🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2147.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665172 вiд 2023-06-13 14:59:14

olma
№ 1665169
начеб-то було повідомлення що німці нам багато дронів дають
хоча ж анти-дронні девайси потрібні.
сьогодні лєвієв розповідав наскільки ефективні к-52 які можуть з 10 км вражати наші танки. а якщо підтягувати буки чи інші великі системи щоб могли на 10 км низько-летячий гелік накрити - тут прилітають ланцети
проти яких ми теж до сих пір не придумали як ефективно боротись…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665171 вiд 2023-06-13 14:53:19

Коротко, москалі зробили коригування своєї збройної стратегії на користь дронів і малих безпілотників, а ми ні. Армія дронів і вся решта від хВьодорова це крапля в морі. Треба шоб дронами займалися як мінімум з таким рівнем уваги як з танками чи літаками, чи з ППО.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665170 вiд 2023-06-13 14:47:21

olma
№ 1665169
скоро буде рік, коли Резнікову сказали шо мол дрони надо, там проблема на кордоні, і все таке, шо він відповів?
- ідіть нахуй з своїми «весільними дронами».
ото все глас вопіющего в пустелі :(
кожень день (!) по кілька зборів присилают для підрозділів, дрони, дрони, дрони …

а Армія дронів, чи як там вона, коштом держави якою займався Федоров схоже закінчилась на морських беспілотниках з незрозумілим ккд.

цікаво, ськіки мавіків можна купити за усі покоси трави і озеленнея з місцевих бюджетів в областях біля лінії зіткнення.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665169 вiд 2023-06-13 14:32:52

Цікава, але дуже сумна правда від Марії Берлінської про дрони, акценти в озброєнні, про гроші на відбудову

Поразка починається з моменту, коли ми підсідаємо на приємну голку власної пропаганди

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665168 вiд 2023-06-13 14:12:56

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1665166 вiд 2023-06-13 14:09:41
Його покарано не тому що він єбанько, а за конкретні дії.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665167 вiд 2023-06-13 14:11:35

Enot
№ 1665165
я все-таки сподіваюсь що піздабольство луки (як і хуйло-посіпак) про застосування ядерної зброї- аналогічне піздабольству хуйло-И з пн кореї…
шоу для місцевої вати

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665166 вiд 2023-06-13 14:09:41

безвідносно до особистості ебанька-Тарасика, знайшли самого головного ворога в державі.
як там бужаньский поживае? «шпигун» жека шевченко? підсанкційний госдепа дубінській?
а, за них не заплачено

до речі, ота співмешканка ДаВічні судиться з його батьками, вони наступні?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665165 вiд 2023-06-13 13:00:30

Западные долбоебы малохольные доигрались что их теперь Лукашенко шантажирует атомной бомбой. Доумиротворялись, донепровоцировали Путина. Хуйло может думать что если ядерный удар будет из Белоруссии, то ответный будет по Белоруссии. И ради этого даёт Лукашенко ядерное оружие.
⚡️⚡️⚡️ Самопровозглашенный президент лукашенко заявил, что готов применить российское ядерное оружие, если на беларусь будет совершено нападение.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665164 вiд 2023-06-13 12:52:34

Тарасик - гніда еталонна, просто чорт йобаний.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665163 вiд 2023-06-13 12:33:08

Сподіваюся, що ті, хто його туди вкинув, чимось суттєво від нього відрізняються у кращий бік.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665162 вiд 2023-06-13 12:03:03

гниду тарасика чорновола, якого тут любили цитувати, нарешті вкинули у смітник. де йому і місце

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665161 вiд 2023-06-13 11:54:47

VVV
№ 1665158
це ж меседжі для внутрішньої вати
он пн корея свято вірить в те що їм по тв розказують і їбошать на свого пахана без зайвих думок
а пахан їм розказує як вони ядерною ракетою йобнуть по «капіталістам»

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665160 вiд 2023-06-13 11:43:57

Вичитав у одного поляка, що Японія нарешті зараз розблокувала експорт зброї, що раніше закони забороняли експортувати. А кажуть, Японія вміє робити все: сучасна стрілецька зброя, танки, бронетехніку, літаки, гармати, стінгери, і легке ППО.
Одначе закони Японії забороняють експортувати види і модифікації зброї, якими користується сама армія Японії.
Незважаючи на цю заборону, японський воєнпром може легко розробити спеціальні експортні моделі озброєння і почати продавати на міжнародний ринок.

Я так зрозумів, японці подивилися на США, Німеччину, яка лопатою гребе гроші компанії Мекдонал Дуглас або Райнметал, і хочуть свої Кавасакі Індастріз завантажити замовленнями.
П

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665159 вiд 2023-06-13 11:40:16

Про Благодатне та зачистку:
---
https://censor.net/ua/video_news/3424345/tut_buly_rosiyiski_pozytsiyi_bagato_bk_pislya_sebe_zalyshyly_voyiny_pro_deokupovane_blagodatne_na_donechchyni

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665158 вiд 2023-06-13 11:15:09

sk (здалеку…)
№ 1665157

не знаю чи долетить щось до Європи, але кацапії тоді точно не стане. це навіть такі упороті довбойоби, як це хуярков знають. вийобуються, як гопота. це вже навіть до Макрона доходить.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665157 вiд 2023-06-13 11:11:28

VVV
№ 1665156 вiд 2023-06-13 10:53:58
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1665153
думаю що марков то сказав у контексті того що потрібно йобнути по європі ядерною зброєю і встановити свої порядки…

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665156 вiд 2023-06-13 10:53:58

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1665153
як це «нє можєт палєтєть»? хто сказав? можєт, лєґко.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665155 вiд 2023-06-13 10:06:15

Про собачок.
Є така непогана книжечка
https://www.goodreads.com/review/show/4090775534

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665154 вiд 2023-06-13 10:00:10

https://twitter.com/vestnikstabilno/status/1668345151176187904?s=20
хуйло-шойгу вручають мєдальки…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665153 вiд 2023-06-13 08:55:56

Тим часом, пропитий кацап політолух сєргєй марков пожалів нещасного Фуйла:



Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665152 вiд 2023-06-13 08:42:17

Nycolas
№ 1665151

На Запорізькому напрямку ЗСУ знищили генерал-майора, начальника штабу 35-ї загальновійськової армії ВС РФ Сергія Горячьова.

Зазначається, що окупанта ліквідовано в результаті вдалого ракетного удару ЗСУ.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665151 вiд 2023-06-13 07:10:24

В Приморську накрили базу та штаб 35ї армії (з амура кацапстану)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665150 вiд 2023-06-13 02:27:45

Зрештою всі порозумілись на тому, що кацапів треба пиздити XD
Мене влаштовує.

Їбеться вош, їбеться гнида, Їбеться баба Степанида.
Будь-яка божа істота має право на радощі життя.
Тільки кацапи мають не їбстись, а здихати.
Амінь.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665149 вiд 2023-06-13 01:23:12

Vichny
№ 1665148

Супeр викoнaння! дякую.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665148 вiд 2023-06-13 00:43:44

Як з проблемою «свор бродячих собак» справляються в інших країнах статтею в вікіпедії відповів, ок.
Я не вивчав проблематику, тому не маю що сказати.
Згоден, що безпритульних зграй собак не має бути, шо в містах, шо не в містах.
Але ж з самого початку питання було не про то. А про відстріл і все таке.
Ладно, то таке.
Кацапня - то ж гірша істота за все живе на світі, думаю тут заперечень не буде ні в кого.
Звісно ж, це не про етнічну приналежність, і не про нацизм, бо ми чудово розуміємо шо серед тих орд, які приперлися, етнічних українців вистачає.

Доброї ночі вім добрим людям. І собакам, і котам :)
Послухайте на ніч пісню, яку у 2022 переспівав тодішній член парламенту Естонії, а зараз - Міністр оборони цієї Великої країни.



Смерть москалям!

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665147 вiд 2023-06-13 00:28:42

Я на всі питання відповів, так що претензію не розумію.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665146 вiд 2023-06-13 00:26:48

От точно кацапенстайл.
Спочатку навісити якийсь ярлик на когось, а потім оскаженіло намагатись з цим ярликом боротися. Нуну.
Питання взагалі були не про те, але хуй з ним. Без сенсу.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665145 вiд 2023-06-13 00:25:00

От нібито людина мозок має, але як пиздане щось - то пиздець. «Я дєрусь патаму што я дєрусь!». Портос хуєв.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665144 вiд 2023-06-13 00:21:16

Одна справа коли там якась нещасна собачка доживає свій вік спокійно під якимось парадним, де її підгодовують, ок. Інша справа - це йобані свори здорових, хитрих, наглих псів, бездомних не в першому поколінні, які вважають територію своєю та тероризують будь-кого. Більш того - ці тварюки добре знають, на кого можна кидатись, на кого ні. Тому в першу чергу бувають атаковані діти та жінки. Якого хуя люди мають стресувати та ризикувати? Міста створени для людей та безпечних тварин. Собачим сворам не місце у містах. Тут навіть і сперечатися нема про що.
Ти блядь про психологію собак та собачих стай сперва щось почитай, гуманіст з дивана.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665143 вiд 2023-06-13 00:20:39

Зрозуміло, дискусія без сенсу.
Ти як кацап, на прямі питання намагаєшся з'їхати кудись в в сторону і звинуватити співрозмовника в усіх гріхах.
Свідомо ігноруєш інші питання.
Ок, маєш право. Але нецікаво.
Стріляй далі в диких собак у своїх солодких снах на проперженому дивані (тм).

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665142 вiд 2023-06-13 00:17:10

Це сука найбільш мерзотний вид псевдогуманізму - за чужий рахунок.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665141 вiд 2023-06-13 00:16:22

Vichny
№ 1665139

То шо в Ізмаїлі проффесіонали у руля (не тільки там, не приймай близько до серця) які довели ситуацію до «йобаної псарні» - то питання до собак?

Тобто ти псин ставиш вище за людьских дітей, за безпритульних кішок, яких ці собаки рвуть при першій нагоді, і взагалі вище за будь яку міську фауну, яку ці свори із задоволенням знищують?
Які там в сраку фазани та косулі у міських парках!
Ти псинойоб?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665140 вiд 2023-06-13 00:13:35

Vichny
№ 1665139

Гуманно присипляють, як ще?! Так що да, вбивають, як не крути.

Сорян, мовою на Вікі цієї статті немає.

В США, в развитых странах Западной и Северной Европы и в некоторых странах Южной и Восточной Европы все безнадзорные-бродячие собаки изымаются с улиц и помещаются в приюты неограниченного приёма, в которых всегда есть места для новых животных благодаря эвтаназии невостребованных в течение определённого срока передержки особей[4]. Такие приюты не имеют права не принимать поступающих в них собак. Национальная ассоциация по контролю над животными США считает наиболее приемлемый среди существующих методов эвтаназии — применение смертельной инъекции пентобарбитала натрия[36], во второй половине 2010х годов около 670 тысяч собак усыплялось ежегодно[37]. Минимальный срок передержки для невостребованных особей в таких приютах различается в зависимости от законодательства от страны к стране, в странах Европы этот период составляет от 3 до 60 дней, в среднем 12 дней[4], в Японии — 14 дней

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665139 вiд 2023-06-13 00:09:55

І як же проблема з безпритульними собаками вирішується у цивілізованих країнах, розкажи?
Вбивають «як диких собак»?

То шо в Ізмаїлі проффесіонали у руля (не тільки там, не приймай близько до серця) які довели ситуацію до «йобаної псарні» - то питання до собак?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665138 вiд 2023-06-13 00:06:05

Аа, про бездомних бажаєш попиздіти?
Ніт, блядь, їх треба годувати, щоб тут йобана Афріка була, зі сворами у кожному дворі. Піздуй, наприклад, в Ізмаїл і поцікався, як там людям живеться на йобаній псарні.
І скільки там вже блядь дітей до бабки водять, щоб заїкатись перестали.
Також поцікався, як проблема з безпритульними собаками вирішується у цивілізованих країнах, йобаний клоун-гуманіст.
І в яких ще країнах їснує ця їбанута програма «стерилізувати собак - відпускати назад на вулиці».

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665137 вiд 2023-06-12 23:59:56

пропущу повз вуха твоє бидляцьке звертання.
Хуй з ним.
Ти чудово розумієш про шо я.
Взагалі то «дикий» і «скажений» - то не одне й те саме.
Бездомні собаки - вони ж дикі? Не скажені?
Їх треба вбивать?
Їбучих дінгів в наших широтах нема, не з'їжджай.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665136 вiд 2023-06-12 23:54:00

Vichny
№ 1665135

Блядь, поносник, ти що взагалі розумієш під «дикими собаками», йоптель? Для мене, наприклад, дикий - це синонім слова скажений, сука. А не якесь там їбуче дінго. Хулі нє ясно??

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665135 вiд 2023-06-12 23:51:59

LAZY
№ 1665132

Тобто ставиш знак рівняння між кацапами і дикими собаками, ну ок.
Тоді перефразую. Скільки диких собак, які тобі так заважають, ти вбив опосередковано, через якісь дії? Їх же «треба вбивати», ти стверджуєш.
Якщо ти хочеш парирувати мені про кацапів - то відповім тобі авансом. Хз, насправді. Але то що скільки там з кацапів здохло завдяки моїй діяльності - то факт. Сам би хотів знати, але неможливо, бо все опосередковано дуже.
То що жодну дику собаку не вбив опосередковано - теж факт. Хоча собак не дуже, не собакофан, мені з котами комфортніше якшошо.
Але от це твоє диванне «диких собак треба вбивать!!!1» - звідки воно? Ти фан догхантера (не пам'ятаю як того довбойоба прізвище, відоме дуже)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665134 вiд 2023-06-12 23:40:58

щось клавіатура вийобується.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1665133 вiд 2023-06-12 23:40:22

Йозуа КІММІХ: «Пропустили два безглузді голи».
люблю таку хуйню. поопустили два безлузді, а забили три безлузді. реально, всі оли німців були «безглузді».
рикошет и два подарунки від дятлів захисників.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.