🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 215.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742455 вiд 2026-03-03 09:47:55

sk (Android)
№ 1742443
----
Та ти не переживай за них за 200 К. Нехай думають за кого голосувати наступного разу.

Цікаво, що Ізраїль, який напевно був ініціатором втягування Америки в такі атаки, зараз сидить в інформаційному плані тихо, займаються військовою справою, поки весь світ спрямовує питання до Білого Дому, що за херня Трамп, нахер вам-нам те треба було.

Туман курва війни.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742454 вiд 2026-03-03 09:10:37

Voxa
№ 1742433

Воно ж забудовник. Звикло клієнтам впарювать про афуєнний вид з вікон, італійський мармур і німецьку сантехніку.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742453 вiд 2026-03-03 09:05:41

Те, що майбутній президент Усик ;) - баксьор, це не страшно. Страшно те, що у нього кацапськими попами насрано у голові.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742452 вiд 2026-03-03 09:01:28

До речі, якщо арабам роз'їбашать нафтогазову інфраструктуру, то американські добувні та сервісні компанії будуть лише вдячні старій жопі. По-перше, вони отримають кращі ціни за свою продукцію, а по-друге араби без їхніх послуг ніфуя не зможуть відновити видобуток.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742451 вiд 2026-03-03 03:56:20

PEPSI (Merkury)
№ 1742442

вiн жe first and only FIFA Peace Award recipient ;)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742450 вiд 2026-03-03 03:51:46

Russian anti-jamming “Kometa-M” receiver was reportedly found in the wreckage of an Iranian Shahed-136 drone that targeted the UK’s Akrotiri Air Base in Cyprus.

The same system is used on Russian drones and missiles in Ukraine, suggesting possible reverse tech transfers between Iran and Russia.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742449 вiд 2026-03-03 02:16:50

питання куди дівати Зе.?
може піде спічрайтером до баксьорів.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742448 вiд 2026-03-03 01:47:49

OG
№ 1742447
бачив.
А що, президент - боксер. Мер столиці - боксер.
Якось порозуміються. :-)
Аби Лома не став головою ВР.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742447 вiд 2026-03-03 01:25:40

PEPSI

Той, що undisputed, сьогодні сказав, що незабаром піде у президенти України.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742446 вiд 2026-03-03 01:25:25

sk (Android)
№ 1742444
можливо, минулий час - не працює.
Обама розпочав світовий тренд сірих і немічних президентів на заході, які крім балаканини і страху ні на що були не здатні. Всі ці Олланди, Щольци і Орбани.
З Обами почалося.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742445 вiд 2026-03-03 01:17:24

sk (Android)
№ 174244

За Грузію мав би відбомбитися Буш. Тоді таки так, всі пидараси сиділи б нишком. Обама тільки червоні лінії малював.

sk(Android) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742444 вiд 2026-03-03 01:10:51

PEPSI (Merkury)
№ 1742442
Можливо, якби Обама «відбомбився» по хуйлостану за грузію, то зараз тихо у світі було б
Ин без ядерки, аятоли тихо б в бункерах сиділи…

sk(Android) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742443 вiд 2026-03-03 01:08:34

Госдєп закликає своїх громадян звалити з усіх країн що поруч з Іраном…
Як це зробити, коли крім літаків варіантів майже немає…
Хтось на стінах казав що наших там близько 200к

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742442 вiд 2026-03-03 00:30:48

Трамп за год умудрился отбомбить 7 стран.
_______________
Абсолютний чемпіон по цьому показнику.
Undisputet.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742441 вiд 2026-03-03 00:06:55

PEPSI (Merkury)
№ 1742438
зате який гол Хетафе забив классний.
Нема Мбапе і все, нема Реала.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742440 вiд 2026-03-02 23:29:57

olma
№ 1742430

Трамп та стретегія ортогональні у будь-яких координатах.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742439 вiд 2026-03-02 23:22:26

.. не можуть визначитися..

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742438 вiд 2026-03-02 23:21:09

захист Реала це люююютий капець, вдома проти Хетафе лажають всі чотири захисники, куртуа розстрілюють як хочуть. Вже 0:1
Позорищще, при повних трибунах.

У Реала одразу портіна заміна. який сором…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742437 вiд 2026-03-02 23:21:05

з мостом Патона вже кілька років як можуть визначитися, хто головніше. Академія наук вважає, що вона, тому що Патон в Академії наук. Проектстальконструкція тому що вони регулятори норм з розрахунку стальних конструкцій, будь-яких. Автодор - тому що регулятор норм з розрахунку та будівництва доріг, мостів, не тільки сталевих але і з-б. Коротше, всі хочуть грошей і побільше.. за рахунок конкурентів, яких хоча виштовхати. -

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742436 вiд 2026-03-02 23:18:09

Трамп висловив готовність почати наземну операцію, за потреби. «Не бачу проблем, треба - буде!» (с) Трамп

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742435 вiд 2026-03-02 23:08:27

по Патону можна..

chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742434 вiд 2026-03-02 22:55:44

Вона, Батий, по Патону можна їздити, скажи як спец, і знаю шо ти по Кирпи не їздиш, бо там капець лєнінгадський

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742433 вiд 2026-03-02 22:40:05

olma
№ 1742430
а ти бачив як він пів години на перссухі по Ірану, розказував про ремонт і які там будуть двері і штори …
над такими вже потрібно офійійну опіку оформлять

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742432 вiд 2026-03-02 22:34:06

Ігаль левін сказав що 200 літаків ізраїлю приймали участь в операції в один момент…
Давно ми не чули маска з заявами про те що літаки - хуй-ня. Дрони - нашевсьо

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742431 вiд 2026-03-02 22:28:18

sk
№ 1742429
у мене навіть думка була, що пісділо почало цю війну, щоб ніхуя Україні не давати, взагалі. і тоді кацапи типу матимуть шанс дотиснути. така собі теорія змови. але вже хуй знаєш, на що від цих свиней чекати.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742430 вiд 2026-03-02 22:22:38

Схоже старий маразмат Трамп дався вплутатися США в цю війну. Ну я повторюся. Не видно поки що якоїсь стратегії.

Може накрайняк ШІ їм цю стратегію зарендерить. Не знаю. Біда якась з цим конченим дибілом.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742429 вiд 2026-03-02 22:08:55

Всі арабські армії кажуть що ракет ппо на тиждень тільки вистачить…
Просять штати поставити…
Хуйєвато… ракет нам не світить. А хуйло виробництво балістики розгорнув…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742428 вiд 2026-03-02 21:23:25

Той дубай 50 років жирів, хай тепер трохи скине жиру.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742427 вiд 2026-03-02 21:05:10

Гггг
? Дубай теряет по 1 млн долларов каждую минуту простаивающего аэропорта. Местные власти уже просят США побыстрее сворачивать военную операцию, чтобы вернуть небо и туристов, узнал Bloomberg. @businesstodayy

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742426 вiд 2026-03-02 19:32:45

молодці брити :) ідея супер
-----------
Ed Davey says British tax exiles in Dubai should now be made to pay tax in the UK

«As we protect them, it's only right for tax exiles to start paying taxes to fund our Armed Forces just like the rest of us do»

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742425 вiд 2026-03-02 19:17:04

Bundeskanzler Friedrich Merz

@bundeskanzler

.

@EmmanuelMacron

and I have established a nuclear steering group in which we coordinate on deterrence issues. We intend to take concrete steps before the end of this year, including conventional German participation in French nuclear exercises.
----------
потихенечку… помаленечку… і німці отримають ядерку

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742424 вiд 2026-03-02 19:06:57

m1919
№ 1742365

на ваші закиди - відповідь Житомира!
Якось так :-)



sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742423 вiд 2026-03-02 18:25:12

Donald Tusk

@donaldtusk

·

34m

Poland is in talks with France and a group of closest European allies on the programme of advanced nuclear deterrence. We are arming up together with our friends so that our enemies will never dare to attack us.
---------
ніхто вже не повірить що штати своєю «ядєркою» зможуть хоч когось захистити…

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742422 вiд 2026-03-02 17:08:24

пригадалось що колись декілька арабських країн оголошували блокаду катару… десь років 10 назад
але літаки літали
там же не тільки пісок імпортують для будівництва, а навіть воду для пиття… а з закритими аеропортами, хз що там з навігацією і кораблями…
трамп сказав 3-4 тижні…
можливо у ірану раніше шахеди закінчаться…

chin(Київ, pokeivlia.at.ua) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742421 вiд 2026-03-02 17:06:02

))) Начальник- нажаль)))

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742420 вiд 2026-03-02 17:06:00

olma
№ 1742417

щоб не потрапили :)
заодно трохи «під шахедами» посиділи…
цікаво що АТР якийсь прес-реліз офіційний робила. типу можна їх на авто доставити в аеропорти що працюють, але…
в одному напрямку якість дороги на деяких ділянках фігова (нафто-долари будуть красиві дороги тільки там де туристи їздять), в іншому напряму - не дуже-дружня-арабська країна. забороняє проїзд авто. можна перейти кордон пішки і там на іншому авто їхати…
ну нехай посидять там

chin(Київ, pokeivlia.at.ua) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742419 вiд 2026-03-02 17:04:35

Начальник, горимо, і я і хлопці

4149629378198667

4441114424669867

chin74@ukr. net

chin(Київ, pokeivlia.at.ua) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742418 вiд 2026-03-02 17:02:19

Хлопці та дівчата, ситуація нажаль катастрофічна температура різко підвищується вдень, як завжди сніг сходить і зимове маскування як біле на чорному, працюємо цілодобово, на перехідні з весни на весну, просто завал замовлень ((Будь ласка, в кого є можливість

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742417 вiд 2026-03-02 16:23:49

sk
№ 1742416
---
Це ти за копєйкіних медведєвих і путінцевих переживаєш, щоб на турніри вони потрапили?

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1742416 вiд 2026-03-02 15:33:57

Flightradar24
@flightradar24

·

1h

8 passenger flights have been able to take off from Abu Dhabi since 14:00 local time.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.