🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2113.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666532 вiд 2023-06-27 22:36:42

а чого не зарахували гол іспанців?

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666531 вiд 2023-06-27 22:36:17

sk (chromebook acer 14)
№ 1666521

З 11:50, але рекомендую подивитися відео цілком


Там про німців і Галичину, але проблема існівала саме в тому, що перенаселення і заборона на ділення наділів заставляли німців шукати землю деінде.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666530 вiд 2023-06-27 22:36:05

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1666520
---
В 1942 році німці (нацики, вермахт - вотевер) називали Запоріжжя Александерштадт. І хазяйнували там так по хазяйськи. Я тобі дав цитату Шевченка, бо він напевно у 1843 чи якомусь році там був і знав ситуацію.

У нас з тобою нема протирічь. Олександрівськ - це місто німецьких поселенців на українських запорозьких козацьких землях.

Яка твоя теза?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666529 вiд 2023-06-27 22:33:51

sk (chromebook acer 14)
№ 1666521
а що так у рос імперії було медом помазане для німців?

втікали від голоду і безробіття. Хвилями. З мого німецького міста Ульм було три великі хвилі, це десятки і сотні тисяч людей. У місті про ці часи є меморіальні дошки. Німці спускались по Дунаю до Одещини і там розбрідались хто куди, аж до Волги і Сибіру.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666528 вiд 2023-06-27 22:33:46

када крупным планом показуют, наши выглядят мощнее и взрослее испанцев..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666527 вiд 2023-06-27 22:31:55

sk (chromebook acer 14)
№ 1666521
----
Переселення за нац ознакою почалися ще в у XVIII ст. Наприклад край де я народився і виріс називався Словяносербія, тому що за Елизавети Петрівни там влаштували землі для сербських полків з Балкан. А вже за Катерини ІІ наїхало багато швабів, німців переселенців протестантів, яким у їхній рідній Швабії мабуть не давали жити католики. Треба підняти архіви, щоб точно сказати.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666526 вiд 2023-06-27 22:30:05

красиво забили..

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666525 вiд 2023-06-27 22:29:11

Але він №7 забив!!!
Гол зробив Назаренко.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666524 вiд 2023-06-27 22:28:08

Салюк-8 , Очеретько-19 та Вьюник -7 це слабкі гравці.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666523 вiд 2023-06-27 22:25:54

Хтось крім мене дивиться ю-23 ?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666522 вiд 2023-06-27 22:25:36

хто випустив 8 номер? повністю перегорів, дезорієнтований, і трохи всрався. Привіз. Кіпер спас.
Ні, ясно що це молодь, і т. д. Але ж не до такого рівня.

Щпанці трохи кращі індивідуально, але перемотивовані і нервові, деякі косять по ногах так, що можуть і на червону картку награти.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666521 вiд 2023-06-27 22:21:41

olma
№ 1666516
а що так у рос імперії було медом помазане для німців?
багато ж німецьких поселень було і в росії
чого вони переселялись звідти сюди?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666520 вiд 2023-06-27 22:19:32

olma,
не видумуй.
менонітських клоній на території сучасного міста було три: Шенвізе, Розенталь і Ейланге. Остане затоплено під водосховищем. Перші двое можна знайти памятки, старовинні будинки. Авто ЗАЗ це колишній німецький завод в Шенвізе. Дуб, якому було 700 років - це Розентель.
бо так ти і до Січі на Хортиці дійдеш :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666519 вiд 2023-06-27 22:19:22

У Києві є два римо-католицьких (польських) собори. Відомо що в XVIII-початок ХХ ст. 10-20% жили поляки римо-католики.

Один в центрі на Володимирській гірці називається Костел Св. Олександра (його почали будувати в часи правління царя Олександра І в 1817 році, закінчили в 1842)

А також є костел Св. Міколая на В. Васильківській Привид Замку - привіт!
Костел був побудований у 1899—1909 роках у неоготичному стилі українським та польським архітектором Владиславом Городецьким за проєктом С. В. Валовського. Дозвіл на спорудження храму отримав граф Владислав Міхал Пій Браницький, який також надав кошти для будівництва.

В цілому зрозуміло, чому Костел названо Св. Міколая.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666518 вiд 2023-06-27 22:14:51

Я таких чудес від наших захисників в Ю-19 не бачив.
Тепер вже Салюк.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666517 вiд 2023-06-27 22:11:09

Очеретько другу критичну помилку робить.
Нещерет першу.
Пишу не перший раз що Нещерет це поки що воротар, який робить регулярні помилки.
Надійність - це головне для воротаря, а не епізодичні подвиги.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666516 вiд 2023-06-27 21:54:18

OlegSh
№ 1666513
------
Олеже, ти ж фізик чи математик fon Beruf? Це прекрасний бекграунд і професія.

А ти спитай мене про Запоріжжя, я історик за освітою. І скажу тобі що місто Запоріжжя в районі Хортиці це німецьке поселення Aleksanderstadt - величезна слобода німецьких поселенців, яка наприкінці 19 ст. налічувала понад 100 000 мешканців. Александерштадт - це звісно від царя Александра Першого.

Тарас Григорович Шевченко про сучасне Запоріжжя:

І на Січі мудрий німець

Картопельку садить,

А ви її купуєте,

Їсте на здоров’я

Та славите Запорожжя.

А чиєю кров’ю

Ота земля напоєна,

Що картопля родить, —

Вам байдуже. Аби добра

Була для городу!

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666515 вiд 2023-06-27 21:44:11

https://twitter.com/GraniTweet/status/1673696142092128256?s=20
хуйло про вагнера 1.5 роки назад - «хуй йєго знаєт кто такіє». сьогодні - «ми іх фінансіройєм»

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666514 вiд 2023-06-27 21:40:19

Несподіваний поворот у справі про екстрадицію Дмитра Фірташа до Сполучених Штатів. Щоб залишитися в Австрії, український бізнесмен отримав від Білорусі дипломатичну посаду у Відні.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666513 вiд 2023-06-27 21:37:14

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1666511

Місто то звичайно старше, але здається називалося Олександрівськ. А назва Запоріжжя вже відносно нове. Але як на мене Запоріжжя очевидно краще за Олександрівськ.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666512 вiд 2023-06-27 21:34:10

olma
№ 1666493
якийсь польський військовий недавно казав що польща робить так що зможе себе захистити без допомоги нато
танки за совка вважались наступальною зброєю
абрамси - цікаво. поляки роблять свою військову інфраструктуру не «синхронізовану» з німцями. підписують контракти з американцями-корейцями. про базу ремонтів теж цікаво. думаю що нам потрібно з поляками синхронізуватись…
хз що там в головах хуйло-лукашесків. не вийшло велику територію україни підкорити - то чому б не «пробити» коридор на калінінград? 80 км по прямій
якісь там зелені вагнеро-чєловєчікі на танках…
до речі поляки і хаймарсами ж затарюються…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666511 вiд 2023-06-27 21:28:44

OlegSh
№ 1666510
ну взагалі то місто з'явилось трохи раніше, як не рахуй, бо є різні версії, але на більше 100 точно :)

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666510 вiд 2023-06-27 21:23:47

То мабуть через те що місто Запоріжжя офіційно з`явилося у 1921 році. Тобто за комуни.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666509 вiд 2023-06-27 21:04:15

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1666508
-----
Та не кажи. Схоже вся так Нацкомісія то якийсь поєбаний Кончений Клуб Довбойобів.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666508 вiд 2023-06-27 20:58:16

ахуєть крічалі гості:

"Національна комісія зі стандартів державної мови, яка є центральним органом виконавчої влади, рекомендує розглянути перейменування міста Запоріжжя, зазначаючи, що назва може не відповідати стандартам.
Комісія рекомендує обґрунтувати «доцільність збереження поточної назви або запропонувати нову назву».
Тим часом комісія ніяк не пояснила, чому Запоріжжя відповідає або не відповідає новому законодавству.
Тепер у місцевої влади є 6 місяців, аби довести про доцільність обласного центру або запропонувати свою назву. Якщо вони цього не зроблять, парламент змінюватиме назву міста за рішенням цієї комісії "

ех :( ссука, які ж ебанати. і оце ж комусь нічим заняться :(

здається мені тут вже нічого не допоможе …
якшо навіть війна не виправила ідіотів, то все інше марно.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666507 вiд 2023-06-27 20:53:36

https://www.flightradar24.com/RSD898/30e551f0
проходит траверс Балтимора..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666506 вiд 2023-06-27 20:49:44

Батий, don't get so excited!

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666505 вiд 2023-06-27 20:48:58

Хуясе..
Из внуково в Вашингтон идет правительственный ил-96 RSD898

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666504 вiд 2023-06-27 20:36:53

Похоже, наши таки взяли под огневой контроль те 3 км до моста через Конку. У Цаплиенко видео удара по бмп кацапов уже за этим мостом, т. е. в начале Олешек, точно, видимо хаймарсом..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666503 вiд 2023-06-27 20:31:55

Некто милитарист в своей телеге сообщает, что в Сирии вагнеров раскатывают в ноль, верхушку арестовали..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666502 вiд 2023-06-27 19:44:57

«Не розумію, чому б ні», - так посол Китаю в ЄС Фу Цун відповів на запитання про повернення під контроль України усіх територій, які були в її складі з 1991 року.

Джерело: https://censor.net/ua/n3427374

---
Явно натякає, що Формоза має бути в Китаї

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666501 вiд 2023-06-27 19:37:55

похоже ярмачила живет лучче, чем заведующий офисом презилента - по ночам кросфордами в газетке подрабатывает..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666500 вiд 2023-06-27 18:32:43

Тільки що Єрмак в Телеграмі запостив ракету та американський прапор.
ATCAMS грядьот?))

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666499 вiд 2023-06-27 18:10:29

Взагалі у мене таке враження, що ядерну зброю, нібито перевезли в Білорусь тільки тому, що реально ці їбанати Хуйло і Лука - думали, що НАТО візьме і стартоне на Білорусь райт нау.
Реально такий у них шухір був. Тобто пулять вони ні по кому не збиралися.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666498 вiд 2023-06-27 17:42:13

Там теж, звісно. Але і Білорусь, і можливо інші території. Навряд чи поляки дозволять царювати в Білорусі ватагам кримінальників з калашами.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666497 вiд 2023-06-27 17:10:30

Enot
№ 1666496
Скоріше Królewiec - Калінінград перспективний напрямок

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666496 вiд 2023-06-27 17:07:35

olma
Певно, закладаються на майбутні війни. Деградація режиму Путіна і Лукашенко з високою ймовірністю приведе до участі Польщі в подіях на території колишнього СРСР. Особливо на території Білорусі.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666495 вiд 2023-06-27 17:04:09

З поверненням, Андрій!


Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666494 вiд 2023-06-27 15:57:11

sk (здалеку…)
№ 1666491 вiд 2023-06-27 15:21:49
Тут цікаво, що далі. Ніхто їм зараз таких грошей не дасть, а без грошей вагнера усохнуть до пару тисяч елітних головорізів. Важку техніку вони вже передають армії. Тобто вже можна сказати, що як загроза ЗСУ вагнери вже перестали існувати

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666493 вiд 2023-06-27 15:57:11

Поляки молодці, а от нафіга їм стіко танків? (Видно, 'Чотири танкіста і пес' - справді народний серіал) Вони ще підписали контракт з корейцями на поставку танків K2. Але тут правда щось будуть виготовляти на заводах в Польщі. Теж великий сервісний центр.

Польща через 10 років стане дуже грізною військовою потугою.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.