🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2111.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666612 вiд 2023-06-28 23:03:55

Starik (Україна, Київ)
№ 1666600
----
Я розумію fofonov`а

Він містянин, і батьки його жителі міста і він, і діти.

У мене походження - разночинці. Мої діди і баби - це селяни з села. І зараз я спримайю канікули у бабусі в Муратовому Новоайдарського району в 1970-х, як занурення в історію і етнографію. Жили в новому домі, а поряд стояла стара хата як в музеї в Пирогово. І був тин (плетений) і була літня кухня -мазанка з кізяка, і була піч де в плиті була дірка з кільцями різного діаметру, а борщ, кашу, молоду картоплю варили в чавуні.

Я не буду дискутувати, я тільки про те, що варто б зберегти деякі традиції українські так, що ми були законодавцями моди в світі. Мене дуже зайобує коли паску називають пасхальний кекс на цінниках. мене дуже дратує коли на Великдень намагаються нам впарити італійський кекс панетоне.

Може ці ритуали нікому не потрібні. Але вважаю, треба все вартісне що є в нашій історії примножувати і поширювати, це частина коду нації.

Да і кухар модний Клопотенко - заслужений чувак, популяризатор української кухні, але бракує трохи йому освіти і ерудиції, тому він не знає, що в Україні з 1910-1980 баклажаном називали звичайний помідор (томат).

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666611 вiд 2023-06-28 22:49:19

fofonov
№ 1666604

А що, для кого ще є новиною, що паска - то є хуй? Не треба соромитись давніх символів.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666610 вiд 2023-06-28 22:48:23

Batyj
№ 1666585

Це типова кацапщина - СЕРТИ на країни, де вони оселилися - і то не це, і то не тойво, і вобщє русіх нє любят.
Тож пішов він нахуй, той твій кацап, зі своєю думкою про Фінляндію, в якій живе «20 лєт»

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666609 вiд 2023-06-28 22:27:37

Shubin
не, мені ще трохи рано :)

№ 1666606
+60

Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666608 вiд 2023-06-28 22:25:47

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1666607
??

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666607 вiд 2023-06-28 21:44:57

60

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666606 вiд 2023-06-28 20:52:24

Геть (Геть)
№ 1666595

Дякую. Якісний сюжет. Зберіг в закладках

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666605 вiд 2023-06-28 20:45:58

Batyj [Останнi 20 месаг]
№ 1666602 вiд 2023-06-28 20:37:01

Я корінним фінам повірю більше, аніж кацапу, який живе у Фінляндії - з яких би причин він туди не виїхав.

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666604 вiд 2023-06-28 20:42:00

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1666597

Ще скажи, що найсмачніше з паски символізує сперму. А млинці - то Сонце)))

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666603 вiд 2023-06-28 20:37:54

Повідомляють що на Московії Суровікіна арештували та його зама. За зраду і організацію путчу. Було б краще, якби вони з Пригожиним хуйла завалили, але і так непогано.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666602 вiд 2023-06-28 20:37:01

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1666591
Ты тоже читать не умеешь?
Автор статьи живет в Финляндии 20 лет. Какие тебе еще источники надо?

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666601 вiд 2023-06-28 20:28:36

Там ще Перно Рікар із віскі та абсолют вотка у рашці наживаються. Така депресія у населення, п'ють більше - не можуть піти з того ринку їбанати.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666600 вiд 2023-06-28 20:27:54

olma, fofonov

спогади та комерціалізація взагалі більше про відчуття.
хочеш - сприймаєш свято, з ялинкою чи пальмою.
хочеш - не сприймаєш, ало робиш вигляд для тих, кто тобі важлиивий.
хочеш - роби як знаеш.

дорослі ж люди :)
такі треба інститут психотерапії широко впроваджувати :)

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666599 вiд 2023-06-28 20:24:20

Nycolas
№ 1666573

все гімно, окрім Мартіні, але якщо подумати, то й Мартіні гімно.
руссо прінцо в портфелі взагалі зашквар

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666598 вiд 2023-06-28 20:15:01

Угорщина відкладе ратифікацію членства Швеції в НАТО до осені

мaдьярiв скoрo всi в Єврoпi будуть нeнaвидiти i пиздити…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666597 вiд 2023-06-28 20:13:15

до речі, паска як виріб і крашені яйця, до христіанства перекочевало з язичества, хитрі попи вирішили шо як не побореш то очоль. Об'єднали свята.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666596 вiд 2023-06-28 20:05:47

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1666593 вiд 2023-06-28 19:50:19
Це технологія одна й та ж.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666595 вiд 2023-06-28 20:03:02



Найс, журнашлюхи, які працювали на кацапню, тепер «пропагандони зеленого режиму». Гарне відео

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666594 вiд 2023-06-28 19:56:15

olma
№ 1666589

ну, в мене, навпаки, спогади про посівання сумнівні. Бо посівав я у хресних (а з пацанами заробити по під'їздах - то було недостойно), а це кожного року обов'язок, мої обслюнявлені щоки, перегар і чомусь солоний огірок. Хороші гроші, але чогось вони не радували. Великдень взагалі був такий собі: зобов'язаний з'їсти яйце, навіть якщо не хочеш. розвага: поцокатись яйцями (але тоді ж їх всі і з'їсти, бо пропадуть). Перед цим мати весь день пекла паски - то в хаті неймовірна спека, істи нема чого, бо все на свята, а з якогось віку і сам вже рубаєш того салата чи вариш холодець, бо то мастхев. Причому особливої віри в родині не було. Може, з вірою воно б сприймалося інакше, не знаю.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666593 вiд 2023-06-28 19:50:19

Enot
№ 1666577

люди смiються прo пaрaлeльну рeaльнiсть Пу, aлe з зaхoплeнням пaрaлeльну пaрaлeльну рeaльнiсть Пo ;)

A вiзити прeзидeнтiв Литви i Пoльщi мoжуть лeгкo пoянювaтися сaммiтoм НAТO зa 2 тижнi…

мoжливo привeзли нe тaкi oптимiстичнi нoвини i вмoвляють Зe тaки вiдвiдaти сaммiт, пoпри тe щo нe будe oфiцiйнoгo зaпрoшeння дo НAТO.

a мoжe i нaвпaки - вeзуть щoсь цiкaвe, сюрприз як скaзaлa сьoгoднi прeмєр Eстoнiї:

«So it is in our interest that we find this pathway, but the wording is still been worked out, and don't want to, somehow, spoil the surprise of the Vilnius Summit.»

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666592 вiд 2023-06-28 19:49:29

«Пригожин планував узяти в полон Шойгу і Герасимова, але про його наміри довідалася ФСБ – WSJ»
----------------
Треба було написати, що він їх планував опєтушити - оце була б сенсація.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666591 вiд 2023-06-28 19:35:05

Batyj [Останнi 20 месаг]
№ 1666585 вiд 2023-06-28 19:05:32

Цікаво, що жодного посилання на фінські джерела. Мабуть вони всі корумповані.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666590 вiд 2023-06-28 19:33:48

Р “еть (Геть) [Останнi 20 месаг]
№ 1666586 вiд 2023-06-28 19:06:04

Для клану Кеннеді, президентство є небезпечним для життя, тому хз, чого той молодший лізе (якщо лізе).

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666589 вiд 2023-06-28 19:33:46

fofonov
№ 1666584
----
Великдень, Різдво - сьогодні це не частина релігії, а частина культури національної. На Заході це вже бізнес-культура. Культура споживання. Не має ніякої цінності - є тільки ціна шоколадних зайчиків. ІМХО.

Я коли був малий, мені бабуся казала, то внучку прийди посівай, а інші родичі носили вечерю на святвечір - кутю. І радість свята була на висооокому рівні, коли батько діставав 27 січня ялинку 28 наряджав самопофарбованими лампочками на 220 вольт.

А зараз 15 листопада - уже в ТРЦ курва йолкинаряджені стоять і горять блимають, а там панєслась чорная пятніца, день подяки, Миколая, і тп. і тц.

Світ змінюється і десакралізується, комерціоналізується. Добре це чи погано та ХЙз

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666588 вiд 2023-06-28 19:24:07

Batyj
№ 1666585

Якась фігня неадекватна, якщо чесно.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666587 вiд 2023-06-28 19:08:21

Batyj
№ 1666585 вiд 2023-06-28 19:05:32

Каспер буйний, але ІМХО ситуація схожа, як із нашими кацапо-лобістами: гроші беруть і милють очі. Фіни в курсі з ким мають справу.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666586 вiд 2023-06-28 19:06:04

sk (здалеку…)
№ 1666581 вiд 2023-06-28 17:39:37

Елон маск та його довкілля - ізоляціоністи, топлять за де сантіса чи Кеннеді молодшого. Проте, основна проблема - відсутність нормальних комунікацій від адміністрації Байдена. Інститут Рейґана (республіканці до кісток) зробили опитування щодо підтримки України без інформації про ситуацію в Україні на фронті та з. Як тільки дізнавалися, що 82% території під контролем країни, що є наступ із його логікою, то підтримка стрибає на плюс 15%. Ще більше, як згадується доктрина Рейґана «світове лідерство через проекцію сили». І це при тому, що маск сотоваріщі з усіх дірок волають про провал контрнаступу і що Україна - не в інтересах США взагалі.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666585 вiд 2023-06-28 19:05:32

Финляндия очень маленькая по населению страна. Поэтому процессы распространения кумовства происходят особенно быстро. А кумовство — это просто вид коррупции. Но расплата за услуги происходит не кешем, а должностями, зарплатами, лояльностью. Банда из КГБ выбрала эту страну как наиболее лёгкую добычу в своей гибридной войне. Конечно, предварительно коррумпировав монопольную общественную организацию по оценке степени коррупции Transparency International. Сегодня с полной ответственностью заявляю, что в Финляндии концентрация российских агентов влияния наибольшая в Европе. И как следствие, судебный произвол почти достиг российского уровня. Фабрикация уголовных дел присутствует (сам фигурант). Значительная часть депутатов парламента обязана своим депутатством российским деньгам. Ещё 20 лет назад такое не могло присниться даже в страшном сне.
http://www.kasparov.ru/material.php?id=649C52475AE14

но несмотря на это, Финляндию принимают в нату неглядя..

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666584 вiд 2023-06-28 18:45:51

Valeriy
1666583

дітям моїм, до речі, «європейська» Пасха більше подобалась. Чоколядні кролі, всілякі конкурси, квести. А не оте нудне - цокнулись яйцями, з'їли несмечну булку і усе. Певна перевага дітей в родинах агностиків/атеїстів в тому, що вони можуть порівняти одне з іншим без ризику прогнівити Б-га. Якщо шо, то 8 березня в нас давно вже «день протухлого тофу». Є таке свято.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666583 вiд 2023-06-28 18:37:32

нахуй це васьмойє марта сов'яче.
Хочете вітати своїх жінок - вітайте в будь який день, без прив'язки конвченої.

Чи Лейзі без совкодрочних п'янок на роботі жити не може?
-----------------------------------------------
Повністю підтримую.
Так само як, НАПРИКЛАД, і з Пасхою … цім єврейським святом.
Хочете славити що ніби-то якийсь там єврей зміг воскреснути (отримати друге життя) та раніше за Стрєлку та Бєлку (Гагаріна) полетіти в космос (на небо, це де?), то вітайте в будь який день, без прив'язки конченої.

Чи хтось без єврейодрочних п'янок в гостях (дома) жити не може?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666582 вiд 2023-06-28 18:11:57

Тут https://twitter.com/WarNewsPL1/status/1674014408761040897

пишуть, що і президент Польщі Анжджей Дуда сьогодні приїхав до Києва.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666581 вiд 2023-06-28 17:39:37

OlegSh
№ 1666579
може бути трохи маніпулятивно
як тільки у нас почались успіхи на фронті - одразу підстрибнула підтримка
коли стояли в «обороні» майже пів-року - статистика була «не дуже» …

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666580 вiд 2023-06-28 17:35:04

нахуй це васьмойє марта сов'яче.
Хочете вітати своїх жінок - вітайте в будь який день, без прив'язки конченої.

Чи Лейзі без совкодрочних п'янок на роботі жити не може?

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666579 вiд 2023-06-28 17:08:12

Цікавий свіжак від Ройтерс:

Як зазначає Reuters, свіже опитування зафіксувало «різке зростання» підтримки надання озброєння Україні. У травні його підтримували 46% респондентів, нині ж їхнє число зросло до 65%.

Зокрема за постачання американської зброї в Україні висловлюються 81% прихильників Демократичної партії, 56% – Республіканської та 57% незалежних.

Крім того, переважна більшість американців – 67% і 73% відповідно – більш схильні підтримати на президентських виборах у США наступного року кандидата, який продовжить військову допомогу Україні, а також кандидата, який підтримує НАТО.

Якщо ДеСантіс не зовсім дурний, то має переглянути свою «миролюбну» політику. Поки що виглядає що його політика базується не на переконаннях, а на тому, що хоче виборець.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666578 вiд 2023-06-28 16:29:24

Poland has entered into discussions with Kyiv regarding Poland providing Ukraine with its first ground-based long-range missile system

Poland could send Ukraine Naval Strike Missiles, which can engage naval & land targets up to a range of 250km

Via
@Defence24pl

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666577 вiд 2023-06-28 15:59:14

Це хто сказав? Чорновол?))

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666576 вiд 2023-06-28 15:56:10

Капець, в Україну вже стільки бабла і зброї влили, а посилають президентів ЄС щоб Єрмака вмовити на створення уряду довіри. На цього українського «Бормана» що зовсім ніякої управи нема?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666575 вiд 2023-06-28 15:50:38

Batyj
№ 1666574
а який сенс в людях в уряді, коли усім керує ермак?
вони ж там не сліпі і не дурні.

я думаю шо шось про НАТО повинні сказать, тіпа офіційно ще не кличем, а не офіційно вже ось-ось.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666574 вiд 2023-06-28 15:46:31

2 Voxa
№ 1666572
Після телефонної розмови з держсекретарем США Блінкеном ‎26. ‎06. ‎2023 і засідання глав 7 держав в Гаазі, до України з неоголошеним візитом прибув президент Литви Гітанас Науседа.
США просило президента Литви Науседу обговорити з Зеленським створення уряду, якому можна довіряти (government you can trust). ‎

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666573 вiд 2023-06-28 15:41:47

Виробник алкоголю Bacardi, який обіцяв покинути РФ, збільшив прибуток у країні втричі
----
о тут багато брендів
---
https://www.bacardilimited.com/our-brands/portfolio/


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.