sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664692 вiд 2023-06-07 10:33:40Enot № 1664688 вчора подивився засідання оон з приводу каховки хуйлостан як завжди. прокляті імперіалісти керують українськими посіпаками… бразилія-китай - давайтє пєрєстанєм стрілять і такіє катастрофи прікратяться… решта світу - хуйлостан пиздить постійно і цим заїбав… до побачення. всім дякуємо. розходимось…
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664691 вiд 2023-06-07 08:47:11Те, що треба зрошувати багато земель на півдні - це факт. І саме тому водосховище буде відбудовано.
Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664690 вiд 2023-06-07 08:11:29Sauron № 1664687 Ні, не було. Але, по-перше, була проведена величезна робота з зупинення її розширення і, по-друге, не було глобального потепління. Зараз комбінація негативних чинників легко поверне все назад в набагато гіршому вигляді.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664689 вiд 2023-06-07 07:00:05Deepstate - оновлено мапу біля Берхівки
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664688 вiд 2023-06-07 03:25:08Лише загарбницька війна росії винна у підриві Каховської ГЕС, - МЗС Німеччини «Є лише один відповідальний за цю техногенну та екологічну катастрофу - злочинна та загарбницька війна росії в Україні», - заява міністра закордонних справ Німеччини?? Бачите що відбувається. МЗС Німеччини не сміє звинуватити Росію в теракті. «Сама впала», «війна винна».
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664687 вiд 2023-06-07 01:01:38Shmyg № 1664685 Тобто до побудови водосховища там все було пустелею? Камон. Але ясно, що водосховище потрібне і будемо будувати. Влада вже це заявила.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664686 вiд 2023-06-07 00:55:55toreo № 1664677 Ну так і шо нелогічного в тому, що він казав? Інше питання, що будь-який експерт у своїх логічних ланцюжках та висновках зазвичай користується логікою нормальних притомних людей. А не їбанутих орков, якім не шкода нічого та нікого - ані себе ані інших людей. Тому експерти у всьому світу і обсираються постійно, намагаючись шось там аналізувати про кацапів та логіку їхнього мислення. А ніякої логіки немає. Йобані мавпи з гранатою.
Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664685 вiд 2023-06-07 00:47:16У нас є єдина на всю Європу пустеля в Херсонській області, в Олешках. Якщо водопостачання не відновиться, там все буде пустелею.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664684 вiд 2023-06-06 23:00:11з приводу того чи потрібно дамбу відновлювати все сг півдня «живе» на каналах що з каховського водосховища ---------- Підрив Каховської ГЕС призведе до того, що поля на півдні України вже наступного року можуть перетворитися на пустелі, — Міністерство аграполітики ▪️Катастрофа на Каховській ГЕС фактично залишила без джерела води 94% зрошувальних систем у Херсонській, 74% – у Запорізькій та 30% – у Дніпропетровській областях.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664683 вiд 2023-06-06 22:52:58Зеленський: «Створена російськими терористами катастрофа на Каховській ГЕС не зупинить Україну й українців. Ми все одно звільнимо всю нашу землю. І кожен російський теракт збільшує лише суму репарацій, які Росія виплатить за скоєні злочини, а не шанси окупантів залишитись на нашій землі». ------ до речі зеленський уникнув слова «підрив»
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664682 вiд 2023-06-06 22:52:16Nycolas № 1664680 патаму ша ана тяжєлєє воздуха?
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664681 вiд 2023-06-06 22:51:40Сербия заявила о готовности поставлять оружие Украине и отказалась помогать России с «параллельным импортом» Об этом президент Сербии Александр Вучич сообщил в интервью Financial Times. ----- у підарасів-звичайних слова нічого не значать… там начеб-то протести великі були у бєлграді проти вучича. можливо просто на словах робить вигляд що хуй хуйла вже вийняв зі своєї жопи…
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664680 вiд 2023-06-06 22:28:10на газетісру наратив - обрушение ГЕС
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664679 вiд 2023-06-06 22:25:36Пепс, ты в курсах, что на Бикини сейчас курорт?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664678 вiд 2023-06-06 22:10:12Очільник ООН вже заявив що немає жодної незалежної інформації
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664677 вiд 2023-06-06 22:07:20Росіяни замінували дамбу Каховської ГЕС: Жданов пояснив, чому її ніколи не підірвуть https://tsn.ua/amp/ato/rosiyani-zaminuvali-dambu-kahovskoyi-ges-zhdanov-poyasniv-chomu-yiyi-nikoli-ne-pidirvut-2184802.html експерти за свої гроші
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664676 вiд 2023-06-06 22:03:17https://www.gazeta.ru/lifestyle/photo/mrs_world_russia_beauty_pageant_in_moscow.shtml?p=main&photo_num=21 Хе-хе. Москалі Міссіс Расія Міра вибрали. Судячи з фото шукали найстрашнішу. Може щоб на городі поставити щоб птахи облітали?
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664675 вiд 2023-06-06 21:45:13В продовження знову кацапи обстріляли аміакопровід В когось є сумніви хто підірвав північний потік???
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664674 вiд 2023-06-06 21:40:29Як гарно кацапи розіграли підрив дамби. Це не ми, де відео, засідання в оон, Зе на палі за Чонгар, підрив ЗАЕС Начебто все згадав
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664673 вiд 2023-06-06 21:27:02наступний крок рф надаль прогнозований - підрив ЗАЕС. Мета - зробити землі непридатними для життя, перед тим як їх звідти виб "є ЗСУ. Хуйова перспектива. Тому що тоді може бути команда від ЗЕ і Буданова попрацювати над підривом всіх АЕС у РФ, з метою зробити землі у РФ непридатними для життя. Війна на знищення.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664672 вiд 2023-06-06 21:20:02Enot № 1664641 винен завжди винуватець війни, тобто росія. Такі закони.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664671 вiд 2023-06-06 21:16:21т. о. Якимівсикий р-н. В районі н. п. Переможне та Анновка окупаційні війська підірвали плеяду приватних ставищ, попередньо заповнивши по максимуму водою. Траса на Херсон, поля з насадженнями повністю затоплені, місцеві мешканці збирають рибу у полях. ПС. Дії ворога не зашкодять наступу Сил оборони. @a_shtirlitz ******* Ці їбанати зовсім не паляться
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664670 вiд 2023-06-06 21:13:52"Вибух греблі Каховської ГЕС зафіксував магнітометр у Бухаресті Про це повідомив у своєму твіттері незалежний дослідник, фізик Річард Кордаро. " ну от, якшо підрив «під водою» то надо не відео дивитись а прибори :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664669 вiд 2023-06-06 21:12:22непотискання руки таки має свій ефект - Сабалєнка таки дала свідчення на пресусі, що вона проти війни і проти Лукашенка. Значить непотискати і іншим, (а по можливості і по єбалу дати).
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664668 вiд 2023-06-06 20:48:07Batyj № 1664667 OlegSh № 1664664 думається мені, шо навіть якби хто і знімав в три ночі, шо малойомвірно з огляду на час, то с того відоса все одно нічого не було б видно. А якшо підрив у підводній састині машзала то і не особо чутно
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664667 вiд 2023-06-06 20:43:022 OlegSh№ 1664664ты когда нибуть был под обстрелом?Мне кажется, что нет. Иначе бы не вспоминал про видосики в 3 ночи там, куда всегда может прилететь..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664666 вiд 2023-06-06 20:41:32Це гребля в зоні бойових дій. Лінія фронту, фактично. Комендантська година.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664665 вiд 2023-06-06 20:34:42Voxa (м. Запоріжжя) № 1664662 ну тaк, лишe в піздец імені грoйсмaнa і пoрoхoзaдих мародерів в ЗП :)
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664664 вiд 2023-06-06 20:33:20Voxa (м. Запоріжжя) № 1664661 Це доречі найбільш вірогідний сценарій. Я пожив немало років серед кацапів й не здивуюся що одна з причин таких руйнувань це їхня рукожопість. Enot № 1664660 Ну не знаю. Зараз завжди хтось відоси 24/7 робить. Хоча так, не можна 100% ствeрджувати, що вибуху не було бо відео нема. Але якщо відео (не фейк) є, значить вибух точно був :-)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664663 вiд 2023-06-06 20:32:56OlegSh № 1664657 пoгугли Нeвзoрoв telegram
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664662 вiд 2023-06-06 20:28:23«Президент Володимир Зеленський наголосив, що українцям, які виїхали з країни, потрібно буде повернутися, щоб відновлювати економіку.» да-да :( в піздец імені гетьманцева і зелених мародерів в ЗП? «ето врядлі» (с)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664661 вiд 2023-06-06 20:24:36гребля була пошкоджена ще восени, коли кацапи відступали з того берега. І воно стояла і нічого не відбувалось більше ніж пів року. А тепер прорвало? Шось же послужило рушієм. Відповідно кацапи шось зробили, добре видно шо великий прорив там де машзал. Без сторонніх руйнувань не обішлось, там же турбіни. Думаю шо кацапи хотіли підірвати ще трохи, шоб затопили острови, а вийшло як в них завжди.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664660 вiд 2023-06-06 20:21:04OlegSh А чому має бути відео вибуху, який стався в 3 години ночі?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664659 вiд 2023-06-06 20:19:57 ⚡️ США мають розвіддані, які підтверджують, що РФ підірвала Каховську ГЕС, - NBC
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664658 вiд 2023-06-06 20:19:11а вода помітно вже пішла. метрів на 7-10 відступила Села нище Зп, без води будуть :(
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664657 вiд 2023-06-06 20:18:11Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1664655 Подивися у Невзорова не є дуже точна адреса в інтернеті :-) Лінк?
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664656 вiд 2023-06-06 20:14:28Batyj № 1664651 Все правильно пишеш, але то все для цілої греблі. Я мав на увазі, що ВІРОГІДНО для пошкодженої конструкції високий рівень води допомогає розвалити конструкцію з меншим вибухом/поштовхом (називай я хочеш)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664655 вiд 2023-06-06 20:12:51OlegSh № 1664653 пoдивися у Нeвзoрoвa…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664654 вiд 2023-06-06 20:08:21The United States government has intelligence leaning towards blaming Russia for the destruction of a massive dam in Ukraine, NBC News reported on Tuesday, citing two US officials and one Western official. President Joe Biden's administration was working to declassify some of the intelligence and share it as early as Tuesday afternoon, NBC News reported.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1664653 вiд 2023-06-06 20:07:04Enot № 1664652 Я НЕ «знаю, що його не було видно». Я знаю, що поки що я не бачив відео вибуху. Тому роблю попередній висновок, що МОЖЛИВО його не було видно, якщо він був. Якщо буде відео вибуху відразу зміню свою думку. Вже не знаю як ще пояснити. Читай уважніше.