Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666852 вiд 2023-07-01 21:36:12ти вважаєш, що ця людина не воювала реально, і інфа про його службу - фейк? питаю без підколки. ритися в ситуації нема коли. написав тому, що є і інша т. з. А яку інфу ми маємо? Що він був в ДФТГ і з дому виступав на ізраільскіх ютуб каналах - вірю. В нього кожен день з початку війни пости в фб, з вересня 2022 року іноді у військовій формі, очевидно мобілізувався. Ну так він і на російських ютуб каналах продовжив експертом працювати. Дядько все життя піариться, створює фірмочки з гучними назвами, працює експертом у росіян, директором нефункціонуючих підприємств. «Moskow bissnes school (MBS) при Московському технологічному університеті» вивчав «Ekonomi». Стільки помилок що англійської очевидно не знає, тому «зелених» не любить Ruslan Al Rygovanov 18 серпня 2022 р. · Ні, мене не хвилює, що президент не повідомив про війну, війна йде вже 8 років. Мене хвилює, чому він це не зробив. Людина котра звикла обслуговувати «Ылиты», котра не розуміє самого процесу самоврядування, котра наділа корону, вона звинуватила тих, кто встав на захист країни
та ж не москаль(Та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666851 вiд 2023-07-01 21:29:59Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1666810 вiд 2023-07-01 Ти би вже щось свіже придумав, а то одне й те саме - білочка, вуйко з полонини, шмурдяк. На більше креативу не вистачає? - переходи знову на копіпасти. І щоб ти знав, патріот рафінований, що з тих полонин вуйків за Україну загинуло стільки, що тобі на колінах до скону перед ними стояти,
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666850 вiд 2023-07-01 21:21:04Торео Консерви разния нужни, кансєрви разния важни. Ти в курсі, що СБУ ловить по 3-5 псевдо інтегрантів ЗСУ із шпигунськими намірами? А тут взагалі чи то корупція, чи то їбанат на всю котушку, чи то протеже аби зайти рапідо-престо де потрібно. ЗІ стріляти не воювати. Хто доведе, що він танки гриз як барбарис за ті звання?
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666849 вiд 2023-07-01 21:17:22Отак юзери твіттера пішли звідти. як добити платформу 5 спроба))
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666848 вiд 2023-07-01 21:06:17Feodorit я побачив в фб у petro okhotin. попало у стрічку до одного із моїх френдів він розміщує там же посилання на пост командира цього чиновника ти вважаєш, що ця людина не воювала реально, і інфа про його службу - фейк? питаю без підколки. ритися в ситуації нема коли. написав тому, що є і інша т. з.
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666847 вiд 2023-07-01 20:55:20toreo № 1666842 що Руслан ще 24 лютого 2022 року пішов добровольцем на війну. Вважаю закиди в бік людини, яка отримала призначення після служби на фронті, спланованою інформаційною кампанією хез, як воно насправді. але якщо дядько з перших днів на фронті Хто це вважає? а 25 лютого дядько пішов добровольцем на ізраільській ютуб канал «Руслан Рыгованов: оперативная обстановка на 25.02.2022, 12 МСК» і кожен день по півгодини в цивільному одязі з квартири по 29.04.2022 на цьому каналі давав «опєратівную обстановку» https://www.youtube.com/results?search_query=%D0%A0%D1%8B%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2&sp=CAI%253D далі вже солдатом дав інтерв'ю якійсь мутній російській курильці, з Майн Кампф у ведучого на задньому плані і вже сєржантом почав працювати гостєм на російському каналі Newsader.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666846 вiд 2023-07-01 20:44:56Elon Musk @elonmusk · 41 хв To address extreme levels of data scraping & system manipulation, we’ve applied the following temporary limits: - Verified accounts are limited to reading 6000 posts/day - Unverified accounts to 600 posts/day - New unverified accounts to 300/day
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666845 вiд 2023-07-01 20:42:45Нічого це не перекреслює. Нам кожного разу впарюють «трішки вагітних» або «один раз не…». Раз поз раз то родичі в рашці, то паспорт з куркою, то нерухомість там, то сидів, то дружина кацапка з паспортом, то люстрований, то статки хззаідки і тд. І кожного разу ну от ніяк немає інших не зашкварених, без сумнівів, без підрзр. На них світ клином зійшовся. Всі енштейни і крєпкієхазяйственнікі. Як це заїбало. Ну невже не можна хоча б на високі посади брати з бездоганною репутацією. Ну тягнете друзів кумів родичів - так хоч вибиріть з них пристойних. Здається, що в країні взагалі немає незашкварених. Коли вже буде, що любий сумнів в біографії - нахуй! Інститут репутації мусить бути жорсткіший сбу.
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666844 вiд 2023-07-01 20:41:322Batyj № 1666841 У Берези теж є такого плану пост в тг
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666843 вiд 2023-07-01 20:40:33Vichny № 1666839 Призначення на посади рівня керівників департаментів МОУ затверджуються ОПУ. Але ж цей чорт став в. о. директора Департаменту ресурсного забезпечення бо є заступником директора цього департаменту. Хтось же ж його на заступника взяв. При цьому місяць тому він ще «сєржант ВСУ», а в наказі вже мол. лейтенант. Останній ефір на ютубє де він ржот над Даніловим, гонить на премєра і «політічєскіє структури», каже що все вирішує «Валєрій Залужний».
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666842 вiд 2023-07-01 20:21:19по цьому призначенню в мо: «Ситуація навкола Ruslan Al Rygovanov вчергове нагадала, що у нас полюбляють подвійні стандарти. Призначення Руслана Ригованова в. о. директора Департамента ресурсного забезпечення Міноборони відбулося 28 червня. Відсторонили його через три дні зі звинуваченнями про участь в ефірах російських медіа кількарічної давнини. Чомусь критики зовсім упускають той факт, що Руслан ще 24 лютого 2022 року пішов добровольцем на війну. Служив з Костя Прошинский у спецпідрозділі «Хорт». Призначення Ригованова керівником Департамента забезпечення — гарний хід. Він військовий, який знає, що потрібно армії і що таке окопів війна. Отримати таку посаду без спецперевірки неможливо. І Руслан її точно проходив. Закиди в бік Ригованова особливо смішні, враховуючи те, що деякі діячі роздають коментарі підсанкційній проросійській «Страна. уа». І до них питань нема. Деякі люди роздають інтерв’ю журналістам, які у 2019 році просували телеміст «Надо поговорить, спільно з каналом «Россия-1». Вважаю закиди в бік людини, яка отримала призначення після служби на фронті, спланованою інформаційною кампанією.» хез, як воно насправді. але якщо дядько з перших днів на фронті, то, імхо, це перекреслює багато з того, що було до того
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666841 вiд 2023-07-01 20:04:31Купер пишет, что наши вышли на северную окраину Роботине.. Грузинская карта - отражает, остальные - пока нат..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666840 вiд 2023-07-01 19:57:502 Vichny№ 1666839ну правильно. Я про то и говорю. Из ОПУ Резникову приказали, он и подписал..Но ответственность за назначение - на нем..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666839 вiд 2023-07-01 19:50:50Призначення на посади рівня керівників департаментів МОУ затверджуються ОПУ. І так не тільки при Зе. Так що не малюйте собі картини про ейч-ар процеси і про то, що особисто міністр співбесіди кандидатів веде після стоп'ятисот фільтрів
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666838 вiд 2023-07-01 19:45:27PEPSI (Merkury) № 1666823 вiд 2023-07-01 14:45:47 Термін «Прибалтика» використовують кацапомовні, упосліджені совкові бичари
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666837 вiд 2023-07-01 19:12:06когда-то давно, год назад, я тут спрашивал, Резников - умный или хитрый?Меня уверяли, что умный. А вот сейчас я вижу, что только дурак будет выполнять подобные указания сверху, преза или начальника его администрации - не имеет значения.После таких залетов к Резникову никакого доверия нет и уже не будет. Ни внутри страны, ни за ее пределами..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666836 вiд 2023-07-01 19:04:21№ 1666832ничего удивительного. Сбу, которая кгб вместо хотя бы фильрования претенднтов на подобные должности занимается борьбой с оппозицией, фальсификацией уголовных дел на ее представителей и т. п.
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666835 вiд 2023-07-01 18:57:002Геть (Геть) При наймі на багатьох держ підприємствах перевіряє служба безпеки… як в мінобороні це відбувається… хз. Жах. Або кадри лейтенанта бакланова продовжують «працювати».
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666834 вiд 2023-07-01 18:40:39№ 1666826у меня в телефоне работает..
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666833 вiд 2023-07-01 18:11:12ironbelly Я коли там зареєструвався, мене одразу забанили. Жодного твіту, жодного коментаря, жодного лайку. Зробив висновок що «хуйня ваш Тріпер»
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666832 вiд 2023-07-01 17:03:22Тимчасово виконуючого обовʼязки директора Департаменту ресурсного забезпечення Руслана Ригованова відсторонено, - МОУ Він «засвітився» як учасник російських пропагандистських шоу. Його призначення викликало широкий резонанс у суспільстві https://t.me/operativnoZSU Хто у Мін Оборони веде кадри. Як явного підра у поганому сенсі слова можна на департамент закупівель поставити!??? Це бля просто їбанутись. Хто передасть Ф16, коли якийсь мудила це називає «конкурсним відбором»!??
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666831 вiд 2023-07-01 16:54:48Я маю рахунок на твіттері, він поламався
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666830 вiд 2023-07-01 16:41:27ironbelly (LMW28IF) [Останнi 20 месаг]№ 1666827 вiд 2023-07-01 16:24:08Маск вкотре виявляє себе космічним довбойобом.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666829 вiд 2023-07-01 16:34:45Та я наче зареєстрований був
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666828 вiд 2023-07-01 16:25:53klirik та вроде працює. шахта офіційно Йовічевіча звільнила. А Сирну? це ж його креатура?
ironbelly (LMW28IF ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666827 вiд 2023-07-01 16:24:08Твіттер тепер показує контент тільки зареєстрованим користувачам. Нема облікового запису - нема читання. Вітання від Маска ;)
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666826 вiд 2023-07-01 15:58:23А твіттер поламався тільки у мене?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666825 вiд 2023-07-01 15:23:21в Time кинули статтю, що ядерна війна з кацапами нахуй знищить людство. майже знищить. хуйові знаки. знову підгодовують самооцінку хуйла. ніхуя не вчаться. ну або свідомо.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666824 вiд 2023-07-01 15:16:40Batyj № 1666812 Геть № 1666811 ідея може і непогана, але по перше, я помню в вересні минулого року було рішення Рнбо і указ президента про заборону перемовин особисто з хуйлом. Отак прямо і було написано. Можно пошукать. Напевно ще тоді Буданов напиздів і їм, шо у хуйла невиліковна хвороба і скоро все. і усі в ОП повірили. Невдобно получиться … ну і по друге, хуйлу перемовини не на їх умовах і нах не впали, він затягнув грати в довгу, запаса і мяса хвате :( і да, головне. до Азова, ще дійти надо. Шо не дуже просто.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666823 вiд 2023-07-01 14:45:47Enot № 1666798 підтримка України серед населення країн ЄС, за моїми відчуттями: Польща - 90 %. Прибалтика - 99%. Німеччина - 65%. Англія - 90 %. Франція - 65 %. Влада всіх цих країн - 90-99%.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666822 вiд 2023-07-01 14:39:12ФОРМУЛА МИРУ (анімація)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666821 вiд 2023-07-01 14:17:51Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг]№ 1666813 вiд 2023-07-01 07:37:56Там bullish вжито як антонім bearish, тобто це жаргон фондових ринків, а не прихована образа - мовляв, вперті як бичари.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666820 вiд 2023-07-01 13:27:29Bobb [Останнi 20 месаг]№ 1666818 вiд 2023-07-01 12:06:25Думаю, що вся ця 3.143добратія просто переміститься під іншу кришу.
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666819 вiд 2023-07-01 13:05:28«Ми не можемо посилати бійців на смерть, якщо комусь з партнерів сумно живеться», — Володимир Зеленський Президент дав таку відповідь на запитання іспанських журналістів щодо конкретної дати більш відчутних змін на фронті. … Нормальна відповідь. Хтось на заході вважає що танків досить. І хочуть продовження шоу
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666818 вiд 2023-07-01 12:06:25«Фабрика троллей» окончательно всё. Медиаимперия Пригожина уничтожена, подконтрольные ему СМИ объявили о закрытии. Все их сотрудники будут уволены.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666817 вiд 2023-07-01 09:21:57согласно американским фоткам палаточного городка для вагнеров, их там будет до 1 тыс. тел. А насчет боеголовок, есть мнение, что переданы учебные макеты, а не боеголовки..
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666816 вiд 2023-07-01 09:12:31Batyj № 1666815 поляки -молодці симетрично відповідають це потрібно розмістити якісь сили швидкого реагування нато а-ля група вагнера в біларусі - ок, от вам симетрична відповідь… якось не наказали лукашеску за бардак що він робив з емігрантами…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666815 вiд 2023-07-01 08:58:11№ 1666814теж саме на мові:https://zn.ua/ukr/europe/polshcha-khoche-rozmistiti-na-svojij-teritoriji-jadernu-zbroju.html
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666814 вiд 2023-07-01 08:43:38Poland announced its intention to deploy American nuclear weapons in response to the deployment of Russian weapons in Belarus This was stated today by Polish Prime Minister Mateusz Morawiecki. «Due to the fact that Russia intends to deploy tactical nuclear weapons in Belarus, we appeal to all NATO to take part in the Nuclear Sharing program,» he said at a press conference after the EU summit in Brussels. Morawiecki noted that the final decision will depend on American partners.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666813 вiд 2023-07-01 07:37:56 «бичачa» впевненість :)))) тaм нeмa нiчoгo нoвoгo - aмeрикaнцi гoвoрять прo тaкий сцeнaрiй, як нaйбiльш ймoвiрний, вжe дaвнo…