sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665812 вiд 2023-06-20 08:49:05Еврокомиссия предложит Украине пакет финансовой помощи на €50 млрд, сообщили источники Bloomberg. Деньги могут быть выделены в виде грантов, льготных кредитов или гарантий. Средства выделят при условии реформ для улучшения ситуации с верховенством закона и при борьбе с коррупцией. --------- «при условии» … без цих умов й прямі іноземні інвестиції не зайдуть ніякий «інтел» завод за ярди тут не захоче будувати. навіть «свічний заводік» … взагалі 50 ярдів це дуже дохуйя (для того щоб через державні органи то все прокрутилось) як не контролюй, можемо стати лідером з продажі «мерседесів» на пару років поки 50 ярдів будуть «освоюватись»
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665811 вiд 2023-06-20 07:04:51PEPSI (Merkury) № 1665808 цiкaвo спитaти тoгo Хуяртa, яким чинoм тi 11 пeрeтнули кoрдoн Мaдярщини…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665810 вiд 2023-06-20 06:33:14Геть (Геть) № 1665809 нa пaру тисяч рaкeт вoни мoгли нaпeрeд пaру кoрoбoк зaкупити… цe нe снaряди яких трeбa сoтнями тисяч щoмiсяця…
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665809 вiд 2023-06-20 02:44:46Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1665805 вiд 2023-06-20 00:19:20 Ні, зараз закупівлі як за совок. Легально під проекти зареєстровані із виробником вони не можуть купувати. Значить контрабас із передплатою і великим % посередникам. Усі пишуть, що неряха вийшла на рівень до війни. Це номінально чи по кількості? Номінально - значить купують у 7-10 разів менше компонентів, як мінімум (з урахуванням додаткових витрат на контрабас та те, що їм потрібно кров із носу). Як по кількості, то їх витрати виросли у 7-10 разів, як мінімум. Як мінімум, бо ринок компонентів - брутальні спекулянти, акули без жалю, коли комусь щось потрібно, а є «тільки у мене». Ну й є ще питання про рівень закупівель у 2021-22. Це ж апогей нестачі компонентів, фабрики-заводи зупиняються на місяці простою. Кацапня так само стояла у екстра довгій черзі, як і інші, або переплачувала брутально спекулянтам. Так що, ІМХО ситуація у них погана. Скоріше (1) тягнуть те, що зняли з плат індуси-китайці, ризики пов'язані з якістю дуже високі. Або (2) мега переплата за новий товар посередникам, яких держдеп потихеньку їбе, або (3) розбирання уже зібраних девайсів аби зняти щось з плат. Це вже не виробництво, а лотерея долетить-доїде або ні. ЗІ як ілюстрація з іншої площини, тиждень тому УСІ снаряди виготовлені у 2023 заборонили до стрільби, бо браковані й вибухають на вильоті з гармати. Німецьких імпортних вхідних немає мабуть вже (продавали аж до пенсії Меркель), рюськє виробництво дало вогню. Найліпше для нас, завод на ту категорію у них тільки один, брак замінити немає чим.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665808 вiд 2023-06-20 02:07:34Офіційний Будапешт не причетний до передачі Росією Угорщині українських військовополонених, - Сійярто. То церква церкві передала. ----------------------------------- Д - далбайоб. Так розписатися у відсутності влади в Угорщині, це треба вміти. Ні на що не впливають, і нічим не керують. Завтра церква атомну бомбу завезе, по лінії міжрелігійних звязків.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665807 вiд 2023-06-20 02:03:32Starik (Україна, Київ) № 1665806 вiд 2023-06-20 00:22:25 1. Техніка, ракети йдуть в утиль завтра. Піхуй вібрації. Пенопластом обкладуть. Інженер із мізками щось вигадає, тим паче зараз дають індульгенції та бонуси, а не квиток в один кінець до Сибіру. 2. Ти просто не уявляєш масштаби та як працює західна система дистрибуції електронних компонентів (активні, пасивні, електро-механічні, тощо) - компоненти на складі до 18-24 місяців від дати виробництва. Потім ліквідація складовикам-спекулянтам, повернення виробнику (рідко) чи перекладання з однієї кишені в іншу (захований склад під клієнта, аби того розвести на гроші, бо «лінія стане»). З компонентами міл-спек так само. До того ж компанії виробники так само ліквідують компоненти палатами, бо проект закінчився, а сортувати залишки час задорогий. Контроль за експортом неліквідів - чесне слово. Єдиний засіб то все контролювати - штучний інтелект, який зможе мільйони накладних перевіряти проти правил та обмежень у системі. Можна книги написати чому треба не компоненти контролювати, а інженерів кацапні вбивати. ЗІ ще за совка Америка знала, що як не ганяй, все одно вивезуть. Тому стратегія була ганяти аби просто був ДУЖЕ високий фактор множення вартості і достатньо обмеження по кількості. Зараз же процесор у смартфоні дасть фору десктопу. Напрограмуй інтерфейс і є тобі щастя (з корекцією на вібрації, тощо). Китаю ще пару років тому була шара від АРМ та різних компаній, які передавали інтелектуальну власність нашару, аби мати доступ до ринку. Далі буде важче.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665806 вiд 2023-06-20 00:22:25Геть (Геть) № 1665804 Ну це не так просто. Все одно є виробництво, номенклатура чипів. Так є однакові по функціям, але конструктив, напруга, струм, якість (вірогідність спрацювання функції при температурі, вологості, вібрації тощо). Якби було так просто, то шахедів були б тисячі. Хоча ще думаю там така сама історія з двигунами та апаратами для керування двигунами. Головне все ж таки не дати можливості виробляти потрібну номенклатуру. А залізний занавес потихесеньку додавить. Але повністю нічого не виключить. СРСР вдало копіював чіпи до 286, намагався 386, навіть не було спроб 486. На жаль закон Мура нарвався на реальне життя, я вже писав тут, що насправді для крилатої ракети чи шахеда досить елементної бази рівня кінця 90х років. Але треба розуміти, що вони навіть це не можуть виробити.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665805 вiд 2023-06-20 00:19:20Геть (Геть) № 1665804 хoтiв тe сaмe скaзaти… мoскaлi ж мaбуть нe чeкaли дo oстaнньoгo… тaк щo oцi всi oбмeжeння, нa жaль, лишe нa мaйбутнє…
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665804 вiд 2023-06-19 23:55:29toreo № 1665796 вiд 2023-06-19 22:39:31 Соррі мен, виходячи із застарілості технологій, чіпи з більшості девайсів зроблених сьогодні замінять міл-спек від 15 років тому, яких кацапня вигадала поставити на свій смертоносний металобрухт. Себто телефони, телевізори, холодильники з відеокамерами, планшети, тощо. Простий стандартний імпорт. Нам треба інженерів убивати, як Ізраїль глушить іранців. Тому можна волати «байден доколє», але це просто реалії. Придбати саме міл-спек вироблений зараз дуже важко і коштовно. На 95% сказав би, що не вийде вивезти. Але те, що вже вживане, що на складах посередників у третіх, «нейтральних» країнах, що стоїть у цивільному ширпотрєбі, тощо - це все ніяк не проконтролювати. За бажанням, можна розібрати умовні цифрові чайники і назбирати на сотню другу ракет. Аби 300км пролетіло, і сучасний цивільний чим потягне. Компонентів у світі наразі, як сміття ((
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665803 вiд 2023-06-19 23:36:16Невгамовні - вже 7 .
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665802 вiд 2023-06-19 23:28:29Знущаются бриты уже 3 положили, и это тока 1 тайм.. ---------------------------- Знущаються брити Знущаються англи Бо шість вже забито А їм досі мало …
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665801 вiд 2023-06-19 23:06:43Vichny № 1665790 Білорусія і лукашеска воюють з нами з першого дня. Але офіційно наче нічого не відбувається … чомусь з Сиріей, яка теж відкритий союзник кацапів ми дип відносини розірвали і всьо вот ето вот, а з цими ні. Чому? Відбувається якась незрозуміла мутка. Тому мені і цікаво чим закінчиться оте голосування. І як поголосує наш «развєдчік» жека :) до речі про гніду-шевченку, є чутки, шо воно буде в ЗП представлять нову політичну партію Арєстовіча, яку той везе із закордонного вояжа.
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665800 вiд 2023-06-19 23:06:40Batyj № 1665794 Та шиш би вони забили п'ять якби ми їх не замучили до того.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665799 вiд 2023-06-19 23:06:26https://censor.net/ua/blogs/3425578/odne_z_nayiblsh_vrajayuchih_vdeo_blijnogo_boyu
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665798 вiд 2023-06-19 23:02:57https://twitter.com/OstapYarysh/status/1670852939160645633/photo/2 May Force Be with You!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665797 вiд 2023-06-19 22:55:40toreo № 1665796 ----- Байден, дай бог хай хоч мінімум речей отдупляє і говорить більщ виважено про літаки наприклад. Камарілья велику роль грає. Починаючі від дружини і закінчуюючи Блінкен-Салліван і решта
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665796 вiд 2023-06-19 22:39:31«Росія використовує для виробництва ракет електронні компоненти, вироблені в США, Швейцарії, Німеччині та Японії, проте саме на Сполучені Штати припадає 81% такої мікроелектроніки» ——— байден, праізошла чудовішчная ашібка!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665795 вiд 2023-06-19 22:35:26На майфутбол прекрасно идет, с португальским коментом..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665794 вiд 2023-06-19 22:34:33Знущаются бриты уже 3 положили, и это тока 1 тайм..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665793 вiд 2023-06-19 21:53:16На ігого
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665792 вiд 2023-06-19 21:53:13Ясно … не цікаво.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665791 вiд 2023-06-19 21:37:34А де дивитися гру Південної Британії проти Північної Македонії?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665790 вiд 2023-06-19 21:36:20Voxa (м. Запоріжжя) № 1665789 А от сенс в цьому рішенні?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665789 вiд 2023-06-19 21:31:38«Група народних депутатів зареєструвала у Верховній Раді проєкт постанови про визнання Білорусі країною-агресором, а також заклик розірвати з нею дипломатичні відносини.» ну-ну, подивимся
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665788 вiд 2023-06-19 21:19:17Петтінг блять
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665787 вiд 2023-06-19 21:15:31ну взагалі то казали: «гол одін - очка два» але тепер три
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665786 вiд 2023-06-19 21:13:48гол один - очька три ---------------------- Это такая поговорка из цикла «два удара - восемь дырок»? Тогда так … «гол один - очочков три».
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665785 вiд 2023-06-19 21:03:42гол один - очька три
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665784 вiд 2023-06-19 21:03:28Ось для чого на тренуваннях відпрацьовували «пасінг») ----------------------------------------------------- Тепер після феєричної перемоги будуть відпрацьовувати «шампансінг».
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665783 вiд 2023-06-19 21:02:15Ожин гол с двух пеналей? Мальте?Это какой то позор..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665782 вiд 2023-06-19 21:01:46Пасінг сьогодні непоганий! Але скорінг х-єватенький.
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665781 вiд 2023-06-19 20:59:25Ось для чого на тренуваннях відпрацьовували «пасінг»)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665780 вiд 2023-06-19 20:58:41Ярмoлeнкo нe зaбив oдин aлe нaмaлювaв другий… зaбив би Вaнaт нa пoчaтку гри мoжe всe булo i цiкaвiшe…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665779 вiд 2023-06-19 20:52:42Valeriy № 1665778 мoжнa i тaк :)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665778 вiд 2023-06-19 20:52:09чoгo wундeркiндa тримaють нa лaвi? ----------------------------------- Ти хотів сказати Мудриккінда?
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665777 вiд 2023-06-19 20:51:49Мабуть Ребров береже його для молодіжки
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665776 вiд 2023-06-19 20:49:50чoгo wундeркiндa тримaють нa лaвi?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665775 вiд 2023-06-19 20:48:46У Мальти класна форма і, звісно, чудовий мальтійський хрест. Але і команда досить кусюча. ----------------------------- Ага, кусюча … Суареса їм не вистачає для більшої кусючості.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665774 вiд 2023-06-19 20:45:07У Мальти класна форма і, звісно, чудовий мальтійський хрест. Але і команда досить кусюча.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665773 вiд 2023-06-19 20:44:07а Гармаш вийде? :) ------------------------ Вийде … на кухню до холодильника за пивом.