🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2121.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666212 вiд 2023-06-24 15:37:54

Чим більше кацапів загине, тим краще для для України

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666211 вiд 2023-06-24 15:33:21

Пишуть що пригожинці вже в Тульській області. Колись армія Денікіна дійшла до Тули, але далі не змогла. Так що до вечора у Пригожина є шанс досягли більшого, ніж досяг Білий рух в Громадянську.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666210 вiд 2023-06-24 15:28:24

Вони там читають Обсілф чи шо? :)

Командир Русского добровольческого корпуса выпустил своё обращение

«Я призываю всех сторонников РДК к активным действиям! У всех нас появился уникальный шанс определить свою судьбу и судьбу нашей Родины!».

@nexta_live

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666209 вiд 2023-06-24 15:26:53

Кацапи - терпіли. Новий пахан зайде на трон, а вони не те що стріляти не будуть, вони тишком будуть мріяти «а можете луччє станєт хоть чуть чуть». Провінція там уся гвалтується поколіннями, їй міста пофіг. А міста зараз вже задовбалися теж, бо спочатку кипу років їх за гроші та добробут робили «фнє палітєкі», а тепер добробут забрали та й ще вимагають патріотизму та вмирати в Україні.
Цимєс тут у іншому, наскільки пріґожин контролює своїх зеків-смердів, аби не понеслася вольніца у компенсацію за роки страждань у тюрмі і пекло в окопах. Ну й реакція світу на бандитський путч у нерясі. Сам лисий каже, що хоче змінити командування, тобто не збирається більше нічого міняти у статусі кво стосовно України.
Треба готуватися до загострення.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666208 вiд 2023-06-24 15:15:39

Щось цей рюскій дабравольчєскій корпус затіхарився.
Зараз би якраз увійти їм у якесь шебєкіно задрочене чи в тьоткіно-хуйоткіно там

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666207 вiд 2023-06-24 15:13:53

Москву не може взяти ані 25 тисяч, ані 250 тисяч. Але за одної умови, якщо її захищатимуть. А якщо ні - то чому б не взяти? Поки що жодного організованого спротиву пригожинцям не було.

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666206 вiд 2023-06-24 15:11:38

Вагнеровцы проехали Елец.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666205 вiд 2023-06-24 15:07:53

Ил-96 Путина вылетел из Москвы на северо-запад. В районе Твери борт пропал с сервиса FlightRadar. На Валдае находится резиденция президента. Самолет оборудован воздушным пунктом управления.

Еще один борт спецотряда «Россия» RSD523 садится в Санкт-Петербурге.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666204 вiд 2023-06-24 15:01:11

Слухаю Фейгіна. Запевняє що в москву вагнер зайде легко та невимушено.

&ab_channel=%D0%A4%D0%95%D0%99%D0%93%D0%98%D0%9DLIVE

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666203 вiд 2023-06-24 14:58:00

2021: российская армия - вторая в мире.
2022: российская армия - вторая в Украине.
2023: российская армия - вторая в россии.

и замечательное видео от Мадяра:
https://t.me/nevzorovtv/9459

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666202 вiд 2023-06-24 14:41:20

«В процессе замеса армия Шойги потеряла меньше чем за сутки: самолет Ил-22, два вертолета радиоэлектронной борьбы Ми-8, вертолет Ми-35, боевую машину «Тигр» и военный КамАЗ. ЧВК Вагнер утратила лишь свой УАЗик.»

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666201 вiд 2023-06-24 14:41:04

№ 1666197
Это был ил-22

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666200 вiд 2023-06-24 14:39:33

В московском СИЗО «Водник» бунт — Ольга Романова и «ВЧК-ОГПУ».

«ВЧК-ОГПУ» также пишет, что к бунту подключается «Бутырка».
---------------

То есть, заключенные уже просятся в бой и напоминают о себе Вагнеру.

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666199 вiд 2023-06-24 14:00:08

Vichny
Я вчора, йому сказав: ви, ж 25 лютого 22 року, послали нас нахуй, знадобитесь - покличемо. Тоді потрібно було формувати підрозділи, хай, навіть, запасні, алетотаке

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666198 вiд 2023-06-24 13:54:40

Уявляю як Китайський диктатор Сі дивиться зараз на Хуйла і його режим

Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666197 вiд 2023-06-24 13:41:55

Мiнус Ан-24

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666196 вiд 2023-06-24 13:39:57

VVV
№ 1666194 вiд 2023-06-24 13:38:48

Таааааааааак!
Скоріше б

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666195 вiд 2023-06-24 13:39:26

VVV
№ 1666193 вiд 2023-06-24 13:37:16

Силами в 25 тис (навіть якщо вони нікого не залишають в растовах і варонєжах) хуй її візтмеш ту маскву, хіба що якщо є зитрий план і в маскві є кроти, які чекають

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666194 вiд 2023-06-24 13:38:48

Vichny
№ 1666189
уяви міські бої у москві. а людожери лисого це вміють.
це блять мрія.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666193 вiд 2023-06-24 13:37:16

Vichny
№ 1666189
достатньо утримувати москву.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666192 вiд 2023-06-24 13:30:15

Oryx почав рахувати техніку - вже 6 одиниць

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666191 вiд 2023-06-24 13:28:12

хуйло телефонував бульбофюрепу і токаєву. Ті сказали що це внутрішні справи росії))

sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666190 вiд 2023-06-24 13:26:50

Enot
№ 1666187
Дуда, полк каліновського…
А де лукашеску із зверненням до народу?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666189 вiд 2023-06-24 13:22:29

Якщо їх усього 25 тис, а територія нев'єбенна від ростова до маскви, то як вони її збираються утримувати?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666188 вiд 2023-06-24 13:12:05

Так, схоже свою нафтобазу йобнули. Тобто вони тільки таким чином можуть затримати пригожинців.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666187 вiд 2023-06-24 13:10:51

?? Анджей Дуда наказав привести армію Польщі у стан підвищеної бойової готовності

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666186 вiд 2023-06-24 13:09:56

Це федерали свою навтобазу йобнули щоб вагнер не зміг заправитись?

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666185 вiд 2023-06-24 13:04:04

Такі пішла жара в Воронєжє
Ок, я за любий кипиш там

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666184 вiд 2023-06-24 12:58:06

Якщо у Вагнера є своя авіація, там геліки і літаки, то цікавий замєс намічається.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666183 вiд 2023-06-24 12:53:21

Enot
№ 1666182
Калиновського на 17.00 звернення запланувало

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666182 вiд 2023-06-24 12:47:36

Сахащик звернувся до білоруських військових. Можливо щось почнеться.
https://t.me/censor_net/31997

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666181 вiд 2023-06-24 12:42:08

Пригожин лгал о «снарядном голоде» и готовился к гражданской войне 2 месяца, накапливая боеприпасы, — Гулагу. нет

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666180 вiд 2023-06-24 12:30:21

показують кадри, як хуйловірні війська укріплюються під масквою. вони реально думають трьома каліками та мєнтамі зупинити йобнутих, кровожерливих головорізів лисого?

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666179 вiд 2023-06-24 12:14:03

ironbelly (LMW28IF)
№ 1666176
язиком вписався.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666178 вiд 2023-06-24 12:12:50

Jen
№ 1666171
припуськаю, що війна йому нахуй не треба. кацапстану з головою вистачить. лисий заїбався перебиватись Сіріями-ЦАРами. тут цілу бензоколонку можна хапнути. війна тільки в мінус. лисий хуй бізнесмен, який не який,. кацапський людлжер, але «бізнесмен».
ІМХО.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666177 вiд 2023-06-24 12:12:42

olma
№ 1666161

Пошкодження виглядають так, ніби ціла ракета влучила… :((
Можливо, ми тільки змогли її збити з траєкторії, або взагалі пропустили.

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666176 вiд 2023-06-24 12:11:04

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1666170
Уже вписався

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666175 вiд 2023-06-24 12:02:02

Рамзанка диров вбздзнув щось там про «ваєнний мятєж і гнусноє прєдатєльство»

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666174 вiд 2023-06-24 11:58:08

Коли вже там ліпецьку фабрику візьмуть?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666173 вiд 2023-06-24 11:31:29

Пише що авіація зараз кинула ФАБ бомбу на колону Вагнера під Богучаром (це давні український повіт на Вороніжчині)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.