виникає питання щодо системи відбору на ключові посади в мо.
ми ж з тобою чудово розуміємо, що такому призначенню передує спецперевірка, яку проводить, зокрема, сбу (це 100%), інші спецструктури. і якби хоча б одна із них запалила червоне світло, то рєзніков не призначав би. навіть якби хотів. хіба пішов би особисто до - навіть не шмигаля - президента (думаю, зараз - як варіант, до єрмака) просити

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666854 вiд 2023-07-01 21:49:13

Feodorit
№ 1666852

не знаю, може й так. думаю, скоро почуємо більше про нього

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666853 вiд 2023-07-01 21:47:19

Nevropatolog
№ 1666845

не погоджуся.

так щоб на людину не можна було зовсім нічого накопати, особливо, якщо вона відбулася у власному бізнесі, важко знайти. або десь від податкових ментів відкупився, чи сбу, або десь паралельну касу щоб не вів зовсім ніколи, або якусь частину роботи в тіні не працював… ну, таке. всі ці люди працюють в стстемі, яка є в україні, і тут як не зроби, можеш бути винен перед державою

або якщо ефективний менеджер, причому, реально талановитий, то часто попадає в орбіту олігархічних бізнесів чи монополістів. от тобі і компромат. хіба може топи дочок тнк із числа українськ громадян. хоча і там по різному буває.

або якогось лікаря, який не взяв в держполіклініці жодного конверту від пацієнта. хоча б сто гривен?

та візьми хоча б кумира о. - колишнього президента. а люди ж тут багато хто буквально хіба що його не обожнюють.. хоча бізнес там цікаво формувався.

я, наприклад, попрацював на держслужбі шматочок життя, не взяв ніколи принципово ні копійки хабаря, ні копійки відкату.
але є речі, які і мені можна докинути. причому деякі речі, за які мене критикували, я в тій ситуації зробив би ще раз.

і я вважаю, що людина може пройти через катарсіс, заплатити свою ціну за свою спокуту. в даному випадку - через смертельну небезпеку, захищаючи україну (якщо це правда)

це не факт, що таке проходження гарантує очищення і здатність боротися зі спокусою. але для цього є процедури контролю, в т. ч. громадського.

можна брати людей без бекграунду орг і проектної роботи, але не факт, що вони потягнуть. а зараз часу не дуже є. от як мєндєль зеленський відібрав. посміховисько.
або от класний хлопець павло шеремета. порядний хлопець, викладач-економіст. але скільки біди на робив на посаді міністра економіки. або от нинішній милованов. такий же дєятель. хоча ж іноземний вуз, на що у нас так люблять мастурбувати, наче це панацея.

звичайно, тут можна маніпулювати. бо от на арму призначають якусь кобіту, проти якої всі посли дж7, і там печать нема де ставити. але її все одно пхають

згоден, звичайно, з тобою в цілому щодо інституту репутації. просто написав про ще один бік


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.