Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665972 вiд 2023-06-22 15:18:35гарний трофей --- Бійці 128-ої ОГШБр знайшли та знищили російську бойову машину дистанційного мінування «Земледелие» Джерело: https://censor.net/ua/v3426266
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665971 вiд 2023-06-22 14:12:46Як щось станеться, так і зроблять
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665970 вiд 2023-06-22 14:10:45от прям зараз вітер з швидкістю 15 км/г дме на південний захід. Снігурівка і Миколаїв. За прогнозом, ввечері впаде до 4км/г і поверне північний захід, рівно на Нікополь. Гадать з розою вітрів діло неблагодарне. коло 30км намалювали - перша чегра, потім коло 50 км - другна черга. І все нічого не нада видумувать.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665969 вiд 2023-06-22 14:02:07один з варіантів рози вітрів - https://radiotrek.rv.ua/news/roza-vitriv-zminilasya-yakshcho-na-zaes-stanetsya-avariya-radiaciya-nakriie-chastinu-rosiyi-karta-video_294101.html --- те що виведуть з ладу, я сумнівів не маю
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665968 вiд 2023-06-22 14:00:58sk (здалеку…) № 1665965 вiд 2023-06-22 13:45:46 Не можна підготуватися до того, що не можна передбачити. По ситуації будуть приймати рішення.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665967 вiд 2023-06-22 13:52:31sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]№ 1665965 вiд 2023-06-22 13:45:46Хз, куди вітер все це понесе. Є поняття «роза вітрів» для певної місцевості, але передбачити, як воно буде, неможливо.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665966 вiд 2023-06-22 13:47:02Voxa (м. Запоріжжя) № 1665960 ага. всьохарашо… тепер би побачити їх відповідь на заяву зеленського…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665965 вiд 2023-06-22 13:45:46ну мінімум підготувати автобуси й що там потрібно для евакуації і місця куди люди перемістяться з нікополя видно заес - через каховське водосховище там кілометрів 5 людям місцевим якісь інструкції десь читав що найкраща поведінка - залізти в підвал і там пару днів пересидіти поки рівень радіації почне знижуватись. пил з яким вона розноситься - впаде… рівень підриву і можливого забруднення ніхто ж не може передбачити…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665964 вiд 2023-06-22 13:40:39«Шось робить» не є розумним варіантом. Якщо немає зараження, і може не буде, навіщо евакуація? Зараз публічно об'явлено, Захід має щось відповісти. Якщо зглотне, то дійсно підірвуть. Якщо заявлять, хоч би неофіційно, що такі дії підпадають під статтю 5 договору НАТО чи ще щось подібне, тоді може це буде зупинено.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665963 вiд 2023-06-22 13:17:56ну підірвать АЕС не так просто … а от СХОЯТ можна :( але якшо стане загроза їх відступу, АЕС точно знищать. Блоки це ж не вся станція. Просто зупинять генератори наприклад. Вони провиснуть і все. Про ТЕЦ давно сказали, шо її підірвуть.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665962 вiд 2023-06-22 13:13:20до речі, якшо це не голослівна заява, і вони про шось дійсно знають, то розумно було б почати евакуацію з Марганця і Нікополя. Принаймі вразливі категорії. Шось робить. Там 15 км всього, гарантовано попадуть під зраження, навіть якшо просто СХОЯТ підірвуть
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665961 вiд 2023-06-22 13:09:02Я практично впевнений в тому що росіяни підірвуть АЕС. Їм Каховська дамба зійшла з рук, Захід продемонстрував слабкість, вкотре, отже наступний крок - підрив АЕС. До речі, є повідомлення, що 6 «Кинджалів» вночі летіли на дамбу в Кривому Розі, але не влучили в ціль. Далі будуть ще спроби, очевидно. Росіяни знищуватимуть все що чого можуть дотягнутися. Їхня задача - знищення України, перетворення України в території де неможливе життя людей. І за нинішніх умов у них є можливості цієї задачі досягти. Тому що Захід досі не прийшов до тями і не демонструє адекватної поведінки.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665960 вiд 2023-06-22 13:05:47sk (здалеку…) № 1665959 ну он же: № 1665948
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665959 вiд 2023-06-22 12:57:49як вам заява зеленського про те що хуйлостан може щось учудити на заес? до речі туди ж голова магате наче недавно їздив щось не було повідомлень що він там «надосліджував»?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665958 вiд 2023-06-22 12:04:25Начальник відділу по боротьбі з кибер-злочинцями сам став кібер-злочинцем) Ще й яким)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665957 вiд 2023-06-22 12:01:49Не можна. Тільки якщо відомо що раніше була якась реакція на контрастну речовину. Але якщо її не було раніше, це не гарантує що її не буде зараз, тому що може бути сенсибілізація організма і тоді при повторному введенні буде реакція. В даному випадку скоріше за все був анафілактичний шок.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665956 вiд 2023-06-22 11:43:04Вчора вже писали ;) - алергія на контрастну речовину для КТ. Хз, чи можна було до процедури завчасно визначити, що у пацієнта є така алергія. У Швейцарії таки справді дуже якісна медицина, але дуже дорога, тому не всі швейцари можуть її собі дозволити, та їздять лікуватися до сусідніх країн.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665955 вiд 2023-06-22 11:34:34В Швейцарии умер сооснователь букмекерской конторы 1хBet Сергей Каршков. Российские следователи искали его уже несколько лет. Долларовый миллионер и экс-начальник отдела «К» по борьбе с кибер-преступлениями брянской полиции был объявлен в международный розыск ---- ахуйєнну кар'єру зробив… помер в лікарні. алергія на якісь ліки. історія смерті теж ахуйєнна як для швейцарської клініки
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665954 вiд 2023-06-22 11:22:12sk (здалеку…) № 1665947 вiд 2023-06-22 11:02:52 туди Порошенка прифотошопили) Самі пошкодження невеликі, проїхати мостом можна, якщо тільки дійсно щось з опорами не сталося.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665953 вiд 2023-06-22 11:21:36Nycolas № 1665950 отам де Молочний лиман, ще і водогін на Бердянськ побудован. Там теж води не буде
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665952 вiд 2023-06-22 11:14:51тут в кращій якості і можна порівняти до і після --- https://www.bbc.com/news/world-europe-65963403
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665951 вiд 2023-06-22 11:12:03Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]№ 1665948 вiд 2023-06-22 11:03:01Ну да, ну да… можна було думати, що кацапи спеціально для того гроссі-фуйоссі залишать міни лежати на травичці біля ставка, і ще таблички поставлять.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665950 вiд 2023-06-22 11:10:39
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665949 вiд 2023-06-22 11:10:25канали, які живились з Каховського водосховища , img src=https://storage1.censor.net/images/d/3/0/a/d30a65d9d11a9f8973a505bfcc2d11fd/580x609.jpg>
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665948 вiд 2023-06-22 11:03:01https://www.iaea.org/newscenter/pressreleases/update-167-iaea-director-general-statement-on-situation-in-ukraine «The IAEA is aware of reports of mines having been placed near the cooling pond. No mines were observed at the site during the Director General’s visit, including the cooling pond.»
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665947 вiд 2023-06-22 11:02:52https://twitter.com/Info53917080/status/1671756337431150593?s=20 картинка чонгарського моску в кращій якості… скоріш за все ближче до «всьо» … «достаточно одной таблєтки шторм-щедов» (с) тепер питання, скільки мостів по гілці від валуйок? через неї лугансько-донецький напрямок постачається…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665946 вiд 2023-06-22 10:51:20Кстати, ракета Storm Shadow может эффективно разрушать мосты даже с 1-2 попаданий. Потому что у нее есть специальная боевая часть для прорыва через преграду и подрыва внутри бункера или вот при попадании в опору моста. Но в этот раз видимо не получилось. Это кстати может объяснить, почему повреждения сравнительно небольшие — это результат подрыва не основного заряда. https://t.me/arrowsmap/864 ---------- можливо основний заряд «йобнув» внизу. і його воєнкори не показали. як там опора почувається…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665945 вiд 2023-06-22 10:33:41В Storm Shadow біля 500 кг вибухівки, у Хаймарсів менше майже в 10 разів. Тому їми дійсно складно руйнувати мости, що показав Антонівський міст. А от Storm Shadow може серйозно пошкодити міст.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665944 вiд 2023-06-22 10:30:27Voxa (м. Запоріжжя) № 1665942 хтось з наших аналітиків (світан?) казав що 2/3 всього бк йде на фронт через крим видно не все так просто з залізницею зі сторони півночі шрай запостив аналітику якогось зет-воєнкора - він пише що 70% всього на фронт їхало з криму…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665943 вiд 2023-06-22 10:29:13Voxa (м. Запоріжжя) № 1665942 вiд 2023-06-22 10:22:25 Не заважає, це другий шлях. Але є така річ як пропускна здатність. Крім того цей шлях більш небезпечний. Одним з факторів відступу росіян з Херсона було пошкодження Керченського моста. Доводилося возити через ОРДЛО плюс вирішувати проблему переправи через Дніпро. Все разом дуже сповільнювало постачання російських військ на Правому березі.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665942 вiд 2023-06-22 10:22:25а шо заважає вести на фронт залізницею через ОРДЛО? чи автотраспортом той же дорогой? Руйнувати міст ракетами довга забавка і не дешева. Особливо коли їх обмежена кількісь.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665941 вiд 2023-06-22 10:20:03Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1665936 фотки дійсно схожі на «дірки» що в антонівському мосту хаймарсами чи ескалібурами «бурили» … але ж хамарси мають 70 кг боєвої частини, а шторм-шедов майже пів-тони… навряд-чи така невеличка дірочка від шторм-шедов. потрібно почекати що там аналітики розкажуть… можливо вже є версії аналогів хаймарса на 150 км?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665940 вiд 2023-06-22 10:10:34Voxa (м. Запоріжжя) № 1665938 вiд 2023-06-22 10:06:11 Тобто він круглий підорас, в усіх сенсах)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665939 вiд 2023-06-22 10:09:38Jen Постійно треба возити снаряди. Це величезні обсяги, і їх не можна в одному місці десь зберігати, де їх можуть підірвати. Пару днів тому підірвали великий склад, пишуть ніби 2,5 тисячі тон боєприпасів. Тому фронт залежить від залізниці. Кожна перешкода погіршує логістику. Організація паромної переправи це час і обмеження пропускної здатності. Це зовсім не те саме що просто состав поїхав залізницею через Керченський мост, а потім доїхав до Мелітополя.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665938 вiд 2023-06-22 10:06:11LAZY № 1665921 да він спить з чоловіками. Так буває. Але карні справи і обшуки у нього не через це. А тупорилий долбоеб це ти, бо половину тут написаного читаєш жопой :(
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665937 вiд 2023-06-22 09:47:04Enot № 1665931 В Криму озброєння куєва туча, писало ж що за роки окупації півострів перетворився на військову базу. Плюс в разі знищення кримського мосту залишається логістика морем. Розбити виходи з Криму - досить надійне переривання постачання кацапів на лінії зіткнення. …те що повинні були зробити в перші дні зеленожопі.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665936 вiд 2023-06-22 09:38:53Судячи з роликів, йобнули так, як свого часу Антонівський міст - тобто не в хлам, а доволі акуратно. Хз, чи зможуть кацапи оперативно залатати.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665935 вiд 2023-06-22 09:36:19Enot № 1665931 світан каже що до сих пір шторм-шедов на територію криму не прилітав видно дійсно є домовленості…
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665934 вiд 2023-06-22 09:17:36Чонгар - там два моста. в обидва влучили
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665933 вiд 2023-06-22 08:54:27Scooter А почему сейчас нельзя? Это один из двух логистических путей на Юг Украины. Если его вывести из строя, останется только сухопутный коридор у которого тоже есть пропускные ограничения. Подрыв Чонгара создаст проблемы, но ненадолго и есть ещё Перекоп чтобы возить на фронт все что нужно.