Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665052 вiд 2023-06-12 17:57:34Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]№ 1665047 вiд 2023-06-12 17:04:41Мабуть у кацапні це далеко не єдиний провайдер, який забезпечує звʼязок між центробанком і комерційними фінустановами, але все одно приємно.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665051 вiд 2023-06-12 17:54:51Щось мовчать про українських полонених з Закарпаття, що РПЦ ніби то передало Угорщині?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665050 вiд 2023-06-12 17:35:01пам'ятаєте перед самим початком війни наші розганяли інфу що хуйлостан готує тер-акт на кримському титані? що зараз станеться? буданов «шел на адесу, а вишел к херсону» (с) точніше «к армянску»?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665049 вiд 2023-06-12 17:34:13а офіційному сайті УАФ з'явилася заявка збірної України на товариський матч із Німеччиною, який відбудеться сьогодні у Бремені (початок – о 19.00). Ось вона… 1. Георгій Бущан, 2. Едуард Соболь, 3. Олександр Сваток, 4. Валерій Бондар, 5. Сергій Сидорчук, 6. Тарас Степаненко, 7. Андрій Ярмоленко, 8. Руслан Маліновський, 9. Владислав Ванат, 10. Михайло Мудрик, 11. Артем Довбик, 12. Анатолій Трубін, 13. Ілля Забарний, 14. Данило Ігнатенко, 15. Віктор Циганков, 16. Віталій Миколенко, 17. Юхим Конопля, 18. Олександр Тимчик, 19. Олександр Піхальонок, 20. Олександр Зубков, 21. Георгій Судаков, 22. Микола Матвієнко, 23. Андрій Лунін. Із тих футболістів, які зараз перебувають у Бремені, до заявки не потрапили Сергій Кривцов, Владислав Кочергін, Віталій Буяльський та Назарій Русин.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665048 вiд 2023-06-12 17:11:52klirik № 1665044 так. якщо зараза передається від людини до людини - то тоді «жопа» (грип-віспа-сифіліс). якщо хвора людина приїжджає в європу і від неї зараза далі не передається - то і ок. «готуємось до шашликів» (с)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665047 вiд 2023-06-12 17:04:41Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1665046 да, Циска пішла, аппаратного захисту не стало. нехай їм тепер Хуавей «побудує» :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665046 вiд 2023-06-12 16:34:56Тим часом, наші теж можуть:-----------------------A group of Ukrainian hackers known as the Cyber. Anarchy. Squad claimed an attack that took down Russian telecom provider Infotel JSC on Thursday evening. Among other things, Moscow-based Infotel provides connectivity services between the Russian Central Bank and other Russian banks, online stores, and credit institutions.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665045 вiд 2023-06-12 16:34:49Там тих типів і підтипів комарів дохуя.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665044 вiд 2023-06-12 16:20:39sk (здалеку…) № 1665040 Ніхуя, до Європи вони хворі теж допливали. Але все рівно помирали (цитату з Вікі додаю). Ну відома історія що після відкриття Америки більшість місцевого населення полегло від віспи, яку привезли іспанці. Але я щось гадав що ці тропичні хвороби подолані щепленням, а воно он як. Малярійного комара досі побороть не можуть The coast was also called «the White man's grave» [21][22] because of the mass amount of death from illnesses such as yellow fever, malaria, heat exhaustion, and many gastro-entero sicknesses. In 1841, 80% of British sailors serving in military expeditions on the Niger River were infected with fevers. [23] Between 1844 and 1854, 20 of the 74 French missionaries in Senegal died from local illnesses, and 19 more died shortly after arriving back to France. [24][25]
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665043 вiд 2023-06-12 16:16:41Боррель розкритикував тих, хто виступає за мир і припинення допомоги Україні (c) ukrpravda ------------------------ «мир» у лапках треба писати
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665042 вiд 2023-06-12 16:12:25OlegSh № 1665041 вiд 2023-06-12 15:35:51 Так, то звична штука там. Але! Є варіант денґе, з кровотечею у животі. Без шпиталя не знаєш, що піймав. Як з кровотечею, там усе на години: або життя, або смерть.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665041 вiд 2023-06-12 15:35:51Геть (Геть) № 1665038 В мене донька підхопила денґе у Мексиці, то лікар так буденно сказав це денґе, буває. У шпиталі навіть не ночували: дали укол й послали додому.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665040 вiд 2023-06-12 14:51:41після відкриття америк, там ледь не 90% народу вимерло від грипу, а в європі ледь не (хз, чомусь в голові 50% але важко віриться) вимерло від сифілісу… з африкою якось «легше». видно якщо людина з європи там заражалась, то там і вмирала. не встигала на «велику землю» заразу привезти :) чи там заразу переносять комарі що там живуть, і ті комарі до європи не долітають…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665039 вiд 2023-06-12 14:49:08Країни по берегах Гвінейського заливу колись назвали «могила білої людини». Внаслідок клімату та місцевих болячок. Тому там власне колоністів-європейців, як на Півдні Африки не було.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665038 вiд 2023-06-12 14:32:56klirik № 1665033 вiд 2023-06-12 13:20:04 Так. В Бразилії роблять щеплення пл максимуму. Я був щеплений від жовтої лихоманки, нещодавно наче випустили вакцину від денґе (пиздець, а не хвороба). Єдина справжня панацея: інсектицид та запобігання аби навіть таз з водою був десь поруч, де можуть розмножуватися комарі. У екваторіальних зонах є ще спалахи зіки та їбучої нігерійської чікунґуньї. У Бразилії санепідемконтроль дуже моцний, не уявляю навіть яке щастя буття у гвінеях.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665037 вiд 2023-06-12 14:21:28Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1665021 вiд 2023-06-12 11:08:22 гідро в африці будують ледь не за гроші мвф по перше джерело води для сг та людей, гідро-електростанція - джерело електрики… колись одну з лекцій нам читав дядько що від мвф якийсь період був куратором однієї з будівель в африці казав що всі розуміли що будть красти. мало того. в тій країні прем'єра обирали тільки на пів-року, мовляв за пів-року він та його рідня збагатяться і дадуть шанс наступному збаратитись. і вони раз на пів року їздили знайомитись з новим урядом. але в теорії постійний доступ до води та електрики міг вивести життя людей що там живуть на новий рівень… в європі взагалі «вільних» земель немає щоб затопити збудувавши велику дамбу. тим більше гес тієї електрики дають, правилно тут сказали, копійки. в європі то б більше була регуляція води щоб повіней не було пригадую років 20 назад влтава прагу затопила метро не ходило. я був в будапешті коли ледь центр міста дунай не залив, залишалось пару см до «переливу» …
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665036 вiд 2023-06-12 13:46:34Batyj № 1665027 ---- Знайомий, переселенець з Луганська нещодавно вилетів з партією українців на цей об`єкт. Підрядники і міністерство робило дозволи на виїзд. Я не знаю чи Україна там є головним виконавцем, але одним з головних це точно.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665035 вiд 2023-06-12 13:35:43тут ще така ситуація, чим рідше ти миєш руки, тим вищий в тебе іммунітет :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665034 вiд 2023-06-12 13:29:24У них генетика інша. Їм навпаки у наших широтах жити не дуже комфортно. А наші люди (білі європейці маються на увазі), навіть якщо там не захворіють, то вже після повернення часто мають проблеми зі здоровʼям.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665033 вiд 2023-06-12 13:20:04Дозуя людей мешкає на екваторіальних широтах. Вони там що, усі поголовно хворіють на жовті лихоманки, денне, малярію і т. п.?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665032 вiд 2023-06-12 13:06:59Batyj № 1665031 я колись цікавився темой, хотів поїхать до Кенії, вроде як саме від Жовтої ліхорадки можна за пів року відносно безболісно зробити щеплення. але це таке …
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665031 вiд 2023-06-12 13:02:422 Voxa№ 1665029отож.. Лихорадка.. Подруга, имеющая доступ до местного «отдела кадров», рассказала, как и в каком количестве отделываются от заболевших на объекте и я понял, что делать там мне чего.. Ни за какие бабки..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665030 вiд 2023-06-12 12:57:38Новояз: «конфигурация новой линии обороны»
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665029 вiд 2023-06-12 12:56:16Екваторіальна Гвінея, це там де боксіти? знавав людей с ЗАЛКА, які їздили туди у відрядження, там жопа, а жовта ліхорадка саме найлегше чим можна захворіть. Але для части місцевих був майже коммунізм … А за якимсь містом стояли звалише авто які ніхто не хотів ремонтувать.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665028 вiд 2023-06-12 12:54:15Enot № 1665022 Дякую. Так, цікаво.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665027 вiд 2023-06-12 12:39:59№ 1665021не тока кетайцы в африке. Не поверишь, но и Украина тоже. Я еще в прошлом году имел отношение к проекту гидроэлектростанции в Гвинее. Бывшая испанская. Экваториальная, что-ли..Но, ехать туды отказался..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665026 вiд 2023-06-12 11:57:03Хай готує там місце для друга володі.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665025 вiд 2023-06-12 11:48:00берлусконі тепер в компанії кобзона
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665024 вiд 2023-06-12 11:40:30Не дивився, чи тут уже було.https://twitter.com/i/status/1667894620917837825Ващук, зхвичайно, Іудушка, але то було давно і неправда.А от тимощук - еталонна падлюка.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665023 вiд 2023-06-12 11:29:47Nycolas № 1665001
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665022 вiд 2023-06-12 11:11:13Дуже цікавий тред по обороні росіян на Півдні перед початком контрнаступу.https://twitter.com/Kartinamaslom5/status/1667511542101753856?t=5VLF4gr4aoSa0av416UhQw&s=19
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665021 вiд 2023-06-12 11:08:22+№ 1665019Взагалі, великі ГЕС зараз будуються переважно у Китаї та в Африці (причому в Африці часто-густо будують також китайці за свої кредити).https://globalenergymonitor.org/projects/global-hydropower-tracker/tracker-map/
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665020 вiд 2023-06-12 11:00:47 https://twitter.com/beverley_kyle/status/1668037867954683908?t=aivz1Dyr4U_rpBIqKXoyYg&s=19
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665019 вiд 2023-06-12 10:55:32olma [Останнi 20 месаг]№ 1665015 вiд 2023-06-12 10:18:14Слід порівнювати обʼєкти зі схожими технічними характеристиками - це правда. Але зрозуміло, що на сьогодні великих дамб небагато будується - це як правило унікальні проекти.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665018 вiд 2023-06-12 10:45:38Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1665017 не відкриваючи: 2-3 нєдєлі і ми в бердянську (маріку) (криму)? як каже не арєстович а «злийє язикі» :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665017 вiд 2023-06-12 10:23:32Послухаємо позитивного блохєра:https://twitter.com/arestovych/status/1668144056289861632?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1668144056289861632%7Ctwgr%5E716ad54d7ac522f98d989175106966e24efb7034%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fforum.pravda.com.ua%2Findex.php%3Ftopic%3D1132519.3760
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665016 вiд 2023-06-12 10:18:23«Голова партії «Грузинська мрія» Іраклій Кобахідзе заявив, що Тбілісі планує завершити виконання 12 рекомендацій Єврокомісії у червні, щоб Грузія могла отримати статусу кандидата в члени Європейського Союзу в грудні цього року».---------------Ну і нафуя те кандидатство? Має бути одразу член - тільки не в Європу, а в жопу.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665015 вiд 2023-06-12 10:18:14Enot № 1665013 ---- Згоден. Там просто підготовчі роботи треба зробити солідні. Підготувати карьерні самосвали глину, пісок, щебінь, брили може гранітні, бетонні конструкції. А а як стече вода з водосховища, то можна засипати ту дамбу. і це буде в міру швидко. Бо правильно ти кажеш підїзд до фронту робіт є і він не складний.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665014 вiд 2023-06-12 09:45:21чутки нiби Путлeр вiдстoрoнив Гeрaсiмoвa вiд кeрувaння (нeoфiцiйнo, як минулoгo рoку) зa «пoрaжeнчiскiє нaстрoєнiя» :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1665013 вiд 2023-06-12 09:24:44Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1665010 вiд 2023-06-12 09:01:04 Це, певно, десь в горах. Невелика за площею, але дуже глибока. В СРСР щось подібне - Саяно-Шушенська ГЕС. Такі умови ІМХО набагато складніші, ніж те що в Каховці.