PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666412 вiд 2023-06-26 16:50:26У Білорусі вже будують табори для вагнерівців за 200 км від України – ЗМІ ´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´ всього за 200 км? яка жирна ціль :-)
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666411 вiд 2023-06-26 16:39:44Ага, бачу тізер в телеграмі ДК…
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666410 вiд 2023-06-26 16:37:51Були про це чутки, але супер, якщо вже офіційно. Молодець, що хоче передати щось новим поколінням динамівців.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666409 вiд 2023-06-26 16:24:31Ярмола наче повернувся в Динамо
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666408 вiд 2023-06-26 16:12:32"Інформація, що поширилася в мережі, про можливий спалах холери в Києві через холерну паличку у воді, не відповідає дійсності.Про це повідомляє «Київводоканал».----------------А якщо так, то треба шукати, звідки пішла інформація. Дуже ймовірно, що у тому місці смердить лаптєм.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666407 вiд 2023-06-26 15:50:36https://biz.nv.ua/ukr/markets/u-kliyentiv-deutsche-bank-znikli-akciji-rosiyskih-kompaniy-ostanni-novini-50334579.html
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666406 вiд 2023-06-26 14:51:58https://www.scribblemaps.com/maps/view/The-War-in-Ukraine/091194/
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666405 вiд 2023-06-26 14:25:04Киньте лінк на мапу від фіннів. дякую)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666404 вiд 2023-06-26 14:16:04toreo № 1666401 тихо сидіти і не пиздіти? чим не варіант? так як він тихо сидить і не пиздить коли кацапи кожен день їбашать цивільні об'єкти в Україні.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666403 вiд 2023-06-26 14:15:17№ 1666397угу, только непонятно в каком районе? Канал то длинный..А вот на финской карте «Дачи» на левом берегу Днепра отмечены как наши, зона кацапни проведена по Конке..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666402 вiд 2023-06-26 13:59:39toreo № 1666401 вiд 2023-06-26 13:50:12 VVV № 1666400 мінуточку! це втручання у внутрішні справи!!! лох, якого завтра можуть переобрати, не може давати вказівки сільнаму лідеру яке планує ще 20 років сидіти на троні гутієраша вже послали з зерновою угодою? чого воно якісь камєнти в і-нет строчить? :)
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666401 вiд 2023-06-26 13:50:12VVV № 1666400 а що б він мав заявити, на твою думку?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666400 вiд 2023-06-26 13:39:24Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш закликав всі сторони, які причетні до «повстання» в Росії уникати посилення напруження. Про це повідомляє Цензор. НЕТ із посиланням на CNN. Зазначається, що генсек ООН Антоніу Гутерріш із занепокоєнням спостерігав за останніми подіями в Російській Федерації. Він закликав всіх зацікавлених осіб продовжувати діяти відповідально з метою уникнення подальшої ескалації. Джерело: https://censor.net/ua/n3426950 якось пройшло повз. це блять просто їбанутись. ахуєнна організація це оон. немає слів.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666399 вiд 2023-06-26 13:34:42теперішній Гусев це повна жопа. Може цей молодий_та_ранній дійсно талановий. Принаймі колісно-гусенічйний напрямок точно зрушить з місця.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666398 вiд 2023-06-26 13:33:47Сили оборони повернули Рівнопіль під наш контроль, - Міноборони
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666397 вiд 2023-06-26 13:31:44Сирський підтвердив, що наші воїни зачистили плацдарм ворога на західному березі каналу Сіверський Донець - Донбас: Чудова робота. ВIДЕО Джерело: https://censor.net/ua/v3427041
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666396 вiд 2023-06-26 13:27:07Мені здається, що краще молодий Сметанін, ніж, наприклад, з досвідом Бичков
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666395 вiд 2023-06-26 13:01:11Ось його інтерв'ю перед війною https://ukurier.gov.ua/uk/articles/direktor-derzhavnogo-pidpriyemstva-harkivskij-bron/
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666394 вiд 2023-06-26 13:00:52Але звісно можливо він справді талановитий менеджер. --- Герман СМЕТАНІН. Народився 1993 року в Харкові. Закінчив ЗОШ №49, Харківський автомобільно-дорожній університет, де отримав диплом інженера-конструктора колісно-гусеничних транспортних засобів. Друга освіта — НТУУ «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю менеджмент управління оборонно-промислового комплексу. З 2014-го по 2015 рік працював на Державному підприємстві «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О. О. Морозова» (ДП «ХКБМ»), що входить до складу державного концерну «Укроборонпром». Потім — головний конструктор на Львівському бронетанковому заводі й упродовж наступних трьох років — головний інженер цього підприємства. З 2020-го по 2021 рік працював директором з виробництва ДП «Завод імені В. О. Малишева». У квітні 2021 року очолив Державне підприємство «Харківський бронетанковий завод».
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666393 вiд 2023-06-26 12:56:215 коп з приводу вагнерів… раз про них згадалось сьогодні звичайно що купа транзакцій у крипті… ітак… «база» прігожина у ЦАР… ------------ The Central African Republic has overtaken regional cryptocurrency front-runners such as Kenya and Nigeria to become the continent's first nation to officially adopt bitcoin as legal tender. El Salvador is the only other country that officially uses bitcoin as legal tender in the world.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666392 вiд 2023-06-26 12:56:09sk (здалеку…) № 1666391 Теж з великою підозрою чую про те, що старим державним підприємством керував якийсь молодий хлопець. Часто таке, коли чийсь синок, або посажений навмисно для корупційних схем і щоб бути цапом-відбувайлом, єслішо…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666391 вiд 2023-06-26 12:54:02Nycolas № 1666384 Герман Сметанін — 31-річний екс-керівник харківського Заводу імені Малишева. ------- бля. це ж не іт-стартап не в 30 років можна й «камандіром» стати на великих заводах-параходах, зазвичай, працюють довго, по кар'єрній драбині піднімаються повільно… можливо, звичайно, він спєц по крипті, і вміє майнінг-ферми встановлювати. на виробництві, зазвичай, електрики багато підведено…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666390 вiд 2023-06-26 12:48:00Voxa (м. Запоріжжя) № 1666386 ---- Вилучити готівку і впровадити розрахунки в криптовалютах. - Буде збс!
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666389 вiд 2023-06-26 12:46:33НАБУ затримало голову Тернопільської облради Михайла Головка Також затримано двох заступників голови Тернопільської ОВ Ігоря Гайдука та Ігоря Дем'янчука. Попередньо затримання пов'язані зі схемою переміщення через державний кордон, а також розкраданням гуманітарної допомоги. --------- «добивання» подоланої корупції…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666388 вiд 2023-06-26 12:37:31Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1666387 та там повно всього. після того як його «зняли» з гендира Запсталі, він завдяки своєму колишньому підлеглому, який був мером, добряче прибарахлився земелькою в місті. не бідує.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666387 вiд 2023-06-26 12:20:29У самого того шурми мабуть у сейфі заникано пару мільйонів готівкою, плюс криптовалюта десь крутиться ;)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666386 вiд 2023-06-26 12:11:24«Заступник керівника Офісу Президента України Ростислав Шурма озвучив на донорській конференції у Лондоні ініціативу, яка нібито допоможе подолати корупцію в Україні та залучити інвестиції – необхідно просто «скасувати готівку».» вже і Саакашвілі давно нема, а офіс «Простих рєшєній» працює аж гай шумить :( ссука.
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666385 вiд 2023-06-26 11:52:46Bobb № 1666349 І де обіцяні відставки і перестановки? Кого там зранку оголосили новим начальником в мінвивств? Чи ти не знав, що кацапам вірити не можна ніколи? Не ходи на помийки їхні.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666384 вiд 2023-06-26 11:29:38За даними ЕП, Кабмін затвердив на посаді нового керівника державного концерну «Укроборонпром» Германа Сметаніна. Це рішення оприлюднять 26 червня, а набере чинності воно 28-го. Деталі: За даними ЕП, у суботу, 24 червня, Кабмін затвердив його на посаді нового керівника УОП. Це рішення оприлюднять 26 червня, а набере чинності воно 28-го. Сметанін після університету влаштувався на роботу в харківське КБ Морозова. І за кілька років інженер-конструктор встигає попрацювати на Львівському бронетанковому, директором з виробництва на заводі імені Малишева, потім у 28 років стає директором Харківського бронетанкового заводу, і ще через короткий час стає гендиректором одного з промислових гігантів – заводу ім. Малишева. Сметаніну Зеленський поставив три головні задачі: збільшити кількість виробництва всього озброєння, почистити галузь від корупції і довести до кінця реформу оборонки.
Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666383 вiд 2023-06-26 11:29:15sk (здалеку…) № 1666382 «давай по новой, миша, все хуйня!» (с)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666382 вiд 2023-06-26 11:21:49Уголовное дело в отношении Пригожина не прекращено, заявил РИА Новости источник в Генпрокуратуре ---- офіційно підтверджено… а как дишал, как дишал!!! (с)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666381 вiд 2023-06-26 11:10:05Ватажок ПВК Вагнера Євген Пригожин залишається під слідством у справі про бунт у Росії, повідомляє Коммерсант. Станом на ранок понеділка, 26 червня кримінальну справу про організацію збройного заколоту (ст. 279 КК), головним фігурантом якої став Пригожин, не припинили, її продовжує розслідувати ФСБ. ------- можливо просто на вихідних бухали…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666380 вiд 2023-06-26 11:06:24Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1666376 написано що з офіційного каналу міністерства-хуйло-нападу неважливо коли знімали. якщо засвітили рожу шойгу після останніх зашкварів - натяк що воно залишається керувати дьоміни, як і золотов (той що зараз рос гвардією керує, і теж є бодігардом хуйла в минулому) - потрібні щоб прикривати «відхід» хуйла за урал, якщо новий прігожин підніме бунт… до речі золотова взагалі не чутно… хоча кадировці в його підпорядкуванні… і так би мовини внутрішні війська сталін придумував якраз для того щоб охороняли гулаги та придушували бунти всередині країни…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666379 вiд 2023-06-26 10:57:25Плсмотрел по карте, там 3 км по прямой ло Олешек. На первом этапе конечно будет понтонный мост. А потом, когда отодвинем кацапню за Олешки, можно заняться мостом. Опоры стоят, это главное..
Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666378 вiд 2023-06-26 10:46:28Batyj № 1666377 Я не спец в строительстве, но по фото антоновский мост выглядит слишком разрушенным (много частей просто нет). Думаю будет вариант №2 (понтон под мостом)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666377 вiд 2023-06-26 10:40:00От начала моста на левом берегу до Олешек километров наверно 5 шоссе по насыпи через пойму. Там еще есть один мостик через протоку (Конка?). Если удерживать эту насыпь до Олешек под контролем, то можно попытаться соорудить переход по оставшимся конструециям антоновского моста по временной схеме. Накрайняк можено вдоль опор моста кинуть наплавной мост и начать перекидывать тяжелую технику..
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666376 вiд 2023-06-26 10:10:26sk (здалеку…) № 1666373 a тaм є привязкa дo дaти? бo мoжe бути кoнсeрвa…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666375 вiд 2023-06-26 09:58:05Є повідомлення що наші війська є на Лівому березі в районі Херсона. Але незрозуміло наскільки це серйозно. Висаджувалися на Лівий берег та на острови ССО регулярно і раніше. Однак це були розвідувально-диверсійні операції, а що відбувається зараз буде зрозуміло згодом.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666374 вiд 2023-06-26 09:55:23sk (здалеку…) № 1666369 я згiдний щo тeoрiя прo хвoрoбу вимaгaє пiдтвeрджeнь, aлe вiн нe рoбить рeкoмeндaцiй Укрaїнi, i взaгaлi-тo пiдтримує нaступ Укрaїни як aксeлeрaтoр змiн.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666373 вiд 2023-06-26 09:28:39https://twitter.com/ian_matveev/status/1673199879961681920?s=20 свіжий відос з шойгу. мєтодічки політ-технологів. якщо хочеш виглядати «розумним». дивись в кадрі кудись «в даль» і повільно знімай окуляри, мовляв щось там побачив і задумався… я теж думаю що ніяких кадрових змін не буде. бо це знак того що хуйло «дрогнуло». а мощний старік, який воює проти усього нато, не може «дрожать». тому всі старі підараси залишаться на своїх місцях нові «шавки» - відправились в «сибір» …