Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666212 вiд 2023-06-24 15:37:54Чим більше кацапів загине, тим краще для для України
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666211 вiд 2023-06-24 15:33:21Пишуть що пригожинці вже в Тульській області. Колись армія Денікіна дійшла до Тули, але далі не змогла. Так що до вечора у Пригожина є шанс досягли більшого, ніж досяг Білий рух в Громадянську.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666210 вiд 2023-06-24 15:28:24Вони там читають Обсілф чи шо? :) Командир Русского добровольческого корпуса выпустил своё обращение «Я призываю всех сторонников РДК к активным действиям! У всех нас появился уникальный шанс определить свою судьбу и судьбу нашей Родины!». @nexta_live
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666209 вiд 2023-06-24 15:26:53Кацапи - терпіли. Новий пахан зайде на трон, а вони не те що стріляти не будуть, вони тишком будуть мріяти «а можете луччє станєт хоть чуть чуть». Провінція там уся гвалтується поколіннями, їй міста пофіг. А міста зараз вже задовбалися теж, бо спочатку кипу років їх за гроші та добробут робили «фнє палітєкі», а тепер добробут забрали та й ще вимагають патріотизму та вмирати в Україні. Цимєс тут у іншому, наскільки пріґожин контролює своїх зеків-смердів, аби не понеслася вольніца у компенсацію за роки страждань у тюрмі і пекло в окопах. Ну й реакція світу на бандитський путч у нерясі. Сам лисий каже, що хоче змінити командування, тобто не збирається більше нічого міняти у статусі кво стосовно України. Треба готуватися до загострення.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666208 вiд 2023-06-24 15:15:39Щось цей рюскій дабравольчєскій корпус затіхарився. Зараз би якраз увійти їм у якесь шебєкіно задрочене чи в тьоткіно-хуйоткіно там
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666207 вiд 2023-06-24 15:13:53Москву не може взяти ані 25 тисяч, ані 250 тисяч. Але за одної умови, якщо її захищатимуть. А якщо ні - то чому б не взяти? Поки що жодного організованого спротиву пригожинцям не було.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666206 вiд 2023-06-24 15:11:38Вагнеровцы проехали Елец.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666205 вiд 2023-06-24 15:07:53Ил-96 Путина вылетел из Москвы на северо-запад. В районе Твери борт пропал с сервиса FlightRadar. На Валдае находится резиденция президента. Самолет оборудован воздушным пунктом управления. Еще один борт спецотряда «Россия» RSD523 садится в Санкт-Петербурге.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666204 вiд 2023-06-24 15:01:11Слухаю Фейгіна. Запевняє що в москву вагнер зайде легко та невимушено. &ab_channel=%D0%A4%D0%95%D0%99%D0%93%D0%98%D0%9DLIVE
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666203 вiд 2023-06-24 14:58:002021: российская армия - вторая в мире. 2022: российская армия - вторая в Украине. 2023: российская армия - вторая в россии. и замечательное видео от Мадяра: https://t.me/nevzorovtv/9459
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666202 вiд 2023-06-24 14:41:20«В процессе замеса армия Шойги потеряла меньше чем за сутки: самолет Ил-22, два вертолета радиоэлектронной борьбы Ми-8, вертолет Ми-35, боевую машину «Тигр» и военный КамАЗ. ЧВК Вагнер утратила лишь свой УАЗик.»
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666201 вiд 2023-06-24 14:41:04№ 1666197Это был ил-22
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666200 вiд 2023-06-24 14:39:33В московском СИЗО «Водник» бунт — Ольга Романова и «ВЧК-ОГПУ». «ВЧК-ОГПУ» также пишет, что к бунту подключается «Бутырка». --------------- То есть, заключенные уже просятся в бой и напоминают о себе Вагнеру.
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666199 вiд 2023-06-24 14:00:08Vichny Я вчора, йому сказав: ви, ж 25 лютого 22 року, послали нас нахуй, знадобитесь - покличемо. Тоді потрібно було формувати підрозділи, хай, навіть, запасні, алетотаке
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666198 вiд 2023-06-24 13:54:40Уявляю як Китайський диктатор Сі дивиться зараз на Хуйла і його режим
Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666197 вiд 2023-06-24 13:41:55Мiнус Ан-24
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666196 вiд 2023-06-24 13:39:57VVV № 1666194 вiд 2023-06-24 13:38:48 Таааааааааак! Скоріше б
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666195 вiд 2023-06-24 13:39:26VVV № 1666193 вiд 2023-06-24 13:37:16 Силами в 25 тис (навіть якщо вони нікого не залишають в растовах і варонєжах) хуй її візтмеш ту маскву, хіба що якщо є зитрий план і в маскві є кроти, які чекають
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666194 вiд 2023-06-24 13:38:48Vichny № 1666189 уяви міські бої у москві. а людожери лисого це вміють. це блять мрія.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666193 вiд 2023-06-24 13:37:16Vichny № 1666189 достатньо утримувати москву.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666192 вiд 2023-06-24 13:30:15Oryx почав рахувати техніку - вже 6 одиниць
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666191 вiд 2023-06-24 13:28:12хуйло телефонував бульбофюрепу і токаєву. Ті сказали що це внутрішні справи росії))
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666190 вiд 2023-06-24 13:26:50Enot № 1666187 Дуда, полк каліновського… А де лукашеску із зверненням до народу?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666189 вiд 2023-06-24 13:22:29Якщо їх усього 25 тис, а територія нев'єбенна від ростова до маскви, то як вони її збираються утримувати?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666188 вiд 2023-06-24 13:12:05Так, схоже свою нафтобазу йобнули. Тобто вони тільки таким чином можуть затримати пригожинців.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666187 вiд 2023-06-24 13:10:51?? Анджей Дуда наказав привести армію Польщі у стан підвищеної бойової готовності
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666186 вiд 2023-06-24 13:09:56Це федерали свою навтобазу йобнули щоб вагнер не зміг заправитись?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666185 вiд 2023-06-24 13:04:04Такі пішла жара в Воронєжє Ок, я за любий кипиш там
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666184 вiд 2023-06-24 12:58:06Якщо у Вагнера є своя авіація, там геліки і літаки, то цікавий замєс намічається.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666183 вiд 2023-06-24 12:53:21Enot № 1666182 Калиновського на 17.00 звернення запланувало
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666182 вiд 2023-06-24 12:47:36Сахащик звернувся до білоруських військових. Можливо щось почнеться. https://t.me/censor_net/31997
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666181 вiд 2023-06-24 12:42:08Пригожин лгал о «снарядном голоде» и готовился к гражданской войне 2 месяца, накапливая боеприпасы, — Гулагу. нет
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666180 вiд 2023-06-24 12:30:21показують кадри, як хуйловірні війська укріплюються під масквою. вони реально думають трьома каліками та мєнтамі зупинити йобнутих, кровожерливих головорізів лисого?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666179 вiд 2023-06-24 12:14:03ironbelly (LMW28IF) № 1666176 язиком вписався.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666178 вiд 2023-06-24 12:12:50Jen № 1666171 припуськаю, що війна йому нахуй не треба. кацапстану з головою вистачить. лисий заїбався перебиватись Сіріями-ЦАРами. тут цілу бензоколонку можна хапнути. війна тільки в мінус. лисий хуй бізнесмен, який не який,. кацапський людлжер, але «бізнесмен». ІМХО.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666177 вiд 2023-06-24 12:12:42olma № 1666161 Пошкодження виглядають так, ніби ціла ракета влучила… :(( Можливо, ми тільки змогли її збити з траєкторії, або взагалі пропустили.
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666176 вiд 2023-06-24 12:11:04Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1666170 Уже вписався
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666175 вiд 2023-06-24 12:02:02Рамзанка диров вбздзнув щось там про «ваєнний мятєж і гнусноє прєдатєльство»
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666174 вiд 2023-06-24 11:58:08Коли вже там ліпецьку фабрику візьмуть?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1666173 вiд 2023-06-24 11:31:29Пише що авіація зараз кинула ФАБ бомбу на колону Вагнера під Богучаром (це давні український повіт на Вороніжчині)