🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2122.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666172 вiд 2023-06-24 11:25:42

Jen
№ 1666171
-----
Та нікого Пригожин не очолить. Хіба що у самих військах під орудою Шойгу, і в Гебні є генерали і полковники, які хочуть цього, хочуть змінити статус кво.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666171 вiд 2023-06-24 11:21:43

Заєбісь якщо вагнерівці постріляють кадирівців росгвардію або взагалі регулярне військо кацапів. І бонусом запустять Лебедине озеро.
Але буде дуже хуйово якщо Пригожин очолить війну проти України.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666170 вiд 2023-06-24 11:16:28

кадирка навряд чи буде вписуватися за Фуйла, якщо побачить, що кацапня налаштована проти - бо розуміє, що кацапи масою просто його зімнуть. Притириться у себе в Чечні і чекатиме, хто візьме гору.

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666169 вiд 2023-06-24 11:14:13

2sk (chromebook acer 14)
№ 1666167
кадиров чекає хто кого.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666168 вiд 2023-06-24 11:13:52

Можливо Шойгу з ГРУ ГШ готували типа операцію з ліквідації Пригожина і він пішов ва-банк. Погано, що крім Пригожина нема там інших лідерів, які могли б підняти прапор боротьби після ліквідації Пригожина.

Але плюс в тому що Хуйло виступив по телевізору і щось там мусив сказати, Значить всі піддані хуйла вже розуміють, що не так добре в їхньому королівстві кривих дзеркал. Сомнєніє посеяно

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666167 вiд 2023-06-24 10:59:28

я, можливо, недооцінював «бунт» вагнера. думав що його одразу йобнуть. або шойгу «дасть снаряди» і він піде «іспалнять долг» під бахмут…
але якщо «бунт» серйозний - які його кінцеві цілі?
поговорити з шойго-гірасімовим?
прігожин чітко сказав -хуйло -красавчік. його генерали обманювали. замініть генералів -і через місяць будемо «брати варшаву» …
виглядає як руський бунт. звичайний. бєссмислєнний і бєспощадний. що для нас дуже добре. як би нам його розтягнути на декілька років?
хуйло відкрито сказало що армії відданий наказ знищити прігожина і ко… і тепер у прігожина і ко залишається дуже мало варіантів… прийдеться знищувати тих хто прийде знищувати їх…
а де друг кадиров з його «рєбятамі»? хоч голос подавали?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666166 вiд 2023-06-24 10:57:36

І ось би зараз якби були в нас АТАКМСи, і багато дальнобойних ракет - то дуже прекрасна можливість вїбати по штабам, логістиці, десь в Ростові, Вороніжі та і в Криму.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666165 вiд 2023-06-24 10:57:23

❗️Уночі кацапи запустили 40 ракет Х-101/Х-555 та 9 ракет Х-22, а також 2 «Калібри» і 2 шахеди.

Силами ППО було знищені 41 ракета, 1 «Калібр» та обидва дрони.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666164 вiд 2023-06-24 10:46:59

До речі, ігдє мєдвєша? Знови бухий валяється у канаві?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666163 вiд 2023-06-24 10:44:18

"Російське міністерство оборони вирішило записати звернення до найманців ПВК «Вагнер». Про це йдеться у Telegram-каналі відомства.

Міноборони заявляє, що «вагнерівців» «обманом втягнули в злочинну авантюру Пригожина й участі в збройному заколоті».

Та запевняють, що деякі найманці Пригожина вже нібито звернулися по допомогу і вони хочуть безпечно повернутися в пункти постійної дислокації.

«Просимо проявити розсудливість і швидше вийти на звʼязок з представниками міноборони Росії або правоохоронних органів. Ми гарантуємо всім безпеку», – йдеться у зверненні ".
-------------------
Карочє, як казав персонаж із совячого фільму - «палковнєг фуйошкін» чи щось таке: «Гвардєйци-дєсатнікі! Шансов нєт! Прідлагаєм вам горячій чай і наше гостєпріімство» (с)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666162 вiд 2023-06-24 10:43:24

те, кто боялся удара ядерки - он обязательно будет

по Ростову

:)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666161 вiд 2023-06-24 10:34:38

Сили протиповітряної оборони збили вночі 24 червня понад 20 російських ракет у повітряному просторі навколо Києва.

А що за ракети запускала русня? Уламок потрапив в будинок, бачу там якийсь 17 поверх, загинули люди ((

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666160 вiд 2023-06-24 10:28:10

Помітив як зараз додаються новини…

1. путін звернувся до росіян.

2. Інформацію про звернення Путіна до росіян на О. підтвердив Perfect Stranger.)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666159 вiд 2023-06-24 10:26:23

Мда… фуйластий щось слабувато, нє оправдал ніфуя… хоча що з нього взяти - воно не публічний палітєг, а бункерна миша (пардон, кріса).

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666158 вiд 2023-06-24 10:23:36

хуйло чомусь згадало 1917й рік…
мовляв в 17му армію зрадили…
блять. а що у листопаді москалі святкують? то ж національне свято - пабєда рєвалюції?
то дєди-вайєвалі… тепер вже 17й згадує
наступне звернення буде про 1812й. як злий наполєон (мабуть через зраду) увійшов в маскву…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666157 вiд 2023-06-24 10:08:31

нi рaзу нe згaдaв iмя Прiгoжинa…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666156 вiд 2023-06-24 10:07:21

я гoлoвнoкoмaндуючий i стaну нa зaхист Кoнституцiї… ми зaхистимo Рoдiну… i всe…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666155 вiд 2023-06-24 10:06:14

Путiн нa ТВ… рoзкaзує щo брaт прoти брaтa, зрaдa i всi виннi будуть пoкaрaнi

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666154 вiд 2023-06-24 10:02:44

180 российских военнослужащих сдались ЧВК «Вагнер» в Воронежской области, отказавшись препятствовать «вагнерам» в перемещении по области.

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666153 вiд 2023-06-24 10:01:14

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1666151

Танк они специально туда воткнули, заблокиров еще один въезд.

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666152 вiд 2023-06-24 09:59:20

Из сети:
"С утра был много где в Москве. Часто встречаются группки людей с рюкзаками и в комуфляже. Причём некоторые одевают комуфляж прям на улицах, доставая из рюкзаков.
Кто они? "

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666151 вiд 2023-06-24 09:33:35

якa крaїнa, тaкi i пeрeвoрoти - вaгнeрoвський тaнк зaстряг у вoрoтaх рoстoвськoгo цирку :)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666150 вiд 2023-06-24 09:32:24

Bobb
№ 1666148

Є вiдeo мaсивнoї кoлoни нeдaлeкo Дoмoдeдoвo… aлe тo с-хoжe нa рeгулярну aрмiю

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666149 вiд 2023-06-24 09:31:04

Ху*ло відклав своє ранкове звернення, раніше анонсоване Пєсковим

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666148 вiд 2023-06-24 09:25:04

«Вагнер уже под Москвой со вчерашнего дня и ждёт соединения с остальными»

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666147 вiд 2023-06-24 09:21:27

Наскільки можна зрозуміти, жодних бойових зіткнень між вагнерівцями та регулярними кацапами поки що нема, тобто хз - чи все це їбучий драмкружок, чи регулярні кацапи справді не хочуть помирати за бурята та гєраську.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666146 вiд 2023-06-24 09:18:47

Нaд Рязaнню нiби лiтaки…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666145 вiд 2023-06-24 09:15:39

«мaрш нa Рим» в мoскaльськoму вaрiaнтi?

https://uk.wikipedia.org/wiki/Марш_на_Рим

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666144 вiд 2023-06-24 09:06:16

https://t.me/apwagner
Военные объекты в Воронеже взяты под контроль ЧВК «Вагнер». Армия переходит на сторону народа.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666143 вiд 2023-06-24 09:03:57

⚡️⚡️ЧВК Вагнер вошли в Воронеж

В городе отменены все массовые мероприятия

?? В Москве и Мособласти введён режим контртеррористической операции — НАК

? Ожидается обращение Путина

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666142 вiд 2023-06-24 09:02:28

Кажуть, вагнерівці дісталися Воронежу. Чекаємо пруфів.

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666141 вiд 2023-06-24 08:49:31

Веселое начнется когда Пригожин сообразит открыть тюрмы и зоны и набрать там тысячи свежих головорезов. А затем пойдет освобождать братьев по всей стране.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666140 вiд 2023-06-24 08:47:27

Бункерний збирається звернутися до росіян о 9 ранку, - ЗМІ

я устaл, я ухaжу?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666139 вiд 2023-06-24 08:41:17

Aмeрикaнцi прoстo хуїють вiд тaких нoвин Мoрдoру…

Трeбa спoдiвaтися щo тeпeр хуйлa взaгaлi нiзa щo будуть тримaти i Укрaїнa дiстaнe i AТAКAМСи i Ф-16 i NATO

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666138 вiд 2023-06-24 08:40:19

пригожин требует выдать на окувалдование ему шойгу и герасимова, иначе обещает начать движение из ростова на маскву..

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666137 вiд 2023-06-24 08:36:37

Основним жахом американців з 1991 року було неконтрольоване розповсюдження ядерної зброї на залишках совка. Цікаво, як вони будуть реагувати коли події на московії вийдуть з-під контролю?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666136 вiд 2023-06-24 08:30:41

klirik
№ 1666132

гoлoвнe щoб фрoнт пoчaв вaлитися…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666135 вiд 2023-06-24 08:29:26

Batyj
№ 1666134

двiйник

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666134 вiд 2023-06-24 08:27:41

Президент России Владимир Путин срочно выехал в Кремль. Об этом сообщают российские Telegram-каналы.

Ну, понятно.. Забор кирпичный, цар-пушка.. Гарнизон опять же, хоть и курсанты, но 4 роты с автоматами..

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1666133 вiд 2023-06-24 08:26:05






Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.