olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742455 вiд 2026-03-03 09:47:55sk (Android) № 1742443 ---- Та ти не переживай за них за 200 К. Нехай думають за кого голосувати наступного разу. Цікаво, що Ізраїль, який напевно був ініціатором втягування Америки в такі атаки, зараз сидить в інформаційному плані тихо, займаються військовою справою, поки весь світ спрямовує питання до Білого Дому, що за херня Трамп, нахер вам-нам те треба було. Туман курва війни.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742454 вiд 2026-03-03 09:10:37Voxa№ 1742433Воно ж забудовник. Звикло клієнтам впарювать про афуєнний вид з вікон, італійський мармур і німецьку сантехніку.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742453 вiд 2026-03-03 09:05:41Те, що майбутній президент Усик ;) - баксьор, це не страшно. Страшно те, що у нього кацапськими попами насрано у голові.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742452 вiд 2026-03-03 09:01:28До речі, якщо арабам роз'їбашать нафтогазову інфраструктуру, то американські добувні та сервісні компанії будуть лише вдячні старій жопі. По-перше, вони отримають кращі ціни за свою продукцію, а по-друге араби без їхніх послуг ніфуя не зможуть відновити видобуток.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742451 вiд 2026-03-03 03:56:20PEPSI (Merkury) № 1742442 вiн жe first and only FIFA Peace Award recipient ;)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742450 вiд 2026-03-03 03:51:46Russian anti-jamming “Kometa-M” receiver was reportedly found in the wreckage of an Iranian Shahed-136 drone that targeted the UK’s Akrotiri Air Base in Cyprus. The same system is used on Russian drones and missiles in Ukraine, suggesting possible reverse tech transfers between Iran and Russia.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742449 вiд 2026-03-03 02:16:50питання куди дівати Зе.? може піде спічрайтером до баксьорів.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742448 вiд 2026-03-03 01:47:49OG № 1742447 бачив. А що, президент - боксер. Мер столиці - боксер. Якось порозуміються. :-) Аби Лома не став головою ВР.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742447 вiд 2026-03-03 01:25:40PEPSI Той, що undisputed, сьогодні сказав, що незабаром піде у президенти України.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742446 вiд 2026-03-03 01:25:25sk (Android) № 1742444 можливо, минулий час - не працює. Обама розпочав світовий тренд сірих і немічних президентів на заході, які крім балаканини і страху ні на що були не здатні. Всі ці Олланди, Щольци і Орбани. З Обами почалося.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742445 вiд 2026-03-03 01:17:24sk (Android) № 174244 За Грузію мав би відбомбитися Буш. Тоді таки так, всі пидараси сиділи б нишком. Обама тільки червоні лінії малював.
sk(Android) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742444 вiд 2026-03-03 01:10:51PEPSI (Merkury) № 1742442 Можливо, якби Обама «відбомбився» по хуйлостану за грузію, то зараз тихо у світі було б Ин без ядерки, аятоли тихо б в бункерах сиділи…
sk(Android) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742443 вiд 2026-03-03 01:08:34Госдєп закликає своїх громадян звалити з усіх країн що поруч з Іраном… Як це зробити, коли крім літаків варіантів майже немає… Хтось на стінах казав що наших там близько 200к
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742442 вiд 2026-03-03 00:30:48Трамп за год умудрился отбомбить 7 стран. _______________ Абсолютний чемпіон по цьому показнику. Undisputet.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742441 вiд 2026-03-03 00:06:55PEPSI (Merkury) № 1742438 зате який гол Хетафе забив классний. Нема Мбапе і все, нема Реала.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742440 вiд 2026-03-02 23:29:57olma № 1742430 Трамп та стретегія ортогональні у будь-яких координатах.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742439 вiд 2026-03-02 23:22:26.. не можуть визначитися..
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742438 вiд 2026-03-02 23:21:09захист Реала це люююютий капець, вдома проти Хетафе лажають всі чотири захисники, куртуа розстрілюють як хочуть. Вже 0:1 Позорищще, при повних трибунах. У Реала одразу портіна заміна. який сором…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742437 вiд 2026-03-02 23:21:05з мостом Патона вже кілька років як можуть визначитися, хто головніше. Академія наук вважає, що вона, тому що Патон в Академії наук. Проектстальконструкція тому що вони регулятори норм з розрахунку стальних конструкцій, будь-яких. Автодор - тому що регулятор норм з розрахунку та будівництва доріг, мостів, не тільки сталевих але і з-б. Коротше, всі хочуть грошей і побільше.. за рахунок конкурентів, яких хоча виштовхати. -
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742436 вiд 2026-03-02 23:18:09Трамп висловив готовність почати наземну операцію, за потреби. «Не бачу проблем, треба - буде!» (с) Трамп
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742435 вiд 2026-03-02 23:08:27по Патону можна..
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742434 вiд 2026-03-02 22:55:44Вона, Батий, по Патону можна їздити, скажи як спец, і знаю шо ти по Кирпи не їздиш, бо там капець лєнінгадський
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742433 вiд 2026-03-02 22:40:05olma № 1742430 а ти бачив як він пів години на перссухі по Ірану, розказував про ремонт і які там будуть двері і штори … над такими вже потрібно офійійну опіку оформлять
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742432 вiд 2026-03-02 22:34:06Ігаль левін сказав що 200 літаків ізраїлю приймали участь в операції в один момент…Давно ми не чули маска з заявами про те що літаки - хуй-ня. Дрони - нашевсьо
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742431 вiд 2026-03-02 22:28:18sk № 1742429 у мене навіть думка була, що пісділо почало цю війну, щоб ніхуя Україні не давати, взагалі. і тоді кацапи типу матимуть шанс дотиснути. така собі теорія змови. але вже хуй знаєш, на що від цих свиней чекати.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742430 вiд 2026-03-02 22:22:38Схоже старий маразмат Трамп дався вплутатися США в цю війну. Ну я повторюся. Не видно поки що якоїсь стратегії. Може накрайняк ШІ їм цю стратегію зарендерить. Не знаю. Біда якась з цим конченим дибілом.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742429 вiд 2026-03-02 22:08:55Всі арабські армії кажуть що ракет ппо на тиждень тільки вистачить…Просять штати поставити…Хуйєвато… ракет нам не світить. А хуйло виробництво балістики розгорнув…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742428 вiд 2026-03-02 21:23:25Той дубай 50 років жирів, хай тепер трохи скине жиру.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742427 вiд 2026-03-02 21:05:10Гггг ? Дубай теряет по 1 млн долларов каждую минуту простаивающего аэропорта. Местные власти уже просят США побыстрее сворачивать военную операцию, чтобы вернуть небо и туристов, узнал Bloomberg. @businesstodayy
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742426 вiд 2026-03-02 19:32:45молодці брити :) ідея супер-----------Ed Davey says British tax exiles in Dubai should now be made to pay tax in the UK «As we protect them, it's only right for tax exiles to start paying taxes to fund our Armed Forces just like the rest of us do»
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742425 вiд 2026-03-02 19:17:04Bundeskanzler Friedrich Merz @bundeskanzler . @EmmanuelMacron and I have established a nuclear steering group in which we coordinate on deterrence issues. We intend to take concrete steps before the end of this year, including conventional German participation in French nuclear exercises.----------потихенечку… помаленечку… і німці отримають ядерку
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742424 вiд 2026-03-02 19:06:57m1919 № 1742365 на ваші закиди - відповідь Житомира! Якось так :-)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742423 вiд 2026-03-02 18:25:12Donald Tusk @donaldtusk · 34m Poland is in talks with France and a group of closest European allies on the programme of advanced nuclear deterrence. We are arming up together with our friends so that our enemies will never dare to attack us.---------ніхто вже не повірить що штати своєю «ядєркою» зможуть хоч когось захистити…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742422 вiд 2026-03-02 17:08:24пригадалось що колись декілька арабських країн оголошували блокаду катару… десь років 10 назадале літаки літалитам же не тільки пісок імпортують для будівництва, а навіть воду для пиття… а з закритими аеропортами, хз що там з навігацією і кораблями…трамп сказав 3-4 тижні…можливо у ірану раніше шахеди закінчаться…
chin(Київ, pokeivlia.at.ua) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742421 вiд 2026-03-02 17:06:02))) Начальник- нажаль)))
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742420 вiд 2026-03-02 17:06:00olma№ 1742417щоб не потрапили :)заодно трохи «під шахедами» посиділи…цікаво що АТР якийсь прес-реліз офіційний робила. типу можна їх на авто доставити в аеропорти що працюють, але…в одному напрямку якість дороги на деяких ділянках фігова (нафто-долари будуть красиві дороги тільки там де туристи їздять), в іншому напряму - не дуже-дружня-арабська країна. забороняє проїзд авто. можна перейти кордон пішки і там на іншому авто їхати…ну нехай посидять там
chin(Київ, pokeivlia.at.ua) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742419 вiд 2026-03-02 17:04:35Начальник, горимо, і я і хлопці 4149629378198667 4441114424669867 chin74@ukr. net
chin(Київ, pokeivlia.at.ua) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742418 вiд 2026-03-02 17:02:19Хлопці та дівчата, ситуація нажаль катастрофічна температура різко підвищується вдень, як завжди сніг сходить і зимове маскування як біле на чорному, працюємо цілодобово, на перехідні з весни на весну, просто завал замовлень ((Будь ласка, в кого є можливість
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742417 вiд 2026-03-02 16:23:49sk № 1742416 --- Це ти за копєйкіних медведєвих і путінцевих переживаєш, щоб на турніри вони потрапили?
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1742416 вiд 2026-03-02 15:33:57Flightradar24@flightradar24 · 1h 8 passenger flights have been able to take off from Abu Dhabi since 14:00 local time.