sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664972 вiд 2023-06-11 22:28:44за прігожиним ніхто не стоїть керівник вагнеру чувак з гур (забув прізвище, недавно його тут згадували) а прігожин просто медійна шістка, яка то управляла їжею якою годували хуйла, то тролінг-фабриками, от тепер він став великим полководцем… може легко піти за своїм кращим власником тг каналу - татарським… якщо щось і є - то це контрольований процес. гіркін - фсб, прігожин - гру. і над цим всим стоїть хуйло. тому що як запасний варіант і потрібно буде сказати «я устал, я ухожу», потрібно виростити силу яка прийде на заміну. не навального ж на царство ставити? чи ходарковський буде розбудовувати расійю як біла еміграція з парижу після перевороту 17го
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664971 вiд 2023-06-11 22:21:53sk (Xiaomi Redmi 10 pro) № 1664960 зa Прiгoжиним хтoсь стoїт, вiн нe тaкий дурний щoб пoчинaти спiвaти сoлo… мoжливo Сaлaвeй i прaвий щo рeжиму скoрo кирдик…
та ж не москаль(Та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664970 вiд 2023-06-11 22:14:22+Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1664967 +!
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664969 вiд 2023-06-11 22:14:132 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1664967бо саме це приносить кошти. многа букаф ніасіліл це ріаллайф. твіт - все, на що вистача мозку.
та ж не москаль(Та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664968 вiд 2023-06-11 22:04:53+Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1664967 +!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664967 вiд 2023-06-11 21:15:06klirik [Останнi 20 месаг]№ 1664965 вiд 2023-06-11 21:11:14Люди, що виросли на попкорні та компʼютерних іграх, пишуть для таких же довбойобів, як вони самі.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664966 вiд 2023-06-11 21:14:48Костянтин Машовець 56 мин. · На мій погляд, судячи зі всього, смуга забезпечення й перша ліня оборони противника у південній операційні зоні прорвана, принаймні, на 2-х ділянках… І це притому, що ЗСУ ще НЕ ВВЕЛИ у бій основні сили своїх ударних угрупувань на цьому напрямку…
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664965 вiд 2023-06-11 21:11:14Ще два дні тому вестерни розносили що контрнаступ провалився бо русня запостила відосики з підбитими Леопардами. А сьогодні вже виявляєтся до Маріуполя залишилось півдороги. Мда, я досі дивуюсь як можно так примітивно маніпулювати людськими емоціями.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664964 вiд 2023-06-11 21:06:39Nevropatolog [Останнi 20 месаг]№ 1664963 вiд 2023-06-11 20:38:26«Агентурна розвідка зазначає, що південний край наступу пройшов аж до Красної Поляни… (щоби зорієнтувати вас: це приблизно половина шляху до Маріуполя)».--------------В оригіналі: «RUMINT has it, the southern prong of this advance then drove all the way to Krasna Polana» - тобто не «агентурна розвідка», а «чутки» чи «одна баба сказала».
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664963 вiд 2023-06-11 20:38:26Купер.Так чи інак, але виявилося, що два дні тому ЗСУ вщент розбили позиції ВСрф на південь від Великої Новосілки, в результаті чого все що залишилось від 60-го мотострілецького полку панічно відступало в напрямку Стармайорська. Саме це і демонструє прикріплений кадр із відео…Агентурна розвідка зазначає, що південний край наступу пройшов аж до Красної Поляни… (щоби зорієнтувати вас: це приблизно половина шляху до Маріуполя).
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664962 вiд 2023-06-11 18:41:44Окупанти підірвали дамбу на Донеччині, виникло підтоплення – Сили оборони ----------------- пишуть що просування ЗСУ це не сповільнило
пионЭр [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664961 вiд 2023-06-11 17:58:36sk (Xiaomi Redmi 10 pro) № 1664960 Цей лисий вагінер визначає кацапську геополітику в Африці. Якби не це то фугас би вже давно стався.
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664960 вiд 2023-06-11 17:47:22VVV № 1664957 вiд 2023-06-11 17:27:55 Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1664956 Коли обкладання хуйями починалось десь пів року назад, якесь американське видання писало що хуйло їх збирало і мирило. Але навіть шойшу мільярдер що управляє рядами держ підрядів Головний хуй пітєра (місто таке) послав прігожина нахуй Той лисий хуй - ніхто. Хіба що медійно роду розкрутив. Підірветься десь на фугасі випадково і завтра його забудуть Він був потрібен показувати наступ хуйлостану. При відступі він нах не потрібен. Хіба що бнр захищати… Або кадинова прибирати…
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664959 вiд 2023-06-11 17:41:14PEPSI (Merkury) № 1664955 На жіночому фіналі тайсона показували?
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664958 вiд 2023-06-11 17:36:27Якимівка прийом? В населеному пункті Якимівка ТОТ Запорізької області силами партизанів м. Мелітополь було здійснено підрив залізничного мосту - логістичної артерії, через яку здійснювалось постачання О і ВТ противника з АР Крим на ТОТ Запорізької області. Дякую мужнім землякам. Пізніше обов'язково оприлюдню ваші імена. Слава Україні та її воїнам?? @a_shtirlitz
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664957 вiд 2023-06-11 17:27:55Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1664956 та від цих гандонів дчекаєшся. пообкладають одне одного хуями і все.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664956 вiд 2023-06-11 17:20:52Вeлiкaя русскaя смутa? Шойгу: все «добровольческие подразделения», включая ЧВК «Вагнер», должны подписать контракт с Минобороны, - приказ. Пригожин: ЧВК «Вагнер» не будет подписывать никаких контрактов с Шойгу. <…> Шойгу не может нормально управлять воинскими формированиями. Стрелков: А это уже военный мятеж, если называть вещи своими именами.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664955 вiд 2023-06-11 17:05:10фінал РГ. На трибуні в центрі сидить Мбаппе.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664954 вiд 2023-06-11 15:37:56не, я не то шоб вірю, але висновки якісь робити можна. Шось таки відбувалось. Трохи дивно тіки місце де, бо заявлені 300км, це скоріш біля Синопа. Але ж це далеко від нашого берега. Туди достають.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664953 вiд 2023-06-11 14:55:25згоден. кацапи пиздять, як дихають.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664952 вiд 2023-06-11 14:50:55Voxa (м. Запоріжжя) № 1664950 «все катера уничтожены огнем из штатного вооружения российского корабля в 300 километрах юго-восточнее Севастополя» По ідеє це регіон географічно десь під Туапсе або Сочі. Такщо Voxa ти не так вже і довіряй тим прес-релізам орківським
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664951 вiд 2023-06-11 14:47:46і хтось може ще. Треба реально благодатний край на футбольні таланти.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664950 вiд 2023-06-11 14:44:14"сегодня около 1 часа 30 минут вооруженными силами Украины осуществлена попытка атаковать шестью морскими быстроходными безэкипажными катерами корабль «Приазовье» Черноморского флота, выполняющий задачи контроля обстановки и обеспечения безопасности по маршрутам пролегания газопроводов «Турецкий поток» и «Голубой поток» в юго-восточной части Черного моря. все катера уничтожены огнем из штатного вооружения российского корабля в 300 километрах юго-восточнее Севастополя " судячі з того шо у нас молчок, і по минулій ситуації з наче підбитим, а на справді ні Хурсом, можна припустити шо ккд морських дронів не дуже високий :(
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664949 вiд 2023-06-11 14:43:42Велика Новосілка на Донеччині, футбольне містечко. Там народилися Тарас Степаненко, Микола Шапаренко, а в Старомлинівці під В. Новосілкою (яка є там недалеко, але ще не визволена) народився і виріс Василь Сачко український футболіст і тренер. І хтось
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664948 вiд 2023-06-11 14:27:35fofonov № 1664946 вiд 2023-06-11 14:09:36 toreo № 1664945 ---- Плюсую. Я не скажу, що нонстоп дивлюся новини в телефоні і компутері. Стараюся таки відволікатися на якийсь кулінарний Ютьюб або на фільми і серіали в Нетфліксі. Але спорт нема сили дивитися більш менш свідомо, оскільки спорт міцно асоціюється з мирним спокійним життям. А до нього ще дуже далеко (( З. І. В Нетфліксі недавно глянув італійський художній фільм Mixed by Erry, про братів з Неаполю, які в кінці 1980-х налагодили піратський бізнес, продали десятки мілйонів касет з записами.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664947 вiд 2023-06-11 14:15:10Воїни 68-ї окремої єгерської бригади ім. Олекси Довбуша визволили від окупантів населений пункт Благодатне. Військові не зазначають, на якому напрямку звільнено Благодатне, адже такий населений пункт є як на Донеччині, так і на Півдні України. Джерело: https://censor.net/ua/n3423989 Зрозуміло яке. Схоже за тиждень важкої роботи ЗСУ здебільшого перейшли першу лінію оборони орків.
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664946 вiд 2023-06-11 14:09:36toreo № 1664945 плюсую. З 14 року взагалі бачив два чи три матчі. Якесь воно пусте-порожнє, хоча комусь, може, й цікаво. Питання особистого сприйняття.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664945 вiд 2023-06-11 14:01:10спіймав себе на тому, що раніше не міг таке уявити, щоб не подивитися фінал ліги чемпіонів. та що там фінал, навіть півфінали, чвертьфінали.. в крайному, хоча б в запису а зараз якось стало абсолютно пхй. хто там грав, хто виграв. на фоні вирішальної битви цієї війни, усвідомлення ціни питання, величини втрат. все це, і тут же: о, сьодня ж футбол, де він там, о котрій, треба пива взять … якось не влазить воно. тут ще телефони деяких нечужих людей заблоковані вже тиждень, і х його зна, чи я почую їх колись. ну, це, думаю, нормально. може після війни повернеться той самий інтерес до футболу, та і до багатьох інших речей, які зараз видаються малоцінними а може комусь зараз футбол навпаки як відрада. хез
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664944 вiд 2023-06-11 13:44:05Щось останніми днями все затихло по білгородщині. Хоча логічним продовженням було б кошмарити, коли на півдні пішли вперед.Схоже нам «рекомендували» стримуватись.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664943 вiд 2023-06-11 12:44:49Отже, є 3 тис. сторінок з результатами аудиту Міноборони. Питаємо прямо: чи купувались яйця за 17 грн за штуку? І що там окрім яєць? Так, купували по 17 грн за штуку. Десяток – 170 грн. а от цікаво, як почуваються люди, які в унісон з зеленими мародерами розказували шо за кіло, і прочу маячню.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664942 вiд 2023-06-11 12:11:34так на Раді вроде як працює команда з Ньюсвана? чому дивуватись. Здобули ж :) Там інша головна задача, боротись з нелояльними до Регенства …
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664941 вiд 2023-06-11 11:30:27Држились, бля.., довоевались..Зеленожопые ублюдки на государственном канале «Рада» демонстрируют, как мчс рассеи проводит эвакуацию мирняка в Херсонской области..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664940 вiд 2023-06-11 11:29:56Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1664938 це нормально. потроху московська сатанинська церква легалізує свою справжню сутність.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664939 вiд 2023-06-11 09:52:21Каховське водосховище втратило вже 62% об'єму води на відео ситуація до підриву і після підриву. Вражаюче депресивна картинка https://twitter.com/BrennpunktUA/status/1667713462238158848
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664938 вiд 2023-06-11 08:37:39Церковный суд РПЦ объявил пацифизм чуждой церкви ересью. Об этом сказано в материалах дела церковного суда о лишении сана священника Иоанна Бурдина, который высказывался против войны — в своей проповеди он сказал, что «мы, христиане, не смеем оставаться в стороне, когда брат убивает брата, христианин – христианина».
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664937 вiд 2023-06-11 07:16:01Voxa (м. Запоріжжя) № 1664923 фрaзa «на озеленення» мaє пoдвiйний змiст :)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664936 вiд 2023-06-11 00:55:29VVV № 1664930 вiд 2023-06-11 00:09:34 З Реалом Гвардіола і його команда знайшли свою гру ще в другому таймі першого матчу, і той матч якщо і був важчим за фінал, то лише тому, що був гостьовим. Сьогодні ж матч не можна порівнювати з АПЛ. МС мав бути на піку форми, але їх добряче повозили, нічия в основний час була б логічнішою.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664935 вiд 2023-06-11 00:37:19статистику показують. у інтера ударів 14. у сіті - 7 пеп з барсою тріпл вигавав. і ось з сіті повторив…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664934 вiд 2023-06-11 00:33:07klirik № 1664931 ок. ясно… брати - схожі :)
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664933 вiд 2023-06-11 00:32:33VVV № 1664930 точно. проти реалу були 4 «ніхуянепонятні» тайми в кожному таймі явно переважала одна команда. хз. можливо то були задумки тренерів. але для пересічних вболівальників що за пивом то дійство спостерігають - ніхуянеясно було