🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2130.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665852 вiд 2023-06-20 20:50:37

Тим часом, непрохідний палковнєг вирішив перднути на доволі цікаву тему:

https://glavcom.ua/country/politics/taki-ihrishcha-nebezpechni-eksministr-oboroni-zrobiv-zauvazhennja-zelenskomu-935827.html

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665851 вiд 2023-06-20 20:13:08

Буданов підстригся.

Головна подія за добу.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665850 вiд 2023-06-20 20:09:19

PEPSI (Merkury)
№ 1665849
-----
+500

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665849 вiд 2023-06-20 20:03:55

все просто.
Що важливіше - Громадянин України, що служить в ЗСУ, чи його Приховане громадянство Угорщини?
Це і є головне питання, на яке повинні відповісти уряди України і Угорщини.
І Угорщина тут ризикує розписатися і визнати цілу низку гріхів і правопорушень, причому міжнародних правопорушень і злочинів, у т. ч. проти людяності.

А аргумент «Радійте що полонені взагалі живі» повинен бути засуджений світом. Бо це те саме що і кацапський «Ми спасли дітей від війни».

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665848 вiд 2023-06-20 19:30:23

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1665846

Ковач також повідомив, що війцськовополонені за власним бажанням хотіли приїхати до Угорщини. Більшість з них мали угорське громадянство, а решта «отримали статус біженця в Угорщині».

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665847 вiд 2023-06-20 19:30:19

Треба почекати, що ці троє розкажуть.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665846 вiд 2023-06-20 19:02:00

«Посольству України в Будапешті вдалося вивезти із Угорщини трьох українських військовополонених, які опинились там у межах домовленостей Угорщини з Росією.»

хм, судячі з всього, решта 9 повертатись не схотіли?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665845 вiд 2023-06-20 18:59:26

olma [Останнi 20 месаг]
№ 1665819 вiд 2023-06-20 10:58:54

Той майкпеніс таки без шансів, бо трампісти вважають його зрадником, а для нормальних людей він зашкварений співпрацею з трампидлом.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665844 вiд 2023-06-20 18:57:02

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1665839

a якщo йти чeрeз Глaдкe/Пiдгiрнe?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665843 вiд 2023-06-20 18:56:31

да, була така місцева памятка. Хоча сама вроде ще стоїть, навколо кацапи блок-пости набудували.
Оце прямо трасса Харків-Семферополь. Наліво поворот на Камянку-Дніпровку і Енергодар.
Автобан турки такий закатали, якраз для кацапських танків …

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665842 вiд 2023-06-20 18:55:47

Скільки раз я минав цю їбучу тарілку в поїздках
на Бердянськ - не зличити. На виїзді з Кам'янського ми завжди робили зупинку щоб поїсти у кафешках. Так, там вся місцевість у ярах, суцільні пагорби.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665841 вiд 2023-06-20 18:40:50

Так подивишся - ніби НЛО, що прилетів із далеких світів, а всередині фуяк - мусарйо ;)… прикро.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665840 вiд 2023-06-20 18:37:30



фотограф стоїть рівно спиною до Василівки. отам, сразу за постом ДАЇ, міст через річку, вліво вода до самої Каховки, направо на багато кілометрів вода і болото.
На Василівку такий же підойм як і попереду. За цієї горою в 2 км поворот на Лісне і там знову така ж гора …
Як тут збирається наступать Дикий я не знаю. Але кацапи не дійшли на третій день віни прямо до ЗП саме і через ці складності місцевості.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665839 вiд 2023-06-20 18:21:01

olma
№ 1665837 вiд
Sauron
№ 1665832

та ну подивіться на карту, рядове село, причом ще в долині.
З нього ще і наступать на гору :(
А після цієї гори ще одна гора і міст перед нею, який гарантовано підірвуть і все. Тут «дороги» на Василівку нема.
а Дикий - двоюрідний брат Коваленка.

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665838 вiд 2023-06-20 18:20:01

Посольству України в Будапешті вдалося вивезти із Угорщини трьох українських військовополонених, які опинились там у межах домовленостей Угорщини з росією, — речник МЗС Олег Ніколенко.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665837 вiд 2023-06-20 17:25:10

Sauron
№ 1665832

Контроль над П'ятихатками, як пише один фахівець з геолокації Tomasz Fit @Fitek69, дає контроль над ділянкою Лугове - Жереб`янки і на південь Жереб'янки - Грозове.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665836 вiд 2023-06-20 17:24:39

Буданов: «Наразі ВС РФ додатково замінували ЗАЕС і особливо - охолоджувач». 20.06.23
----------------------------------------
Що це значить у даній ситуації - підрив ЗАЕС, і зупинення війни як такої. Призупинення усіх військових дій до повної ліквідації маштабів катастрофи. Це рік тиші мінімум.
Те що так зараз потрібно Пу і РФ.
Це не підняття ставок, їх вже немає куди підіймати.
Це «мир в труху», якщо він не хоче «миру на умовах росії». Збереження влади Пу і Ко., Росії та системи.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665835 вiд 2023-06-20 17:05:15

Вже і пару відео опублікували, як птурщики 128-ї підбивають ворожу техніку (як подають деякі акаунти в 25 танків/бронемашин ворога) завалили під П'ятихатками

https://censor.net/ua/v3425828 і

https://www.facebook.com/brigade128/videos/6257937920927001/

Підпустили, і з коригуванням аеророзвідки заєбашили. Молодці, на черзі село Жереб'янки по дорозі на Василівку.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665834 вiд 2023-06-20 17:00:17

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг]
№ 1665830 вiд 2023-06-20 16:00:14

У Шпака магнітохвон, у посла мідальйон, у Папи - хрест. Мабуть кацапи.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665833 вiд 2023-06-20 16:54:45

тут про те як саудити інвестують у спорт
але, наприклад, вони добувають нафти стільки ж скільки хуйлостан - 10 млн барелів в день
прибутки хуйлостану можно +- розділити на 5 щоб розуміти що хуйлостан має з нафти
ну і цікаво що той «провал в цінах на нафту», який розвалив совок, ввів у 30ти-річну економ депресію саудівську аравію
-----------
https://twitter.com/JoePompliano/status/1671149885049958410?s=20
Saudi Arabia is spending BILLIONS on sports, and many people think they are just sportswashing their image.

But the real story is more complex — and their involvement is much deeper than most realize.

Here's a quick breakdown:

So Saudi Arabia makes A LOT of money on oil.

The country’s state-controlled oil company Aramco produces more than 10 million barrels of crude oil daily, reporting a PROFIT of $161 billion last year alone.

That's…
$441 million in profit every day
$18 million in profit per hour
$ 306,000 in profit every minute

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665832 вiд 2023-06-20 16:43:22

Слухаю Дикого, бо виглядає як дуже толковий хлопець.
Каже, П'ятихатки - стратегічна історія, бо останній населений пункт до Василівки.

Хоча, якщо подивитись карту, то там є й інші…
Хз.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665831 вiд 2023-06-20 16:36:46

Держдума прийняла закон «про інтеграцію нових регіонів в сфері спорту». Під таке хороші юристи з нашої сторони могли б виманити призупинити членство росії в МОК та всіх міжнародних федераціях.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665830 вiд 2023-06-20 16:00:14

У Папи Бенедікта вкрали нагрудний хрест.
От ібанько. Голубь міра.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665829 вiд 2023-06-20 15:49:14

взагалі з приводу пі-ар акції про наступ, наші вибрали підхід «тиші»
чим звільнили ефір для хуйлостанців. і ті заполонили всі новини. навіть західні аналітики писали «аналізи» базуючись на тому що хуйлостан розповідав і які фоточки постив…
наші зрозуміли помилку. і тепер б-які мінімальні дії подають як «звільнення херсону» …
що якось теж виглядає «не дуже» …
дивно. начеб-то всі 1.5 роки війни в пі-ар освітленні подій ми були краще хуйлостанців. чи у нас змінили куратора цього напряму. чи, можливо, були очікування що що як батько махно на тачанках по степу не проїдемось швидко до азову, тому вирішили мовчати… хз

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665828 вiд 2023-06-20 15:44:19

бо це перше і поки єдине відбите село на цьому напрямку.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665827 вiд 2023-06-20 15:16:54

А чого такий акцент на П'ятихатках? На мапі виглядає як звичайне село по дорозі. Наврядчі його взяття якось вплине на оборону русні

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665826 вiд 2023-06-20 14:43:25

пишуть, кацапи намагалися контратакувати пятихатки і втратили трохи техніки

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665825 вiд 2023-06-20 14:37:32

Nycolas
№ 1665824
давно треба було це зробити. нажаль червоносракі гандони вже забагато вміють.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665824 вiд 2023-06-20 14:30:12

У ЄС готують пропозиції щодо заборони європейському бізнесу виготовляти найважливіші сучасні технології – як «суперкомп’ютери», штучний інтелект і передові мікросхеми – у Китаї та подібних країнах. Європейська стратегія економічної безпеки має презентувати президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665823 вiд 2023-06-20 14:05:41



За період з 01.01.2020 по 01.01.2022 з місць зберігання Державного резерву було списано і реалізовано як металобрухт 85 КМТ-7 (мінний трал, СССР)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665822 вiд 2023-06-20 14:05:14

«Після підвищення з 1 червня тарифу на електроенергію для побутових споживачів до 2,64 грн за кіловат-годину, населення всеодно недоплачує майже половину від того, скільки реально має платити.»

а третина від тих хто плате, оформлює субсидію. Здобули.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665821 вiд 2023-06-20 12:44:57

Пишуть що п'ятий за останні дні Ка-52 «Алигатор» збили наші.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665820 вiд 2023-06-20 11:28:21

sk (здалеку…)
№ 1665814

можуть ще більше написати. якщо народу треба

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665819 вiд 2023-06-20 10:58:54

https://twitter.com/DefMon3/status/1670908254187028592

Майк Пенс про нерішучість Байдена, і що він буде підтримувати Україну в розбитті русні більш рішуче.

На жаль, він має нульові шанси на виграш праймеріз Республіканців. Популісти рулять

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665818 вiд 2023-06-20 10:39:56

Президент США Джо Байден заявив, що вважає погрозу президента Росії Владіміра Путіна використати тактичну ядерну зброю «реальною»
https://zn.ua/ukr/usa/bajden-nazvav-realnoju-mozhlivist-zastosuvannja-rf-jadernoji-zbroji.html

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665817 вiд 2023-06-20 10:33:21

Dana Levi דנה??????
@Danale

Оголошено про домовленість щодо експорту танків #Israeli #Merkava -2/3: частина поставок буде здійснена до #Cyprus для заміни 41 танка Т-80У/УК, переданих ЗСУ, а частина – до #Morocco для компенсації постачання Т-72Б.
Жоден не буде перенесено до #Ukraine. Це одна з умов #Israel.

Ізраель поставить в Марокко і Кипр свою Меркаву

Я так і не зрозумів, чи Кіпр передав своїх 41 танків T-80 Україні чи ще ні?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665816 вiд 2023-06-20 10:21:33

единий марафон переїздить на кухню:
«Державне підприємство» Мультимедійна платформа іномовлення України «уклало договір на понад 3 млн грн для створення проєкту під робочою назвою» Кулінарне шоу «з ТОВ» Маркер медіа "

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665815 вiд 2023-06-20 09:53:09

давно Іскандерів не було, і от здрасте.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665814 вiд 2023-06-20 08:58:44

давно у зводках генштабу не було більше мінус 1к хуйлостанців за день…
хоча всі пишуть що «наступ призупинився» …

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665813 вiд 2023-06-20 08:55:14

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1665811 вiд 2023-06-20 07:04:51
PEPSI (Merkury)
№ 1665808
можливо не пересікали. живуть в терміналі десь в аеропорту будапшта…
взагалі світ повертається в «дво-полярний» світ. і з цим повна хуй-ня
деякі «самі-розумні» тупо ігнорують міжнародні домовленості, які самі ж підписали
якщо «штати» їх починають ображати - біжать до китая за «прикриттям». або годують світ казочками про «військові супермаркети»
про чіпи для хуйло-ракет, десь була статистика наскільки зріс імпорт-експорт країн совка. при чому в тих галузях які дуже близько до «подвійного призначення», включаючи чіпи. та ж вірменія дуже «рєзко» почала їх імпортувати…
і якось «госдєп» не має важелів щоб также «рєзко» йобнути, наприклад, по вірменах за це
навіть санкції-хуянкції проти хуйлостану, це взагалі історія на десятиліття. а дивлячись на санкції проти ірану - то скоро пів-століття «святкувати» будемо. і нічого. ядерну бомбу виготовляє, дрони хуйлостану продає…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.